1822
  • Macccy
    #659
    nem szaggat, teljesen folyékonyan fut mindenhol Pearl Harbor -t kivéve ... ott kicsit lassabb ... és ez a randa 'POST FILTER' (barnítás, szürkítés stb.) és az 'ENVIRONMENT EFFECT' (valami köd féle) kivételével teljesen max ...
  • w77d
    #658
    kössz! Holnap megyek megvenni
  • Mythbuster
    #657
    FPS értéket még nem láttunk.
  • DJ Skyline
    #656
    szépen fut nálad!
  • Macccy
    #655
    ... és mégmindíg semmi hiba (kopp-kopp) ... az ég sajnos felhőtlen volt ...
  • Macccy
    #654


    SH4 kép 01
    SH4 kép 02
    SH4 kép 03
    SH4 kép 04
    SH4 kép 05
    SH4 kép 06
    SH4 kép 07
    SH4 kép 08
    SH4 kép 09
    SH4 kép 10
    SH4 kép 11
    SH4 kép 12
    SH4 kép 13
    SH4 kép 14
  • w77d
    #653
    valaki aki játszik már vele linkeljen képeket please!!
    kíváncsi vagyok hogy néz ki!
  • Freeeee
    #652
    Köszi)
  • Zoolesz
    #651
    Hát el kell szomorítsalak, de nekem megy patch-el(1.1) Daemon tools-al(4.08) meg YASU-val (1.1.7035) a vitalitys verzió :D
  • Macccy
    #650
    Na talán egy bugot találtam de lehet ezis valami tengó hiba ... az akkumulátorok amik a vízalatti villanymotort hajtják időgyorsításnál, ha elérik az 50% -ot onnan villámgyorsan lefogynak. Olyan gyorsan, hogy 2-3 alkalommal időm sem volt reagálni és már süllyedtem is a mélybe meghajtás híjján ... Na? Ilyet valaki? (lehet nem hiba)
  • Macccy
    #649
    Egyáltalán nem gond ezzel kezdeni. A III -tól ez annyiban különbözik, hogy itt amerikai oldalt kell erősítenünk, 1941-től megy és a tengeralattjárok - amerikai gyártmány lévén - kicsit gyengébbek. (kevésbé fordulékonyak, nem bírják az 50 méteres mélységet és lassan változtatnak mélységet). Ezektől eltekintve teljesen jó ez a rész is kezdésnek csak csináld végig a SUBMARINE SCHOOL minden leckéjét, mert ha az irányítás nincs a kisujjadban (mi-holvan, gyorsbillentyűk és célzás) akkor hamar frusztrálóan nehéznek fogod érezni ezt a marhajó szimulátort és úgy vágod a szemétre hogy csak úgy csattan ...
    Jó vadászatot!
  • Freeeee
    #648
    Már nagyon régota szeretnék játszani ezzel sorozattal,de sajnos eddig még nem sikerült. Szerintetek nem gond ezzel a résszel kezdeni? Vagy nyomjam az elözöeket is?
  • Macccy
    #647
    Szevasz cimbi. Bocsánat hogy "nem segítek" de én este 10 -ig Fehérváron dolgoztam és még haza is kell autókázni stb. Azon vagyok, hogy segítsek.
    Vegyük szépen sorjában:
    1. Örülök, hogy adsz a véleményemre, de megnyugtatlak nem alaptalanul istenítem. Énis rengeteget játszottam a III -al, a polcon is fenn díszeleg és még ma is őrzöm a mentéseket a gépen. Nagyon tetszett az is és most tetszik ez is, szerintem nem bughalmaz. Stressz-tesztelem minden éjjel, sokszor hajnal 4-5-ig mert csak ilyenkor van időm.
    2. Nálam 4.06HE DTools viszi mint a szél, hozzáadott YASU (a másik exe reklám azzal ne törődj) ... Örülök, hogy elindult végül, egyébként biztos vagyok benne, hogy az Alcohol kavar be és abban is, hogy nem lehet megoldani 100% annyival, hogy átnevezed. Az bennvan a registry-ben és még 50 helyen ahonnan beszívhatja a védelmi rendszer ... mindegy, a lényeg hogy megy.
    3. Nem, nekem nincs fenn a patch, addig nem is lesz amíg nem akadok bele valami hibába. Amúgy meg elvileg a patch-el is mennie kell hacsak át nem írták az új exe-t a YASU -hoz UBIÉK.

    Amúgy meg ha megy akkor tessék játszani és néha visszanézni ide. Ja és ha tetszik akkor eredetiben megvenni. Én lehet felteszem a polcra.
  • CyrSyS
    #646
    Securom miatt hülyül be! Patchel nem indul el :((((( Hiába YASU ! :((((
  • CyrSyS
    #645
    Ajaj patch telepítése után a Yasu miatt behülyül. Akinek meg patch-el megy Yasuval azt nem hiszem el :D
  • CyrSyS
    #644
    Daemon Tools 4.08-at kell használni és nem más verziót. Alcohol meg nem zavarja mellette! A többi úgyanugy van mint ahogy mondtátok. Remélem a patch telepítése után is menni fog!
  • CyrSyS
    #643
    Neked fenn van a patch ?
  • Bucser
    #642
    na áruld el a titkot mert nekem 64 bites winfos alatt nem sikerult mukodesre birnom...
  • CyrSyS
    #641
    Sikerült! :D Megy. Na akkor nézzük a patchet!
  • CyrSyS
    #640
    Gamecopyworld szerint a DT 4.06 vagy 4.08 a jó :S megpróbálom azzal!
  • CyrSyS
    #639
    ÉS hogy tudo elindítani?
  • Bucser
    #638
    Akkor nem működik. Nem mindenkivel működhet.
  • CyrSyS
    #637
    Kezd már most belőle elegem lenni! Pláne ha senki nem segít!
  • CyrSyS
    #636
    Még az alcoholba lévő Virtuális meghajtót is letiltottam! Nem megy!
  • CyrSyS
    #635
    1. Feltettem Daemonnal! (virtual meghajtó a H)
    2. kivettem az image-t!
    3. Yasu indít mindenhol pipa és Cloack
    4. Visszatettem az image-t
    5. katt sh4 és nem indul el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ugyanaz a hiba!
  • Bucser
    #634
    image betoltese elott cloakolj...
  • CyrSyS
    #633
    MEgpróbálom azt hogy a DT-be mountolo és onnan telepítem fel! És ugy a többit
  • CyrSyS
    #632
    Na gáz van! Gondoltam hogy nem fog menni! NA tehát! Alcohol könyvtár át van nevezve. DT 4.03-ba betöltöttem a image-t. Yasu indít és Cloack! Katt sh4.exe és kiirja hogy Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel. mit nem csináltam meg?
  • CyrSyS
    #631
    Amúgy amin kicsit én is csodálkozom hogy voltak akik megrögzött SH3 mániákusok azt állították itt korábban hogy ez egy bughalmaz! Tehát viszonyítani tudtak. Kedves MAccy te meg istenited :D Én rád hallgatok remélem tényleg nem gagyi AI meg bug meg ilyenek. Tényleg a véleményedre adok!!!
  • CyrSyS
    #630
    Jól van! Nem akarom letörölni az Alcoholt! Melléje felteszem a DT 4.03-at és megnézem így! Patch nélkül
  • Mythbuster
    #629
    Ha nem akarod leszedni az Alcohol-t akkor csak nevezd át a program files-ben lévő mappáját majd ha kijátszottad magad, nevezd vissza.
  • Macccy
    #628

    Bocs, most alapvetően nem kinevetlek, csak a helyzet vicces ... Le van írva, hogy minden jáccik csak Alcohol nem. ... Ezen nevetek. Sajnos pont ráfutottál. Szedd le az Alcohol-t teljesen, ne maradjon még írmagja sem. Személy szerint sosem kedveltem és minden (!) működött nekem évek óta a DTools-al. Töltsd le belőle a legfrissebbet ami nem béta (4.xx asszem). És az EMU -hoz adott YASU -t elindítod game előtt és CLOAK. Ki is írja, hogy elrejtette a drive-okat.

    UI: szerintem a patch is mehet rá, de mielőtt feltennéd légyszíves próbáldd ki csupaszon, nélküle, mert lehet az nem lesz jó és akkor meg szidod a DTools -t is, hogy mekkora ürülék pedig nem.
    Szólj ha sikerült ...
  • CyrSyS
    #627
    1.1-es patchet is feltegyem? tehát úgy hogy emudvd verzió+1.1 patch+Yasu!
  • CyrSyS
    #626
    Juj olvastam hogy indul el! Na ne hogy már Daemon tools kell ehhez :S Én Alcoholt használok remélem azzal mükszik :S
  • CyrSyS
    #625
    Amikor legelőször az EMuDVD-s verzió volt meg akkor próbálkoztam a YAsu-val de nem indult el vele. Most mind2 verziót beszerzem és megnézem melyik a jó és előszőr a Yasust próbálom ki írjátok le hogy kell a Yasu-val elindítani. Én átmásoltam a Yasut elindítottam és disable-ra vagy mire kattintottam de semmi így sem indult el! Help akkor előre is!
  • Macccy
    #624
    Hagyd a Vitality-st légyszíves ... neee ... csak magad idegesíted feleslegesen. 99% hogy a törött exe aktiválja az Ubisoft által beépített védelmi rendszert. (több külföldi oldalon is olvastam) Tedd fel az EMU dvd-st.
  • Macccy
    #623
    Ezt én sem tudom bár én ebből a szempontból csalok és ennyire azért nem én csinálok mindent. A célzást és ezeknek a dolgoknak a meghatározását a tüzérekre bízom. Nekem attack periscope-nál (F4) a bal oldali panelen írja a sebességet, gondolom neked is itt írná ha kevésbé hardon nyomnád.

    Más ... az nagyon tetszik, hogy itt komolyabb kihívás kilőni egy bármilyen hajót torpedóval a változtatott sebesség miatt, de ugyanakkor biztos vagyok benne, meg van a módja, hogy hogyan lehet 90-100% pontossággal tüzelni. Például tudja valaki hogyan kell használni torpedó beállításkor a felső tárcsát? (valami szög izé)
  • Titan
    #622
    Nekem valamiért a Vitalytis cuccra nem megy fel a Vitalytis peccs...találkozott már valaki ezzel a problámával? Incorrect verz. ra hivatkozik..
  • MikroID
    #621
    Na jó, de hogy? A tutorial küldetésben gyakorlok, megvan a hajó típusa, pontos távolsága, szöge, meg stopperelek is,de semmi! Van valami képleet, amivel számolhatok? Bár a könyvében nincs benne, vagy esetleg a személyzetnek kellene mondania az eredményt? Na mert a sonáros szerint no contact!
  • Macccy
    #620
    Pedig Fox cimbi nekem is az a sanda gyanúm, hogy a crack a ludas, bár ha nálad jó volt. Kituggya. De lehet nála nem lesz ...

    CyrSys! Ne krekkeld! YASU. Adják hozzá bundle-ban. (nemwarezolok és nem is hírdetem)