1822
  • Vardar
    #1542
    Nekem is volt ilyen hibám. Ha eredeti akkor elvileg magyarított, 1.1-es verzió. NE TEDD FEL az 1.4-et, az 1.2, 1.3 mehet, de az utolsót nem, attól csak bajok lesznek.
  • grimm13
    #1541
    Ja jó játék bár engem most egy jó időre kiborított :D Amugy probáld meg ezt
  • PiCZúr
    #1540
    Szia! Hát igen. Egyébként nagyon jó kis játék nagyon tetszik, de ez a hiba kiborít. Természetesen már próbáltam újrarakni, de ugyan annál a pontnál kilép.
    Ezek a hiba paraméterei:

    Már próbáltam a dllt cserélni, de az sem hozott eredményt.
  • grimm13
    #1539
    Érdemes volt eredetiben megvenni :D Lehet hogyha újrarakod a játékot megoldódik ?!
  • PiCZúr
    #1538
    Adaléknak még annyit, hogy a játék eredeti, és az 1.4 van fent. Modolva sincs.
  • PiCZúr
    #1537
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy találkozott-e már valaki azzal a problémával, hogy azoknál a küldetéseknél, ahol egy ügynököt partra kell juttatni, mindig kifagy a game mikor a csávó elindul a csónakkal...
    Valaki nem tudja mi lehet a gond? Csak ezeknél a küldetéseknél fagy ki...
  • Muki100
    #1536
    A német XXI
  • grimm13
    #1535
    Amúgy szerintetek melyik tengeralattjáró típus a legjobb ?
  • grimm13
    #1534
    Az lesz .... legalább most már tudom a legtakarékosabb módot ,az olyan lehetőségek mint a befulladó torpedók lehet hogy idegesítőek de emiatt még nem állsz le a pálya közepén...
  • bgabor
    #1533
    Két hadjáratpálya között kapcsold ki a fogyó üzemanyagot a nehézségbeállító résznél. Lehet, hogy így kevésbé reális, de legalább nem fogaz megőszülni, amíg 1/3-al cammogsz 2000X gyorsítás mellett, hanem mehetsz full sebességen(már ha éppen nem indokolt a lassú menés Pl:rejtőzködésnél)
  • Hmuda
    #1532
    A 1/3 és a 2/3 kevésbé hatékony mint a standard (plusz jóval lassabb is). Azok akkor kellenek ha halkabban akarsz sunnyogni.

    Ami meg a torpedót illeti a rövidebb egy régebbi dizájn, lassabb, kisebbet pukkan viszont megbízhatóbb mint az MK-14.
  • grimm13
    #1531
    Én mondjuk csak 1/3 2/3 sebességet használtam de ezt az akkumulátoros dolgot megnézem :D Ja még valami a hosszú és a rövidebb torpedó között mi a különbség ?
  • Hmuda
    #1530
    Az Ahead Standard a legüzemanyagbarátibb sebesség. Fele olyan gyors mint a max, de sokkal messzebbre el lehet vele jutni.

    Azt is érdemes észben tartani, hogy a játéknak van egy roppant idegesítő bugja, mikor is az akukat újratöltő ikon bekapcsolva marad max töltöttség mellett is és ez látványos módon felzabálja az üzemanyagkészletet. Sajnos nem azt nézi, hogy tud-e még tölteni és ha már nem akkor kikapcsol, hanem azt, hogy elérte-e a 100%-ot és addig nem lövi le magát. Ha sérültek az aksik akkor a végtelenségig zabálja a naftát, ha csak magad le nem kapcsolod (néha még ez se kell és bár 100%-nak jelzi, mégse kapcsol ki).
  • Vardar
    #1529
    Miért, mennyivel kell menni? Mi a gazdaságos?
  • Tuvok #1528
    Nem kell elölről kezdeni
  • Muki100
    #1527
    Ugye nem csúcssebességgel mentél?
  • grimm13
    #1526
    Na ez szívás úgy hogy 2 konvojt küldtem a fenékre kezdhetem előröl amugy ez milyen baromság hogy a legközelebbi bázison teletankoltam :D és már oda úton tudtam hogy ki fog fogyni....de akkor hogy jussak el oda ? na mind1 inkább kikapcsolom az üzemanyag fogyását ennyit az élethűségről ....pfffffffffff
  • Tuvok #1525
    Reménykedni, hátha arra téved egy tankhajó :D


    Esc, küldetés befejezése
  • grimm13
    #1524
    Hello mindenki mi a teendő ha a semmi közepén elfogyik az üzemanyag ?
  • Tuvok #1523
    Hát annak meg utána kéne nézni, hogy a 64 bittel mennyire puszipajtás ..
  • bgabor
    #1522
    Ennek a modnak nem tudod a nevét véletlenül? A kieg megjelenése óta keresek megoldást a walther hajó kipróbálására. Mert bár elvileg alapból is benne van, érdekes hogy mégsem találkozott vele soha senki.
  • Vardar
    #1521
    A CD-n alapbl az 1.1 van lehet, hogy az a hibás. Semmilyen konkrét hibaüzenetet nem ír, csak azt a szokásos Windows-t, hogy az sh4.exe hibát észlelt ezért leáll. Csak nekem 64 bites XP van ezért angolul van az egész:D
  • Tuvok #1520
    Teljes uninstall, registry-ből is kipucolod
    SH4 fel, 1.4 fel
    Ha így nem megy, máshol van a hiba
    A hibaüzenetet ki lehet részletezni, kiír valami dll-t, vagy bármi használhatót, hogy mi okozza a hibát, esetleg memóriacím
    Videó, hang driverek szoktak ilyet gyakran csinálni, esetleg azok beállításai
  • Vardar
    #1519
    Húúú. Idegbaj elkap ezektől a patchektől... Bármit csinálok, mindig előjön ez a hiba. Most pl akkor ha a csónakkal kiakarnám tenni az embereket.
  • Vardar
    #1518
    Hát eddig akkor fordult elő, ha megsérült a hajó vagy ha átgázolt rajtam egy romboló. Ma még pl egyszer sem dobott ki:D Hiba üzenet az csak a szokásos, hogy az sh4.exe hibát észlelt ezért leáll stb.
  • Tuvok #1517
    Kilépéskor nincs valami hibaüzenet ?
    Csak simán kidob ? Mi történik a játékban épp ? Próbáld kideríteni mi okozhatja
  • Tuvok #1516
    Akkor az alapjáték után tedd fel csak az 1.4-et, bennevan minden ami az előző patch-ekben
  • Vardar
    #1515
    1.1-est telepített, aztán sorrendben 1.2, 1.3 és 1.4. Viszont még mindig kilép a játék, hiába raktam új és futtattam le a patcheket megint.
  • Tuvok #1514
    Mármint 1.4 előtt miféle patch-eket ?
  • Vardar
    #1513
    Újra letöltöttem a patchet, most már fut rendesen. Ellenben most magától kilép a játék miközben játszok... Eddig sose csinált ilyet.
  • Vardar
    #1512
    Most tettem fel a patcheket 1.4-ig lazán elmentek, aztán az 1.4-es a telepítés végén közli, hogy az én sh4.exe-m nem egyedik azzal ami neki van így megszakítja a telepítést. Mondom jól van, ellenben a játék menüjében 1.4 a verziószám és ha a karrierben a tengeralattjárót akarnám kezelni kilép.
  • grimm13
    #1511
    Na müxik :D?
  • grimm13
    #1510
    Próbáld meg ezt !!!!! egy fórumon olvastam és mintha ez is közrejátszana de nem biztos ...
  • bujcsik555
    #1509
    xp, és 4 szer raktam fel a játékot,és mindig ugyanez
  • grimm13
    #1508
    Vista vagy xp-n fut a gép ? Újrarakni próbáltad már ?
  • bujcsik555
    #1507
    nemjó, próbáltam már keresni neten ezt a fájl-t, de nem jó. eredeti sokkal nagyobb mint amik ilyen néven fenn vannak, és egyik se jó
  • grimm13
    #1506
    Próbáld meg letölteni innenezt a simdata.dll-t és másold ahova kell hátha müxik ....
  • bujcsik555
    #1505
    én problémámra nem tudtok megoldást?
    elég gáz hogy megvettem, azt 3 hete ott porosodik a polcon, mert nem tok vele mit kezdeni...
  • grimm13
    #1504
    Már az összes patch fel van rakva !
  • Falcon87
    #1503
    Patchelt játék?