1822
  • HUNterRichmond
    #1222
    Eltalálja?
    Elsüllyed?
    Felírja a naplóba?
  • TitaniumRR #1221
    Üdvözöllek a valós világban.:-)
  • VBalazs
    #1220
    válasz , megoldás az elöbbi kérdésre?(#1218)
  • bgabor
    #1219
    Ennyit a honosított játékokról. Nem működik vele a kiegészítő.
  • VBalazs
    #1218
    valaki tudja hogy hogyan kell kilőni egy sen-toku osztályú tengeralattjárót kampány módban?
    ha jól számolom akkor 6torpedót lőttem bele de nem irja ki hogy enemy unit destroyed
  • VBalazs
    #1217
    ja sajna csak a sima angollal jó
    pl nekem belép a főmenübe meg a hajóvezetési képernyőre de a küldetés be nem
    de egy idő után megszokod hogy nem magyar
  • Titan
    #1216
    Sajnos csak angol verzióval(nyelvvel( megy..:(
  • crossy104
    #1215
    Sziasztok! Segitsetek légyszives! Feltettem az u-boat missiont, és az emberek, fegyverzet felszerelésnél / mivel szerelhetem fel a hajót/ nem lehet rendesen látni a betűket.Magyar a játék, gondolom összekeveredett az angol szöveggel. Mi a megoldás?Köszi!
  • VBalazs
    #1214
    Találtam egy leirást ami azt irja hogy ez a nyomkövetős torpedó csak tengeralattjárók ellen hatásos
    A variation of the airborne Mark 24 adapted for submarine use. The Mark 24 Mine was also known as as "Fido." A very small anti-submarine homing torpedo. Homing was by four crystal hydrophones around the body with simple steering towards the noise.
  • VBalazs
    #1213
    mondjuk nekem megfelel a sima torpedó is , csak az elől elkanyarodnak
    német campaingba azért jók a zaukönigek
  • Mikee76
    #1212
    Nagyonn lassúú
    Én sem értem, hogy mire jó és miért kerül renoméba...
  • VBalazs
    #1211
    Sziasztok!
    lenne két kérdésem:
    van az SH4-ben olyan hangmérő mint a SH3-ban?
    az amcsi hangkövetős torpedó nem követ semmit még úgy sem hogy a célpont gyorsan megy
    ez valami játékhiba vagy csak egy sima torpedó?(ami mellesleg nem jó semmire mert nagyon lassú)
  • crossy104
    #1210
    Szia! A gumicsónakos hibára én a következő megoldást találtam.
    Amikor közel vagy a csónak vizrerakás helyéhez, megállsz, utána lassan hátramenetben megfordulsz, és lassan odamész. Nem is kell megállni.Kiirja, hogy vizrerakás, ok. és ennyi. Nem is ütközöl neki mivel elöl teszik le a csónakot.Nekem igy egyszer sem dobott ki.Remélem segitettem.
  • HUNterRichmond
    #1209
    Operation Monsun
    “Action in the North Atlantic”
    Version 40X Beta

    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=139909
  • HUNterRichmond
    #1208
    A régi szép idők!
    Amikor még elég volt 640 kilobájt RAM is...
  • Gundark
    #1207
    Amivel még sokat játszottam XT-n meg AT-n az a Sub Battle volt. Korának egyik nagy játéka volt.
  • PanzerWolf
    #1206
    Te nyertél!
  • Gundark
    #1205
    Hmm. Első tengós játékom a GATO. XT-re :)
  • JohnnyRicco
    #1204
    Nekem azthiszem a DasBoot nevű game 386on. :)

    Kérdés: Fölraktam a Moonson modot és 2 dolgot szeretnék tudni.

    1. Mit és hogyan kell megagyalni, hogy a háború elejét ne Type II -vel kezdjem?
    2. Hogyan lehet ebben hajókkal jönni-menni ?
  • PanzerWolf
    #1203
    Nah ezt jól megírtam.Most jöttem haza melóból,és fáradt vagyok.
  • PanzerWolf
    #1202
    Nekem életem első tengós játéka még 286-oson volt "Wolfpack" címmel.
  • bgabor
    #1201
    Igazán leírhatnád, hogyan lehet ezt összehozni. Szerintem okan mások szeretnének ilyen cuccokkal hajózni.


    Amúgy mi van a bugokkal? Sérülésrendszer, irányítás, stb? Hogy működik az egész? Hogyan váltogatsz a fegyverek között? Mi van, ha merülést nyomsz?
  • JohnnyRicco
    #1200
    Azt nem ismerem. De a DW-vel sokat játszom, mert ott a bujkálás-keresgélés az SH sorozathoz képest új értelmet nyer, de hát jó 35 év van köztük... :)
  • Pluskast
    #1199
    Na igen a DW elég jó kis játék. Nekem anno meg a seewolf is tetszett. Egyébként valóban jöhetne egy jó kis modern tengós game...
  • JohnnyRicco
    #1198
    Ezt meg hogyan? A moonson moddal ?
  • PanzerWolf
    #1197
    Szerintem is szép!Főleg a víz alatti kép.
  • Yamato1
    #1196
    Én például a Bismarck-al imádok hajózni!Saját magam raktam össze.....:D


    [IMG]http://www.picuru.com/thumbs/klz1216960803g.JPG[/IMG][/URL]]Bismarck 1
    [IMG]http://www.picuru.com/thumbs/rgh1216960857v.JPG[/IMG][/URL]]Bismarck 2
    [IMG]http://www.picuru.com/thumbs/opt1216960883j.JPG[/IMG][/URL]]Bismarck 3
  • HUNterRichmond
    #1195
    Őfelsége szerintem nem osztozik ezen a véleményeden ugyanígy...
  • JohnnyRicco
    #1194
    Imádom ezt a hajót! :) Szerintem nagyon szép...
    King George V BB
  • JohnnyRicco
    #1193


    Nagyon jók ezek a Supply shipek az óceén közepén. Igazán jól jönnek... :)
  • JohnnyRicco
    #1192
    Huhh köszi, mindjárt letöltöm. :) Eszembe sem jutott a verziószám, mint lehetséges probléma.
    DW:
    Tényleg ami igaz az igaz nagyon randa viszont igencsak összetett ami az SH sorzat esetében nem mondható el bár nyilván akkor még nem voltak ilyen szinten komplikált rendszerek de akkor is. Nem gombnyomásra indultak még akkoriban a torpik és itt most nem a célzásra gondolok. De isten őrizz, h lehúzzam a játékot vagy kissebbítsem az érdemeit. Nagyon is örülök, h egyáltalán van ilyen. Ami tetszik a DW-ben, hogy az inkább műszerszimulátor! :) Tényleg sokféle jármű van benne nemcsak tengók de azért abból is van jó sok. Los Angeles osztály, SeaWolf, kis dízel-elektromos KILO, Akulák, és az FFG-7 Destroyer 2 db MH-60 Heloval a hátán, P3C-Orion, szóval tényleg minden oldalról lehet a vízben vadászni. :) Egyedül az új fejlesztések nincsenek benne, mint az OHIO és társai. Bár a SeaWolf is igencsak fejlettnek mondható a műszerezettségét tekintve. Meg jókat lehet mókázni a passzív/aktív felderítés lehetőségével, vontatott szonárral stb. Szal szerintem pár forintot megér. :) De vissza a topichoz imádom a Silent Hunter sorozatot és a kettő semmiben nem egy kategória.
  • TitaniumRR #1191
    Panzerwolf:
    Nem tudom, nekem csak EREDETI "gagyi" magyar van, nincs összehasonlítási alapom. Angolt vegyél! Ahhoz illeszkedik minden MOD. A magyar miatt, amint látod én is szívok... és nemcsak a fogamat...

    Don Zorro:
    Én nem is értem, hogy a subsim-com-on miért nincs egy erősen moderátori felügyelet alatt tartott "NEW game ideas to UBISOFT developers". Próbáltam új témakört indítani ez ügyben, de nem negedi a rendszer. Jelentősen nővelné ez a jövőbeni "játékörömfaktor" esélyeinket. Egyébként én is díjaznék egy hidegháborús tengó szimet MEGFELELŐEN kidolgozva, mielőtt piacra dobják...

    Johnny:

    Nem működik, mert az U-boat kieg.-re már az RFB 1.5 kell. Amit én linkeltem az 1.4-es. Itt a tiedhez illeszkedő verzió:

    http://files.filefront.com/RFB+v151+062308rar/;10776779;/fileinfo.html/1/1
    A DW játékmenete állítólag szuper. Sokszor fontolgattam, hogy na most, na most..., de vásárlás előtt mindig benézek a gamespot.com-ra. A grafika sajnos... és ez sokat, nagyon sokat levon az értékéből szvsz.

    Richy:
    Mindkét megadott helyen kártyára lehet csak vásárolni, vagy vmit nagyon elnéztem. Hilfe, bitte!

    EVRIBUGYI!

    Off topic ugyan, de tök véletlenül botlottam egy Aquadelic GT navű gammába. Én köztudottan imádom a motorcsónakokat, s 2-3 ezer forintot mondom megér, mert jókat írtak róla. 1 gigás CD-ROM, teheát olyan sokat nem vártam tőle. Két dolog volt fontos: a hang és a grafika. Írták, hogy Arcade típusú, de 1 GB esetén SIM-re nem is gondoltam.
    Az eredmény: a grafika Brutál-mega-über-úúvazze. A hang is O.K.

    Ez a játék tipikus példája a marketing erejének. Szakemberük nincs a dologra az tuti. A borító semmitmondó, hírverés neki nuku. Ha csak feleannyira reklámozzák, mint mondjuk egy MS Flight Simulator-t, sokkal ismertebb és kedveltebb lenne a játék.

    Nézzetek rá, érdemes.

    ON
  • HUNterRichmond
    #1190
    Amúgy kijött a legújabb OpMonsoon, amivel már '39.09.01-től lehet nyomulni, bár még nem teljes az atlanti-kampány('41-ig van, utána csak a Dobpergés hadművelet, Monsoon és majd '45.01 hótól lehet nyomulni a jó kis walther motorossal ismét az atlanti vizeken).
    Kezdésnek sajnos csak Type II-est ad, de egy kis tweak-kel Type VIIB-vel kezdhettem :)
  • HUNterRichmond
    #1189
    "Mo-on beszerezhető az angol nyelvű, nem magyarosított alap SH4 lemez?
    A dombornyomi kártyámat nemrég váltottam vissza..."
    UBI.COM, van letölthető változat.
    A SUBSIM-en keresztül is meg lehet rendelni.
    Van Alap+Uboat változat, talán 29 $.
  • JohnnyRicco
    #1188
    Én is. Ezért van az, hogy ha vmit megveszek letöltősen mert máshogyan nem lehet akkor előbb-utóbb megveszem dobozosan is. LockOn-t is hazaküldte a SimWare FedEX -el csak ott sajna nem árulnak ilyesmit mert leginkább (1-2 kivételtől eltekintve) FlightSimekkel foglalkoznak. Irni kell mondjuk az UBI supportnak vagy ilyesmi, h miképpen lehetne megoldani, h esetleg föladnák -e postán vagy ilyesmi. Nekem az Apple föladta az iPOD-omat az USA-ban! :)
  • PanzerWolf
    #1187
    Köszi az infót!Én ha megveszek valamit akkor szeretem itt látni a polcomon.;)
  • JohnnyRicco
    #1186
    Hát nekem sajnos nem működik az RFB! Eredeti angol SH4+Uboat van fönn és ha bemásolom a DATA-ba akkor mikor tölti a játék menüjét félmillió hibaüzenetet kapok.
  • JohnnyRicco
    #1185
    Lehet! :) Klikk a képre a nagyobb verzióért!

    Sekélyesben jártam. :)



  • JohnnyRicco
    #1184
    Kíváncsi vagyok lehet -e úgy képet linkelni, he beírkálom magamnak a html kódot:



    Nem tudtam miért robbanok fel az útvonal egy bizonyos pontján... :)
  • JohnnyRicco
    #1183
    Én szeretem nagyon a DW-t mert igazi unikum a műfajában. Nagyon jól el lehet vele szórakozni és mire az ember megtanulja az összetettebb rendszerek működését jópárszor megborotválkozik közben... :) Full Realisticon nem egyszerű földeríteni-beazonosítani egy hajót.

    Egyébként az összes játékomat külföldről veszem-rendelem. Az SH4+Uboat packot Londonban vettem nemrég. De azt hiszem a letöltős verziót meg lehet venni az UBI.COM -on és akkor nincs gond a szállítással sem. Működik, mert anno az első LockOn-t is ott vettem de aztán megvettem azt is dobozban.