58
Várom a véleményeket, stb...
  • ColdFire
    #18
    Neház a motor vizsga?
    Hogy érted hogy darálógép? hisz csak 50-es a moci:)
  • Tufa
    #17
    nekem utoljára egy Cagiva mitom volt, mostmár autóval járok
  • ColdFire
    #16
    hanem?
  • Tufa
    #15
    nem
  • ColdFire
    #14
    neked TZR-ed van?
  • Tufa
    #13
    Kb, bár ez mindenkinél másképp van. Van aki viszaváltásnál pl kuplungol, de van aki csak simán váltogat vissza kuplung nélkül(ez azok kiváltsága aki jósokat szeretnek a motorukra költeni)
  • ColdFire
    #12
    és pl 2esből 3asba hogy váltsak fel?
    gázt leveszem teljesen, kuplung be, utánna kuplungot gyorsan ki,és gázt újra húzhatom?
  • Tufa
    #11
    igen
  • ColdFire
    #10
    akkor tegyem le egyesig, tartsam a kuplungot, utánna kicsit huzzam a gázt,engedem a kuplungot, és indulok is?:)
  • Tufa
    #9
    akár, de miért kéne üresbe rakni azt nem értem... Egyébként lámpától lámpáig biztos vagyok benne hogy nem váltasz fel 6osig, főleg nem egy ilyen darálógéppel..
  • ColdFire
    #8
    pl.: megállok (kuplung még mindig benttartva,6osban a motor),és utánna váltsak le egyesbe és fel még egyet, és utánna kiengedhetem a kuplungot?
  • Tufa
    #7
    Hagyhatod 6osban is, csak a büdös életbe nem indulsz el vele.. És mint már mondottam, 2esből nem tudod egyből üresbe rakni, igy 6osból abszolút nem(nem értem hogy gondoltad...).
  • ColdFire
    #6
    nem vagyok oda a hagyományos|automata robogokért, ahogy az látszik a felsorolt motorok alapján...
  • ColdFire
    #5
    Aha!
    Köszönöm!
    És ha piros lámpánál meg akarok állni akkor 6osból üresbe tegyem a gépet, vagy fokozatosan? (6,5,4,3,2,üres)
  • Tufa
    #4
    ha egyesbe akarod rakni mondjuk üresben, csak simán lenyomod. Ha kettesből akarod egyesbe rakni AKKOR IS. 2esből üresbe csak ugy tudod rakni hogy le egyet, fel egy felet és üresben vagy.
  • hmhm
    #3
  • burkusdió
    #2
    vegyél automata váltós motrot :D
    abba nem kell váltani, csak húzni a gáztot ( még a féket se kell nyoni, me minek)
  • ColdFire
    #1
    Hi!
    Még csak 13 vagyok, de ilyen motort szeretnék egy év múlva.
    Nem tudok tapasztalatokat ezzel a géppel,meg a többi fontosságot.
    Eddig amit néztem motort:
    Derbi GPS 50
    Yamaha TZR 50 (RR)
    Aprilia RS 50

    És valaki elmesélhetné mellékesen hogy is kell azon a fránya motoron váltani (Pl. hogyha váltok 1-esről kettesre akkor kettőt kell e váltani az üres miatt, meg mikor fenyem le a gázt és mikor fel,stb.)

    Előre is köszönöm a válaszokat