Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#33199
kurva élet ideje borotválkoznom, meg rendbe tenni a pofámat, pödörni tudom már a bajszom akkora XXD

Willi Betz
#33198
De elõl kapar! 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Csabesz6
#33197
Na ez a döfi, van egy ilyen a környéken, lila.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Willi Betz
#33196
Ez 5 méter fölött van,a tied meg nincs 5 méter.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#33195
volt kérdés h eszed e ? XD

Stig95
#33194
ennek akkora a fogyasztása mint egy ifának mivel weed vezeti...😄

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33193
nem eszek krumplit XXXD

#33192
adok érte 10 zsák krumplit

w77d
#33191
jah pár centivel nagyobb...




szóval van egy eladó CTS-em, ha kell valakinek XXXD

#33190
gugliba keress rá a méreteire, de sztem nagyobb picivel (?)

w77d
#33189
ez nagyobb, mint a CTS?

#33188
inkább vettél volna STS -t

w77d
#33187
neem tudod milyen kocsim van??? most egy világ omlott össze bennem 😞 emos leszek...

#33186
...vagy kedilekk, vagy mi a f.sz 😄

#33185
annyit nem adnak a krájzleré' 😄

#33184
úúúúú allomas

#33183
<#banplz>

w77d
#33182
amúgy eldöntöttem, hogy veszek egy ûrállomást, és gyerekeket fogok ott üdültetni....

#33179
..meg a nemibeteg gondozó 😄

#33178
Lujó barátja legyen a NAV .... meg az ÁNTSZ 😄DDDD

Willi Betz
#33177
Weednek lehetsz.<#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Falkon
#33176
Nem! Rossz a természeted! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#33175
lehetek a barátod ? <#idiota>

Falkon
#33174
2.képen ott van az unokabátyám az ezüst Trans Am-mel 😄DDDDD

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#33173
mert az is 😄

jetblack
#33172

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

pajti
#33171
Ez nem króm <#idiota>

TaRka0107
#33170
Yeah, mothefuckaXD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#33169
mi vagyok én? nigga? XXD

pajti
#33168

Azért egy ilyen felnivel odab@sz 😄

w77d
#33167
a fehéret nagyon sokszor látom, elég gagyi utánzat hatása van élõben...

#33166
van egy fehér is 😄

vizes
#33165
Köszönöm!

Halvány lila gõzöm sem volt, hogy mi a franc lehet.

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

#33164
Ford A elektromos replika

vizes
#33163
ma délután az ablakból:

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

w77d
#33162
Na Vettel az "ámokfutás" után 😄


Willi Betz
#33161
Még szerencse,hogy nem Chrysler 300C-d van hemi motorral,az sose kapcsolná le a maradék 4 hengert. XD Állandóan menne a 8 henger.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#33160
de akkor nem olyan fíling az egész XXD az a jó, amikor kibassza a seggét és hörögve visítva lódul meg XXXD

Willi Betz
#33159
Mert hülye vagy és tolod neki,pedig menne az anélkül is,hogy padlózod lámpától lámpáig. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#33158
reseteltem a mutatót, most már a tisztességes 16-ot mutatja XXXD

Willi Betz
#33157
Most mi az a 11 liter? Az picsa a motor méretéhez képest. Nekem mikor szar volt a gyújtásom akkor evett 12-t. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#33156
eladnád a lelked 10 ezerért ?
vagy csak w77d-ét ? 😄D

w77d
#33155
az a baj, hogy ijedtemben még kamerázni is elfelejtettem, már csak akkor vettem fel, amikor a vip konvojba besorolt... de komolyan veszélyes volt amit mûvelt, a motoros rendõr majdnem elesett...

w77d
#33154
haver suzukijával mentünk, hogy ha dugó lesz, akkor ne a caddi nyelje a benyát eszement mértékben XD

Attila8805
#33153
meg blikknek!
Kapsz 10 ezret 😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

szabii98
#33152
anyád. Küld be a fókusznak 😄

I met God. She's black

Willi Betz
#33151
Azzal már nem bírt a gép? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#33150
gyerekek ma reggel megyünk ki a ringre, egyszer csak Infinity terepjáró mint az állta tol minket. Lehúzódunk, hát Vettel az. Beért minket egy VIP konvoj, a rendõrök villognak neki, hogy menjen le az meg nem megy, mellé ér a rendõrmotoros, anyázik, mutogat és Vettel majdnem fellökte. A motorosnak leesett hogy ki is õ és hova megy és beengedte a konvojba... csináltam róla videót amikor mellé értem, est majd felrakom.

#33149
<#wow2>

Gaben17
#33148

Spirit of Perfomance Koenigsegg