Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#33401
gyerekek viszik ezeket a jegyeket, mint a cukrot, már a harmadik kört mentem ma este a városba XD

w77d
#33400
nem neked te barom, hanem a vaterán XXXD

LeWyTy
#33399
Köszi<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

tviktor91
#33398
offoltok picsák😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#33397
nna egy jegy má el is ment

w77d
#33396
vááárjáááááá.. telefonálok és rákérdezek..

LeWyTy
#33395
mekkora ötlet<#wow3>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Attila8805
#33394
Mé nem fizetsz vele kurvánál? 😄
1 órát kapsz érte tele extrával 😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

LeWyTy
#33393
Na vegyük komolyan.... egy 54ezresbõl tudsz visszaadni?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#33392
ááá nem fogadhatom el<#hawaii>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#33391
dehogynem, abból kettõ db kell minimum XD

w77d
#33390
nem kell, küldöm így:

Sziget 2011 hetijegy ottalvós + VIP szalag


érezd jól magad XXD

Attila8805
#33389
És ha csak 10 ezresem van akkor már nem is adod el?<#wilting>

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

LeWyTy
#33388
1.5000
2.5000
3.5000
4.5000

Tessék itt vannak az ötezresek.. na adjam priviben a címem?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#33387
én meg jótékonysági intézmény vagyok bammeg vagy mi? XXD

Falkon
#33386
Mi vagyok én? Olajmágnás? Velem lehet alkudni: 4darab kék guriga.

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

w77d
#33385
4db 5ezres bazdmeg XXD

#33384
mármint 5db 4ezres ? 😄

oké, pill és viszem, csak meg kell csináli péjntbe... :'DD

w77d
#33383
5X4 XD

Falkon
#33382
5? 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

w77d
#33381
najó neked csak 20...

Falkon
#33380
Küldj már egyet ingyen! 😄 Nem kell neked annyi.

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Stig95
#33379
mondjuk az is igaz

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33378
amúgy az ottalvós jeggyel is ki lehet ugyebár mászkálni, tehát az úgy is jó egész hétre, ha csak koncertekre megyek vissza?

w77d
#33377
25 vagy 30 egyre megy, de így legalább hamar elsózom õket...

Stig95
#33376
azt csináld felrakod 25ért az a minimum és ki ad többet és akkor lehet eltudod adni 30ért vagy többért.

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33375
most nézem vaterán nyomatják õket rendesen... 30-35 ezerért adják darabját, én asszem fölrakom 25-ért, de én VIP szalagot is adok mellé...

desigo
#33374
Nekem ezek nem jók mert csak szombat éjjel megyünk és a napijegy este 11-tõl féláron van csak 6 ezer Ft.Ettõl a te szalagjaid többet érnek.
De hirdesd meg aproneten és akkor legalább lehet belõle cikk,hogy az ingyen kapott ajándék szalag,hogy lett pénzért értékesítve <#nevetes1>
w77d
#33373
mondj egy árat XXXD amúgy tényleg el akarom õket passzolni, én tuti nem megyek ki

Stig95
#33372
ilyen sokat kapnak a takarítók? xxxxD

Ki mondta, hogy f??det rám?!

desigo
#33371
az jó mert akkor szombatra elugrok kettõért 😊
Staff, Crew,Artist -ost egyébként 30-ezertõl hirdetik....
w77d
#33370
sátor.. és akkor? sátrazni lehet egy órát is XXXD

akkor ezek szerint heti? az fasza, mert ebbõl a párosításból van még 4 db-om XXXD

Attila8805
#33369
He há ott van rajta egy sááátor😄
Nem látol?😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

Effe88
#33368
vipel bemész oylan helyekre ahová más nem mehet annyi
a másik meg heti ottalvós karszalag

mondanám hogy mázlista de ki a faszt érdekel a sziget
szar az már lecsengett😊

Csabesz6
#33367
Ja, Winket 😄DD

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Csabesz6
#33366
De NEKED igen!😄DD

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Attila8805
#33365
Vip szalagot ha lebegteted meg azt mondod hogy elõadó vagy és annyit kefélsz amennyit akarsz😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

w77d
#33364
amúgy az volt a borítékra ráírva, hogy a kettõ együtt érvényes

w77d
#33363
csakis XXXD

Stig95
#33362
az alsót a takarítók kapják? 😄

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33361
hehe XXD

Falkon
#33360
Küld el nekem, és jártas leszek az ügyben! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

w77d
#33359
FKF vezérigazgatónak nem hiszem, hogy hamisat adnak XXXD

Csabesz6
#33358
Hamis.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#33357
konkrétan az érdekelne, hogy ez amit kaptam egy napos, vagy végig, illetve a VIP szalag pluszban mire jó?

w77d
#33356
gyerekek ki jártas sziget jegy ügyben? kéne egy kis help

TaRka0107
#33355
... mi meg röhögünkXD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Stig95
#33354
felveszed ahogy összetöröd az autót mint az oroszok XD

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33353
lehet jó ötlet lenne XXD

#33352