1822
  • ceas
    #1062
    Valaki tudna egy linket adni a magyarosításhoz, mert a silenthunter3.hu oldal nem működik. Esetleg magyar kézikönyv is létezik?
  • DummyBoy
    #1061
    Fel kell rakni megint a magyaritást, akkor jó lesz a betű ...
  • silenthunter3
    #1060
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki véletlenül,hogy az u-boat add on feltelepítése után, miért nem rakja ki a program a betűket rendesen és ,hogy lehet a magyar nyelvű játékot átállítani angolra?
    A válaszotokat előre is köszönöm.
  • Charly
    #1059
    Sziasztok magyarositást hol találok a 1.4 es patch ez? Köszönöm válaszotokat.
  • Yamato1
    #1058
    És ez a Graaf Spee nagyon ottvan. Úgy elintézi mindig a konvojokat.:D
    De egy hiba már most van! Ha csatahajóval intéztetem a megszabott küldetést(támadd meg a konvojt,hogy ne érje el a célt) nem fogadja el befejezett küldetésnek.
  • Yamato1
    #1057
    Tudjátok mit hiányolok még játék téren?
    Maradhatna ez a game-s csak ha hadihajókkal is lehetne játszani benne.:D
    Mivel a Battlestations:Midway-ben sajna csak megszabott térképen lehet játszani.:(
  • Yamato1
    #1056
    Szia!
    Igazából még többet is kibírt!A MUSASHI 19 db torpedó és 17 db bomba találatot kapott majd elsüllyedt. Az a 7 db torpedód kevésnek bizonyult.:D
  • Ryan666
    #1055
    Fel tettem 1.4ig a patcheket mostmár végképp nem indul betölt és fekete képernyő a menü helyett mi lehet a hiba ?? :(
  • Hmuda
    #1054
    Első lépésben rakd fel a patcheket. Nem hiszem, hogy a régi verzió miatt lenne gondja, de alap hogy bármilyen hibánál első lépés a patchek felrakása, biztos ami biztos alapon.
  • Ryan666
    #1053
    Helló. Az lenne a kérdésem h. miért van az h. most tettem fel a SH4et újra és a menü szét esett de ezelött nem volt ilyen gond ugyan ezzel le is fotóztam itt van a kép: Kép Előre is köszi a segitséget!
  • DummyBoy
    #1052
    Akkor jól gondoltam ... igen, bent volt :)

    Kiszedtem a modokat, erre nem indult a game, nembaj, újratelepítem ... erre a telepítőt kölcsönadtam :)

    De én is valamelyik modra gyanakodtam, köszi, ez megnyugtat, nem komoly a gond :)
  • garferi
    #1051
    A camera mod okozza ami bennt van neked.
    Legalábbis annak kéne okoznia, szóval remélem benn van.
  • DummyBoy
    #1050
    Egy gyros kérdés: Felraktam a kieget, elkezdtem a kampányt ... de mikor a szonárszbába megyek, tiszta fekete képernyőt kapok ... pedig elvileg van valami alap sonar, mert jelzik a hangkapcsolatokat ... találkoztatok már ilyesmivel?
  • Gundark
    #1049
    Talán reklamáld meg a készitőknél :) Rajtuk kivül úgysem tudja senki :)
  • morreau
    #1048
    És a warpatrolok közt miért nincs egy se a german sideon?!
  • Gundark
    #1047
    Szerintem csak idővel használható a XVIIIas. Gondolom hasonlóképpen mint pl 41ben nem használható a Gato vagy a Balao. Bár nekem kicsit gyanús ez a IXes. Igen hamar elmerül. Vagy lehet hogy csak hozzászoktam az amerikai bálnákhoz? :) Kipróbáltam egy speciális tisztet. Különleges képessége hogy "stalker". A hajó a felszinen gyorsabban megy, pl, és kevesebbet fogyaszt azt hiszem 6 órán keresztül és jobban azonositja az ellenséget. Na most ez már túl hülyeség az én meglátásom szerint. Minek ez? Kiül a törzsre és evez? Inkább másfelé kellene irányulni szerintem nem az "emberek" képességei felé. A következő mi lesz? Vérfarkas? Átmegy és lemészárolja az ellensége hajót? A repülők meg ránk dobják szuperment? Remélem zombikutya nem lesz mert azokat nem szeretem :)
  • morreau
    #1046
    Még1x megkérdem, hogyan lehet azzal a XVIIIas tengóval játszani!?
  • Hmuda
    #1045
    Azokra csak tippelek, de van egy új ikon az alsó menüsor végén, ami "captain abilities" vagy valami hasonló nevet mutat tooltip-ként. Gondolom ott kell aktiválni őket (már láttam egy spec-tisztet, de a leírása alapján passzív képessége volt, szóval valószináleg van olyan ami folyamatosan aktív, nem kell bekapcsolni).
  • crossy104
    #1044
    Köszönöm! Kipróbálom, már csak a spec. képességű emberkékre kellene rájönni.
  • Hmuda
    #1043
    Én még nem "vettem" spec képességű embereket, de légi támogatáshoz csak rá kell klikkelni a reptér ikonjára a térképen és kijelölni, hogy merre járőrözzön (a hatótávon belül, az Indiai óceán közepéig nem fognak kirepülni).
  • crossy104
    #1042
    Hogyan kell aktiválni a spéci képességekezt,pl:légi felderítés.támogatás hívása?
    Légyszives segitsetek, engem is ez érdekellne.Még annyit, hogy ha veszek spec.embert, valami szócsöveset, aki lángész, semmit sem csinál.Vettem hidrofonost is, de hiába klikkelek rá, semmit sem csinál. A légi felderités meg sehogy sem megy.
    Bocs a lámaságért!
  • morreau
    #1041
    A XVIII U-Boot milyen módón játszható??
    War Patrol german side??
    Kieg felrakva --> 1.5
  • Szpecnyaz
    #1040
    Hogyan kell aktiválni a spéci képességekezt,pl:légi felderítés.támogatás hívása?
  • Yag
    #1039
    Nagyon köszi. Minden klaffolva megy ... még a részleges magyarosítás is megmaradt :)
  • Gundark
    #1038
    Document and settings - userneved- dokumentumok - sh4 - data- cfg - main.cfg. Ebben a video-nál ott van az aktuális felbontás a frissitési frekvenciával együtt. Ird át olyanra amilyennel neked megy.
  • Yag
    #1037
    Megvárom mindenképpen. Én az SH4 ben csak cfg,tmp,upc fájlokat találtam ... kíváncsian várom a trükköt :) előre is köszi.
  • Karabiner
    #1036
    A saját dokumentum könyvtáradba van Az SH4 egy külső könyvtára ide pakolja a személyes mentéseidet. Itt valamelyik *.ini fájba lehet meg adni a felbontást. Most nincs előttem a játék fejből nem tudom melyik fájl de ha vársz estig meg nézem és meg írom.
  • Yag
    #1035
    Help : Rosszul állítottam be a képernyő felbontást most meg indítanám de csak annyit mond : nem támogatott képernyő ... így nem látom amit kellene . Van esetleg valami külső fájl amiben a képernyő felbontást a helyes arányra átírhatom, vagy csak uninstall segít és újra fel kell pakolnom hogy lássam a gémet ?
  • Thanatos
    #1034
    értem, thx az infot :)
  • Gundark
    #1033
    Egy részük benne van. Pl új a menü, meg a hajó felszerelés. Más szinű a játékban az alsó menüsor, meg aktivabbak a repcsik. A júeszéjnél nincs repcsis felderités. Sajna :) És mintha kevesebb ideig is töltene.
  • Thanatos
    #1032
    a kiegel bejött új funkciók bekerültek az alap campaignba is? vagy csak az u-boat küldiknél élnek?
  • Karabiner
    #1031
    Teszteltem én is az új csodát. Igen a magyarosítást nem szereti. Per pillanat enek a részleges megoldását a Silent Hunter 3 Fan Cluboldalon a forumban olvasható.
  • Gundark
    #1030
    No, megvolt az első járőröm :) A légi felderités óriási segitség. Egy task forceot szinte percre pontosan tudtam követni. Sikerült eléjük állni noha vadul váltogatták az irányukat. Ez egy flotta hordozójukba került :) Eléggé Essex osztálynal látszó tárgy volt. Persze lehet hogy valamely másik, mert igen intenziv légitevékenység volt nem nagyon tudtam nézgelődni. A két falke torpedó elbánt két kisérővel is. Minden gond nélkül kiváltam és hagytam őket zsongani sokkal távolabb tőlem :) Hazafelé belefutottam egy konvojba. 5-6 teher hajó, köztük 2 T3as tanker. Na ezeket elkaptam. A konvoj minden irányba szétfutott (szó szerint :) Mivel nem volt már torpedóm (igen sok nem robbant.) maradtam a víz alatt. Mikor felemelkedtem, japi torpedóvetők és zubók jöttek. Kinyirták a fél konvojt :) Megkaptam a Vaskeresztet :)
  • crossy104
    #1029
    Köszi, a Font bemásolása megoldotta a gondokat.Nincs csúszás.
  • Karabiner
    #1028
    Igen biztosan nem fog magyarul működni. A magyarítás viszont nem tartalmazza a kiegészítőnek a belátását meg a szöveg gyűjteményét. Szerintem uninstaláld a kiegészítőt, majd telepítsd újra. De a magyarítást nekiüld rá elméletileg a telepítő berakja az új persze angol szövegrendszert. Bár nem tudom hogy a localmapa fájlal mit csinál. Látni kellene a dolgot. Hát sajnos a kiegészítőt nem a honositot verzióhoz tervezték.
  • Gundark
    #1027
    Nem rossz ez. Kicsit fura. Annak örülök hogy a "régi" mentéseket nem tudja betölteni. Nálam hibátlanul megy. Igaz nekem angol, de az nem zavar. Jó lett a menü. De ami még jobban tetszik az a repülőgépes felderités :) Csak száll száll én meg mazsolázok a célok közül :))
  • crossy104
    #1026
    Bár nem a Font készletet, hanem az egész magyarositást.Küldetés indulásakor hullik össze. A menüben pedig a kiegészitő német kampány hiányzik.
  • crossy104
    #1025
    Tudna valaki szerezni egy angol feliratozást? Azért, mert én feltettem a magyarositást a kiegészités felrakása után, és összehullott a játék.
  • Karabiner
    #1024
    Persze kevés volt egy feltöltés a az oda úthoz meg az ottani működéshez. Egykét fejőstehén kísérte a társaságot és várta tengeralattjárókat. Így oldották meg az üzemanyag gondot. Egyébként Monszun Csoportnak hivatás azokat a hajókat akik a indiai óceánon tevékenykedtek.
  • Karabiner
    #1023
    fel íratok össze vissza csúszkálása az angol font készlet miatt történik és az egész magyar felírat rendszer borul. Az uboot missiont tettétek föl vagy melyik kiegészítőre gondoltok most. A megoldás a www.silenthunter3.hu oldalon a SH4 magyarosítást lekel tölteni abban benne van a magyar fontkészlet. Az ott található font könyvtára bekel másolni a játék font könyvtárába mind felül írni és elméletileg a betűk újra a helyükön lesznek.