Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#32792
háát gyerekek én nem tudok elszakadni az Opeltõl XD

Willi Betz
#32791
Röhögni fogsz,de Opel motor van benne. XD Ugyan ez 3.2 V6 van az Omegában is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32790
na zsír ugyanilyen a verda, csak fullra sötétített hátsóval meg króm görgõgkkel...
belül fekete full bõr, nagy képernyõs TV navi, fa berakások, Automata váltó

Willi Betz
#32789
Viccen kívül,nem rossz a CTS,csak nem valami szép. Legalábbis a régi CTS.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

desigo
#32788
Mi sírás lesz majd,hogy drága a benzin <#vigyor5>
Willi Betz
#32787
Óóó,ebben ne legyél olyan biztos. XD Járnak azok mindennel,ami drága és fussa rá a segélybõl.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32786
cigányok nem Cadillac-el járnak XD

Willi Betz
#32785
Meg a segged szarás után! XD Cigánynak néznek!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32784
az autó az fekete XXD

Willi Betz
#32783
Yo nigga 😄DD De baszki nálatok csak fekete autó létezik? Temetkezési vállalkozók vagytok vagy mi a kurvaanyja? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32782
meseszép az 😄 fekete, lesötétítve, 19-es króm felnikkel van XD

Willi Betz
#32781
Arra nem leszek irigy,az még a ronda CTS. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Effe88
#32780
bazdmeg😄😄😄
ez így megy egyeseknél nem semmi hogy kapnád be<#mf1>

szabii98
#32779
Vehetsz nekemis.<#puszis> De ha megveszed, végre lesz egy normális autód a puncsikábrííjó helyett <#eljen>

I met God. She's black

w77d
#32778
én is beszerzek egy CTS-t a kurvaéletbe 😄 sógor mondta, hogy van egy 2007-es verzió 3.2-es full extrás még ahol vette az övét. Most alkudozok rá, már tettem egy ajánlatot, ha elfogadják holnap, akkor megyek érte...

szabii98
#32777
Eddig az volt a baj h fiúkkal tettünk össze. Most az hogy lányokkal? Kivagyte? 😄

I met God. She's black

w77d
#32776
barom XXD

szabii98
#32775
Helyesbítek:
Hajtasz->Száguldasz->Meglátod a Pest Megyei Ábrahám Idõsek otthona kisbuszát s megpillantod benne a kicsit vén, 80 éves Kalocsainét, aki épp feszes melltartóban virít az ablak mellett, mert nincs légkondi, majd nekimész egy fának és GTA-san kirepülsz az autóból a TGV elé. Nemszeretném folytatni. 😄DD

I met God. She's black

Willi Betz
#32774
Majd megdöglesz! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32773
persze hogy tudom, erre születtem, hogy hajtsak, hogy száguldjak XXXD

Willi Betz
#32772
Ezt tudod! XD Mást nem nagyon.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32771
mindenesetre holnap húzok le Veszprémbe meghajtani a picikét XXXD

w77d
#32770
vállalkozó.. õ húzta fel a mi nyaralónkat is, aztán meg összeházasodott a nõvéremmel, majd lett egy gyerekük 😄

Effe88
#32769
hát nagy változás lesz akkor neki😄😄😄

amúgy õ mit melózik ha szabd megkérdeznem mivel lehet ilyen jól keresni???😄😄

Willi Betz
#32768
Ezek szerint õt is hidegen hagyja a benzinár. 😄 Végülis igaza van! Különben sem fogyaszt az olyan sokat,ha nem tolja ki a szemét.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32767
igen, egy 2008-as ezüst ML 320 cdi

Effe88
#32766
ml mi volt
320 cdi???

w77d
#32765
hát ezen a húzásán most én is meglepõdtem 😄 Merci ML-bõl ül át ebbe 😄

Effe88
#32764
<#banplz>
benzinár az egekben de hát gondolom van lõszer a családnak😄😄😄

én inkább egy eszkelédet vettem volna de ez szubjektív

w77d
#32763
sógor most hívott, hogy vett egy full extrás fekete Cadillac CTS-V-t... nem normális, 6.2-es több mint 500 lóval 😄

Willi Betz
#32762
😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32761
bazdmeg Kemszi XXD

kemszi2
#32760
pedig már kezdtem gyanakodni hogy weed is az autóban ült 😄
Willi Betz
#32759
Nem szar szaga volt 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Effe88
#32758
lehet a hátsó bõr üléseken istálló trágyát szállított???!!!

Willi Betz
#32757
Nem! Azért megtudok különböztetni egy A5-t és RS5-t. Ilyen vót Plusz geci büdös volt mikor elment. 😮

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

SötétBarom
#32756
Ez esetben a fekete füst roppant igénytelen.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

w77d
#32755
nincs, S5-bõl sem

SötétBarom
#32754
RS5-bõl nincs dízel?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

w77d
#32753
nem lehet, hogy csak sima A5 volt S-line csomaggal? csak a nagy sebesség miatt nem láttad jól 😄

Willi Betz
#32752
*nulláson

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#32751
Na de az nem természetes,hogy gázra fekete pamacsot nyomjon ki magából benzines létére. Vagy már sikerült kinyírni a motorját 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

SötétBarom
#32750
Mit hittél, levegõvel megy? 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

w77d
#32749
ma láttam egy új porsche 911-et PHU-911-es rendszámmal.. a PKU szerintem Porsche Hungaria akar lenni

Willi Betz
#32748
Fehér RS5-ös ment el mellettem ma a nullás,de mintha álltam volna. Viszont az kicsit kiábrándító volt,hogy füstölt :S

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

desigo
#32747
tegnap egy családi ház garázsában:
Lexus LS600h,Tesla Roadster,anyunak mazda egyterû
van ízlésük 😊
#32746

#32745


Jesolo apartmanparkoló csoróság 😄 , de azért megnézték a kicsi kocsit elég ritka olaszba

#32744

#32743