1822
  • zoltang
    #899
    "Patch 1.4 change log
    Bugs solved:

    · Destroyer/Submarine collisions always leading to the destroyer being sunk
    · periscopes are not animated properly in the interior of US submarines
    · Save & Load issues with the submarine crew
    · Magnetic/Contact Detonator switch not working
    · Improper display of the TBT interface in Widescreen resolutions
    · Loss of torpedo aiming track when crossing the International Date Line
    · Enemy ships do not detect steam torpedoes accurately
    · Metric/Imperial system issues

    Misc changes:

    · Damage taken by hulls submarine is shown in the damage interface
    · Entries in Captain’s Log are now limited for better performance
    · Screenshot names now contain the date they were taken on
    · End patrol ports are now displayed on the map
    · Objectives on the navigation now change color when completed

    Engine improvements:
    · Rendering distance increased to 20km, with appropriate improvement in visual sensors capabilities
    · Dynamic loading of game units has been implemented, considerably improving loading times
    · Improvements to Water rendering"

    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=123972
  • adiker
    #898
    Sziasztok!Tudom hoegy ez a Silent Hunter 4 fórum és mielőtt lehurrognátok csak azért írok ide mert az sh3 fórumba pár nap várakozás után se volt senki hajlandó írni!Szóval aki szeretne Silent HUnter 3-ba multizni egy jót az írjon emailt az [email protected] email címre és ott majd msn címet csrélünk,előre is köszi!!

    Hellosztok!Jó merüléseket!
  • gordon 24
    #897
    Nagyon THX!!!!
  • Game Hunter
    #896
    ITTmegtalalsz mindent.
  • gordon 24
    #895
    Sziasztook!

    Lenne egy kérdésem. Leszedtem a játékot (ezért ugye warezz) de angol.
    Látom hogy náluk magyarul jelent meg a játék. Ami a lényeg csináltak az angol verziohoz magyarositást, vagy csak a magyar változat van aztán ennyi?

    Elöre is THX. És ÜDv.
  • Solt
    #894
    #893-ért bocs... kicsit fáradt vagyok már! kérdésem: 100% realisticon, hogy tudom meghatározni az ellen sebbeségét és irányszögét? köszi
  • Solt
    #893
    enter
  • Solt
    #892
    Köszönöm
  • Nemcso
    #891
    igen
  • Nemcso
    #890
    #556
  • Shimu
    #889
    Command & Conquer Zero Hour-ben is van egy kieg ahol lehet flottát csinálni...
  • doki79
    #888
    Hi, a karrier küldetésben lehet-e állítani a nehézségi fokon tetszőlegesen? kössz
  • Solt
    #887
    Sziasztok! Létezik a játékhoz billentyűzet kiosztás? Köszi...
  • Prince23
    #886
    Battlefield 1942-ben tudzs írányítani csatahajókat, anyahajót, stb...
  • Sippie
    #885
    Üdv!
    Játszottam anno a silent hunter 3-al, és eléggé bejött a világháborús tengeralattjárós hangulat. Viszont abban szeretném a segítségetek kérni, hogy tudtok-e mondani olyan világháborús (akár első, akár második, harmadik azé ne :D ) hajó szimulátort, amiben csatahajókat, rombolókat lehet irányítani, hasonlóan mint a silent hunterben, és lehet nagy hajócsatákban részt venni, vagy olyat ami nem feltétlen szimulátor, de flottát lehet benne irányítani, stratégiákat kialakítani stb.
    Próbáltam neten keresgélni, találtam olyat hogy destroyer command, de az elég béna hogy csak amcsi oldallal lehet lenni :/
    Régebbi játékok is jöhetnek, ha tudtok olyat. Annyira irányítanám a bismarckot és a tirpitzet együtt :D
    Előre is köszi annak, aki tud segíteni :) és bocsi az offért.
  • Paranoia
    #884
    hm most már kaptam másik feladatot egy picivel lejebb ugyan ezzel a feladattal,de már vagy 1 éve körözgetek ,de egy darab hajó nemjön:SSonárom tök süket?! Már lassan vége a 2. világháborúnak én meg még mindig keresem a hajókat:D
  • Shimu
    #883
    Elolvastam az eddigi hsz-okat, és reménykedtem benne hogy ha felpeccselem 1.3ig akkor nem lesz terror, de mégis... Lehet az a gond hogy csak 1.2ig raktam fel, de a magyar kiirások, és minden egyéb betü olvashatatlan lett. (még mielött vki betalál "tiszta" példányom van...)Most már leszedtem az 1.3at is, mert a gamershell-röl ami 3asom volt sztem virusos. a Kérdés ha fenn lesz az 1.3 akkor megoldodik-e, vagy külön magyarositást/ angolositást kell felraknom, és egyáltalán volt e vkinek ilyen gondja?
  • Paranoia
    #882
    hm meddig tart az első küldetés?Elmegyek oda a a kikötőhöz aztán kapok az új feladatot,h löjek ki pár merchant shippet ezis megtörtént aztán semmi...Ilyenkor mivan?!
  • Prince23
    #881
    Majd fölteszem én is ezt a gémet, oszt együtt tolhatjuk is akár.
    Ez lenne az első ilyen styl játékom.
  • morreau
    #880
    Kérdés: Valaki halad a campaign részével??
    Csak mert nekem egyetlen küldit se sikerült még megcsinálni... Pedig SH3-t oda-vissza végigtoltam.
  • Prince23
    #879
    Javított változattal játszottál.... mert nekem 1.2-esem van hozzá. De még mindig nem jutottam oda, h kipróbáljam.
  • killers
    #878
    Én meg nyomtam egy uninstall-t. Megint hiroshima. Ez még nem gond, el is mentem oda; mondom jóvan megcsinálom. Csak mikor odaértem minden ugyanaz mint az előző küldiben, csak annyi külömséggel, hogy nem 5 hajó volt hanem 25. Az időjárás persze ugyanaz volt, köd, eső. Gyakorlatilag a hajó mellé kellett állnom, hogy lássam. A kikötőbe meg ugyábár beengednek, csak ki nem. Kicsit bepipultam, azt törlés. Egyébként jó kis game, majd lehet, hogy később újra nyomom.
  • pIIrash
    #877
    Én azt a Hiroshimás fényképezős bulit egy cseppet sem bántam. A mellette lévő kikötőben ott állt egy Yamato. 63200 tonna (a legnagyobb). 10 tökéletes lövés után szépen megállt egyhelyben, mert nem volt helye elsüllyedni :)) Persze, amikor kidugtam a periszkopot, akkor a nagy ágyút is felém fordították, de vigyáztam, hogy lötávolon nagyon belül legyek. Így nem csináltak belőlem fasírtot. (Annyi ágyú volt rajta, mint a tenegeralattjáróban csavar). Rommá lötték a vízet felettem.

    Most viszont az ügynököt kell kiraknom. Végre partra is ért. Teljesítve (írja). Erre indítás után rögtön kifagy és asztal. :((
  • zs333
    #876
    Sziasztok!
    Gyatra a videókártyám.
    Tudja valaki, hogy hol lehet (ha lehet?) 800x600-ra állítani
    a felbontást?
    Köszi előreis a segítséget!
  • félix1995
    #875
    Akkor hol lehet tankolni? és hol mutatja mennyi a benzin a tankba?
  • bakvarnyu
    #874
    igen asszem kifogyott , nekem is volt ilyen
  • félix1995
    #873
    Sziasztok a hogy kell ujra inditani a tengeralatjárot? vagy kifogyott belöle a benzin? mert egyszer csak leált. kérlek segitsetek!!
  • norbiii007
    #872
    köszi a segítséget, nem sok sejtésem volt arról, hogy pontosan hogy is működik a cucc :)
  • killers
    #871
    Hi! Volna egy kérdésem, illetve gondom. Megcsináltam a 2. küldetést (menj el Hirosima kikötő-fénykép; utánna sorba kilövöldözni ezt meg azt) szóval kész a küldetés, hazaérek, öröm boldogság, tervezi a parancsnokság az ellencsapást, jó. Indítom a 3. küldit azt nagy meglepire megint - menj el Hirosima kikötő azt fénykép. Na én ezt nem értem, mi a gond. Pedig fennt van az 1.3 parch és azt írták, hogy az kiküszöböli a küldetés ismétlődést. Na mind1, ha kell megint elmék Hiro-ba, azt szétcsapok mindenkit.
    Az előttem szólónak kis help. Én automatán szoktam lövöldözni; a hajó felé fordulok és nézem a kis háromszöget. Ha zöld akkor elvileg jó a célzás, de még citromsárgánál is van esély. A gép mindent kiszámol- néha talál is. Ha nem akkor load game, mert ugye a torpedó drága kincs. Általában meg az utolsó pillanatban a hajók elkanyarodnak; van ilyen. Sokszor a fedélzeti ágyúval zúzok, az is jó móka. :)
  • doki79
    #870
    Hi mindenkinek, megvan a magyar verzió és az a gond vele, ha felrakom az 1.3-as patchet, akkor a karrier módban nem fogadja el az általam beállított nehézséget ( nem menti el ) és alapból mindig könnyűn megy. Előre is kössz a segítséget.
  • norbiii007
    #869
    Hello!
    Szeretnék kis segítséget kérni. Valaki elmagyarázná, hogy a torpedókat hogy kell kilőni, hogy az találjon is, mert még életemben nem játszottam ilyen játékkal, a karrieres leírás pedig nem sokat segít. Egyáltalán elég ha becélzom a hajótestet és a torpedó eltalálja, vagy ki kell számolnom, hogy mikorra ér egy helyre a hajó és úgy lőni, hogy a hajót pont eltalálja. Ha valaki felhomályosítana ezzel kapcsolatban vagy adna egy értelmes leírást azt nagyon megköszönném :)
  • pIIrash
    #868
    FÉNYKÉPEZÉS! ::: azoknak akik nem vágják, mint ahogy én sem vágtam.
    Beállsz a megadott ponttól nem messze (fényképezőgép a térképen). Majd valamelyik periszkóppal rámész valamelyik hajóra úgy, hogy megjelenjen a háromszög. És itt van, amit senki nem írt le legalább is konkrétan. A torpedóindító panelen megnyomod a piros "S" betűs gombot ami az 1-es 2-es kiválasztó között van. Asszem ezzel lockolja a célpontot.
  • killers
    #867
    Köszönöm a segítséget. Kipróbálom
  • Karabiner
    #866
    Hali. Az 1.3 elméletileg nem kel crack megy nélküle is simán. De van egyébként hozzá, ha még is akadékoskodna.

    A másik a fotós küldetés: Mikor megérkezel a kijelölt kikötőbe, ki a periszkópot irányoz meg egy hajót (l) majd a periszkóp beállító gombok végén aktiválódik egy kis fényképezőgép ikon erre nyom rá. És ekkor fotóz. Több hajót is így lekel fotózni akkor lesz sikeres a küldetés.

    Ha fórum meg kihalt hát fölkel dobni, most már az 1.3 jászhatóvá vált a dolog. A javítás előtt tényleg komoly gondok voltak vele.
  • killers
    #865
    Sziasztok! A fotós küldetést, hogy kell megcsinálni. Elmegyek a helyre ott dekkolok azt semmi. A hirosimai kikötőt kéne lekapni, de nem sikerül. Köszi
  • Fox44
    #864
    Ok, koszi!
  • neuro
    #863
    1.3-hoz nem kell törés, mert nincs benne lemez ellenőrzés (de más trükk még lehet)
  • Nemcso
    #862
    Igen.
  • Fox44
    #861
    Az 1.3-as patch-en kivul a regebbieknek is fent kell lennie?
  • Nemcso
    #860
    A távcsöves küldiknél az adott körzetben kell - akár napokig - járőröznöd. Ha elég időt ott töltöttél, akkor veszi sikeresre az adott etapot és küld máshová, vagy mehetsz haza.

    Az, hogy többször ad ugyanoda, ugyanolyan feladatot, nem warez hiba, az eredetimmel is így volt, de mondjuk negyedszerre már mást adott. És a legújabb patch - leírása alapján - ezt már orvosolja.