1822
  • Moszuke
    #779
    Mer nekem 2GB RAM, 160GB merevlemez, Intel Core 2 Duo 1,89Ghz, GeForce 7900 GS KO-m van :D és max grafikán lagg nélkül fut....
  • Moszuke
    #778
    Cső all :D kinek mijen gépevan? :D
  • LeonSilver
    #777
    Azt is akarja mondani, hogy röGtön ...
  • Bucser
    #776
    akarod mondani Carreer nem? A Carrier kicsit mást jelent:)
  • Omega
    #775
    Hali!
    Carrier módban röktön az első 1941-es küldetésnél elakadtam.
    A feladatom : "Patrol the Marshal Islands", odamentem először a navigációs térképen megjelölt helyre aztán köröztem a szigetek között, de sehol semmi dolgom nem akadt és véget se ért a küldetésem.
    Tudja valaki, hogy mit kell itt csinálni ?
  • Pluskast
    #774
    Meg játszhatóságban. Sokkal rosszabb.
  • Tuvok #773
    Gépigényben :C
  • bigfoot
    #772
    miben lett másabb mint a III?
  • zoltang
    #771
  • zoltang
    #770
    Kép.
  • zoltang
    #769
    Kép hova lett?

  • zoltang
    #768
    Érdekes "hiba"?


    Az egész úton csak szerelt, csavargatott valamit odafent. :)



  • gyuriii
    #767
    nem tudja valaki hogy le lehet e tölteni és ha igen honnan, a magyar nyelvű változat nyelvi fájljait?
  • LeonSilver
    #766
    Gondolom fentvan a démon túlsz.Ha eredeti akkor szedd le ha nem használd a YASU-t
  • herczeg77
    #765
    tudna nekem segíteni valaki ebben a problémában:
    "Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=3000&l=hu címen."
  • Tikal #764
    carrer mode- normal nehézség, és a játékban nem lehet hasznalni a mapet mert csikos lesz? miért? easy ben meg engedi a map-et hasznalni, mégha realisticre állitom akkor is...
  • banános joe
    #763
    Igen magyar verzio és a patch pedig az UBI-ról van.
    Nálam a mellékelt netkod is okés.
  • zoltang
    #762
    Az 1.2-es javítást honnan szedted le? Ubi.com-ról? Neked a sima, magyar változat van meg?

    Nem értem a javítás miért kötekedik. Meg, hogy a mellékelt kód nem jó...
  • banános joe
    #761
    Este szoktak lenni szerverek.
    Elég jó a multi benne.
  • zoltang
    #760
    Amúgy a "szerzett kóddal" multi ablakban senkit nem látok. Senki sem játszik ezzel a játékkal?
  • zoltang
    #759
    Az nagyon érdekes. Akkor nálam mi lehet? Még így nem jártam, hogy a kód nem jó, a javítás nem megy fel stb.
  • banános joe
    #758
    Én is megvettem az 576-tól nálam gond nélkül felment az 1.2 patch.
  • zoltang
    #757
    Azért ezt a szar 1.2-es telepítőt sikerült kicseleznem. :(
    Megkerestem, hogy hova tömöríti ki magát ideiglenesen és az ott lévő 1.2-es exe-t elmentettem és majd bemásoltam. Így már indul mint 1.2-es verzó.

    Látom megint sikerült a magyarosítás készítőinek egy jó programot írni. A hivatalos 1.2 javítás meg nem ismeri a magyar progi exe-jét, de azért a telepítő magyarul beszél.

    AZ EMBER ÍGY VEGYEN JOGTISZTA JÁTÉKOT. KEVÉSBÉ VAN/VOLT PROBLÉMÁM A MÁSOLT EMU VERZÓVAL.
  • zoltang
    #756
    Na ezt végképp nem hiszem el...

    Az DVD-ről a feltelepült progi 1.1-es. Teszem rá a 1.2-es javítást és ezt írja ki:
    http://kep feltoltes.hu/070510/HIBA_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Persze pl.: a kihagyásra nyomva, írja hogy 1.2 lett a verzó. Indítva hibával leáll a progi.
  • zoltang
    #755
    A ku*** annyukat...

    Megvettem a CDgalaxisban a játékot. Próbálnám a multit megnézni és a megnyíló ablakban kitöltve a rublikákat, azt írja, hogy érvénytelen a licenszkód.

    Ezt nem hiszem el. :( Kerestem egy helyen hátha van kód amit be tudnék írni (eddig nem kerestem ilyet itt). Bezzeg az jó volt!!!

    Most kinél kellene reklomálni, hogy a "gyári" kód nem jó? Boltnál (cdgalaxis), vagy a hazai terjesztőnél (amex-tec)?
  • samsung123
    #754
    tippek trükkök hol találhatók a játékhoz? ja meg magyar rajongó oldal is kellene, ha van ilyen
  • samsung123
    #753
    durva ez a jaőpán tegengeralattjáó:) mi hülyeséget ki tudnak találni:)
  • LeonSilver
    #752
    Nemtudom.Nekem megy vele és nemáll le a motor a "p"-re.
  • zoltang
    #751
    Szép nagy japán U-boot:

    Japanese submarine aircraft carriers Part1

    Japanese submarine aircraft carriers Part2
  • Piedon
    #750
    Megéri egy játékért, hogy egy hétig magas hangon fogsz beszélni?
  • Titan
    #749
    ÁÁÁ! 10K! A nejem tökön fog billenteni...nem érti meg ezeket..
  • Piedon
    #748
    A forgalmazó oldalán(Amex-tec) már kint van, szóval már megjelent és kapható. Kiváncsi vagyok milyen lett mert az előző rész fordítása borzalmasra sikeredett a véleményem szerint.
  • Zogu
    #747
    Nem jön elő a fotós ikon? Mert én egy "néger segge" éjszakán kb 5 vagy 7 km-ről fotóztam le a kikötőt, és elfogadta (kipipálta). Szóval, ha nyomható az ikon, akkor elrendezi, akármilyen az idő.

    Figyu! Nekem minden alkalommal 2-3 percet kell várnom a kapitányi feljegyzés felbukkanására. Addig a progi áll, és zenél. Ki, hogy van ezzel? Bug?
  • Titan
    #746
    Tényleg?? Mikor?
  • Piedon
    #745
    Hivatalosan magyarul jelenik meg.
  • Titan
    #744
    Háát skacok sajnos az 1.2-es patch nem megy Jashu-val és a törés is rossz hozzá (Lapemberek, periszkópmélységre merüléskor leáll a motor és nem történik semmi...stb.)

    Nem tudjátok, lesz hozzá magyarosítás?
  • pubiloál
    #743
    Hát most akkorát röhögtem... Nem figyeltem eléggé a hajókra, és észrevettek, persze 2 hajó egyből elkezdett körözni felettem, és a robbanó hordók olyan károkat okoztak hogy nem tehettem mást, felszínre kellett jönnöm... aztán vagy 3 perc múlva az egyik romboló szabályosan nekem jött hátulról, csak mázlim volt, és időben el tudtam fordulni... és egy másik romboló meg engem lőtt volna, csak épp annak a hajónak a lőszerraktárát találta el, ami "nekemjött"... Xarrá robbant az egész, valami nagyon durva volt. Szeretem a japókat!
  • neuro
    #742
    tudom :) meg szerintem máshol is nyugat-európában

    Mikor kint tanultam Angliában volt egy magyar (mi más?) srác, aki vett egy kabátot 100 fontért. Hordta 3 hónapot és utánna mikor vége lett a hideg időnek visszavitte, hogy ez "neki nem is tetszik": persze visszakapta az árát...
  • Bucser
    #741
    A Durva az, hogy az USA_ban valóban visszadják a pénzed.
  • neuro
    #740
    vidd vissza a boltba, szerintem visszaadják a pénzed ha elmondod mennyire "szar"