1822
  • Hmuda
    #1422
    Sajna ennél jobbat nem tudok.
  • gepsys
    #1421
    Köszönöm!
    A baj, az hogy ami ezen az oldalon van NVidia frissítési link, az már nem él.
    Talán valami más ötlet?
  • Hmuda
    #1420
    Ha jól emlékszem akkor a 8800gts kártyával valamiért nincs kibékülve.

    Nézd meg ezt a linket, hátha van rajta valami használható.
  • gepsys
    #1419
    Hali!
    Meg lett véve a játék, feltelepítettem.
    Indulás után bejön a két intro, majd fut a piros betöltő csík, aztán betölti és fekete képernyő, ctrl+alt+del után azt írja, hogy nem válaszol. Cseréltem vga drivert, directx-et és felraktam a patcheket. Ezek után is fekete képernyő. Konfig biztos elég hozzá, mert E7300+2gb ram+8800gts van a gépbe. Ja és XP SP3 alatt csinálja mindezt.
    Ha valaki tud rá megoldást legyen szíves segítsen!
    Előre is köszönöm!
    Üdv!
  • Mythbuster
    #1418
    Valaki tudna linket adni a magyar nyelvifájlokhoz vagy esetleg feltölteni őket?
    Előre is kösz.
  • antigua
    #1417
    Ugyan ez a problémám volt nekem is, először driver hibára gondoltam és vagy 10drivert ki is próbáltam. de nem hatotta meg ezt a román csodát !
    Lehet hogy hihetetlennek hangzik de nálam az oldottam meg ezt a gondot, hogy lecseréltem az sima xp-t a daytona "herélt" xp-re.Komolyan mondom miután felraktam a daytonát simán ment az általam xp alatt használt driverel is. ( gyanakodtam vírusra is de a nod nem talált semmit, vagy is nem tudom a választ arra hogy xp altt miért eset szét a grafika és a daytona xp alatt miért nem,de most már nem is érdekel, azóta minden rendben van. Én a forcware 169.25 drivert használom hozzá. )
  • Sörmókus
    #1416
    Szevasztok! Valaki lécci segítsen!
    A menüben az "Exit to Windows" lehetőségen kívül nincs más, és csak arra lehet kattintani... Ez mi miatt van?
  • Falcon87
    #1415
    Nekem is elküldenéd, kérlek?
    [email protected]
  • KapitanRoland
    #1414
    És a japán flottát mikor irányíthatom? Amúgy egyáltalán lehetséges ellenséges tengeralattjárókkal találkozni? Vagy az csak a multisok játéka...
  • Hmuda
    #1413
    Én nem nagyon foglalkoztam a német oldallal, de gondolom a háború végéig tart. :P

    A hajókat véletlenszerűen osztja a játék. Vagy megkapod, vagy nem, különösebben nem tehetsz az ügy érdekében semmit azon kívül, hogy sok tonnát raksz a neved mellé.
  • KapitanRoland
    #1412
    Hello!
    A német kampányt elkezdtem (1943-ast)és 18 küldetés megcsináltam, de meddig tart? Amúgy a másik német hajó mikor érhető el?
  • peti18
    #1411
    hali4nem játszuk úgy..
  • KapitanRoland
    #1410
    19:30-kor sikerült elküldenem. Remélem működik majd. Te nem játszol Hamachin keresztül?
  • peti18
    #1409
    nagyon nagyon kösziii szépen [email protected]
  • KapitanRoland
    #1408
    Hello! Az alapjátékhoz volt egy letölthető magyarosítás, SH3 FAN oldalon,de féregtámadást írt ki mikor ma felmentem volna :S
    Ha írsz egy email címet elküldöm, mert még megvan a gépen.
  • peti18
    #1407
    üdv... tud valalki valami magyarosítást ehez a játékhoz?
  • KapitanRoland
    #1406
    ÜDV!
    Vki játszik még Hamachival? Nálam kiegészítővel van fent.
  • Hmuda
    #1405
    Készül egy újabb environment mod. Elméletileg pár nap múlva akarják kiadni az első verziót.

  • PLackó
    #1404
    Üdv!
    Remélem még valaki olvassa a topicot :)
    Ismerőseimmel elkezdtünk játszani lan-on,hamachival keresztül.
    Az lenne e kérdésem,hogy nem lehet-e állítani a szerver készítőjének a realisztikusságot részletesebben állítani,tehát hogy ne csak normal,hard stb. legyen,hanem hogy én válasszam ki milyen nehézség legyen beiktatva,milyen ne? 1.4 patch fenn van.
  • Yamato1
    #1403
    Játszható:

    Bismarck
    Scharnhorst
    Hipper
    Littorio
  • Yamato1
    #1402
    Kedves barátaim! Akik hiányolják az irányítható hajókat azoknak itt vannak amiket csináltam:

    http://hosted.filefront.com/yamato1/
  • HUNterRichmond
    #1401
    Vagy ha mindenképpen uboat-tal akarsz játszani, ott a 3.rész.
  • antigua
    #1400
    A kiegészítőt csak akkor érdemes felrakni ha valaki akar hadihajókat is irányítani ! Egyébként én végig nyomtam egy pár tengós küldit is a német oldalon és egyetlen egyszer se volt semmiféle bug !Én is hallottam hogy igen bugos a kiegészítő lemez, egyenlőre még megúsztam !
  • CamelX
    #1399
    Akkor sztem maradok az 1.4-es sima verziónál, így is van felfedeznivaló bőven :P
  • Hmuda
    #1398
    A TMO egy mod, nem kiegészítő, az egyetlen kiegészítő a "U-Boat missions" de készülj fel rá, hogy elég bugos lett és nincs hozzá hivatalos javítás.
  • CamelX
    #1397
    Német hajókák melyik az a kiegészítő? TMO-ra gondolsz? :D
  • Hmuda
    #1396
    Lövészetet érdemes gyakorolni a tutorialokban.

    Nem csak három csónak van, van vagy 8, ha a kiegészítő német darabjait nem számoljuk.

    A felszíni radar a háború elején nem működik, csak később lehet beszereltetni.

    Modok tekintetében nekem személy szerint jobban tetszik a Trigger Maru Overhauled. A FOTRS nem nagyon jött be, főleg a kezelőfelülete miatt (periszkópnál például a sebesség/irány/mélység tárcsák eltakarják a füzet lapozó gombját, ami ritka irritáló hiba).
  • CamelX
    #1395
    Nah végre 1 játék ami jó hosszú időre is leköt (így vizsgaidőszakba pláne nagy "előny") :D
    Rengeteg dologra kell még rájönnöm mondjuk, ma pl. nagyban szembeszálltam 2 repcsivel, akik első fordulóban még nem találtak el, de visszafele irányból szétkaptak mint tornádó a győzelmi zászlót :D (lehet jobb lett volna alámerülni vagy hagyni a lövészetet a gépre) :)
    Tetszik a fejlődési rendszer, meg a véletlen események hada, már a kezelőfelület is eléggé fekszik. Torpedózást még szoknom kell, nem nagyon játszottam még tengeralattjáró szimmel, max Amigán anno :D apropó, tripla + pont hogy Campaign-ban az iroda menürendszere majdnem 1 az 1ben olyan mint a Gunship 2000ben :D
    Tengeralattjáróból még csak a P-vel kezdődő nevűt próbáltam. Másik 2 mennyiben különbözik? Ja, meg ma felraktam 1.4es patch-t, radar már látszik, de az On/off kapcsoló még mindig nem csinál semmit. A Fall of the Rising Sun mod miben más? Le akartam tölteni readme-t a topicjából, de 404 error :S
  • antigua
    #1394
    Köszi !!!
    Igazán magamtól is rájöhettem volna :(
  • Hmuda
    #1393
    Mielőtt bezoomolnál csak állítsd egy kicsit feljebb. Nem az 500-at jegyzi meg hanem a zoomolás előtti pozíciót.
  • antigua
    #1392
    Tud-e valaki megoldást arra, hogy ne keljen állandóan az ágyú távolságát újra meg újra 500mtől kezdeni ? ( mod ? )
    Vagyis megtartsa a legutoljára használt pozíciót .
  • antigua
    #1391
    Még mielőtt valaki is sírna hogy még se működnek rendesen a hajók :
    Több esetben is a hajóknál nem működnek a radarok, vagy nem működik a 4x-es távcső, ez nem bug kérem szépen egyszerűen csak nem pepecseltek ezekkel a módokkal a készítőik. Valahogy összerakták őket oszt jó napot.
    Ennek ellenére szerintem élvezetesek. A legjobban összerakott mod pedig a BBNorth Carolina ! Ennél az egynél tapasztaltam csak, hogy engedi a karrier módban is használni a vasat .
  • antigua
    #1390
    pl. ezek itt linkek ! Itt néz körül !
    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=140762
    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=145809
    ( BBNorth Carolina )

    Ez itt meg egy útmutató :
    Másold be a megfelelő könyvtárakba ( írasd felül velük a telepített mappákat ) Csak az 1.5-ös pstchel működnek tökéletesen !!!!!!!
    Ja meg a BB Kongo is jó !
    Ez itt megy egy jó tanács ! ( bár ezt nem hiányoltad )
    Vigyáz csak az általam már említett hajók működnek rendesen, a többivel gond van !


  • DonZorro
    #1389
    Ott a pont...
  • bgabor
    #1388
    Érdekes hányan áradoztak már itt a fórumon működő csatahajókról.
    De pontos download linket, telepítési útmutatót még nem láttam itt egyet sem soha.
  • antigua
    #1387
    Valaki korábban kérdezte, hogy mely hajók használhatók ( működnek rendesen ) az SH4-ben. Nos én kipróbáltam rengeteget így a saját tapasztalataim alapján a köv. merem ajánlani : BB North Carolina, Fuso, Yamato, Iowa 1.1 beta, Bismark 1.2
    Mind közül a legjobban használható, az abszolút győztes nálam a BBNC volt!
  • HUNterRichmond
    #1386
    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=125529

    Amúgy a realizmust kicsit kezdik túlzásba vinni, már a célpont befogása (lock) is ki lett iktatva a periszkópnál.
  • antigua
    #1385
    Na ez a vas már döfi ! ( BB North California ), és ráadásúl még karrier modban is használható ! :))


  • antigua
    #1384
    Tud valaki mondani valamit a Real Fleet Boat modról ?
  • antigua
    #1383
    Kösz a infót legalább azt megúsztam .