Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32392
te (részegen) egy padon is elaludnál 😄

w77d
#32391
hát pont ezaz... a faszom aludna egy lyukba dugva XXD

w77d
#32390
rohaggyále másnapos vagyok, tartalékon üzemel az agyam XXXXXXXD

cement
#32389
elég sanszos. mondjuk, hogy ezért ki az aki pénzt kiad, azt nem tudom 😄

respect to the man in the ice cream van

#32388
te tényleg ennyire hülye vagy (ma is) ? 😄

w77d
#32387
és hátul a kis ablakocskák ilyen hálófülkék vagy mi?

cement
#32386
a nemet szoveg "guruló szálloda"

respect to the man in the ice cream van

w77d
#32385
jah, de hogy jön ez ide? XXXXD

#32384
másnapos vagy ? 😄

w77d
#32383
nna most ezt valaki segítsen értelmezni nekem...

#32382
igaz, h ez nem autó, de nem egy megszokott látvány

#32381
Lujó-mentes nap volt XD

szabod
#32380
Hát stimmel arra is, nem sok trabi lehet Londonban 😄
Na majd ha valaki ott fotóz egyet az lesz a nagy szám.

Mente et Malleo

Willi Betz
#32379
Mármint nem a topikban,hanem Londonban 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

szabod
#32378
haveré

nemsoká' mehet OT-re

Mente et Malleo

Willi Betz
#32377
Esküszöm itt már a hétköznapi autó számít ritkaságnak...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#32376
amindenit, képek vannak a topikba és nem csak off <#worship>

cement
#32375
<õis>







respect to the man in the ice cream van

bency
#32374
Ne kezdjük..

:) Semmi okosság :P

Effe88
#32373
mercedes sprinter<#eljen>

Gaben17
#32372

Spirit of Perfomance Koenigsegg

Gaben17
#32371
Én is csináltam Londonban pár képet,ami ott megszokott,itthon nem .




Spirit of Perfomance Koenigsegg

tviktor91
#32370
Menõbb szar kocsival járni,azért már jobban utánafordulnak.😄D

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32369
off : London

Willi Betz
#32368
E36 Baur Cabrio

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

SötétBarom
#32367
Emmeg mi a pék? 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Willi Betz
#32366
Mert ritka paraszt vagy XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

solo
#32365
: OOO

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

w77d
#32364
én nem nézek kapára XXXD

Willi Betz
#32363
A minap láttam egy ilyet. Csak néztem mint Weed a kapára. Nem egy sûrû darab.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

solo
#32362
Nembaj, 5 év és kirohad alóluk a kocsi: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

#32361
ma 5ilyet is láttam egymás seggébe van pénz.. :K

Csabesz6
#32360
gyönyörûûû MKIII😊

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#32359
<#wilting>

sjani1995
#32358
szõröstalpú : /

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

#32357

broman191
#32356
...upsz a képméretért is, del plz -.-''

1024x768



MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#32355
Corvette C6 - P-s rendszámmal, biztosan valami élvonalbeli gyorsreagálású éhenhalás-megelõzõ pizzafutár szolgálat céges autója <#idiota>





A telóért és a nagyszerû szögekért sorry. <#vigyor5>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

kaposi1
#32354
"SL 630"<#wink><#szeret><#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

bency
#32353
A symbol az Romániában van 😛

:) Semmi okosság :P

#32352
láttam ma egy renault SYMBOL-t
a thalia új nevet kapott ? vagy wtf ?

#32351










#32350

#32348

#32347
plusz 3 lóerõ !!!

w77d
#32346
azt is komolyan gondoltam XD

tviktor91
#32345
Nemrég még azt mondtad h soha többé kabrió.😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32344
aki egyszer megtapasztalja 😊

TaRka0107
#32343
Nem tudsz elszakadni a kabrióktól? Örök szerelem?😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32342
kabbe XXD