1822
  • SovereignX
    #739
    Nem azért mondom de ez egy SZAR! Elküdl, hogy fotózzam a tokiói kikötőt. Ezzel nem is lenne baj ha nem lenne olyan vihar mint a .... A látótávolság max 100 méter. Ilyen időben fotózni nem lehet. Vártam 2 hetet semmi. Időjárás ótvar. Vissza megyek. Abbahagyom a küldetést erre újra ez kjön és újra szar az idő. Fasz ki van vele!!!!!!!!!
  • GroHun
    #738
    Kösz mindenkinek a segítséget.Töröltem az intrót a "Movies" mappából és hibátlanul elindult a game.Mégegyszer Thx.
  • SovereignX
    #737
    Ekkora egy szart! Ki kell adni hozzá egy 1.3as patchet de rögtön. Torpedót akarok indítani erre semmi. Se enter se space se ha a kis piros gombra klikkelek. Ha vissza töltöm meg kilép. Aztán várjak megint, hogy visszatöltsön. Ezt sem értem, hogy miért tart az is három évig. Nagyobb igényű játékok nem töltenek eddig. Fasz ki van!!!!!!!!
  • SovereignX
    #736
    Olyan még senkivel nem történt, hogy visza tölti a játékot és a térkép ilyen csíkos? Szárazföld váltja az óceánt.
  • ronny666
    #735
    "p"-re leáll a motor is... Ez bug benne?
  • banános joe
    #734
    Az intro videot a "Movies"mappában találod meg.Innen töröld le és máris jo lesz.
  • pubiloál
    #733
    Köszi, mindjárt megnézem... csak most kidobott hirtelen a játékból :S:S
  • neuro
    #732
    "p"
  • banános joe
    #731
    A legegyszerübb modszer ha letörlöd az introt nálam bevált.
  • pubiloál
    #730
    Én még csak most kezdtem a játékot, és előző részekkel sem játszottam sajnos, szóval eléggé kezdő vagyok :( Lenne egy olyan kérdésem, hogy azt hogy tudom megcsinálni hogy a tengeralattjáróval csak addig merüljek, hogy a periszkóp még kint legyen a vízből? Mert eddig nem tudtam rájönni, és mindig lement mélyre, úgy meg semmire se megyek. Előre is THX!
  • Cowek
    #729
    Akkor is codec :-( gordian codec pack megoldotta sokaknak
  • GroHun
    #728
    Sziasztok.Tudna valaki segíteni? Letöltöttem a Vitality-s változatot,de az intró videó elindulásakor lefagy a game.Próbáltam az 1.1 patch + crack illetve az 1.2 patch + crack-al is.Az fórumot átnézve a codeck-et is cseréltem, de még minidg ugyan itt fagy le.Ha valakinek van ötlete köszönettel fogadnám.
  • SovereignX
    #727
    Nekem személy szerint semmi bajom nincs vele az ég egy adta világon. Grafika remek ha sülyed a hajó ha nem. Bugokat az 1.2es patch teljesen eltünteti. Az előtt ha pl visszatöltöttem egy pár perc után meghalt. Vagy volt olyan is, hogy megcsinálom a küldetést és akkor halt meg.
    Patxh fel és minden rendben. Hang előtte nekem is szar volt. Ágyúnak semmi hangja nem volt.

    Szerintem jobb lett mint a három. Grafikát tekintev minden képpen. Játék menetben hát... még az elején vagyok és kicsit hülyének tűnnek a japcsik. De a három elején is ostobák voltak az angolok. Később már megszivattak a hajóik de addig...
  • Bucser
    #726
    #724-725: Az idő szépitz.. az is bugos volt mint a szar sajnos:( (az első kiadás mindenféleképpen)
  • Gundark
    #725
    Az SH3 nem volt olyan bugos, a szó hagyományos értelmében. (kidobál lefagy stb) Persze az eredetiről beszélünk és nem a biztonsági másolatokról. Ott is volt egy pár furi dolog amit javitottak, meg jöttek a modok. De ettől függetlenül sokkal szórakoztatóbb volt számomra mint ez. Igaz már stabil, de a memóriaigénye kicsit vicces. Azért annyira nem csúcs a grafika. Kifejezetten idegesit amikor várakozni kell 15-20 mpt mire bemegyek pl a naplóba. Ami meg az igy kiadást illeti, mindent igy adnak ki. :) Egy rakás szar az egész, de kiadjuk hadd jöjjön a pénz, majd a pecsek javitanak. Hiába no a kiadó nagy úr :)
  • bgabor
    #724
    Hát valahogy az nem tűnt ilyen bugosnak az elején. Persze az volt, de valahogy számomra sokkal gördülékenyebb, rokonszenvesebb a harmadik rész. Az új rész gyönyörű, de a gépigénye valami iszonyat, és valamiért úgy éreztem, mintha sok helyen le volna butítva az előző részhez képest.
    Bár a harmadik rész ma is fönt van nálam, a negyediket bizony három nap játék után töröltem.
  • Zogu
    #723
    Picire nem adunk, a nagy meg nem számít!
  • bakvarnyu
    #722
    igen, mi még csak most kezdtünk el a 3-mal multizni a sogórral
  • LeonSilver
    #721

    Szemüveg?Ráültél?

    Úgytűnik, hogy valamiért a 16*-os anisot és a 4*-es élsimítást nemszerette.Lejebb vettem és megszünt a csíkozás.
  • Zogu
    #720
    Úgy látom páran még eljátszogatt(ak)unk volna a 3-al egy ideig és megvártuk volna amíg kész lesz. Bár erős a gyanúm, hogy jópáran így is tesznek.
  • Thanatos
    #719
    de ők legalább pofozgatnak... :)
  • Zogu
    #718
    Ma a legbosszantóbb az, amikor másfél percig tőtikéli a kapitány feljegyzéseit. Szörnyű! Addig áll a játék.
  • Zogu
    #717
    Bizony, vannak akik emlékaznak még a SH3-ra, hogy micsoda gagyi volt az elején. Úgy látszik a szomszédoknál ez a divat. Kiadunk valamit, azután majd pofozgatjuk.
  • Zogu
    #716
    Mert, mi itt a probléma?
  • Cowek
    #715
    Szerintem csak sima drótkerítést húznak a süllyedéshez a hajóra
  • Gunn69
    #714
    Probaltad masik driverrel is?
  • LeonSilver
    #713
    Mielőtt eltalálnám a delikvenst teljesen jó minden.Ha eltalálom (mindegy, hogy torpedó vagy a hajóágyu) ilyen szar lesz a texturája.(6800-as nvidia)
  • Piedon
    #712
    Én most már tényleg megvárom, hogy 1. magyarul jön e ki (addig nem is fogok hozzá a magyarításhoz), 2. jó lesz-e a harmadik patch után, mert így elmondások alapján tiszta bughalmaz az egész, mint anno a 3. rész a legelején.
  • LeonSilver
    #711
    Háááát valamit már negint elqrtak ..... Peccs előtt nemvolt ilyen.

    Itt ni
  • zoltang
    #710
    Még van mit javítani:

    pl.: elkezdek egy új karriert és felszerelem a hajót SD radarral, akkor sem tudom használni.
  • zoltang
    #709
    Tényleg lehet, hogy simábban fut.

    A szonárt most sem bírom manuálisan forgatni.

    Az iroda képe megváltozott. :)

    A mentéseim az autosave-ig mehetnek a kukába. :( (Ezért nem játszom még vele.)
  • rekettyes
    #708
    Nocsak, kicsit optimalizáltak rajta?
  • LeonSilver
    #707
    Azér' a pofám lediferál ám.Vegyünk meg használjunk jogtÉszta szoftvert de megvenni még nemlehet.A cdgalakszisban még csak előrendelhető.... nc
  • LeonSilver
    #706
    Első benyomás a peccsről : sokkal gyorsabb lett és a mentések megint nemműködnek :)
  • rekettyes
    #705
    Inkább azért mert ebben nem túl pörgős a játékmenet az irányítás kissé bonyolult és a legtöbben hamar beleunnak vagy bele se kezdenek. De nekem nem is hiányzik a tömeg.
  • zoltang
    #704
    A lista: :)

    "Änderungen in 1.2:

    FESTPLATTENSPEICHER

    Windows benötigt jetzt zusätzlichen freien Festplattenspeicher (virtuellen Speicher) für das Spiel. Sollten Sie auf eine Fehlermeldung stoßen, die besagt, dass kein virtueller Speicher zur Verfügung steht, geben Sie Platz auf Ihrer Festplatte frei.

    Zum Installieren des kompletten Patches 1.2 für Silent Hunter 4 - Wolves of the Pacific - Patch 1.2 sind ca. 200 MB freier Festplattenspeicher erforderlich.

    NEUE MERKMALE

    1. Das Rendering des Spiels wurde so modifiziert, dass FSAA und eine feste hohe Grafikauflösung möglich sind.

    2. Der "Volumetrische Nebel" kann jetzt einzeln ein- und ausgeschaltet werden und ist nicht mehr Teil der "Umgebungseffekte".

    3. Es wurde eine neue Option namens "Funklautstärke" eingerichtet, mit der die Lautstärken von Funksprüchen und Grammophon gesteuert werden können.

    ÄNDERUNGEN AM SPIEL

    1. Die Effizienzmechanik des U-Boots wurde neu abgestimmt.

    2. Der Fehler im Schadensmodell des Kinposan Maru/Mittleren Frachters (modern) mit geteilten Aufbauten wurde behoben.

    3. Die Versagerquote der Torpedos wurde neu eingestellt. Die Mk-10-Torpedos sind jetzt in Überstimmung mit den historischen?Daten zuverlässiger. Na, dann Torpedo los!

    4. Die Sehrohr-/UZO-Konsole wurde so verbessert, dass nur das momentan zu ladende Torpedorohr statt aller in der Warteschlange befindlichen Rohre blinkt.

    5. Das Schadensmodell des U-Boots wurde modifiziert.

    6. Es wurde eine neue Option für das Einstellen der Lautstärke für die Funksprüche und Musik eingerichtet.

    FEHLERBEHEBUNGEN

    1. Bei einigen Geräuschen im Spiel kam es zu Lautstärkeproblemen, die behoben wurden.

    2. Es wurden Fehler behoben, die bei Wiederholungen und im Mehrspielermodus zum Absturz des Spiels führten.

    3. Ein Fehler wurde behoben, der das Aufnehmen von Geschützmunition in verbündeten Häfen verhinderte.

    4. Der Befehl "Tiefe halten" (Tastaturkürzel?"A") konnte zu Abstürzen führen. Der Fehler wurde behoben.

    5. Ein Fehler bei negativen Kursen im Positionshalter wurde behoben.

    6. Es wurde ein Fehler behoben, der zum Abspielen von Explosionen in Szenen nach Lade- oder Wiederholungssequenzen führte, auch wenn die Detonation schon längere Zeit zuvor stattgefunden hatte.

    7. Der "unsichtbare?Monolith" wurde beseitigt, der, wenn man ihn direkt ansah, die Framerate erheblich verringerte.

    8. Die Schwierigkeitseinstellungen für Mehrspielerpartien werden ab sofort übernommen. Das Spiel beginnt jetzt mit den auf der Sitzungsseite gewählten Einstellungen.

    9. Es wurde ein Fehler behoben, der beim Betätigen der Stadimeter-Schaltfläche manchmal zu Abstürzen führte.

    10. Es wurde ein Fehler behoben, durch den die Texturen von markierten Objekten im 3D-Karriereraum verschwanden.

    11. Es wurde ein Fehler behoben, durch den das Spiel abstürzte, wenn man auf einer 2D-Seite UMSCHALT+F2 drückte.

    12. Es wurde ein Fehler im "Gegeneinander"-Modus behoben, durch den der Geleitzugkommandant das U-Boot sehen konnte, selbst wenn dieses sich unter Wasser befand.

    13. Es wurde ein Fehler behoben, durch den der Name "Stevens" auf der Uhr des Kommandanten zu sehen war. Ne, war nur Spaß. :)

    14. Das Luftzielradar wurde so modifiziert, dass damit keine Schiffe mehr entdeckt werden können.

    15. Ein Fehler bei der Wasserverdrängung von Torpedos wurde behoben
    . Hochgeschwindigkeits-Torpedos treffen jetzt, wie vorgesehen."

    http://silenthunter4.de.ubi.com/


    Angolul: nem találom (de nem baj :) )
  • zoltang
    #703
    "[PATCH] Silent Hunter 4 foltocska
    [2007. április 17. @ 19:06 - Alwares]
    A tengeralattjárós játékok koronázatlan királya a Silent Hunter. A 4. epizód viszont korántsem hibátlanul került a boltokba. Most egy méretesebb javítást adtak ki a játékhoz.

    A patch kijavítja az elsimításkor jelentkező gondokat, a hibás modelleket, a sérülés modellt realisztikusabbá teszi és kibővítették a kezelőfelület egyes részeit is. A játékba ezentúl saját zenét is betehetünk ha unnák a 40-es évek muzsikáit. Ezeken kívül számos bug-ot kijavítottak és egyensúlyoztak a muliplayer módon is és a gépigény némileg csökkent. A patch ezen az oldalon érhető el.
    A játék iránt érdeklődök tesztet olvashatnak a róla a héten érkező újságban."

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=27307

  • LeonSilver
    #702
    Az a helyzet, hogy az SH3 igen magasra tette a mércét.
    Az SH4 is igen jó játék de vannak benne kicsi de bosszantó dolgok.
    A grafika az ugye egész jó.De nekem a hangok például qrvára nemtetszenek benne.
    Azért az SH3 dizel vagy az elektromos mororjainak a hangja messze jobbak mint az SH4-é.Vagy ottvan például amikor az SH3-ban merül az ember.
    Nem egy fontos izé a lábdobogás mégis olyan élethűvé varázsolja az egészet.SH4-ben (lehet énvagyok siket) de nemhallottam iylent.
    Azért megfogom ezt is venni az biztos mert talán majd hallgatnak a játékosokra és kicsit még pofoznak a játékon :)
  • crossy104
    #701
    Véleményem szerint azért gyenge az érdeklődés, mert a játék is gyenge.Nekem jobban bejön a Silent Hunter 3.Jobb a játékélmény.Én többet vártam.A 3-at meg is vettem, mert megérte.Mindenki csalódott ezért kicsi az érdeklődés.
  • Zogu
    #700
    Na ez nem az a szikrázó fórum, amilyen a SH 3 volt. Elég szolíd az érdeklődés. Tán valamit elszabtak a román fiúk? Nem a snájdig németekkel irtjuk az angolokat? Vagy mi van? Hol vagytok ti régi játszótársak? Hogy Petőfit se feledjük.
    Egyébiránt nem az óra használat miatt van gondom, hanem azzal, hogy azon a szélességi fokon az nem fordulhat elő, hogy délelőtt 11-kor még sötét legyen. Az nálunk délebbre van és nálunk sincs ilyen. Se télen, se nyáron. Itt bizony valami bibi van. Ilyen Finnországbsn lehetséges, vagy a Tűzföldön.