1822
  • Fox44
    #619
    Szerintem is eleg jo lett a Silent Hunter 4.
  • Fox44
    #618
    En az EmuDVD verziot crackeltem meg a patch "kijovetele" elott es nem volt semmilyen hiba!
  • Bucser
    #617
    A crack vágja haza a játékot ha tűnt volna fel... Emu dvd-hez Yasu-t kell hazsnálni és semmi mást...
  • Bucser
    #616
    meg kell határoznod a hajó típusát távolságát és a szoget amerről látod.

    Ezután tudod meghatározni a sebességét.
  • CyrSyS
    #615
    Én nekem a EmuDVD verzió nem volt jó mert crackeltem és papír emberek lettek. a Vitality verziót próbálom inkább ki! Amúgy köszi hogy így dicsőíted, mert szavaid miatt mégis a 4-et próbálom ki :D
    Úgy csinálom hogy Vitality verzió+patch+1.1 crack! Talán jó lesz
  • MikroID
    #614
    Hali! Tudna valaki segíteni? Az a bajom, hogy akárhogy próbálom megállapítani egy célpont sebességét, nem történik semmi, a kézikönyvben csak annyi van, hogy kapcsoljam be a stoppert és lock-oljam a célpontot... de azt nem mondja, hogy hogyan kapom meg az eredményt! Ötelet? Minden segítséget előre köszönök!
  • Macccy
    #613
    Ahha ... Naggyon nemgagyi! Én csak medium nehézséget állítottam be, de így is elég jó a kihívási szint. A kereskedőhajók variálják néha a sebességüket, hogy nehezebb célpontot nyújtsanak a torpedónak. Támadás esetén "S" alakban kezdenek haladni. Ha konkrét a fenyegetés (fényes nappal egy marhanagy felfegyverzett amerikai tengó úszik fel 700 méterrel odébb) leállítják a motorokat és amint közeledni kezd a fehér zászló reményében a naív kapitány (én ráfutottam :) fedélzeti ágyútűz kíséretében ügyesen kimásznak a mentőcsónakba! (apróság, de ezen megborultam) A rombolók szisztematikusan haladnak, nem bontják a formációt amíg nem látnak valamit, éjjel a látótávolság csökken, ilyenkor ha felfedeznek valamit pásztázni kezdenek miközben morse-jeleket adnak egy fényszóróval a többieknek. Használják az aktív szonárt, (a pendítésre össze is fostam magam) körbevédik a gyenge konvojt és riasztják a közeli hajók, vagy szigetek légierejét is. Apropó légierő, velük vigyázni kell, mert amilyen aprók, olyan gyorsan és észrevétlenül a nyakadon vannak és a vészmerülés sem elég gyors, így ha nincs szerencséd akkor két ilyen gép szétcseszheti a fél hajót.

    Semmi hibát nem találtam még mindíg, az alkonyatkor 10 másodpercenként egyet villanó óceán felszín pedig valami grafikai bug amit tuti driverrel még állíthatnak.

    Embereek! Tiszta depi vagyok hogy ebben a fórumban nincs élet. Nem erre számítottam. Aki még nem próbálta az emu verziót az tegye meg a kedvemért és ha jó, élvezze és írjon róla, mert nekem most az SH4 mellett az SG a másik állandó célom a gép fellövése után és szar egy üres fórumban magamnak írogatni (tisztelet persze a hozzám hasonló kivételnek)

    Ja és képeket kérek mert ez a game gyönyörű ... úúú meg is nézem a Vadászat a Vörös Októberre -t megint
  • CyrSyS
    #612
    Tehát azt mondod hogy az AI nem gagyi itt sem?
  • Fox44
    #611
    Igen, csak kiirta, hogy nem talal szervert!:( Talan ez csak atmeneti dolog!
  • Macccy
    #610
    Na lányok, tudom nemsok sósvizet zavar az én hozzászólásom, de azért megosztom veletek: (kopp-kopp a hajópadlón) eddig még semmi hibát nem tapasztaltam a játékkal kapcsolatban sőt üdvözöltem a terhelhetőbb grafikus motort - álomszép látvány egy alsó közpes, KARBANTARTOTT rendszeren is - az élőbb világot és a harmadik részhez képest szerintem nemkevésbé értelmes AI-t. Sőt egyenlőre, bár még az elején vagyok, az embereim sem lapultak össze, már ha ez egyáltalán nem csak egy urban legenda, vagy valami telepített cserebogár amit az "egészséges" humorú cracker csapat nem tudott lekezelni. Aki eddig nem tette, próbálja az emu verziót, akinek pedig azzal is kartonná válik a legénysége ... Nemtudom. Elsőre a gépigénytől tartottam, de környezeti hatások kivételével minden maxon van 1280-on és csak Pearl-ben lassult be az erős diesel-motor. Memória az biztos kell legalább 1 giga de így tűrhető már.

    Imádtam a 3. részt, de ebben végre megvalósították azokat a dolgokat amiket abban hiányoltam. Na el is indítom és stressz tesztelem reggelig. Szerintem megéri. Majd jelentek ha valahol beázást tapasztalok. Na tengerre ...

    (AMD2500+ 1GBRAM nV6600GT)
  • Gunn69
    #609
    Multiba próbálta valaki?
  • LeonSilver
    #608
    #552 & #514

    Nincs is olyan messze .....
    Nemvagy hülye csak qrva lusta.
  • Isegrim
    #607
    Hali,

    Valaki leírná nekem szegény hülyének h a EMUDVD-s verziót hogy kell használni, milyen progi stb kell hozzá...?
  • CyrSyS
    #606
    Bocsi! De végülis megkaptam a választ a kérdésemre. Azt gondoltam hogy a crackfix a papírembereket javítja :( Meg állítólag nem jó az AI-ja áá inkább felteszem az SH3-at!
  • zoltang
    #605
    Ez nekem szólt? ("Válasz 'Netrat' üzenetére (#602)")

    Ez a VITALITY 1.1-es törés VITALITY javítása. :)
    Állítólag megtalálta a megoldást a "trükkös" védelemre/hibákra.

    Én nem próbáltam, mert a klón megoldást használom.
  • Hypo #604
    Silent.Hunter.4.Wolves.of.the.Pacific.Update.1.1-ViTALiTY

    Ilyen letezik az 1.1 patchre kell ratenni, mukodni mukodik de ha kimesz a fedelzetre es hatrafordulsz az emberek laposak csak elejuk es hatuljuk van:}}

    mas bugot eddig nem lattam meg benne max annyit hogy ha viz alatt vagy akkor mar joval elobb el kezdugatni hogy keves az oxigen pedig meg van boven
  • CyrSyS
    #603
    Zoltang ez most milyen hiba amit ez javít?
  • Netrat
    #602
    Viszont van egy rippelt verzió:
    [PC] Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific v.1 1 [RIP]
    erről tud-e valaki bármit?
  • Netrat
    #601
    Én se hiszem, dehát pont ezért és erről káromkodik mindenki a commentekben a torrentkeresőkben.
    Annyira meg nem állok jól így hó végén letöltéssel, hogy 4-5 kamu 3,7 gigás letöltéssel szórakozzak.
    Ha tud valaki olyat, ami garantáltan működő verzió, azt szívesen lehúznám egy párnapos kipróbálásra.
  • Netrat
    #600
    Szép és jól is hangzik a címe, csak éppen pont ilyen torrent nincs fent sehol se...
  • zoltang
    #599

    Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (c) Ubisoft *UPDATE 1.1* *CRACKFIX*

    " So we found and fixed a tricky trigger."
  • Mikee76
    #598
    Nálam is voltak már undorító papíremberek és kidülledt szemek, ezért fogtam és letöröltem az egészet.
  • Fox44
    #597
    Legyszives tegyetek mar be kepet errol a "papiremberrol"!
  • CyrSyS
    #596
    Vitality verzióba nincs papírember hiba? Mert nekem igaz nem a Vitality van és lehet ez a gond!
  • zoltang
    #595
    Ezért jó mindig, minden védelem ellen a clone verzió és egy kis "buhera". :)
  • zoltang
    #594
    Szándékozom ezt is megvenni. (Uboot-ok a gyengéim.:) ) De mérges leszek, ha nem javítják ki a hibákat, mert van mit javítani.
    (De azért remélem, hogy lesz egy működő biztonsági másolatom is és nem a gyári dvd-t koptatom.)
  • zolik
    #593
    senki nem tud segíteni? a Vitaltys féle változat a patch+crack feltétele után az intró után kidob.
    Mi lehet a gond?
  • Fox44
    #592
    Udv!
    Papir emberekkel en sem talalkoztam. Viszont a javitasokat a hajon nagyon lassan csinalja. Irja, hogy 51 sec allat kesz lesz, aztan megis 5 percig vagy megtovabb csinalja.
  • Thanatos
    #591
    nem hiszem hogy midn fake lenne... :)
  • Netrat
    #590
    Persze, mindnél van, amennyi a hülye geciember a világon, de hogy egy játéknál egy időben a nyilvánosan elérhető összes (kb. 20-25) release m i n d fake legyen, ilyet még nem láttam.
  • Thanatos
    #589
    jah csak kb az összes gamenel van fake, tényleg meglepő... :P
  • Netrat
    #588
    A Torrentspy és a Piratesbay listáiban található valamennyi release kamu.
    Asszem ilyen még nem volt egyetlen más játéknál sem. Hogy mi ebben a vicces.
  • Thanatos
    #587
    patchelted? mert amig nem addig persze hogy nincs... :)
  • Netrat
    #586
    Meg az se lenne reklám, ha megnéznéd és elárulnád, hogy neked melyik verzió van meg.
    Ha már egyszer mentes azoktól a hibáktól, amiket a tengeralattjáró kapitányok írnak.
  • Netrat
    #585
    Nagyon helyes, hogy nem reklámozol! Az bizony igen csúnya dolog lenne!
    Viszont egy mélt dobhatnál esetleg a netrat (at) index (dot) hu címemre.
  • Mo.Organ
    #584
    Nekem nem tudom milyen verziom van de én semilyen papir emberekkel nem találkoztam még. Csak rengeteg ellenséges hajóval.
    Mondanám hogy honnan lehetne a jót leszedni, de ez nem a reklám helye.
  • DJ Skyline
    #583
    én nekem a Vitality van meg! eddig nagyon nem teszteltem, mert a gépem gyenge, de a crack működik, elindul, betölt, minden rendben eddig vele!
  • Netrat
    #582
    Voltaképpen melyiket érdemes lehúzni, tudja-e valaki, mert elég sok van, és nem lehet tudni, melyik fake, melyik nem.
  • Netrat
    #581
    Kurva életbe! Most nézem, hogy ezt a verziót
    Silent[1].Hunter.4.Wolves.Of.The.Pacific.EMUDVD-Unleashed.torrent
    fake-nek nyilvánították közben.

    Az anyjára vezesse a bikát, aki felrakta ezt a fost.

    Na, most szedhetem le mégegyszer a jó verziót.
  • Bucser
    #580
    kb 30-40 másik szaros topicba is betette....