58
Várom a véleményeket, stb...
  • Laci97
    #58
    nem tud valaki hortobágy környékén egy jó állapotú tzr50-et
    sürgős lenne
  • GhostR1der
    #57
    Hoztam nektek valamit :P


  • ChuckyHUN
    #56
    50
  • gerge93
    #55
    b jogsival motor ccm- be meddig vezethető? úgytudom, hogy csak 50ccm a max.. előre is köszi
  • krissye
    #54
    vagy www.hasznaltmotor.hu
  • krissye
    #53
    cső
    sztem adok egy linket ezen 1szerűbb lesz
    www.hasznaltauto.hu
  • extra sensory
    #52
  • extra sensory
    #51
  • kissoliver
    #50
    Szevasztok!!

    Melyiket a jobb? Aprilia rs 50 2008

    vagy

    Yamaha TZR 50?

    Végre melyik meg többet, mennyivel? Melyik gyorsul jobban? Melyik kb hány lóvacska? És melyik a drágább?

    Előre is kössz az infót!!!!!!
  • kissoliver
    #49
    jah m kategóriás és b kategóriás jogsival is lehet vezetne!!4
  • BAKTER424
    #48
    TZR 50, Aprilia RS 50 és hasonló társaikhoz kell külön A kategóriás jogsi, vagy mivel 50ccm, lehet vele a vegyesboltba járni a vasárnapi ebédhez valókat megvenni a B kategóriással is? Valahogy nem áll össze a kép.
  • kissoliver
    #47
    tzr 50 es ről vélemény?
  • REPS0L
    #46
    Mostmár tudok váltani jeee!
  • Boconadi
    #45
    Kis hebo tuning
  • Sland
    #44
    http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?t=354&start=0
  • csoola
    #43
    igazad van, én pont igy voltam vele, és enduroban is igazad van sztem jok, de ha mindenképp 50-est akarsz és azt szeretnél sztem, és én is azt szerettem volna, akkor ne vegyél derbit. tom h szépek meg minden, de itt van forgalmazoja és láttam párat, meg ismerös vett is egyet, 2 hét után hengerfejes lett... ha télleg 50-est szeretnél, akkor aprilia rx50-est ajánlom neked, mentem olyannal, és állitom h majdnem olyan erös mint az én dt80-asom. jah és sztem nem éri meg uj motort venni, használtat vegyél, mert az már be van járatva, és nem buksz rajta sokat ha eladod.
    1ébként sztem nézd meg a yamaha dt 80-ast is, nem oan rossz a hangja (mondjuk az enyémnek megvan piszkálva a kipuja belül és most ugy üvölt mint 1 125-ös krossz:P)
    és kezdöknek, mint én baromi jo!remélem hasznát tudtad venni annak amit irtam, én ennyi voltam.
  • csoola
    #42
    vagy ha nyugodt környéken vagy és nem csak a sportmocik érdekelnek akkor én DT80-ast ajánlanék, nekem az van, 1 honapja vettem maximálisan megvok vele elégedve
  • Lacusch69
    #41
    Maximálisan igazad van.

    Messer: nézz át a www.motorland.hu-ra ott bővebben megtalálod, hogy miért vegyél inkább Simsont...
  • Speedbreaker
    #40
    Én hogy őszinte legyek, nem éri meg 50-es sportmotort venni. Egy, az hogy lassú, kettő, hogy szar a hangja, három hogy drága. Vegyél inkább simsont, gyakarolj aztán pedig egyre feljebb lépegess (125->250->...)
  • ColdFire
    #39
    Nah újra visszatértem, már 14 évesen :)
    Nyár végén már jöhet a jogsi, csak még motorom akkor se lesz...
    Hmmm... Fontolgatom hogy este elkötöm apámtol a motorját
  • Raszkolnyikov
    #38
    Szerintem a TZR gyönyörű. Amikor ültem rajta egészen lenyűgözött. Kúrva jó volt vezetni, jól gyorsult. Nekem egy Simson enduróm van. Szeretem nagyon mert árkon bokron elvisz. Elég olcsó is és elég erős, hogy 2 személy kényelmesen tudjon vinni. És a vége több is mint a TZR-nek (persze a Yamaha még gyárilag le is van fújtva). Szeretek vele motorozni. Rá is fogom írni, hogy "Nem a legszebb, nem a leggyorsbb, DE AZ ENYÉM!". Most sajna a szüleim nem engedték meg, hogy kismotorra letegyem a jogsit, de ha betöltöm a 18-at és lessz pénzem akkor lerakom 250-esre és veszek egy szép Pannóniát vagy valami más veterán motort. Nekem azok jönnek be.

    még valami: ezen gondolkodom egy ideje, hogy mondjuk egy 86-os Simo, a kor technikájával gyorsabb mint egy 50-es Tuareg? Én így halottam. igaz ez?
  • Trade
    #37
    ja nekem is volt egy 50-es gyorsasagi maniam huh:Rs50.
    aztan szerencsere gyorsan belattam hogy ezek nem arra valok
  • Tufa
    #36
    De az azthiszem csak 97-98 körül jött(mármint a ducatti másolat). Elötte a mito még kereklámpás volt és az egy eléggé duci yamahára hasonlít :)
  • Trade
    #35
    az meg eros lesz neked
  • JGTC
    #34
    Akkor nyúld le a kulcsot aztán irány a vegyesbolt!!!
    Váltani is tudsz már úgyhogy no gond!

    Erre a Mitó témára én is emlékszem. Végül is nem egy furcsa dolog ez, hogy mekkora elvégre a Ducati is használta ezt a félé kasznit a 748+998-hoz +még párhoz...
  • ColdFire
    #33
    Apa vett motort! hurrá hurrá! :)
    Suzuki GS500F
  • Chief
    #32
    Séf bácsi nem felejt! :)
    A logo-t photoshoppal csináltam, kb másfél perc volt az elkészítése!
  • Tufa
    #31
    Az egyik motoros topicban beszéltük meg pont ezt és ott végül arra jutottunk hogy a mito nem kicsi :) Legalábbis ami nekem volt az akkora volt mint egy 600as gixxer. (ez még a régebbi, kereklámpás mito volt- 96os)Legjobban pedig egy régi, lomhakinézetű Yamahára hasonlít(talán YZR volt a márkajelzése a yamahának). Az újabbik mitot nem tudom mihez mérni, de nagyobb mint pl egy aprilia RS :)
  • LordVenom
    #30
    Lehet,errefelé csak a szúnyoghangúból akad,ami ksköbcentis,és az meg gyalázatos. De elhiszem,mert a Cagiva minden modelljének szép hangja van általában. Amúgy a mito-nak még az alakja is szép,pedig nagyon nem szeretem a kicsiket...
  • Tufa
    #29
    Egy karbon dob elég hozzá :)
    Egyébként tényleg a mito az a motor, amiről ránézésre biztos, hangja alapján is elgondolkoznál azon hogy 125 vagy 250. És most ezt úgy mondom hogy kb 10-12 motort tudhatok magam mögött. Messze nem olyan magas a hangja mint pl egy Aprilianak, leginkább a Suzuki 250esére (nem tudom mi a neve, de két kipuffogóvégződésel látták el) tudnám hasonlítani hangban. Szóval jó volt :)
  • LordVenom
    #28
    Ja,arról beszélek...nem kellett csak egyesnél kuplungolni. Milyen jó a memóriád...
    Ja,meg frankó a logo-d is! Hogy a tökömbe csináljátok ezeket?

    Igen jó lehet a menetteljesítménye egy 125-ösnek,de a hangjával soha nem tudnék kibékülni...
  • Chief
    #27
    Volt neked valami 500-as 4 ütemű endurod is, vagy rosszul emlékszem?
  • Tufa
    #26
    125ösben már van egykettő ami komolyabb teljesítményre képes. (pl Cagiva Mito)
  • LordVenom
    #25
    Vegyél félautomatát......nekem volt egy ilyen endurom,és csak egyesnél kellett használni a kuplungot. A többinél csak váltani kellett.
    Fuj,ne is beszéljetek az 50-es speed motorokról,sőt,még a 125-ről se...iszonyatosak.
  • ColdFire
    #24
  • ColdFire
    #23
    töknömnek se kell robogó...
    ilyen Gyorsaságist meg nem veszek mert úgyse megy többel mint egy Robi...
    Inkább veszek: Derbi X DRD 50 SM vagy Derbi X Treme 50 SM .
    inkább a 2. mert az 100.000Ft-vel olcsóbb...
  • JGTC
    #22
    tutkó mert az én r1-esemen is

    #1 Így van vegyél simaváltóst azt nem bánod meg! Nekem is mindenki mondta hogy elöször kezdjek sima robogóval de nem érdemes mert azt hamar megunod/kinövöd!!!!!
  • Tufa
    #21
    Az "ő r6osán" biztos máshogy van!!! :DDD
  • JGTC
    #20
    Látod ezt Vili ez neked is szól!!!!!!!!
  • Tufa
    #19
    pont azért mert 50 ccmes... kicsi, olyan hangja van mint egy darálógépnel és borzasztó hülyén néz ki, szerintem. 50es motorok közül inkább csak robogó kéne, egy speed motor minimum 125 de jobb ha 250es.