Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tviktor91
#32842
18.000 euro

19.000

20.000

Mi lesz egyebkent? Szlovak rendszam?

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32841
rohaggyále XXD

#32840
sikítanék a röhögéstõl ha kiesne alóla hazafelé menet a hátsó futómû XD

Willi Betz
#32839
Azért ne bízd el magad,attól még maradsz ugyanúgy puzi! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32838
kössz haver, én is nagyon örülök neki.. úgy várom a holnapi napot, mint kisgyerek az ajándékosztást 😄

Willi Betz
#32837
Viccet félretéve,Lájos egészségedre az autóhoz! Végre normális autód van (Saab 9-5 XD) a Cadillac személyében. Azért majd képeket nyomassál be,ha nálad lesz,a motorról is (had röhögjünk 😄). Meg a Wallisos srácokhoz továbbra is viheted,ha lesz vele valami,mert értenek hozzá. Opel topikba is megkapod a neked való státusz ikont. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

szabii98
#32836
80 ezret. 80 ezer fillért 😄

I met God. She's black

#32835
figyelembe véve a kárpitba........., 80 ezret adunk érte

Willi Betz
#32834
"Figyelembe véve a kárpitokba ivódott fingszagot,csak 850-et tudunk érte adni." 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#32833
850-be.. 😄

Willi Betz
#32832
Akkor az már nagyon a vége volt annak a CTS-nek. Mert az újba már 3.6-os motort raktak. És Astrát beszámították 1 misiben,vagy mi? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#32831
<#eljen>

Attila8805
#32830
Grat!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

w77d
#32829
2008-as, tegnap má részeg voltam XXD

w77d
#32828
az lesz XD

Willi Betz
#32827
Tegnap még 2007-es vót. XD Najó,legyen 3 misi. Figyelembe véve azt,hogy az Y32SE motor egy nem éppen jó konstrukciójú motor. Persze ettõl függetlenül kurvára kéne...Omegában. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

desigo
#32826
hazafelé készíts egy videót,hogy örülsz neki...
Willi Betz
#32825
Basszus milyen traktor gumik vannak rajta. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32824
hát bazdmeg 2008-as mindössze 80 ezer kilométerrel 3.2-es motor kurva jó állapotban full extrásan miért lenne csak 2.5 misi? 😄 ugyanezt német oldalakon 6 millió forintnyi euroért vesztegetik..

#32823

Willi Betz
#32822
Mennyiért adták oda? Ha 2,5-nél több akkor átbasztak. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32821
rohaggyále XXXD

#32820
akkor csak annyit mondunk h puzi vagy

w77d
#32819
azbasznabe XXD

#32818
ikszdéééééééééééééé

üléshuzat XD

w77d
#32817
hülye XXD


nnna most bajban lesztek, nem tudjátok mondani hogy nõi autóm van XXXD

milk4
#32816
Remélem hazafelé szétesik alattad 😄

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

#32815
ne felejts el hellokittys üléshuzatot venni bele

w77d
#32814
nna holnap megyek a Cadillac-ért 😊

kaposi1
#32813
Ha belemész a galériába azért van ott törött autó rendesen.
Elég drága szórakozás, bár ma már minden elõfordul.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

LeWyTy
#32812
Unatkoztak... reklám?!

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

kaposi1
#32811

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Willi Betz
#32810
Én azért elvinném a Wallisba,hogy nézzék át. Eléggé kényes ez a motor. Viszont ha rendben van akkor nagyon tud.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32809
konkrétan 7 hónapja de pöccre indul és semmi baja... ezért reménykedek, hogy már meg akarnak tõle szabadulni

#32808
kitudja hány éve áll már náluk 😄

w77d
#32807
ez az ami az enyém lenne.

közben felhívtam õket, egyeztetnek, rágódnak, kedden mindenképp menjek be és megbeszéljük. Szerintem menni fog, jó 1 milliót alkudok belõle. Ha nem adják, akkor nem adják, de nagyon megfogta õket a dolog...

Willi Betz
#32806
Már rájöttem! A V-nek tyúkrácsa van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#32805
Ez most melyik? A sógorodé vagy ami a kereskedésben van?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kifli
#32804
nekem ez a fajta annyira nem tetszik :/
#32803
jól néz ki 😊

w77d
#32802
más egy németországban talált kitudja milyen autó és más egy Veszprémben található, amit a sógor már meg is nézett 😄

ezt a képet a sógor küldte róla. Kiderült, hogy nem króm felnis, de annál jobb a dolog 😄 mellette az unokaöcsém settenkedik, imád autót vásárolni 😄



de ehhez az kell, hogy elfogadják az ajánlatot amit mondtam, egy picit a meghirdetett ár alá mentem, de hát ha el akarják adni, akkor itt a lehetõség...

kifli
#32801
jolvan, azthittem már csak csorók írnak ebbe a topikba 😄
#32800
mint ahogy az NSX-ért is ? 😄

desigo
#32799
dehogyis
ez volt...



kifli
#32798
ez volt a topiktalálkozó? 😄
Willi Betz
#32797
Na látod. De azt padlózod folyton. Ezt meg nem kell,mert úgy megy mint akit seggbe rúgtak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Effe88
#32796
hát igen de az hogy néz ki<#wilting><#wow3>

w77d
#32795
11-12 litert eszik az Astra is XD

Willi Betz
#32794
Ha rendben van a motor,márpedig ennek elvileg nincsenek hûtési problémái és stabilabb mint a 3.0 V6,akkor elég jó fogyasztásod is lehet. Városban 11-12 literrel elvan,ha nem padlózod mint az idióták. Viszont nem szabad Józsi bácsihoz a helyi "autószerelõhöz" vinni,mert nem értenek ehhez a motorhoz a legtöbb helyen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

szabii98
#32793
Ezvan.

I met God. She's black