1822
  • zoltang
    #819
    SH4 Patch 1.3 Features

  • neuro
    #818
    nem hiba, hanem egy védelem a játékban - vedd meg az eredetit vagy keress hozzá egy működő törést
  • w77d
    #817
    heh.. az emberek a tengeralatjárón egyszercsak átmentek 2D-be és a szemük kiugrott a hejéről :)
    valaki találkozott ezzel a hibával?
  • w77d
    #816
    nincs élsimítás a játékban?? ez azért 2007-ben már gáz sztem
  • neuro
    #815
    Nem lehet élsimítást bekapcsolni a játékban, még úgy sem ha a driverből adod meg.
  • w77d
    #814
    nos?? valaki??
  • w77d
    #813
    sziasztok! hol lehet bekapcsolni az élsimítást?? az nvidia vezérlőpulton hiába állítottam be, hogy mindíg 8xq élsimítás legyen, itt mégis olyan a graf mintha nem lenne élsimítás!!
  • kolonel
    #812
    Sziasztok!Szeretném a magyar nyelvi fájlokat megszerezni a játékhoz. Segítsen aki tud!Hálás köszönetem!!
  • Nemcso
    #811
    Az normális, hogy Hawaii-ról kiinduló karriernél, 4 küldetésből az utolsó három arról szól, hogy menjek Tokióhoz és fényképezzem le az ottani hajókat ? Már baromira unom, főleg, hogy már elkezdődött a Korall-tengeri csata, ahol az abban résztvevő tengeralattjárók feladata a japcsi flotta ritkítása.
  • Nemcso
    #810
    Yes... akarom mondani, igen. :)))
  • Piedon
    #809
    És még magyar maradt?
  • Nemcso
    #808
    Persze, minden gond nélkül rátelepült.
  • Piedon
    #807
    Azért az gáz, hogy a magyar verzióban nem mindent fordítottak le, pl: "Torpedo in the water!" maradt angol. A magyar változatra valakinek sikerült már feltolni az 1.2 patch-t?
  • Nemcso
    #806
    A fagyás úgy történt, hogy az első karrieres küldetés végén az utolsó két torpedót közvetlenül egymás után engedtem el egy japcsi kereskedőre, és amint robbant a második, ismeretlen hibával kilépett a progiból a Windows. Ezt eljátszotta háromszor egymás után (nem közvetlenül a visszatőltés után volt a tüzelés, előtte többféle megközelítést is kiprószáltam, majd negyedszerre hajlandó volt rendesen továbbmenni.

    Restellem, de még nem igazán tanulmányoztam a kézikönyvét... pótolom. :)
  • Cefre
    #805
    Hello
    Magyarositás tudna valaki küldeni?
  • ChevyG work
    #804
    negativumok:
    -de legalább nem több...
    -lehet h a gépeddel van valami...
    -lörn-lörn-lörn
    -olajozott szemmértékről halottál már?
    -kézikönyv
  • Nemcso
    #803
    Első benyomásaim :
    pozitívok :
    - szép grafika
    - változatos küldetések (legyen szó karrierről, vagy szóló feladatokról)

    negatívumok:
    - tőltési idő ugyanolyan hosszú mint az SH3-ban volt
    - 1.2 patch és a bolti verzió ellenére ki tud fagyni
    - nehézkesebb irányítás mint az elődjében
    - nincs távolság info a hajókról
    - nem tudom a torpedókat én beállítni egyéni ízlésemnek megfelelően

    Szóval így elsőre gyengébb, mint az előd, szvsz.
  • adios
    #802
    Oké köszi szépen mindenkinek,megpbálom.
  • Golodin
    #801
    http://s3.bitefight.hu/c.php?uid=33840
  • banános joe
    #800
    Hello.
    Figyu nem kell összeilleszteni a fájlokat sem átnevezni.
    Ez a játék azthiszemm 00-83+rar+sfv fájra van osztva.
    Elöször is ellenörizd le hogy nincs-e letöltési hiba.Totalcomm-mal megnyitod azt a mappát ahova letöltöttedd majd ott dupla klik az sfv fájlra ha hibát talál azt a fájlt ujra le kell tölteni.
    Ha nincs hiba akkor most jobb egér gombbal jelöld ki a rar kiterjsztésü fájlt majd ALT+F9 és megadsz 1 mappát ahova kicsomagolja.
    Ennyi.
  • LeonSilver
    #799
    Teljesen felesleges átnevezni őket.Van már annyira "ügyes" a winrar vagy akár a totalcomm, hogy megoldja így is a feladatot.Nálam legalábbis nem okozott soha problémát.
    Talán megpróbálhatod a legújabb winrart.Ha nem segít akkor ha kitomoríted a winrar közölni fogja veled, hogy melyik fájl sérül.Ezt kell újra letölteni.
  • Bucser
    #798
    Valamlyik file hibás vagy nincs meg. Én winrarral szoktam kitömöríteni de ha mondjuk 001-0xx-ig vannak a kiterjesztések akkor nevezd át őket zipre-vagy rar-ra (zip-lesz a 001 kiterjesztésű fileból a többi pedig emelkedő sorrendben z01-felfelé az utsó két számjegy emelkedik) rar esetén pedig első file rar második r00..01.02 és így felfelé) és utána tömörítsd ki őket.
  • adios
    #797
    Hello!
    Segítséget kérék tőletek,mivel amikor össze akarom illeszteni a fájlokat,ami sikerül is,csak a végén írja ki hogy a crc fájl hiányzik.Ilyenkor mit kell csinálni még??
    A választ előre is THX!
  • bombys
    #796
    SH4-GQPJ-3XKH-JWE3-4MCW
  • doki79
    #795
    Hi, feltudnátok rakni a magyar nyelvi file-t valahova, vagy bonyi ez a kérés? Előre is kösszi.
  • devius
    #794
    valaki helpeljen
    mert máá niytom az ablakoit hogy kicsürjem a gépet
  • devius
    #793
    CSÁTOKKKK
    Leszettem a gémet valami vitalis verziót
    Crackoltam....
    Daemon tools ba benyomom indítanám ésakkor ezt írja ki
    CAN NOT 3D ENGINE
    Most ilyenkor mi tévő legyek?
  • Seaweed
    #792
    [vagom mar mint sityak a ködöt :D]
  • neuro
    #791
    lemaradt az "ironikus" szmájli a hozzászólásom végéről :)
  • Seaweed
    #790
    hat ha nem slukkert vennel allandoan (Bagoly mondja... :D)
  • neuro
    #789
    fúú bárcsak nekem is ilyen király gépem lenne...
  • Cowek
    #788
    Arra mondjuk nem nagy segítség a szótár :-)
  • Bucser
    #787
    Őőőő Lehet?? Anno engem majdnem meghúztak vesszőhibák miatt.. (más hibám nem volt)
  • Cowek
    #786
    Kezdem érteni miért lehet érettségihez helyesírás szótárt használni...
    Ez katasztrófa...
  • LeonSilver
    #785
    S3 Trio 3D
  • Kalinka
    #784
    Sziasztok,

    Kérdésem lenne, hogy hogyan kell csinálni fényképet?
    Van egy ilyen ikon, csak szürke...azt írja hogy periszkópból ehet csinálni ha be van fogva egy hajó...nos így sem megy vagy vmit rosszul csinálok...a misk meg hogy a kikötő elég sekély, így 3 romboló lő folyamatosan ha közelebb akarok menni a partokhoz.
  • Bucser
    #783
    Ez mind nem fért volna be 1 HSZ-be? ez nem chat...
  • Moszuke
    #782
    Omg..... Miféle videókártyádvan?
  • Moszuke
    #781
    Ha kell valakinek help akkor szóljon :D
  • Moszuke
    #780
    Én tudom a problémádat :D Lekel jelentened a pozíciód, kapcsolatokat(nem azt ami :D)... És megkerülted azután megkapod a másik missziót!