Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#33351
csuda nokia telefonnal.....

Attila8805
#33350
Na mostmá tényleg tegyél kamot a kocsiba😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

Stig95
#33349
vagy 25 bezabálhat, weedel a volán mögött szerintem 35 is összejöhet 😄

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33348
nem kéne, de komolyan...

tviktor91
#33347

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#33346
megbaszlak

tviktor91
#33345
Nem sajnáltam volna azt a jundait.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#33344
úúúúú gyerekek majdnem annyi a cadillacnek.. a szépvölgyi úton ma egész nap sárgán villognak a lámpák, nekem van elsõbbségem, de egy Nissan terepjáró simán kikanyarodott elém... felmentem a járdára félig, csikorogva, az ütõ megállt bennem...

N o N a m e
#33343
nekem is a hatchback bejön... és úgy általában minden hatchback tetszik 😊
bency
#33342
Nekem bejön,a Hatchback pedig a kedvencem szinte...

:) Semmi okosság :P

desigo
#33341
Egyébként a kinézettõl függetlenül Tommi Mäkinen ment vele egy rekord idõt (sedanok között) a nürburgringen

2011 Subaru Impreza WRX STI sets Nürburgring record

desigo
#33340
#33339
ez tény, de kiánál fényévekkel szebb

w77d
#33338
szerintem ez nagyon szarul néz ki...

LeWyTy
#33337
<#worship>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

desigo
#33336
#33335
<#worship>

desigo
#33334
#33333

3333333333... 😄D

SötétBarom
#33332
Az osztrák rendszámos alul bordó felül feketét szoktam látni Sopronban.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Effe88
#33331
<#nevetes1><#nevetes1>

w77d
#33330
ááá az max az Opelnél volt.... A Caddi-nél huzamosabb padlógáz, az tuti halál úgy meglendül 😄

Stig95
#33329
hjajj te csak a padlógázt ismered ....😄

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33328
hát igen, én sem vagyok ártatlan bárány, õ szabálytalanul fordult én meg lendületbõl jöttem XD

Stig95
#33327
xD

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33326
nem tudtam a rendszámra koncentrálni, a tulélésért küdöttem XD

Stig95
#33325
nemnyert xD

Ki mondta, hogy f??det rám?!

#33324
kcsg-01

Stig95
#33323
Lehet ez volt XD Egyedi rendszámos volt?

Ki mondta, hogy f??det rám?!

w77d
#33322
egy ugyanilyet láttam péntek este a Stefánia úton. Olyan szabályosan fordult meg az istenbarma a kettõs záróvonalon, hogy majdnem kapott egy Cadillac-et az oldalábba de úgy istenesen...

Stig95
#33321
ha már quattroprte... haveromék kocsija

Ki mondta, hogy f??det rám?!

Effe88
#33320
na meg is van😄😄😄
bár ennyit nem ér!!!!

link

#33319
Nagyon jó volt! 😊 Egyébként én is voltam, vannak képek bár nem sok és nem nagyon van kedvem most fel tenni se.

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

Effe88
#33318
jjajjjjjjjjj de gyönyörû<#worship>

Falkon
#33317
Az utolsó képen lévõ osztrák Mustangost hergeltük, hogy na?? Mi ez hibrid? Megállt. Mosolygott egyet, majd egy olyan kövér gázt adott, hogy kihajolt a lemez, és leégett a szõr a lábamról. Van videó is, majd felrakom. 😊

Meddig voltál ott? Szegény Trabit láttad? 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

kaposi1
#33316
De szép állapotban van.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#33315


Caby
#33314
köszönöm! 😊 és mindenkinek aki válaszolt.

OPEL! Wir leben Autos! RC Offroad, Off The Ground!!! http://www.rcor.hu

kaposi1
#33313
Ferrari Challenge, de már vége.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#33312
Nem igazán tudom mi lett vele.
Anno egy Balatoni telket meg egy Passat-ot ajánlottak érte.
De az már régen volt bizony.

Egyébként jelenleg A SportKlub-on Ferrari Schaller Spy-ból.
Gyönyörûek ezek a 458-asok.<#finom><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#33311
<#idiota>

kaposi1
#33310
Itt nálunk egy srác F40-et épített MR2-re a 90-es évek közepén..
De az igazán jól sikerült.
Kint dolgozott osztrákoknál egy autószerelõ mester mellett , onnan hordta haza az alkatrészeket, és itthon hétvégén a a garázsba építgette.
Abban az idõben igazán nagy szám volt itt a városban.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

w77d
#33309
uhhhh gyerekek geci sokat ittamn az éjjel még az én mércémhez mérten is... az, hogy hogy került haza a kocsi, az megoldatlan kérdés lesz XXXXXXXD

Effe88
#33308
lignit kitermeléshez

#33307
szegény MR-2 😞

milk4
#33306
😄DDD

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

#33305
#33304
külszíni fejtésre

Caby
#33303
ez mindig is érdekelt, hogy mi az isten nyila 😄 mire használják ezt a monstrumot?

OPEL! Wir leben Autos! RC Offroad, Off The Ground!!! http://www.rcor.hu

#33302