Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32942
mik ezek a merci(?) felnik ?

N o N a m e
#32941
wow! weed új autót vett, és máris top10-es a topik!
Amúgy grat hozzá, én is várom a jobb képeket, videókat! 😊
szabii98
#32940
xDDDDDDD

I met God. She's black

Willi Betz
#32939
Ízig vérig Cadillac,Saab 9-5 alapon Opel motorral. XD Egyébként fasza gép! Az meg,hogy sokat fogyaszt,csak a fa lábad miatt van. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

matyi0323
#32938
Tehát 5 ajtós autónál, az elsõ 2 ajtót is lehet maximum 30 %ig sötétíteni?!
Ennek a bizonylatnak kemény ára van vagy csak hozzám vágják?

Bocsi, sok vót' a pia már, nem forog a agy 😄D

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Effe88
#32937
"Magyarországon a törvényi szabályozások értelmében a fólia hivatalosan a B oszlop mögötti üvegfelületeken helyezhetõ el. Elsõ oldalsó üvegek esetében minimum 70%, elsõ szélvédõnél minimum 75% látható fényáteresztés az elõírás."

egyébként mûbizonylat kell róla!!!

matyi0323
#32936
Ha már ablak sötétítés akkor egy kis off..
Hátul ugye a hátsó illetve csomagtartó üveget le lehet teljesen, de az elsõ ajtókban mennyi a max ami hivatalosan engedélyezett? Mert úgy hallottam valamennyire engedik azt is. Ez igaz? Illetve be kell ennek kerülni valamilyen okmányba vagy sötét és kész..?! nem szól érte a kutya se ?!

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

tviktor91
#32935
😄D Engem nem zavarna.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32934
nem kéne, annyi van belõle mint a szemét

w77d
#32933
szerintem én is veszek rá más felnit. Ez most egy 18-as rajta, de egy 20-as adja magát és még kirívóan nagynak sem fog tûnni, nem hinné az ember milyen nagy az autó. Egy teljesen fekete felnit gondoltam rá, meg az ablakokat is lesötétítem hátul.

tviktor91
#32932
Ez a finom<#finom>..nem sok közük van egymáshoz,csak beszúrtam hogy ez jõ bééé.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Adaaam
#32931
pont ma láttam egy ilyet a bajcsyn, csak azon más felni volt <#eljen>

everything's better with music

w77d
#32930
ez átment azon a rostán, amin a merci megbukott... tökéletes újszerû állapotban van a kocsi, a tipus bírásához mérten gyerekkorú 80 ezer kilométerrel...

Csabesz6
#32929
nehogy annyira legyen tökély, mint az anno megcélzott merci😉

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

sovatalevi
#32928
<#eljen>

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

w77d
#32927
baszódjámeg XXXD

Effe88
#32926
minden este elvitt a kékosztrigáig????<#banplz>

BenedekFeco
#32925
nájsz <#eljen>

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#32924
életem legszebb élményei kötõdtek hozzá 😄

desigo
#32923
grat
nah ez már korrektebb mint az a puncikabrió
most már bevallhatod,hogy te is utáltad <#idiota>
#32922
gratula 😊

szabii98
#32921
Rohaggyámeg nájsz <#eljen> erre jársz dudálj mehetünk egy kört <#wink>

I met God. She's black

w77d
#32920
köszi

milk4
#32919

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

Attila8805
#32918
Grat a vashoz.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

w77d
#32917
megy mint a meszes, sokat fogyaszt és egész jól manõverezhetõ 😄

#32916
nem megy, de sokat fogyaszt, ja és kanyarodni se lehet vele ? 😄D

mert kb ilyen egy igazi régi cadillac 😄

w77d
#32915
rohaggyámeg ez ízig vérig cadillac 😄

tviktor91
#32914
De õ tényleg cadillac-et hazudott,neked meg van egy kedileknek álcázott jundajod😄D.Mindenesetre jobb mint a puncikabrió.<#idiota>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32913
na az gáz ha valaki ezt hazudja... ciki akkor Pepsi, de nekem tényleg van egy Cadillac-em 😄

tviktor91
#32912
Lehet csak hazaruccant és elfelejtett szólni nem?<#idiota>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Stig95
#32911
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1301418313&index=2
206 os a hsz-m pepsi dicsekedve válszolt is rá Efreet meg felfigyelt erre és ...XD

Ki mondta, hogy f??det rám?!

bency
#32910
Há én mondtam akkor is hogy fasza verda az csak alattad néz ki szarul xDD

:) Semmi okosság :P

tviktor91
#32909
Hogy bukott le? Én még mindig abban a tudatban voltam h neki tényleg van egy eszkölédje vagymiafranc XD

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

TaRka0107
#32908
Nekem se volt semmi bajom a twintoppal. Nem rossz autó az. (lehet azért mondom mert csomó ideig opelünk volt😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32907
rohaggyále most hogy már nincs meg csak bevallod? XXXD

TaRka0107
#32906
Mindenki meredten néz, mert ekkora buzit még nem láttak egy Cadillac-ben. Nézték hogy hova tûnt a puncikabrijóXDDXDXD

Viccet félretéve, tényleg nagyon zsír állat😊) Szép járgány.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

bency
#32905
Kurva jól néz ki! Végre egy jó döntés.Bár nekem a Twintop is tetszett amúgy 😛

:) Semmi okosság :P

Stig95
#32904
jaaj ezt ne is mond miattam bukott le 😄😄

Ki mondta, hogy f??det rám?!

cement
#32903
csatlakoztál pepsitwisthez a cadillac klubba? 😄DDDDDDDDDDDDDDDDD csak neked tényleg van egy!

respect to the man in the ice cream van

w77d
#32902
köszi 😊

Stig95
#32901
<#eljen><#eljen>nagyonszép<#worship>

Ki mondta, hogy f??det rám?!

tviktor91
#32900
Eleje szep,hatul tenyleg jundai.😄
En egy A5-öt lehet jobban megneznek,de lehet csak sznob vagyok.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32899
persze bazdmeg pont úgy néz ki XD hallod amerre megyek vele mindenki meredten nézi...

tviktor91
#32898
Ugy nez ki mint egy jundai...de legalabb nem fogjak összekarcolni joakaroid.<#taps>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Effe88
#32897
jó ez<#eljen>

w77d
#32896
ezt lõttem ma csak úgy gyorsban amikor megjöttem


bency
#32895
ÓÓÓ bazmeg megveszel egy autót és nem csinálsz róla képet azon perc....😛

:) Semmi okosság :P

Smicy2
#32894
ja amúgy grat 😄

Charade GTti

Smicy2
#32893
ha megkérdezhetem mennyi?

Charade GTti