Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

R0zs0máK
#33454
beast-1? 😊))

I\'M AWESOME! http://ae86levin.blog.hu

#33453

#33452
egy fekete cts/gts-t láttam,elég újnak tûnt azért gondolom,hogy õ lehetett

popzu
#33451
jól gondolom?

popzu
#33450
neeem,csak mintha ma egy ilyen kigyúrt sármos férfiember mászkált volna<#taps> egy ilyen fekete jundájjal

#33449
LuzerF_rok 😄

#33448
w77d rendszámod LF-fel kezdõdik?

sjani1995
#33447
Tyhûûûû! múkodik

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

#33446
elméletileg facebook album....
de nem garancia hogy látható, azért próba....

LeWyTy
#33445
Rólad most jutott eszembe valami LOL!!!!!


Deja'vu<#idiota>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#33444
ha iszom neeem kell nézenm sehova megyk magamtól XXXD

#33443
az erõ irányítja... <#idiota>

TaRka0107
#33442
Szerintem csak viccel... nem hiszem hogy csukott szemmel vezetett, akkor karambol lett volna, és nem írna SG-re.<#eplus2>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

desigo
#33441
hörr <#eljen>
#33438

desigo
#33436
ilyen se sok volt itt eddig...
#33435
sg <#eljen><#eplus2>

#33434
telefonálásra tökéletes

BenedekFeco
#33433


Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#33432
milyen áááákcentusod lett hirtelen bencyke XXXD

bency
#33431
Mint te Xd Csák te buzi is vágy xD Szár á billem nem kritizálni 😄

:) Semmi okosság :P

w77d
#33430
gaaagyiiii XXXD

#33429
<#eplus2><#mf2><#mf2>

kép

Effe88
#33428
hát ez a kép se egy 12mp-s N8al készült az már biztos<#taps><#nevetes1>

#33427

#33426
ilyet, csak nem bírom leszedni a telefonomról....

Norbi1990
#33425
Piros német rendszámmal.
#33424
<#eplus2><#eljen>
ezen de fölröhögtem, köszii <#hehe>


#33413: színe ? esetleg rendszám nemzetisége ? 😊

w77d
#33423
akko le kell ülni és lerajzolni XXXD

Norbi1990
#33422
Nem volt nállam semmi.
LeWyTy
#33421
A legegyszerûbb kétségtelenül a paint.Az már csak rajtad áll hogy mennyire igényes.

Vagy az autó színéhez igazítod, vagy a táblán belül kitöltöd fehérrel.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#33420
és nem készítettél egy fotót? 😮
bency
#33419
Képeken gondoltam 😄

:) Semmi okosság :P

sovatalevi
#33418
A vizjelt oda rakd..

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

Csabesz6
#33417
szedd le

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

tviktor91
#33416
Nem kell eltüntetni..ragassz rá fekete szigetelõszalagot ..és akkor mondjuk GHI-139-bõl lehet csinálni GHE-488-at

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

bency
#33415
Amúgy mi a legjobb módszer a rendszám eltüntetésére igényesen?

:) Semmi okosság :P

bakkerman
#33414
olyan kocsival szigorúan kötelezõ alkudni az alma árát!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Norbi1990
#33413
Csepeli Piacnál parkolt egy Ferrari 458 Italia.
Érdekes lehet ilyennel menni a piacra bevásárolni <#idiota>
bency
#33412
Idegesit hogy mindenrõl olyan jó képet csinálsz és nekem messze nem ilyen élesek sose 😊) Bár én csak egy Sony H20al járok de akkoris...

:) Semmi okosság :P

Stig95
#33411
lepadlóznám <#nevetes1>

Ki mondta, hogy f??det rám?!

#33410

whiskeyman
#33409
a jó házigazdának passzolhatnál egy grátisz jegyet <#smile>

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

desigo
#33408
Attila8805
#33407
Szóval ár 3 kurvánál voltál.
Értjük mi a kódolt szöveget 😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

milk4
#33406
Az most mindegy,hogy mivel kereskedsz 😄

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

w77d
#33405
meg eleve ezek nem segély jegyek, hanem tiszteletjegyek 😄

w77d
#33404
a csirke és a szigetjegy nem ugyanaz XXXXD

milk4
#33403
Khm... Mostmár tagadni sem tudod,hogy cigány vagy 😄

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

Stig95
#33402
akkor jólmegszetted magad ma. 😛

Ki mondta, hogy f??det rám?!