1822
  • Bucser
    #699
    "Miért van az, hogy délelőtt 10 órakor még setét van, és este 9-kor még világos"

    Az idő és óra mindig a központi volt tudtommal háború idején. tehát nem helyi időt követtek hanem valamelyik nagy Amerikai időzónát (vagy épp a bázisét) és mindent ahhoz igazítottak. Namost ha mondjuk a bázis van kaliforniában és Japán partjaihoz mész járőrözni az igencsak pár óra eltérés:)

    Lehet ebből van ez a "gikszer"
  • Zogu
    #698
    Pontosabban sorolom is. Miként lehet felszedni a japcsi pilótákat? Miért van az, hogy délelőtt 10 órakor még setét van, és este 9-kor még világos? Lehet-e tudni (persze előre), hogy mikor kel a nap illetve mikor nyugoszik? Lehet-e időjárás jelentést kérni? .....
  • Zogu
    #697
    Ha már mind a 600-an feltelepítettük, néhány gondról is lehetne beszélni?
    Pl. az új management. Mit kell kezdeni az emberekkel? Kell-e pátyolgatni őket, mint az előzőben? Hogy lehet megtalálni a hajók kényes pontjait, hogy ne kelljen 5 torpedó egy tankerhez? És még sorolhatnám.
  • banános joe
    #696
    Kössz müködik
  • banános joe
    #695
    Oksa kiprobálom.
  • Cowek
    #694
    codec bajod van szerintem... mindet uninstall, majd a gordian codec packot dobd fel... nekem bejött
  • banános joe
    #693
    Nálam az Ubisoft-os intro után hibaüzenettel kilép,és nem tudom hogy miért.
    Az EMUdvd-s verzio van meg.
    Valakinek valami ötlete?
  • obe
    #692
    nekem igy indul:
    1.daemon 4.08 mount
    2.dx-et feldobni
    3. 1.1 patch
    4.crack..és megy is
  • adammmmmmm
    #691
    Oké bejött. Ma is tanultam egy kicsit. Kösz a segítséget.
  • adammmmmmm
    #690
    Ja.
    Jó akkor megpróbálom.
  • Bucser
    #689
    "Mindig ezt írja ki:d3dx9_32.dll fájlt nem találja! "

    "Az ilyen hiba üzeneteket akor szokta általában ki írni ha nincs crackolva. "

    enneka kettőnek semmi köze sincs egymáshoz. Nekem is kiírta. felraktam a DirectX-et ami a DVD-n volt és tökéletesen ment.

    Egyébként honnan tudod, hogy e legújabb DirectX van fent? Ugyanis most MArciusban jött ki új.:/
  • adammmmmmm
    #688
    Nekem meg van a legújab DirectX.
    Az ilyen hiba üzeneteket akor szokta általában ki írni ha nincs crackolva. Ezért sem értam.
    Nem vistán akarok játszani.
  • LeonSilver
    #687
    Nem vistán akarsz játszani??
    Ha igen akkor ezt a fájlt (meg amit még kér esetleg) másold be a vista system32 mappájába.
  • Bucser
    #686
    telepitsd fela DVD-n lévő legújabb DirectX-et
  • Thanatos
    #685
    nem
  • adammmmmmm
    #684
    Eltudná nekem valaki magyarázni mért nem megy?
    EmuDVD van nekem de patch nélkül se patchal nem működik.
    Mindig ezt írja ki:d3dx9_32.dll fájlt nem találja!
    Próbáltam crackolni a GameCopyWorld szerinti crackal. A patches crackal
    és azzal is hogy bemountolom azt a fájlt amit ot adnak és használom a YASU-t. De mindig ezt írja ki! Most már elegem van mert ha vissza olvasok nem találok olyan tippet ami jó lenne. De még olvasgatok.
    Ha tud valaki segíteni az segítsen.
  • Titan
    #683
    Próbáltam a vízbe esett pilótákat is kipecázni, de a bal oldalon lévő kis ikon továbbra is szürke maradt... Lehet, hogy csak a szöviket lehet az ellent nem..
    A sérűlt matrózok gyógyúlnak a hajón, mint az SH3-ban?
  • Macccy
    #682
    Túlélőket énis próbáltam, de a lifeboat -ból nemlehet szerintem. Kéne ehhez olyan aki a vízben úszkál magában, mint a pilóták akiket lelősz például. A módja pedig az, hogy belenézel a távcsőbe a toronyból (nemtom biztosan, vagy a kézi távcső, vagy a felállványozott) és megnyomsz egy gombot ... csak arra nem emlékszem, hogy milyen gombot baszki ... francba ... keress utána, énis ezt teszem.
  • Titan
    #681
    nekem eltüntek..
  • Gunn69
    #680
    Az a crackfix a papirmasé embereket is megszünteti?
  • zoltang
    #679
    Csak találomra. Ahol szám volt ott számot, ahol betű volt ott betűt írtam be.
  • Titan
    #678
    mire? mit? A túlélőkre valaki?
  • zoltang
    #677
    Erre a "procipörgetős nem indulásra" találtam egy megoldást (legalábbis nekem bejött). A hét elején "megőrült" a SecuROM védelem és a korábban tárgyalt módon már nekem sem indult el ("gondolt egyet és megmakacsolta magát"). Csak terhelte a procit és kész. Újratelepítettem stb. de nem vált be.

    Végső gondolatom: a DT 4.08-ban átírom az emulált lemez paramétereit. A Vendor és a Model mezőbe átírtam a számokat betűket.
    Így már megy újra (1.1-es verzió) a korábbi módszerrel.
  • Titan
    #676
    Igazad volt...kopp-kopp...eddig!
    A japcsi tólélőket nem lehet kimenteni?? Ha igen akkor hogyan?
  • LeonSilver
    #675
    Van az 1.1-es peccshez a gémkopin krekk.És igaz, hogy vitalitys de semmi számolás meg ilyenek.Próbáltad ezt már?
  • Titan
    #674
    Jó neked... nekem nem megy, elindúl a game exe-je, de csak pörgeti a procit, de nem történik semmi..:(
    A Vitality-s crack meg megy csak a kántálás nem szűnik meg...4,2,4,5,8,1,5,0,4,1,2,5...stb.
  • Gunn69
    #673
    Van sima quick mission de vannak kuldetesek is. Tortenet nemnagyon.
  • Djemba
    #672
    olyan ez a gaem, hogy én választom ki a küldetéseket vagy van rendes játékmód( intró és vmi történetre alapszik)?
  • Netrat
    #671
    Az nem fordulhat elő, hogy valami virtuális disket telepítsek a gépemre, mert nemcsak játékra használom, hanem munkára is. Ezért aztán nem is az emudvd-s verziót szedtem le, hanem ezt: Silent.Hunter.4.Wolves.of.the.Pacific-ViTALiTY.torrent
    De mindegy, mert úgy néz ki, hogy mindegyik fake, amit a publikus torrwentekre feltoltak. Amelyik magyar zártkörűn meg fent vagyok, ott még nem is hallottak erről a gameről. De ez már az én gondom.

    A dopeman-féle rippelt verzióval még megpróbálkozom, aztán végleg ráhagyom, ha esetleg az se lesz jó.
  • Bucser
    #670
    ki mondta, hogy írd ki? Az EMUDVD-t nem kell kiírni.. hisz azért EmuDVD....
  • Netrat
    #669
    Még mindig a letöltés/kiírás/telepítés témánál vagyok elakadva. Éeszedtem egy másik verziót, amire azt írták a commentekben, hogy ez működik. Kiírtam DVD-re, de e DVD-n gyakorlatilag semmi nincs, nem lehet beolvasni. Nézem az ISO filet: az meg "üres", vagyis a ha ISO plug innel belenézek, nincs belül semmi -- ami ugye képtelenség, hiszen maga az ISO 4 GB.

    Ezt most már innentől kurvára nem értem.
  • zoltang
    #668
    PageUp/ PageDown gombokkal lehet szabályozni.
  • CyrSyS
    #667
    Viszont én azonnal fefedeztem egy hibát! A periszkópot nem nemtudom szabályozni hogy meddig ereszkedjen fel! 3-ba tudtam! Megoldás ?
  • CyrSyS
    #666
    Nem stimmel nálam a hangzás! Audigy 2-m van és amikor ígyúval lövök akkor szinte nem hallom mikor elsütöm! Amikor ellenséges hajó lő rám akkor csak akkor hallom a lövését ha a kamerát nem rá fordítom hanem másfelé! Tehát valami nem ok! Olyan mintha 3D-be szólna vagy nem tudom! De tuti nem ok ha még 3D-be is szól mert házimozi van és hangfalon sem szól rendesen. Rosszkor és rosszul szórja a hangokat! Valami ötlet?
  • Bucser
    #665
    igazából nem tudjuk a hiba természetét. nálam pl ha a célzókészüléken a távolságmérőt ha akartam alkalmazni akkor 10 ből 10-szer szetfagyott az egesz...
  • zolik
    #664
    senki? :((
  • zolik
    #663
    a gépem:

    AMD X2 3500+, 1gb kingstone ddr2 ram, Leadtek winfast 7600gt, creative x-fi, seagate vinyó.
  • zolik
    #662
    Pls segítsetek, :(
  • Macccy
    #661
    AMD "stone-age" Barton 2500+ (nem mai darab az tuti), 1GB DDR RAM (ennyi egészbiztos kell) és egy nVIDIA Ge6600 GT 128.
    Ennyi. Szerintem ez nagyon nem számít manapság jó gépnek sem. A trükk tényleg abban rejlik leginkább, hogy az oprendszer mennyire van karbantartva és milyen driverek-kodekek és memóriába épülő futó programok vannak fennt. Ez a windows lassan másfél éves lesz, de nem szopatom halálba automatikusan induló kényelmi cuccokkal és vírus ellen is csak a szolid NOD32 futkározik. 3-4 havonta registry takarítás, fél évente egy O&O Defrag és voilá ...
    Bocs ha hosszúra nyúlt a tömör kérdésedre adott válasz és szájbarágós-papolós-kioktatós lett, de ez más játékra is igaz jótanács ami nem árt, max használ.
  • Cowek
    #660
    Milyen procid és VGA-d van?