1822
  • Netrat
    #579
    Vazze muszáj vót ezt a szar reklámot betenni ide?
  • Thanatos
    #578
    killdelbandestroy, htx....
  • Netrat
    #577
    Hali! Leszedtem, kicsomagoltam, kiírtam DVD-re, és semmi sincs a DVD-n. Nyitnám meg a sz ISO filet TC ISO pluginnel, erre üres. Kiírás előtt volt egy hibaüzenet, hogy baj van a blockmérettel, át akarom-e méretezni, természetesen nem akartam...

    Ha ez így rendben van, mert fake a fájl, akkor ezt szedtem le másfél nap alatt:
    Silent[1].Hunter.4.Wolves.Of.The.Pacific.EMUDVD-Unleashed.torrent
    Csak azért adtam meg, nehogy más is ráfusson.
    De ha van valami megoldás, hogy mégis lehessen használni, akkor köszönettel veszek minden ötletet.
  • Bucser
    #575
    FADE ellen nincs jó törés.
  • Bucser
    #574
    ha meveszed az eredetit és nem lesznek benne a hibák a lapos emberkétől kezdve etc akkor mit szólsz?

    HA megvetted akkor majd reklamálhatsz nekik a fórumon:)
  • zoltang
    #573
    A törésre kennek mindent: :)
    http://silenthunter4.de.ubi.com/

    "Offizielle Mitteilung der Silent Hunter 4 Entwickler
    Freitag 23.03.07 -

    Wir arbeiten momentan an den Fehlern die von der Community sowie von unseren Testern nachträglich entdeckt wurden. Der offizielle Patch v1.1 korrigiert schon einige Probleme und wir arbeiten schon an einem zweiten Update. Wir sind uns ziemlich sicher dass wir somit auch das Anti-Aliasing- sowie das Auflösungs-Problem in den Griff bekommen werden.

    Achtung: Einige Probleme wie z.B. die 2D Darstellung von Mannschaftsmitgliedern, wirre Angaben von Stationen sowie fehlende Augen sind Teil des Kopierschutzes. Solltet ihr eine illegale Version des Spiels oder einen No-CD Crack nutzen wird dieser Schutzmechanismus aktiviert.

    Diejenigen die eine legal erworbene Version des Spiels nutzen sollten diese Probleme nicht haben. Wir wissen momentan von nur sehr wenigen Fällen in denen Besitzer legaler Versionen derartige Probleme haben. Wir stehen momentan im Kontakt mit dem Hersteller des Kopierschutzes und arbeiten an einer schnellen Lösung.

    Solltet ihr weitere Probleme finden bitten wir euch dies in diesem Forum zu posten. Wir werden uns umgehen darum kümmern.

    Vielen Dank,
    Das Silent Hunter 4 Entwicklerteam"
  • zoltang
    #572
    Egy picit nevettséges, hogy a fa vitorlások mennyi 100 mm-est elbírnak és milyet robbannak. Azonkívül a sérülés sem látszik rajtuk, kivéve ha eltörik az árbócrúd.
  • zoltang
    #571
    IGN reviews Silent Hunter 4
    Verdict: 8.8 - GREAT


    http://www.subsim.com/
  • Skyline
    #570
    Teh viszont a yasu-s verzióban nincs kidülledt szem (nekem is yasus van) mivel ugyebár nincs a védelem beindítva...Viszont ugyanúgy papír emberek vannak...:)
    És szerintem maradnak is az eredetiben is...
  • zoltang
    #569
    Ezért kell az Unleashed Emudvd-t használni, míg itthon meg nem jelenik, vagy egy jó törés nem lesz a Fade védelem ellen.
  • Bucser
    #568
    Így igaz mert azt hiszi, hogy eredeti játékod van. A töréssel viszont aktiválták a védelmet.
  • Bucser
    #567
    MIlyen mélyre merültél?

    Valamint a rombolók aktív sonárt használnak azaz pingelnek úgyhogy ha hallod, hogy pingelnek akkor usgyi van.
  • zoltang
    #566
    Nálam a Clone DVD verzió a legújabb yasu-val, törés nélkül és az 1.1-es javítással sem csinálja ezeket a hibákat, még órákkal később sem.
  • priluki
    #565
    hali,kéne egy kis segitség.. rántapadt 3-4 rombolo és nem tudom lerázni öket,lemerülök nemis mozdulok semmi,mégis benérnek.. valahogy kilehet játszani ,hogy ne vegyenek észre? nemlehet valahogy leállitani a motort vagy ilyesmi?
  • Bucser
    #564
    A devek állítása szerint senki nem tudta reprodukálni a lapos emberek hibát meg a kidülledt szem hibát aki eredetivel játszik.
  • Mikee76
    #563
    Az eredetiben nem lennének ilyen hibák.?
    Ha csak egy idő után fogynak papírrá az emberek, az csak a krekk miatt lehet.?
  • CyrSyS
    #562
    Aranyos! Akkor maradok a 3-nál
  • Bucser
    #561
    "Amúgy korábban írta még valaki hogy papír emberek lesznek egy idővel. Nekem is"

    Ez nem bug. Másolásvédelem.
  • CyrSyS
    #560
    Uhh hülye kérdés volt mert vegyes a vélemények. Akkor úgy kérdezem hogy melyiket válasszam ha én arra megyek rá, hogy minél élethűbb legyen maga a tengeralattjárózás :D. Grafika terén a 4 jobb ez igaz, de nem komálom a bugokat, bár nemtudom az 1.1-el mennyivel lett jobb. Ja és utálom a buta AI-t. Amúgy korábban írta még valaki hogy papír emberek lesznek egy idővel. Nekem is. És le is töröltem. Undorító volt látni hogy egyhelybe forog a hídon egy papír valami :S
  • Mo.Organ
    #559
    köszönöm
  • CyrSyS
    #558
    Szerintetek melyik jobb ez vagy a 3. rész?
  • zoltang
    #557


    Segítség a sebességbecsléshez.
  • zoltang
    #556
    Billentyűzet:

    2. nagy kép
  • zoltang
    #555
    Nem kell. Csak az alap progi + az 1.1-es javítás van fent. (Semmi exe felülírás stb.)
  • zolik
    #554
    ez megvan. különben el sem idúl. egyszerűen nem tudom mi van.
  • Mo.Organ
    #553
    Valaki aki érti is a játék billentyüzetének használatát, leirná ide egy két mondatban. Vagy esetleg lehetne erröl valahol egy leírást találni. Érdekel a játék nagyon de nem tudom használni se a szonárt, se normálisan a torpedót. Szóval ha valaki felhomályosítana, az nagyon nyerő lenne.
  • Mikee76
    #552
    Kell hozzá az a Netshow.?
    Ha igen, akkor honnan lehet még leszedni, mert nálam nem működött..
  • zoltang
    #551
    Nálam úgy is megy már, hogy a fizikai DVD-t nem tiltom le az eszközkezelőben. Kiindulásnak nincs beemulálva semmi a DT-vel(4.08, SPDT 1.42).
    A Yasut (1.1.7035) indítom majd aktiválom a rejtést (3 pipa). Ezután emulálom az Unleashed dvd-képet. Legvégül kattintás a játék parancsikonjára.
  • crossy104
    #550
    Ha felteszed a jevitást, utána törd meg a gamecopy-ról.
  • zolik
    #549
    Hali! Tudna valaki segíteni? Feltettem az 1.1-es patchet és rögtön az ubi softos intró után "a program szabálytalan műveletet..." hibaüzi jön be. A ViTALiTY féle van meg. Szerintetek mi lehet a gond?
  • Fox44
    #548
    Melyik verziot hasznalod? EMUDVD-Unleashed vagy ViTALiTY? Carier modban jatszol? Mert nekem ott nem jo.
  • LeonSilver
    #547
    Ezt én nemtudhattam :P
  • priluki
    #546
    jaaa azt nem mondtad... aszthittem nem tudod hogyan kell, nálam jo amugy a patch után is.
  • Fox44
    #545
    Azert ennyire hulye nem vagyok! Tudom, hogy hol kell szereloszemelyzetet letrehozni, es ki is vannak jelolve szerelesre, de nem javitanak! Mint ha ugy emlekeznek, hogy a patch elott meg jo volt.
  • Fox44
    #544
    Nem hasznalok crack-et.
  • Mikee76
    #543
    Egyetértek.
    Biztosan van mit javítani még ha ilyen korán kiadták az 1.1-et..
  • priluki
    #542
    hogyne lehetne javitani,a kezelöfelületen van egy "mappa" ikon abba lehet a szerelöszemélyzetet létrehozni meg kijelölni öket szerelésre...
  • LeonSilver
    #541
    Szerintem ez is mint annyi minden más a krekk miatt van.
    Egyszerüen a legénység szarik nagyívben néhány dologra.
    Azthiszem szépen letörlöm a rákba az egészet (mert csak idegelem magam), várok még 1-2 peccset és szépen megveszem ezt is.
    Az SH3 mellett ez is elfér.Addig meg marad a 3..
  • Fox44
    #540
    #513 "Hogy lehet javitani a hajot?" valaki esetleg valami infot tudna adni? Ha nem lehet javitani a hajo kulonbozo reszeit, akkor semmi ertelme a jateknak! Kapok egy talalatot, aztan lassan mely alomba szenderul a hajom!
  • priluki
    #539
    hi,valaki forditsa ezt le nekem létszi mert ezt nem tudom mit jelent.

    "Engage az destroy enemy Merchant shipping"


    a destroy az rendben van azt értem de mi az az Engage,mert még valaimit csinálnom kell vele elötte sztm..