Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#33251
õt hol láttad? övé volt a fekete CTS...

OrioN the S
#33250

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

#33249

#33248
valamiféle tiltótábla biztos van..

Peter1
#33247
Egybe van épülve teljesen.

Ide mit lehet írni?

szabii98
#33246
Sõt, Fonyódliget , Bélatelepalsó,felsõ. Ha jól emlékszem,Fonyód és Bfenyves közt csak zöld táblák illetve vasútitáblák vannak nem?

I met God. She's black

#33245
a zöld tábla, tájékoztatást adó tábla, nem tiltó...
ha egy tiltó táblával együtt van kitéve, akkor a tiltó tábla tilt, nem a tájékoztatást adó 😄

szabii98
#33244
Pl. itt Fehérváron is úgy van, h elõször van a zöld 'Székesfehérvár' tábla majd a fehér és ott van elõtte a 70es. A 8asról beszélek,ott 110 a sebességhatár, a 'városhatáron túl' már 70 asszem.

I met God. She's black

Peter1
#33243
Mert, ha jól emlékszem akkor ahogy írtam az ott folyamatosan lakott terület és az elsõ képen lévõ módon van megjelölve. Egybe van épülve Balatonfenyves, Bélatelep és Fonyód.

Ide mit lehet írni?

#33242
a zöld alapon fehér tábla felirattal a helységtábla, ami pl. jelöli egy megye kezdetét, nevezetességet, folyót stb.


ha így van kitéve akkor tényleg 50, de csak azért mert a lakott terület kezdete tábla is ott van


de ha csak simán akkor miért kéne 50el menni ? o.0
pl.

Peter1
#33241
Hm. Alapból az lakott terület. Balatonfenyvestõl Fonyód végéig egybefüggnek a települések. Szerintem azok a táblák a közigazgatási területek határát jelölik. Én 50 km/h szoktam közlekedni, ha nincs egyéb sebesség jelzõ tábla. A nyári szezon végén Balatonfenyvestõl kezdõdõen jópár helyen kirakják a 70-es táblát, de amikor kezdõdik a nyár akkor újra 50-es táblát raknak ki.

Ide mit lehet írni?

szabii98
#33240
Mi 70el szoktunk

I met God. She's black

Effe88
#33239
jaaaa
fõ út 90el vagy ha ki van rakva tábla akkor annyival

pl. ilyen a 7esen pettend is

broman191
#33238
Ez ugrott be a géprõl Mintha ezek a gangszták ilyesmivel jártak volna a filmben <#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

tviktor91
#33237
Pl.:Balatoni szakasz--->Fonyod es belatelep/alsobelatelep..a 7es föut a falun/varoson keresztül vezet..ki van irva zöld alapon feher tablara h ,,belatelep" akkor ott mennyivel kell menni? Mert kb 5 zebra keresztezi az utat meg bicikli ut stb...en ott 70el szoktam menni,de mindenki kb ennyivel megy..van aki 50-el pedig nem fehér a tábla..sebességkorlátozás külön nincs jelölve.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Effe88
#33236
<#nevetes1><#taps>

#33235
mármint sebesség van ráírva ?
mert ha név akkor közigazgatási/megye határ, esetleg idegenennyelven a település neve

w77d
#33233
újpestieknek behajtani tilos

BenedekFeco
#33232


Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

tviktor91
#33231
Gyermekek..
a zöld alapon fehér tábla az milyen korlátozás jelöl? Én eddig úgy tudtam hogy 70-es...de most olyasmit olvastam h semmit se jelent és lehet 90-el hasítani.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#33230
fuss neki még 1x

Yoda001
#33229



http://9gag.com/gag/5135249

#33227
"majdnem olyan érzés mintha a tiéd lenne"


tviktor91
#33226
,,Exkluzív csomagban pedig már 35-36kilométert vezeted ezt a gyönyörûséget, már majdnem olyan érzés lesz mintha a tiéd lenne. A csomag idõtartama(alapok elmagyarázása, technikai instrukciók, vezetés, kiszállás, fotózás), ennek az ára 118.750 Ft."xDD

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

tviktor91
#33225
Én találtam jobb ajánlatot.:
,,Kedvcsináló csomagban 7-8km vezetés van benne ennek idõtartama alapok elmagyarázása, technikai instrukciók, vezetés, kiszállás, fotózás , ennek az ára 37.500 Ft.
"😄D

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#33224
az olyan, hogy 40ezer ft-ért gurulhatsz vele 10-20 métert... siofokon legalábbis így volt multkor. 40ezer volt egy kör a benzinkút körül. 1000ft-ot sem ér meg nem 40ezret...

desigo
#33223
Próbavezetés az milyen?
Vagy sikerül összetörni vagy nem ?<#eplus2>
w77d
#33222
egy Caddilac limuzinhoz hogy baszom a szád XXD

tviktor91
#33221
Hát nem is tudom..hátulról te mihez hasonlitanad?<#idiota>
Nem véletlen h meg nem mentek vegig rajta kulccsal.😄D

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#33220
és kinek van itt jundája? XXD

tviktor91
#33219
De legalabb nem jundai.😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#33218
így csupafehérbe azért nemszr 😄

w77d
#33217
ez má tömegcikk haver 😄

#33216

#33215

w77d
#33214
errõl nekem is van fotóm, ott ált a ringen a parkolóban. Nem sokkal mellette meg egy piros F430

#33213
utánégetõ bekapcsolva... 😄

dragon11
#33212
köszi 😄

neked is weed xd

Csabesz6
#33211
szopatsz?😄

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Stig95
#33210
mibe nem merek fogadni SP t vagy Fluort hallgatsz (XXXD)<#eplus2>

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33209
zenét hallgatok de közben fel fel figyelek és mulatok XXXXXXXXXD

Effe88
#33208
én ezt a fehér eszkelédett vettem volna meg nagyon fasza<#eljen>

tiszta tony soprano

Stig95
#33207
azt is kell😄 de azt nemértem akkor miért sg zel???

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33206
gyerekek asszem beálltam XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXD

Stig95
#33205
de nem ilyen színben

Ki mondta, hogy f??det rám?!

bency
#33204
XLR t támogatom !!!<#worship><#worship><#worship>

:) Semmi okosság :P

LaszloLedzenyi
#33203
inkább ilyet vettél volna<#beka3>

vagy ha már cabrio akkorezt

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Willi Betz
#33202
Cigány XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#33201
Ráadásul nem is terheli meg annyira a kanyarodó kerekeket. Ezt mondtam bazzeg mikor még Astrád volt,hogy ebbõl a szempontból tartósabb a hátul hajtós.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#33200
elõl?? akkor nem kell... annyira hozzászoktam már, hogy dobálom a seggét hogy az hihetetlen XXD