Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TaRka0107
#32892
Grat hozzá! Képt!!!

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#32891
belvárosba mászkálsz majd ? 😄

w77d
#32890
holnap körbefotózom emg felveszem a hangját mert az is brutális 😄

w77d
#32889
eladtam

bency
#32888
De valami normális képeket kérünk már róla 😄

:) Semmi okosság :P

#32887
akkor egyazegyben cserélted a twintopot erre ? <#idiota>

Effe88
#32886
hát várható volt
grat a géphez és mi lesz az opellal
eladod??(nekem nem kell mielõtt félreértés lenne😄😄)

w77d
#32885
viszont gyerekek a biztosítás rá az horror :S

w77d
#32884
4-ért hoztam el egy gyakorlatilag használtan 6 millás tökéletes autót

Effe88
#32883
mennyiért vetted??

tviktor91
#32882
Piroson csak robogoval meg biciklivel er atmenni.<#hehe>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32881
gyerekek ez a Cadillac egy életérzés 😄 naggggyon brutál vezetni, bõr fotelben ülsz, masszíroztatom a hátam közben, nagyképernyõn jönnek az infok, akár tv-zhetek is 😄 230-nál még élénken gyorsít, a futómûve pedig egy álom!!!!!

Effe88
#32880
épp ezért csak akkor kell satuzni ha valami féle rendõr genyó a közeéedbe van amúgy szard le

pajti
#32879
Hát ez az, sárgán satuzok aztán kapom a nyakamba a hátsószélvédõmet mert mögöttem az idióta még padlózta neki.

#32878
palyan beallsz 144re soha de soha nem fog beledkotni senki

anti hero

#32877
mostanaban en is 😄

anti hero

#32876
na ez fura ennek a megitelese, h "meg tudott volna allni".
van sarga ami elott meg lehet allni de at is lehet menni, van amibe tenyleg gaz belemenni, de hogy most melyik helyzetben es helyen melyik, ez tenyleg erosen szubjektiv. dehat az itteni viszonyokat nezve en sokszor latok piroson is meg atmeno-csusszano autokat! (azokat mondjuk jól megkuratnam mert veszelyes!!!)

100ezer egy sarga lamapert - ami a rendor megitelesetol fugg, kicsit soknak tartok.
piroson athajtasert viszont adnek egy 10 ostorcsapast vagy botutest.

amugy parszor en is atmegyek a sargan (ahogy pl visz a folyamatos kozlekedes)es a visszapillantoba is azt latom, hogy siman jonnek meg utanam esetleg masnak mar piros. na most ha satuznek akkor szetbasznak a kocsim hatuljat, ha lassitok es tegyuk fel nincs mellettem senki, akkor meg tuti kiderul es atmegy a narancson, en kb igy erzem a kozlekedesi kulturat Mo.-n jelenleg..

anti hero

Effe88
#32875
sárga lámpa para mindig lesem nincs e egy rendõr autó mögöttem...

pajti
#32874
Azért ezzel a sárga lámpa dologgal k*vára nem éretek egyet.. <#boxer>

kifli
#32873
pályán megyek mondjuk 150 alatt kicsivel, és nem lépem át az a 15-20km/h-t, akkor a szabálysértésért hogy kapom meg a pontomat?

Honnan tudják hogy ki vezetett?
desigo
#32872
2011. július elsejétõl szigorodtak a közlekedési bírságok mind pénz-, mind pontbüntetés tekintetében.

Az ittas vezetés július elsejétõl minimum 150 ezer, maximum 300 ezer forint pénzbírsággal büntetendõ, ráadásul a büntetõpont mértékét is megnövelték a régi ötrõl hat-nyolc pontra.

Immáron százezret kell fizetni egy elnézett piros lámpánál vagy vasúti tilos jelzésnél - de akkor is, ha a lámpa csak sárgát jelzett és az autós a rendõrség megítélése szerint meg tudott volna állni.

A gyorshajtás büntetése nagyban bonyolódott: ha nem lépi át a megengedett sebességet 15-20 kilométerrel, akkor az továbbra is marad szabálysértési kategória, de ha igen, akkor az 30 ezer forinttól egészen 300 ezerig büntethetõ, és akár 8 pont is begyûjthetõ érte.

A biztonsági öv bekapcsolásának elfelejtése 15, 30 és 45 ezres bírságot von maga után (attól függõen, hogy lakott területen belül, kívül vagy autópályán állítják meg a rendõrök) és háromtól öt pontig pontoznak érte.

Elvehetik a külföldi - magyarországi lakcímmel nem rendelkezõ - személygépkocsiját, ha annak van másik, még be nem fizetett büntetése - akkor is, ha azt nem a tulajdonos vezeti.

A szabálysértésekért az eddig egy-öt helyett egy-nyolc pont jár, a gondatlan bûncselekményért kilenc, a szándékosért pedig tizenegy.
bency
#32871
Ez tök üres szinte mindig 😛 3asba is épp beteszem és fék szóval nah....

:) Semmi okosság :P

TaRka0107
#32870
Azt már begyakoroltam G25-önXDXD
Elõtte is vezettem. Ott megmutatta tesóm hogy kell elindulni, sokszor lefulladtam, mert ugye nem kapartatva akartam.😊
Bency: Ahol én voltam ott, inkább csak 2-esben😊 Valami betettem 3asba is, de mostanában sok az autó ott meg a sok gyalogos aki járkál az autóhoz a strandról😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

szabii98
#32869
Én még életemben nemvezettem, nem is fura a korom miatt, de elég parás lehet odafigyelni hogy mikor kell váltani stb stb.

I met God. She's black

bency
#32868
Tök üres parkolóban voltam énis de 3 ba lehetett max váltani....de csóró autó mit le szenvedett a kuplung meg gáz nyomkodás miatt 😊))

:) Semmi okosság :P

TaRka0107
#32867
Milyen helyen voltál? Engem tesóm mindig egy nagy parkolóba visz😊 Múltkor voltak is sokan, de nem pánikoltam be. Még egy babakocsis milfet is átengedtem. (és akkor FUCK Yeah!)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Willi Betz
#32866
Csak aztán nehogy így is maradjon,hogy a 40 sok lesz. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#32865
Ma voltam vezetni életembe elõsször.....nekem a 40 is sok volt 😊)))

:) Semmi okosság :P

szabii98
#32864
Áhh, weednek még a 110 is sok<#hehe>

I met God. She's black

Willi Betz
#32863
De röhögnék,ha este az lenne a hírekben hogy "250-el fényképeztek le egy fekete kocsit az M7-esen Székesfehérvár közelében." 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#32862
jól hangzik! 😄

Willi Betz
#32861
Az. Igazi öszvérautó. Saab padlólemez,Saab szellõzõrostélyok,Opel motor...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Csabesz6
#32860
de ez RWD, nem? ajajj...

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#32859
hehe 😄

broman191
#32858
Az utolsót majd ne a balesetek topikba lehetõleg* 😄

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

w77d
#32857
nyugi meglesz 😄

jetblack
#32856
w77d báttya aztán sok videót a kocsiról hangja mennyit megy a pályán meg ilyenek <#vigyor5>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

broman191
#32855
Cadillac mellé új fogsor is jár...<#idiota>



Amúgy gratula hozzá! 😛

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#32854
<#banplz>

jetblack
#32853
w77d új rendszáma

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

szabii98
#32852
Audi A8. 😄

I met God. She's black

tviktor91
#32851
Cigók nem járnak ilyenekkel😄,most kivételesen lehet jól döntött,mondjuk én ennyibõl Audit vagy Mercit vennék...én már csak ilyen cigány vagyok.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Willi Betz
#32850
Na meg is van a puncikabrijó utódja XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32849
bézbózütõvel XXD

milk4
#32848
A vagináddal?

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

w77d
#32847
úúúú de megbaszlak XXD

milk4
#32846
Te az vagy,szóval biztos könnyen kapnál román rendszámot arra a cigányautóra 😄

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

w77d
#32845
én románt szeretnék XXD

milk4
#32844
ukrán

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

w77d
#32843
dehogy szlovák.. magyar