Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#33147
Stig95
#33146
ez mi??

Ki mondta, hogy f??det rám?!

kaposi1
#33145
Nem semmi a rendszáma sem!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#33144
20nál kevesebbet gyártottak, azt is csak azért mert szükséges volt utcai verzió, hogy benevezhessenek a versenyekre vele 😊

BenedekFeco
#33143
Nice! C8-at már láttam 1x vagy 2x, de errõl nem is tudtam, hogy van ilyen.

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#33142
igen, Double 12S 😊

BenedekFeco
#33141
Spyker?

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#33140






#33139
Nemkicsit örültem neki amikor megláttam, csak kár hogy a kipufogón az aláírásom nem tudtam lefotózni, majd legközelebb 😄

#33138
<#wow1><#wow2>

#33137

#33136
Ismerõs volt ma ott, semmit érdekest nem látott :/

szinte semmi érdeke nem jött külföldrõl most F1-re, még jó hogy a magyarferkaklub egészeste krúzolgatott 😄

Willi Betz
#33135
Ne adj neki tanácsokat! Amilyen paraszt meg is teszi. 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

z0ty4
#33134
Vakuzz szembe mindenkit XDDDD

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

w77d
#33133
azt senki sem kapott, venni lehet XD

Desiderata
#33132
valaki megy holnap az M3-ashoz autókat fotózni?
LaszloLedzenyi
#33131
milyen vip voltál te ha még egy szaros füldogót sem kaptál?<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

w77d
#33130
majd este rakok be meg videót is... sajnos a boxutcában nem tudtam fotózni, mert szarakodott a gép, de majd holnap ott is csinálok párat 😄

desigo
#33129
vén korodra a hallásod se a régi...
hol vannak a képek?
w77d
#33128
gyerekek meg süketültem ma kint a pályán 😄 vettünk ott helyben ilyen hungaroringes füldugót, de ez a hangzás naggyon dúrva, fõleg a fedett VIP résznél XD

desigo
#33127
annyira csúnya volt ? xDD
Willi Betz
#33126
Mondjuk ez kéne! 😄 Szarok rá,hogy csak egy teherautó. 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

broman191
#33125
Gyönörû'. <#eljen> Egyedül a csomagtartó szembetûnõ illesztését feledném. <#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#33124

#33123
sün >.<

BenedekFeco
#33122
Én amúgy nem értem ezeket. Miért nem lehet azt mondani: Húzzá'má' ki a képbû! Téged még bámulhatlak eleget kisanyám! 😄

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#33121
panda <#eljen><#eplus2>

#33120

BenedekFeco
#33119
Egy haver lõtte "Olaszban":

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

z0ty4
#33118
vagy most viszik a zuffóókkk....

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

#33117
1ik ismerõs oldaláról.... (én takartam ki a kisasszonyt) 😊

SötétBarom
#33116
Szerdán sikerült ezt megkergetnem Sopron-Bécs között. Zseniális. Órákig vigyorogtam hülyén utána. 😄DDD
Legjobb, mikor alagútban üresben rugdalja az ember a gázt... 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#33115
<#eplus2>

w77d
#33114
megbaszlak XXXD

#33113
na igen, a takarító személyzetnek mindenhova van bejárása XD

w77d
#33112
szóval esetleg ha valaki üzen valamit... XXXD

#33111
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
less be az f1 topikba
<#buck>

w77d
#33110
amúgy ugyan olyan VIP kártyával megyek, mint a kormányfõ vagy a kormányzati tagok, még a tribün is az lesz

w77d
#33109
én átrontok baszod XXXD

#33108
a boxutca a pitlanetõl kezdõdik, na azon nemigazán mehetsz át csak úgy.. max dobogózásnál 😄

w77d
#33107
majd holnap én fotózok.. VIP kártyával be lehet menni a boxutcába is.. ott fogom zaklatni õket XXXD

#33106
nem <#wilting>

#33105
szálloda elõtt nem fotóztál f1 pilótát ?

#33104
magyar

lengyel

osztrák

#33103
majd Szabi leírja ugyanezt és akkor hiába magyarázol..... 😄

w77d
#33102
pont hogy nem XXXD

#33101
PUZIVAGY !!!!!!44

w77d
#33100
mé szóltam volna? XXXD

#33099
amúgy jah 😄

#33098
a faszé' nem szólsz, h ilyenekre mész ? k*cs*g