Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szabii98
#32997
Így közelrõl én aztmondom hogy 19 és 20 között dönts, kéne két kép hogy hogy néz ki a 19esel és a 20assal 😄

I met God. She's black

BenedekFeco
#32996
normális, egyáltalán nem vészes. Mondjuk a 18-at egy kicsit sokallom, az enyém (735i) az megáll 14-15l-ben, amikor úgy közlekedek mint egy "Béjemvés" :-)

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#32995
ezt megcsinálod nálunk és elbúcsúzhatsz a kipufogódtól XXD

Willi Betz
#32994




Így kell nagy autóval parkolni,ha valamelyik vége kilóg 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32993
nyugodtan egy 10-11 litcsi, lendületesen pedig egy 18-as körüli átlagot produkál.

w77d
#32992
megyek rá a padkával orral. Az astra is felakadt mindig

TaRka0107
#32991
Mondjuk innen nem látni rendesen, de nekem úgy tûnik hogy van ott hely annak is. (de ha nem akkor sorry)
"hiába megyek rá a padkára"
Ebbõl gondoltam, hogy teljesen rá szoktál állni.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

BenedekFeco
#32990
"ma elég brutál fogyasztást produkáltam, mert toltam neki és próbálgattam, de azért lehet vele aránylag kulturált étvágyat is produkálni szépen nyugodtan krúzolva"

Ez számokban kifejezve?

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#32989
és a lököst amit tolatáskor letépek azt te veszed meg ugye?

BenedekFeco
#32988
vagy csak nem tud parkolni<#idiota>

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#32987
nna de akkor felakad az eleje. Astrával és Passattal is így álltam anno ahhoz mérem a dolgot

TaRka0107
#32986
Én is azt nézem, csak most lehet kemény akart lenni.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Willi Betz
#32985
Azé van még vagy fél méter a padka és a kerék között.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

desigo
#32984
Lehetett volna egy búcsú videó az Astráról ahogy csapatod neki...
w77d
#32983
szerintem is.. ezek most 18-asok, 20-asban gondolkodok rá

w77d
#32981
gyerekek ez a szar nem csak széles, hanem hosszú is. Most oda áltam, ahol a puncikabrijó szokott állni (szegénykének megörökölte a helyét). Az Astra mögött volt hely még bõven, apám passatja is simán befér, ennek meg kilóg a háta hiába megyek rá a padkára XD



ma elég brutál fogyasztást produkáltam, mert toltam neki és próbálgattam, de azért lehet vele aránylag kulturált étvágyat is produkálni szépen nyugodtan krúzolva 😄

szabii98
#32980
Mondjuk ja, +1 méret mehetne rá . 😊

I met God. She's black

TaRka0107
#32979
Azok a nagy b*szott felnik jobban illenek a Cadillac-hez. (szerintem)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

LeWyTy
#32978
ÁÁÁÁÁÁÁÁ

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
AUTÓT AKAROK<#falbav>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Stig95
#32977
Szerintem is jó a felni nem értem mi a bajotok vele.

Ki mondta, hogy f??det rám?!

szabii98
#32976
Mibajod a felnivel? Szerintem nagyon megy a kocsihoz 😛

I met God. She's black

LaszloLedzenyi
#32975
tuti törpefaszú és ezt az autójával kompenzálja<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

bency
#32974
Nah mostmár eleget dicsértük jöhet a szivatás mint a puncikabrióval? xD

:) Semmi okosság :P

Stig95
#32973
<#idiota><#nevetes1>

Ki mondta, hogy f??det rám?!

#32972
aztán õ is kis merci zsebkabrijót vett... 😄

Willi Betz
#32971
Jeremy Clarkson most mondta a tv-ben,hogy a Cadillac CTS selyemfiúknak való.<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#32970
Igen az látszik rajta,kiba hosszú az eleje. Mondjuk a segge is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32969
illetékkel együtt 120ezer volt az átírás.. amúgy életben kurva nagy böhöm, kimondottan szokni kell a méreteit. Itt nálunk eddig volt olyan parkoló, ahova bekúrtam az astrát, mellém állt még két autó. Most ezt bekúrom és marad hely max egy másik széles kocsinak 😄

desigo
#32968
Szép ez az EVO is !
lenti linkelt szekérkerekeket meg gondolom meg se fontolod 😊
Willi Betz
#32967
Mondtam,hogy fa lábad van. XD Egyébként egész tisztességes méretekkel rendelkezik. Mennyibe volt az átírás? Csak kalkulálom a következõ autóm költségeit. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32966
köszi 😊 krúzolgatok vele persze, csak bammeg ez egy picivel többet kajál, mint az opel XD

ma irodából:

Yoda001
#32965
gratula 😊
még iskolaidõben elég sokat láttalak egressy környékén, meg 82es vonalán még az opellal, ezt is tolhatnád majd úgy mint azt<#eljen>

http://9gag.com/gag/5135249

SötétBarom
#32964
Nem baj, fellendül a kasztnisbiznisz, lesz egy csomó ráfutásos csatt lámpáknál. GENIUS.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

S2000
#32963
Ezeket a csodacsavarokat is leszedik fél perc alatt😊 Volt egy sztori, hogy lelopták a kereket, és a csavarokat szépen visszatekerték, hogy lássa a tulaj mennyit is ért😄

Effe88
#32962
hát igen a lényeg hogy te már megvetted a 20as kerekeket az s-mercire<#idiota><#idiota><#vigyor5><#vigyor5>

#32961
Sok okos nyomorek, latszik h meg nem vetetek normalis felnit, ha vki normalis felnit tesz az autora akkor azt nem lehet ugy lelopni hogy hasznalhato legyen, csak egy kulcsal lehet leszedni amit adnak hozza ha azt elhagyod vagy vmi te se szeded le -.-
tviktor91
#32957

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32956
az egész kocsit viszik, nem aprózzák

Effe88
#32953
<#wilting><#wilting>

#32952
tviktor91
#32951
Ezt az elsõ adandó alkalomnál lelopnák a kocsiról😄D

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32950
de hogy cadi-nél maradjunk :

#32949

#32948
áh... ha nem ilyet rakat fel akkor csicska marad egy életre

bency
#32947
Igen a felni az egyetlen bajom nekem is....azt nem ártana lecserélni neki..

:) Semmi okosság :P

tviktor91
#32946
Inkább.:
felni 😄DDDDDDDDD

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32944
új felnik ?



#32943
az elsõ szélvédõt se felejtsd el lefóliáztatni XD