257
Melyik játék hogy tetszik? Pontozd 1-10-ig
  • Röfikapitány
    #257
    fifa 2008 hun [x360]

    Grafika:8/10
    zene,hangok hun:5/10 eng:8/10
    játszhatóság:7/10
    szavatosság:6/10
    hangulat:7/10
    összhang:6/10
    +:A játékban vannak változások mint az új nézet ami igen dinamikus játékmenetet tud produkálni ám de ezzel együtt néha átláthatatlan a játék eme nézetben!A grafika sokat javult de ez csak a közeli képeken látszik igazán.
    -:A magyar kommentár igen csak sokat téveszt és sokat ismétel ami az angolnál nem annyira fülsértő nem veszi észre annyira az ember.Gólöröm egyáltalán nincs halkan megemlíti hogy a csapat megszerezte a vezető golt!Az irányítás terén számomra óriási hiba hogy csak a jobb karral lehet irányitani a játékosokat a nyilakkal nem!Igy sok a pontatlan átadás!!!Mert igy nem lehet tökéletesen belőni az irányzékot!
    SZtem játszhatóság terén és összhangban a 4 évvel ezelötti iss is veri:)
    Igy 2008 kapujában kicsit többet várt volna az ember tőle!
  • Röfikapitány
    #256
    Conan [x360]
    Grafika:6/10
    zene,hangok:8/10
    játszhatóság:7,5/10
    szavatosság:6/10
    hangulat:6,5/10
    összhang:6,5/10
    +:Ha valaki egy kis öldöklésre vágyik akkor ez az ő játéka sok speciális mozdulat rengetek kaszabolható ellenfél!
    -:egyenlőre nem túl változatos monoton játékmenet!
  • Attis38
    #255
    Strangehold(X360)
    grafika:9/10
    zene/hang/:8,5/10
    játszhatóság:8,5/10
    szavatosság:NA
    hangulat:9/10
    összhang:8,5-9/10
    +:király grafika,remekül kidolgozott főhős,a játékhoz illő zenei világ,interaktív környezet,a speciális mozdulatok grafikai kivitelezése igen látványos,John Woo movie-feeling
    -:néha azt se tudni,merről lőnek ránk,a játékidővel kapcsolatban bakjós előérzeteim vannak,kissé felturbózott Dead to Rights-klónnak tűnik
  • Attis38
    #254
    NHL'08(X360)
    grafika:8/10
    játszhatóság:9/10
    zene/hang:8/10
    szavatosság:8,5/10
    hangulat:8/10
    összhang:8/10
    +:csinosabb grafika,pár újítás az irányításban,a Dinasty-módnak hála elleszünk vele egy darabig,multi
    -:iszonyat nagy újítás nincs benne,a komentátorokat már lecserélhetnék
  • testerlnx
    #253
    Overlord (Xbox 360)

    Időm: 32 óra
    Grafika: 9
    Hangulat: 9
    Játszhatóság: 7
    Történet: 7
    Zene/Hang: 7
    Szavatosság: 8
    Összesen: 8

    Tömör gyönyör a kis gyöngyszem, ha lehetett volna a kamerát forgatni akkor az a kezelhetőségén sokat dobott volna. A story nem volt agyon dolgozva, de azért változatos volt, az külön tetszett, hogy nem volt sablon pálya, minden map ki volt dolgozva, mindig tudta az ember térkép nélkül(!!), hogy hol van. Hiányzott még számomra, hogy a csajok befűzésénél kaphatott volna a zorl lord egy rohadt puszit meg egy simit legalább. Egy kicsit könnyű lett a közepétől a játék mikor megcsináltam a közepes páncélt meg kardot, mikor meg a legerőssebbet öntöttem ki akkor meg gyakorlatilag a minyonokat féltve magam kaszaboltam le szinte az összes monsztát, nehogy a nyomiknak baja essen. Szóval kellemes kis kalandozás volt, és még az arénát is megkedveltem benne. Mindenkinek ajánlom aki egy kis változatosságras vágyik, egy mese szerű grafikába, és némi morbid humorba csomagolva.
  • Code92
    #252
    Manhunt 2

    graf: 6,8/10
    játszahtóság: 7/10
    történet: 8/10
    zene/hang: 7/10
    szavatosság: N/A (őszintán foggalmam sincs még nem vittem ki xD )
    hangulat: 9,5/10
    összesítve: 8/10


    szerintem: jó kis game lett, a külsőnézetes kamera forgatásának elcseszésével vannak bajaim de egyébként naggyon bele lele tudja élni magát az ember és a hangulat is egész színvonalas, a történet röviden annyi h. Dany vel vagyunk ő egy 20 as szemcsis drogfüggő srác akinek a csaláűdja meghalt ő pedig elmegyógyba került.Egy szép napon eljön a szökés ideje az elmegyógyból (nem, nem a testére tetovált térkép alapján) van egy srác dettól a gygyóból aki a spanunk de őt én még csak videóban láttam, ingame egyedül vagyunk mint a kukim.
    a kivégzések nagyon jóra sikerültek és bátran nevezhetjük ezt a gamet a brutális gamek splinter celljének :D
  • Attis38
    #251
    Colin McRae:Dirt/X360/
    graf:10/10
    játszhatóság:9,5/10
    zene/hang:9,5/10
    szavatosság:9,5/10
    hangulat:10/10
    összhang:9,5/10
    +:grafikailag tömör gyönyör,karrier-mód,multi,irányíthatóság,hanghatások,sérülésmodell
    -:.... ez itt a hiányosságok helye:)
  • Attis38
    #250
    Stuntman:Ignition/multi/
    grafix:7,5/10
    játszhatóság:8/10
    zene/hang:8/10
    szavatosság:7,5/10
    hangulat:8/10
    összhang:7,5p-8p/10p
    +:hangulat,filmjelenetekhez illő zenei aláfestés,irányíthatóság,az elődhöz képest könnyű nehézségi szint
    -:PS2-n csúnya grafix/de X360-on is csak átlagos/,rövid,az elődhöz képest már túl könnyű nehézségi szint/bár azért string it értékelésre hozni a feladatokat nem könnyű mutatvány/
  • Fido4life
    #249
    a Zene az ízlés kérdése szerintem, bár nem hallottam azokat a számokat..
  • amdrula
    #248
    Call of Juarez (X360)
    Grafika: 7/10 A lakott területek különösen szépek, de a saját karakter elég hülyén mozog, de legalább ha lenézünk látjuk magunkat :P
    Célzásnál a fókusz nagyon jól néz ki ebben a játékban is.

    Irányítás 8/10 fpshez képest meglepően könnyű gamepaddal célozni, de amikor ostorral kell ugrálni, az néha elég kiszámíthatatlan.

    Történet: 7/10 kb. a felénél vagyok, eddig nem rossz, de láthattunk már hasonlót.

    Hang: 8.5/10 A Ray hangját nagyon eltalták, a zene is jó.

    Hangulat: 8/10 Tényleg van egy westernes feelingje.

    Játékélmény: 7/10 Billyvel sok a lopakodás, ami annyira nem jön be, és a sötét részek néhol nagyon sötétek :D

    Szavatosság: 4/10 szerintem végigjátszás után nem fogom sokszor elővenni.

    Összesen: 7.5/10
  • Triple H
    #247
    ja és PS2-n játszottam
  • Triple H
    #246
    mit gondoltok a SmackDown vs. RAW 2007-ről?
    Grafika:10/10
    Zene:8/10(az a két rap nagyon gáz, elbassza az egészet)
    Irányítás:5/10(tragikus, szar! aki játszott a régiekkel az tudja, hogy a régi irányítás a király, amit be is lehet állítani)
    Story:8/10
    Superstars:10/10
    Challenges:7/10(túl nehezek)
    +:nagyon jók az új technikák, az egész kidolgozottsága jobb, mit a többié.
    -:ahogy már említettem:az irányítás, és az a két rap szám
  • Seth
    #245
    nálam a 3 hangulatát eddíg még egyik ps2-es tekkennek sem sikerült megközelítenie. De ezt valszeg az idő teszi, akkoriban az volt a nonplusultra bunyós game ps1-re. Megnéztem a tekken 5-ben a 3. részt, hát nagyon halovány, de mondom akkoriban hónapokig nyomtuk, a 4-5 meg addíg bbírta amíg mindegyik karakterrel végignyomtam (1 menetekkel), pár 2p bunyó,oszt polc

    Nade hogy én is értékeljek valamit

    Shadow Hearts 3:From the new world

    graf:8/10 , karakterek jól kidolgozottak, háttérgraf változó, van hogy uncsi ismétlődő, de többnyire változatos

    játszhatóság:10/10, semmi gond nincs vele, egy rpg-snek egyből kézreáll :), egyedül a harcot kell kicsit szokni, de nagyon élvezetes ez a ritmusjátékhoz hasonlító rendszer

    zene/hang:8/10, csata alatti zene nagyon tetszik, a háttérzene ahogy kell, elveszik a háttérben, szóval jó

    szavatosság:7/10 még nem vittem végig, de állítólag 25 óra alatt simán végig lehet vinni,ami rpghez képest rövid, de ugye titkokat is megcsinálom,szóval lesz az 40 is

    hangulat:8/10 nagyon jó, morbid, vicces, egyedi

    összehang:8/10 nem csalódtam, elején azt hittem nem fog tetszeni, de nagyon bejött. A karakterek nagyon jók, igazi egyéniségek (főleg a ninja wannabe Frank ^^ )
  • Max 36
    #244
    UEFA CL 06-07[PS2]
    graf:6.5/10
    játszhatóság:7.5/10
    zene/hang:7/10
    szavatosság:7.5/10
    hangulat:7.5/10
    összehang:7.5/10
  • Fido4life
    #243
    már akinek
  • Prince of Máté
    #242
    Tekken 5 - PS2
    Grafika: 10/10
    Hang: 10/10
    Irányítás: 8/10
    Szavatosság: 8/10

    Eddig az összes tekkennel játszottam, de az 5 a legjobb
  • Prince of Máté
    #241
    "Szavatosság:Jó 10/9
    És mégis mi ebbe a jó?
    2 óra alatt végigviszed!
  • megalodon
    #240
    hellosztok!
    Hogyan,mi alapján és milyen játékot lehet,kell osztályozni?
  • Kongy
    #239
    Prince of Persia The Two Thrones:
    Játszhatóság:Kiváló 10/10
    Grafika:Jó 10/9
    Zene/hang:Kiváló 10/10
    Szavatosság:Jó 10/9
    Hangulat:Kiváló 10/10
    Játékélmény:Jó 10/9
    Összesen 9.5 pont
    Jó eksön gém
    Jók a boss-ok...
  • Fido4life
    #238
    naa végre aki ugyanígy van ezzel a játékkal mint én
  • adam first
    #237
    Tekken 5 [Ps2]
    10/3 pont, 1 óráig bírtam ezt a szemetet, kár hogy így elb&&ták ezt a részt. Tekken 3 rulez.
  • Max 36
    #236
    Rayman:raving rabbids
    grafix:6.5
    játszhatóság:7
    zene/hang:7
    szavatosság:6.5
    hangulat:6
    összességében:6.5
    +:humor,multi,beteg minijátékok
    -:egy platformjátéknak jobban örültünk volna,egy idQ után monotonná válik,ismétlQdQ minigámák,az irányítással néha vannak kissebb gondok[látszik,hogy eredetileg Wii-re tervezték a cuccot]
  • cicai
    #235
    Mafia
    Grafika: 7/10
    Hang: 7/10
    Irányíthatóság: 7/10
    Hangulat: 10/10
    Játékéklmény: 10/10
    Összesen: 8,5pont
    Szerintem a legjobb maffiás játék ez. Nagyon jó a hangulata.
  • cicai
    #234
    Mafia: 8,5pont
  • Fido4life
    #233
    Tekkön 5 4 pont
  • Code92
    #232
    GTA Vice City Stories - ps2
    grafika:7/10
    hang: 8/10
    irányíthatóság: 10/10
    hangulat: 9/10
    játékélmény: 10/10
    jó kis gamma ma kezdtem el és már jó sok missöntr meg is csináltam és mit ne mondjak, van olyan jó mint a sima vice city :D jó szórakozást hozzá mindenkinek!
  • Prince of Máté
    #231
    Driver parallenal lines v hogy írájk: 3 pont
    fél óra játék után kukában kötötte
    Tekken 5 10pont :)
  • Prince of Máté
    #230
    God of War - PS2
    Grafika: 98%
    Hang: 95%
    Irányítás:92%
    Szavatosság: 90%
    -----------------
    Össz: 96% = tökéletes game!
  • Prince of Máté
    #229
    BLACK - PS2

    Grafika: 10/10
    Hang: 9/10(csak hogy ne leygen midenn 10 :D)
    Irányítás 9/10
    Játszhatóság 10/10
  • fanatifo
    #228
    Final Fantasy 12 100+1% Egyszerűen tökéletes szenzációs gamma
  • adam first
    #227
    Szerintem meg nagyon nem.
  • Max 36
    #226
    World racing 2.[xb]
    grafika:közepes
    játszhatóság:jó
    zene/hang:közepes
    szavatosság:jó
    hangulat:közepes
    összesítés:6.5 pont
    + az elődjéhez képest szebb grafix[ez elvárható volt],tartalmas carrier mód
    -:a különböző kocsiknak lehetne eltérőbb a hangjuk,egy idő után monotonná válik,a gépi ellenfelek néha rohadt mód csalnak,a forgalomban lévők mesterséges intelligence a gyapjas bégető szintjéhez közelít.
  • Max 36
    #225
    jah,a legfontosabb az összkép:1.5 pont
  • Fido4life
    #224
    jah, nem szóltam
  • Fido4life
    #223
    és az a rendőrcsajszi csak az eredeti rendőr uniformban harcolhatott ?
  • Max 36
    #222
    Én kis naív,az első képek alapján bedőltem a a gametrailers.com-on beharangozott World Super Police nevű játék screenshotjainak,le is szedtem 1 sms-es helyről[még jó,hogy azért szedtem le értelmesebbeket is[#vigyor]]jöjjön hát a feketeleves.
    W.S.P.[ps2]
    grafika:siralmas
    játszhatóság:elmegy
    zene/hang:siralmas
    szavatosság:siralmas
    hangulat:elmegy
    +:az nincs neki
    -:na az annál több,nevezetesen ps-1 szintű grafika,iszonyat igénytelen szinkronhangok,debil,unalmas sztori,rövid,monoton
    Maga a játék engem gyerekkorunk Chase HQ-jára emlékeztet,ott volt a feladatunk,hogy az autópálya rosszfiúit hűvösre tegyük.Ebben a feldolgozásban 1 rendőrcsajszi bőrébe bújhatunk.Na most ezt képzeljétek el mai köntösben,egy elég debil sztorival,amiben szó lesz eltűnt kedvesről,elrabolt atomrakátékról,stb,stb.Pár éve a Takara is 3D-be ültette gyerekkorunk Seek &destroy-át,de az még valahogy elment.De ez???És főleg,a mai sajnálatos trend ennél is a játéknál visszaköszön:1-2 délután kényelmesen kijátszható
  • Fido4life
    #221
    Amúgy a legutóbbi legjobb verekedős játékok amikkel játszottam:
    Def Jam mindkét része (mindkettő zseniális, nagyon leköt, a Fight 4 NY kellően sokat fejlődött az első részhez viszonyítva)

    Beat Down: Fist Of Vegeance (nagyon sok helyen lehúzták, szerintem viszont min. 8 pontos játék, rengeteg megnyitható bónusz, mellékküldetés, stb biztosítja hogy egy jó ideig a TV elött maradjon az ember(egyszer egy napot végig nyomtam vele, úgyhogy nem tudtam a storyn végig menni, olyan hosszú))
  • Fido4life
    #220
    Szerintem a Getaway jobb mint a Vice City
  • dinomano
    #219
    yeah, egyetertek... :-D
  • Fido4life
    #218
    jah, minimum a SA alatt kéne lennie, mondjuk ezt már a topikjában kibeszéltük..:P