1822
  • ricsa008
    #498
    szasztok mi a játék gépigénye??
  • Gunn69
    #497
    Az a baj, hogy a kiadók nagyrésze még mindig nem jött rá arra, hogy a warez nem károsítja meg őket. Legalábbis korántsem olyan mértékben, mint amennyire azt sikítják folyton. Már több zeneszerző is letette a voksát amellet, hogy az ingyen letölthetőség, bizony sokszor növeli az eladásokat, hiszen ha valamit letöltesz és igazán tetszik, akkor igenis hajlamos vagy pénzt is adni azért. Játékoknál is így működik szerintem, vagyis egyre inkább kezd így működni. Sokan itt is úgy vannak vele, hogy letöltik, megnézik és ha tetszik, már csak azért is megveszik. Így van nekem is több eredeti játékom és nem csak azért, hogy multiba is toljam vele. Viszont ehhez az kell, hogy egyrészt a fejlesztők olyat adjanak ki a kezükből, ami valóban megéri az árát, másrészt pedig az, hogy a kűlcsíny (a doboz és a hozzákapott extrák) is olyanok legyenek, hogy az ember szivesen kitegye otthon a polcra...
  • Pluskast
    #496
    Nem pont azt mondom, hogy abban nincs ilyen:)
  • Gombocka
    #495
    A crack-es változatot el lehet felejteni. A 2d-s legénység meg a nagy szemek és a folyamatos számolás az a védelem része.
    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=108470
    A clone működik jól YASU-val.
  • neuro
    #494
    gondolom igen
  • bgabor
    #493
    1.1-es patches új crack is kell?
  • priluki
    #492
    nagy pros gomb a torbedos kezelöfelületen..
  • CJ33
    #491
    Torpedot hogy lehet kilöni????Valaki segithetne mert a space el tudok lövöldözni a gépfegyverrel meg az ágyuval de a torpedot betöltöm és hiába célzok meg ilyenek sehogy sem lövi ki sehova ,,,,,
  • bgabor
    #490
    Miért, a GWX módban ilyen bugok vannak? Pont mostanság terveztemm hogy lelöltöm...
  • Pluskast
    #489
    Nekem 2 giga ramom van és gond nélkül fut. Viszont az is igaz, hogy dual core-s a procim...

    Egyébként teljesen egyet értek azokkal akik számára csalódás a game. Tegnap este a patch felrakása után azt mondtam adok neki mégegy esélyt. Kár volt. Megközelítettem egy ellenséges konvolyt az éjszaka kellős közepén és képtelen voltam az elöttem lévő kb 2000m-re uszó hadihajót becélozni a periszkópommal. A szonár érzékelte a konvojt a periszkópomon láttam de mivel azon a szaros térképen nem jelent meg így nem tudtam befogni. Persze ha felmerültem volna akkor egyből ment volna a dolog csak akkor meg éppen szarrá lőnek a hadihajók. Egyszerűen szánalmas és siralmas. Még az sh3 GWX modjában sincs ilyen. Így kiadni egy játékot pláne az a csapat aki csinálta az sh3-at... Nem ezt vártam és szerintem mások sem.
  • Bucser
    #488
    írták, hogy a tengeren nyomott mentések nem fognak működni.
  • neuro
    #487
    1.1-es patch-el a régi játékmentések nem működnek... pedig már csak 200 km-re voltam Pearl-től tegnap este :)
  • montressor
    #486
    amugy meg nem hiszem, h a videokartya miatt swappol ezerrel, ha meg 1g keves neki, minek irjak azt a min req ben, na mindegy nem kotekedni jottem csak kar, es remenykedek, h lesz egy javitas, mint a hitman-nel, az is 0.5 kep/sec el ment aztan jott a pecs...
  • montressor
    #485
    erdekes, masok meg kepesek ra jatekot fejleszteni...
    sztem ez is siman mehetne rajta... foleg, h minden szar ki lett kapcsolva, na mindegyelteszem oreg napjaimra :)
  • Bucser
    #484
    nem tudom mit vártál egy immáron 5 éves videókártyától....
  • montressor
    #483
    3ghz 1g ram 9600xt=jatszhattalan
  • Ams
    #482
    de van. karier módba legbaloldalt, egy rádió szerüségre katt és ott gameplay settings.
  • datango
    #481
    bevallom őszíntén , nem az én geépemnek való ez a játék :((((((

    elmentem egy kuldibe , vegig képregényként.... aztan mire odaertem kirta hogy mission failed a halyóm elsülyedt...:(
  • bgabor
    #480
    Izé, nézegettem a karrier módot. Jól értem hogy nincs custom nehézségi szint állítás? A gond az ezzel, hogy a medium túl bugyuta (nincs limitált üzemanyag, compressed air és pillanatok alatt betöltik a torpedókat), viszont hardon már manuálisan kell célozni, ami elég problémás sokak számára, így például nekem is.
  • Charly
    #479
    Hát nem akarom lehuzni a játékot de egy kis opzimalizálás naon ráférne nem elég neki 2gb ram???
  • Gunn69
    #478
    Mondjuk az is sejtetni enged valamit, hogy az első peccs máris kijött és máris 116 mega :P
  • LeonSilver
    #477
    Szerintem nem csak Te érzed így.
    Az SH3 mellé majd akkor vagyok hajlandó megvenni ezt ha a jó sok izét amit elqrtak kijavítják.
    Addig nem és addig marad sz SH3 ...
  • DJ Skyline
    #476
    nem tudom ki hogyan van vele, de csak én érzem összecsapottnak a játékot?
    nézegetem a patch tartalmát a silenthunter4.uk.ubi.com-on, de összesen 6 bug lett kijavítva, az összes többi mind bővíti a játékot, amik nem kerültek bele!
  • zoltang
    #475
    Nálam sem indul az 1.1-el a játék. :(
    (Állítólag az UBI áttért a FADE védelemre, így kiiktatva a törést és a Yasu-t.)
  • zsoleszq
    #473
    bocs hajó lenne a hajú:)
  • zsoleszq
    #472
    Ez engem is érdekelne.

    Még1 kérdés térképen látszik egy kék hajú de ha

    odauszkálok akkor nincs ott semmi! mit kell olyankor csinálni? előre is

    köszi
  • priluki
    #471
    hi,felraktam a patchet és nem indul,azt irja összeférhetetlenség támadt bla bla.. valaki tud valamit?
  • Pluskast
    #470
    Nem kérdeztem semmit
  • Pluskast
    #469
    Valaki tudja, hogy hogy lehet fotót csinálni?
  • Cowek
    #468
    Szóval hogyan lehet levadászni messziről torpedóval hajót?
  • zoltang
    #467
    Ez gyors volt. Az első javítás? :o
  • Cowek
    #466
    Nekem műxik! Köszi Gombócka!
  • Gombocka
    #465
    Nálam jó a főmenü meg a többi menü is.
  • bgabor
    #464
    Most raktam fel és NINCSENEK BETŰK a főmenüben!
    A főmenü menüpontjai megvannak, de pl az options menüben csak a jelölőnégyzetek vannak, a felirat hiányzik mellőlük! Más is találkozott ezzel a hibával? Így nemigazán lehet játszani.
  • Cowek
    #463
    Vállalkozik valaki arra hogy elmondja hogyan kell távolról eredményesen torpedózni?
  • Gombocka
    #462
    1.1 -es patch
    ftp://ftp.ubi.com/de/sh4
  • Cowek
    #461
    Biztos hajólázadásra készülnek mert elégedetlenek
  • Pluskast
    #460
    Te meg olvasd el figyelmesebben amit írtam. Idézem " Remélem TÉNYELG nem ez a végleges lista". Akkor mi következik ebböl? Talán hogy én is elolvastam amit angolúl oda írtak.....
  • Bucser
    #459
    Látom te is csak fikázol ahelyett hogy olvasnál.

    "Please be aware that this is not a final list, and there may be differences between this list and the final 1.1 SH4 Patch."
  • SirArcheer
    #458
    A főmenü nálatok is k..a lassan tölt be?
    Ez már 3nál is így volt, de ott sem értettem miért. Vmi beállítás miatt van? /2GB ramom van tehát nem hiszem hogy nem elég neki/