1822
  • samsung123
    #939
    hali! tudnátok olyan modot ajánlani amitől a viz felülnézetből átlátszó lesz, hogy lásssam kis vizmélységnél a talajt, mert ha tengeralatjáróm már a partnál a fenéket surólja és kívülről fentről nézem a hajóm teljesen jól látszódika viz altt de a talajból semmi és ily olyan mintha még mindig nagyon mélyen lenne alattam a talaj. remélem értitek, ennek a szimuláióhoz semmi köze tudom csak esztétikai, de olyan faszán nézne így ki a játék, már igy is űberbrutál kinézete van:) köszönöm előre is a válaszokat
  • Hmuda
    #938
    Ha csak járőrözni küldenek ki, akkor ha jól tudom ott kell maradni a célterület 100mérföldes körzetében 24-48 óráig. A távolságot nem tudom fejből, szóval a legegyszerűbb ha beparkolsz a célterület fölé és vársz.
  • Papirzacsi
    #937
    Mindkét periszkop halott?

    Nekem is lenne kérdésem. Vannak ezek az örjáratozzak egy helyen című küldik. De vannak bizonyos helyek, amiknél ha odamegyek a csillaghoz, akkor nem fogadja el a küldit, hogy odaértem. Máskor más helyeken meg szó nélkül a közelébe érve, megjelenik a parancs, hogy süllyeszek el teherhajókat a körzetben. Szóval ilyenkor mit csináltok? Van vmi trükk, amivel ki lehet kerülni ezt a bugot(?), vagy ti is teljesítetlenül hagyjátok?
  • priluki
    #936
    :D az igen,tönkre ment a periszkop :DDD azért kösz
  • Hmuda
    #935
    Periszkóp és ha elég közel vagy akkor a fényképezőgép ikon aktív lesz. Lefényképezel pár ottani hajót és mehetsz is vissza kikötni.
  • priluki
    #934
    Hali,az elsö küldetésnél hogyan kell fényképezni?
  • crossy104
    #933
    Akkor ezekszerint csak a mentésekkel lehet játszadozni.Jó lenne pedig valami más megoldást is találni.
  • Papirzacsi
    #932
    Tegnap sok újratöltés után sikerült azzal kiküszöbölni a problémát, hogy ügynök partradobás után azonnal mentés ( mindig pár másodperccel utánna fagyott csak), és kidobás után újatöltés, immáron a kidobott ügynökkel. Ez működött, de ma megint kaptam egy ügynökös küldit, és most nem akar működni a mentéses megoldás. Igaz tegnap a meredek part miatt gyakorlatilag a partg hajóztam ,ott dobtam ki az ipsét, és így nem is volt sokáig ott az evezős modelje. Most viszont sekély, és jóval a víz vége elött megfeneklik a hajóm. Szóval bukta, pedig emiatt behajóztam osaka mellé, ahol gyakorlatilag 8 fölé ne mtudom vinni az időgyorsítást a sok hajó miatt.Igazi "vadászmező" legalább 30 hajó kavar egy csoportban tőlem 15km-re. Kár hogy nincs elég halacskám.:-)
  • crossy104
    #931
    Nekem is vannak ilyen gondjaim.Eredeti játék, javitások fent.Ügynök partra juttatásakor kidobja a játékot.Más megoldás nincs befejezem a küldetést.Maj ad másikat.Ha az is ilyen ügynökös, akkor azt is befejezem.Más ötlet nincs.
  • Papirzacsi
    #930
    Sziasztok!

    Visszakeresgettem, és láttam pár hasonló hibát, de nem tudom sikerült e megoldást találni rá. A progi kilép. Kaptam egy küldit, mikor ki kell tenni a partra egy ügynököt, és nemsokkal az után ,hogy elindítom a csónakjával, kilép a program. Akárhányszor töltöm vissza, újra és újra kilép. Ugyan ezt csinálja egy bizonyos anyahajótípus megtorpedózáskor is.
    A pogi eredeti, az 1.4-es peccs van fent.
  • attila46
    #929
    Skacok! Meg van a gém!! Szépen fut ,de menübe való viszalépésekkor render kilép!!! Van tipetek?

    2 mag Intel 2.2,1000 g ram 800 mhz, geforce 8600 gt 256 mb,
  • Yag
    #928
    Köszi. Ezért is kérdeztem meg mivel más játékok valóban sorba szokták elfogadni a pachelést ... köszi mégeccer.
  • Strami11
    #927
    sziasztok!
    Ma kibővült a polc Silent Hnter 4-el, a gép is, azonban a bennem lévő "játékélménytár" nem bővült a Silent H. 4-el, ugyanis nem indul... Szitu: Szépen elindul a játék menüje, és amikor magát a játékot tölteném félutón megakad és a következő hibaüzivel szennyezi látoteremet: "Error X3506: unrecognized colmplier target '(null)'" ez mit jelent érthetőre leforditva? vagy mi lenne a megoldás? :) Patch segítene neki? Előre is köszi!
  • bgabor
    #926
    Egyáltalán nem láma kérdés, minden játéknál máshogyan van. Vannak olyan játékok, aminél szépen egymás után kell feltenni a patcheket.
  • Yag
    #925
    Köszi.
  • Tuvok #924
    Elég az utolsót .
  • Yag
    #923
    Egy kérdés.
    A megjelent pacheket egymás után kell telepíteni ?

    Alap game - 1.0
    Pach 1.1
    Pach 1.2
    Pach 1.3
    Pach 1.4 > magyarosítás és játék, vagy

    simán lehet úgy telepíteni hogy alapjáték > 1.4 pach + magyarosítás és go game ? Kihagyva a másik három pachet mivel a negyedikben az előző három is benne van. Bocs ha láma kérdés de nem vagyok gyakorlott ebben a gaméban még.
    Thnx

  • Jammer
    #922
    Húúú hogy az a ... ! Tényleg áthelyeztek, Ausztrália másik oldalára. Erre soha nem gondoltam volna! Nem szoktam elolvasni a messagek közül csak azt, ami lejjebb veszi az időgyorsítást (***PAC) és azok között nem találtam erre utalást. Amik csak a groupokat jelentik azt ignorálom mert jobbára csak olvasgatnék egész nap. :) Köszi a helpet! ;)
  • Hmuda
    #921
    A biztonság kedvéért megkérdezem: 100%, hogy kész a feladat? Mert az ilyen küldiben minél több hajót kell fényképezni addig, amíg a fényképező ikon szürke nem lesz.

    A másik ami eszembe jut az talán az, hogy megváltozhatott a kikötőd útközben. Nézd át a naplót, hogy van-e erre utalás. Sőt, nagyon valószínű, hogy ez lesz, mert tudtom szerint akkor is engednie kellene kikötni ha nincs is kész a küldetés, hogy fel lehessen adni a reménytelen eseteket.

    Csak azért, mert nekem is volt nemrég egy ilyen küldetésem, odamentem, lefotóztam 3-4 hajót a dokkban és mindegyiket el is süllyesztettem és mégis elfogadta.
  • Jammer
    #920
    Ááá ezt nem hiszem el! Megcsináltam újra, de most hozzá sem nyúltam semmihez a kikötőben, mégsem fogadja el a missiont... Pedig Completed lett és megint csak javítás van a felajánlott lehetőségek között... :( Nemlehet vmi filet megkotorni valahol, amivel completed lenne, h tudjam folytatni a Campaign -t ? Vagy esetleg valami megoldás rá ?
  • Jammer
    #919
    Üdv srácok! Egy kérdés... Ha a lefotózás után elsüllyesztem a hajót az gond ? :) Mert megtettem miután completed lett a mission, de mikor visszatértem a kikötőbe csak javítás van és nem lehet befejezni a küldit, mert ki van szürkítve a gomb. Vajon ez emiatt van? Tudom hülye kérdés, de egy élet munkája mire találtam egy lyukat a hálón amivel körbe van kerítve a kikötő mivel olyan magas, hogy át sem lehet úszni fölötte... Nem igazán lenne kedvem mégegyszer ugyanehhez.
  • Thanatos
    #918
    ott a pont na :D
  • Tuvok #917
    :DD

    "rakétákat a 2. világháboruban"
  • Thanatos
    #916
    mármint ez a 913ra ment :D
  • Thanatos
    #915
    tengeralattjáróról?
  • Tuvok #914
    Tanulj, tinó !
  • Tuvok #913
    V2 :)
  • Thanatos
    #912
    rakétákat a 2. világháboruban , jézusom
  • mama2
    #911
    Ez milyen játék? Én irányítom a tenger alatt járót, meg a rakétákat sattöbi? Mert nem nagyon tudom elképzelni:S.
  • McKalton
    #910
    codec, uninstalláld vissza a filmkodekjeid egyből fog futni
  • SD456
    #909
    Hy all!

    Nekem nem akar elindulni. Vistán akarom indítani és amikor lemennek a videók egy fekete képnél áll és nemcsinál semmit. 1.4 es patch van telepítve, már probáltam kompatibilitást allítani de semmi... Mi lehet a gond?
  • Yag
    #908
    PatchSilent Hunter 4: Wolves of the Pacific v1.4 Pach
  • Yag
    #907
    Nagyon igényes és szép játék. Jó hogy a magyarosítá is fejlődik vele együtt. Sokat hozzátesz a játékhoz :)
    Köszi.
  • Tuvok #906
    Vagy inkább ki .
  • Tuvok #905
    Azt a bizonyos 'No noies meter' kapcsolót hol lehet bekapcsolni ?
  • McKalton
    #904
    Megjelent az 1.4-es patch
  • zoltang
    #903
    SH4 - Wolves of the Pacific U-Boat missions Q & A

    http://www.subsim.com/

    http://www.gamespot.com/









    Nem lesz rossz. :)
  • Thanatos
    #902
  • zoltang
    #901


  • zoltang
    #900

    Kiegészül a Silent Hunter negyedik része