1822
  • LeonSilver
    #538
    A gémkopin van egy maxi mdf fájl.Töccsed le és menni fog ahogy zoltang írta.Tutira mondom :)
  • Mikee76
    #537
    Felraktam még egyszer.
    Most magyarul írja ki, h nincs lemez, de utána ugyanaz...
  • zoltang
    #536
    Melyik gombbal kell forgatni a passzív szonárt?

    A #439 üzenetben a Subsim's Silent Hunter 4 Attack Video -ban kb. a 3 perc környékén valami gombbal forgatják.
  • zoltang
    #535
    Csak a törés gondokat okoz.
  • Gundark
    #534
    Nálam nem kell semmit trükközni. Beraktam a krekkjét és megy. Még a yasu sem kell.
  • Mikee76
    #533
    Kell hozzá az a Netshow.?
  • ssdd
    #532
    Üdv! LEtöltöttem a játékot, mégpedig ezt a változatát(mivel ezt seedelték legtöbben): Silent.Hunter.4.Wolves.of.the.Pacific-ViTALiTY.WEBSEED.
    Az a gond vele, hogyha ki akarom csomagolni, akkor hibát ír ki, ami még nem is lenne olyan nagy probléma(relatív), de azt végképp nem értem mér 1 AVI!! fájlt talál a tömörítő progi. Nem tudtam, hogy ebből a játékból film is készült, mer szerintem egyáltalán nincs ilyen film. Szóval ha valaki más is letöltötte ezt a változatot, s ki tudta csomagolni, az pls írja meg nekem is, hogy kell. Előre is köszönöm.
  • zoltang
    #531
    Ez a parti köd jól visszafogja a gépet. Még remélem optimalizálnak a grafikán is.

    Az 1.1-es javítással már a nagy amcsi hajók is 35 sec alatt merülnek, nehogy már a kisebb német hajók jobbak legyenek.
  • zoltang
    #530
    Akkor sajnos nem tudok segíteni. Állítólag ezzel a módszerrel sokaknak működik.
  • Mikee76
    #529
    Próbáltam úgy is, h bezárom az autorun ablakot de ugyanaz...
    Ugyanúgy csinálom folyamatosan, de semmi változás ahhoz képest, mintha simán elindítanám...
    Eddig csak azzal a Vitality-vel működött...
  • zoltang
    #528
    Én megvárom míg a emulálás után bejön az autorun, majd ezután retry. (Az autorun ablakot ki is nyomom.)

    De ugye elősször yasut indítod és aktiválod, majd csak ezek után emulálsz?
  • Mikee76
    #527
    Úgy csináltam többször is, de semmi.
    A Yasu zöld, mindkét opció bepipálva, a Damonban All options ON.
    Amikor beemulálom rákattintok, h Retry, de csak az autorun ablak marad fenn, és ha ott play, akkor semmi...
  • zoltang
    #526
    A rerty gombra kattints.
  • Mikee76
    #525
    A feladatkezelőben a folyamatoknál viszont megy az sh4.exe, de csak ott látszik
  • Mikee76
    #524
    Ugyanaz.. Vagyis nem indul.
    Amikor beemulálom feljön az autorun indítóképernyő, ott rákattintok play és semmi...
  • zoltang
    #523
    Ez a verzió ell hozzá: Silent.Hunter.4.Wolves.Of.The.Pacific.EMUDVD-Unleashed
  • zoltang
    #522
    Nálam így indul:

    1. Letiltom az eszközkezelőben az dvd írót. A DT-t nem tiltottam le. (Tehát csak az DT lemeze látszik a saját gép ablakban.)
    2. DT-ben nincs beemulálva a lemez.
    3. Yasu (1.1.7035) indít és aktivál.
    4. SH4 parancsikon indítása.
    5. A lemez hiányára felszólító ablak beérkezése után, beemulálom a lemezt és retry-t nyomok a felugrott ablakon.
    6. Kis ellenőrzés (forgó lemez kép) után indul...
  • Mikee76
    #521
    Nekem úgy nem ment.
    Ha letiltom a virtuális meghajtót is, akkor nem fogja megtalálni a 'Retry' sem... Hova mountolja utána a Daemon.?
  • kiskorúbézoltán #520
    Szintén zenész . :)))
    De én nyárra időzítem a dolgot , egy év azért túlzásnak tűnik , addig jó az SH3 is .
  • Gundark
    #519
    Majd én is megveszem. Kb 1 év múlva :) Addig összerakják. :)
  • neuro
    #518
    Na az ilyen listák láttán szoktam elsétálni a boltba és megvenni a játékot :) - Ez lesz az SH4-el is jövő héten...
  • morreau
    #517
    Áhh... Ez így játszhatatlan. Kb 1 órát szenvedtem a bugtengeren. Szerintem ilyen állapotában nem kellett volna kiadni a játékot a fejlesztöknek. Egyszerűen röhejes a gépigénye is. P4 dual core 3 Ghz 2 gb ram geforce 6600gt 256 mb ram mellett is 20 a max fps medium beállításon.
  • zoltang
    #516
  • zoltang
    #515
    Forrás: Fercyful, Today, 22:40, #18
  • zoltang
    #514
    Úgy néz ki sikerült kitalálni egy megoldást az új védelemre. A törés nem kell hozzá. A Clone DVD-vel működik a módszer. Nálam bevált, nincsenek a törés miatt lapos emberek stb.

    Leírás idézete:
    "solve my problems with SH4 1.1 like this:

    1. have daemon tools 0.48 + latest yasu not active.

    2. I went to system manager and disabled all my drives there (virtual and IDE ones) not need to disconnect any cable.. even you don´t need to restart...

    3. activate daemon 0.48 (ON mode BUT still don´t mount the sh4 image) and I select to have 1 virtual drive...

    4. run and activate yasu ON.

    5. double click on the SH4 icon... it will bring the message that I have not dvd... left there the message...

    6. NOW mount the image and hit RETRY at that moment...

    you are in game!! good hunt!!

    ps:maybe this tip will help to know why ths is happening... before 1.1 I can use yasu and dameon without any problems... sure the protection of the new sh4.exe have something that you have to do all that to get it running..."

    Forrás.
  • Fox44
    #513
    Udv!
    Hogy lehet javitani a hajot?
  • Scottt
    #512
    Ohh a kurva anyját:D
  • bgabor
    #511
    Nos, azt hiszem FADE barátunk tevékenysége többet is eredményez, mint gülüszemű, kétdimenziós, számokat hadováló legégységet. Nálam pédául 20 (játékbeli) perc alatt lemerül az akku, és nem működnek a szenzorok (hidrofón,radarok egyszerűen nem reagálnak a gombjaik nyomogatására, még bekapcsolni sem lehet őket)
  • bakvarnyu
    #510
    milyen videokártyád van?
  • EasyRider1
    #509
    Szasztok! x3539:ps_1_x is not supported in this version of the compiler varna nekem valaki egy gombot erre az üzire? amikor betölti teljesen a játékot nem indítja el... hanem ezt dobja ki...:S előres is köszi!
  • zoltang
    #508
    Valaki be tudá linkelni a NETSHOW-SH4_MAXI imagét? (http://www.gamecopyworld.com/ nálam nem megy.)
  • LeonSilver
    #507
    Ezzel a krekkel nálam csak akkor van gond ha ~A~t nyomok (Maintain Depth).
  • Cowek
    #506
    Tudja valaki hogy a túlélőket ki lehet-e menteni? A térképen Survivor néven futnak. Vagy csak simán hagyjam őket megfulladni? :-)
  • zoltang
    #505
    visszavonom :)
  • Bucser
    #504
    www.gamecopyworld.com
  • zoltang
    #503
    Na visszamovonom az előzőt. :)

    Új karriert kezdve lapos emberek lettek és kiakadt a progi, amint víz alá mentem a kamerával.
  • Mikee76
    #502
    Nálam nem indul az 1.1-el.. :(
  • LeonSilver
    #501
    Nekem semmi ilyet nemcsinál a krekk :P

    576-ban tényleg olcsóbb lesz mint a cdgalaxisban??
  • zoltang
    #500
    Nálam így elsőre javulás az 1.1-es javítás, a progi simábban fut. (A törést használva.)
  • Cowek
    #499
    Na akkor ezért nem láttam karton legénységet :-)