76
A \"Fair Strike\" keszitoitol egy uj helikopter szimulator
  • bAguziB2
    #76
    Hello Antiga!! ha megnézted légyszi írdd le hogy kell!
    kössz
  • bAguziB2
    #75
    Helótok. Nekem megy a game szagatás nélkül, csak az a gondom, hogy nagyon nem tudok felszállni(csak autopilottal) de engem érdekelne hogy kell. Gondolom tibiztos tudjátok ezért kérdezemnah szóval légyszi írjátok le!! előre is kössz: bAguziB2
  • Antiga
    #74
    Nemtom most megkaptam mehnézem már milyen, bár vagy két hétig kerestem egy kibaszott progit ami olvassa az MDF fájlokat :@
  • litlebubu
    #73
    Gyalázatos ez a játék! 2007-ben nem lenne pofám ilyet kiadni.
  • Scottt
    #72
    ezt a fost ne pocsékold rá az interneted
  • félix1995
    #71
    Hol lehet ezt a játékot letölteni???
  • kiskorúbézoltán #70
    Hmm, az abszolút tartalommentes hozzászólás iskolapéldája... Grat.
  • Antiga
    #69
    Hát az üziket nézve talán letöltöm a cracket. Ámbár a VietnamMedEvac is jó nekem, csak nehéz kezelni a helit. A med evac viszont nem kér ilyen nagy gépigényt(?) nem tom, de az már eleve megan full-ba csak roszza CD-je LoL. Na mindegy én ezt nem szedem le. Hanem inkább a MEdEvac-ra meg a Richard Burns rally használom a drága jó villanyáramot és a komputert XD. Egyébként a gépem kb 5 éves és a CMR 06 meg ilyenek szaggatásmentesen futnak szal semmi baja nem lehetne ennek se!
  • bcrics
    #68
    'há igen ez más kérdés,,én leszezedtem kipróbáltam,uninstall,arhiválom lemezre aszt ennyi!!!
  • kiskorúbézoltán #67
    De minek..?
  • bcrics
    #66
    gamecopyn fenn a crack!!!!!
  • alma2
    #65
    akkor egy fel ora jatek utani velemeny, iranyitas egyertelmuen arkad, bar lehet kulon bohockodni a kollektivvel, de egy gyerek is konnyen eliranyitja. Nyomokban fellelheto benne, egy ket szimulators beutes, pl autopilot, idogyorsitas, a vilag vegen levo 1 darab cel. Akinek van trackirja, ha rabirja venni, hogy hasznalja szep latvany fogadja belul, korbe lehet nezni rendesen, a karok mozognak benne stb. Nehol a grafika is meglepoen jo, speedtree dll van benne, gondolom nem csak disznek, nehol silany, valahogy olyan erzese van az embernek, hogy elkezdtek fejleszteni, aztan jott a hatarido, mondtak kesz ki kell adni, kiraktak egy single player ikont, lettettek harom celt es piacra dobtak a felkesz jatekot. A sebesseg igen ingadozo, attol fugg epp ki mit lo darabokra a dzsungelben. De pl lezuhanva a fak koze, akar egy fpsbe is elmennenek egy kis tulzassal a fak, szoval erdekes hibrid a jatek. Aki porgesre var, stb az felejtse el a jatekot az elso kuldetes alapjan.
  • DummyBoy
    #64
    Tudom, hogy boltban már megjelent magyarul ... De én nem a boltról beszélek :)

    Na mind1, végülis igazad van :)
  • Seaweed
    #63
    Khmmm..ize! Mi lenne ha visszaolvasnal es par hozzaszolast?!
  • DummyBoy
    #62
    nforce.nl ... vagy mongyuk aszfalt ... :)

    Whirlwind.Over.Vietnam.CLONECD-AVENGED

    Most kérte a CD2-t, estére nyomjatok nekem infót, mert sajna el kell mennem melózni :(
  • Seaweed
    #61
    kicsoda es honnan?4
  • DummyBoy
    #60
    Kijött :)
  • rolikacsa
    #59
    Sziasztok én megvettem a Vietnami Forgoszelet de elsöre mikor felraktam akkor el is fogott egy olyan érzés hogy ez mi!Na de jolvan játszunk még vele úgy voltam de hamar rá jöttem semmi köze a repülési szimulációhoz ha össze kellene hasonlitani a játékot mondjuk a Flight simulátorral vagy a Vietnám Med Evaccal akkor ég és föld.Szóval törtem a fejem mi legyen a 8000 ft-os játékkal mert ugyse játszanék vele.Másnap visszavittem a Tescoba és megreklamáltam hogy ez a játék nem fut a gépemen pedig nekem erösebb konfigurácio van mint ami fel van tüntetve és hihetetlen elfogatták a reklamációt.Így közölték velem hogy akkor válasszak másik játékot és én éltem is vele.Egy szónak is száz a vége ne vegye meg senki mert szar amugy a gépemen futott grafika szép csak a játék élvezhetetlen föleg 10 pályával.
  • Adam II
    #58
    Hát maradok a felturbózott Enemy Engaged-nél.
  • sure
    #57
    Na meghalt a DVD-lejátszó/íróm...(nem a WoV miatt , már régóta döglődött)

    Tán még annyit fűznék hozzá az előző HSZ-hoz, hogy valóban elvileg lenne hozzá - amúgy viszonylag hangulatos - zene, de ahogy a #49-es ben referált review írója, úgy én sem hallottam soha sehol zenét.

    Pontozás, vagy a pilóta "fejlődése" (rang, vagy legalább a repült órák nyilvántartása) nincs - persze így, hogy 5-6 játékóra alatt oda-vissza "kivégezhető" a játék, nem is lenne értelme.





  • sure
    #56
    Na kicsit bővebben:

    Ezt a magyarítás-dolgot nem tudom, minek erőltetni, ha nem megy normálisan - már a a Beálítások képernyő is bugos rendesen. Van olyan opció a Nehézség állításnál, hogy mindkét választási lehetőség a "ki", "Ablak üzemmód" meg pl. akkor van kikapcsolva, ha be van jelölve.
    Apróság csak, de pl. az első küldetés leírása úgy kezdődik, hogy "1986-ban...stb" - ez a typo pl. nem tudom, hogy jött össze az 1965-ből...

    A gépigényt láttam, igen - 3.2 Ghz-es proci, meg 512MB-os VGA ajánlott - ezért óvatos voltam a grafikai csúszkákkal, 1024x768x32, és feléig vagy annál csak picit toltam őket feljebb. Annyira azért nem szép a játék, hogy egy AthlonXP3200+ , GF6600GT, 1GB RAM konfigon diavetítés legyen, ha háromnál több heli és négynél több katona van a terepen.

    A küldetések viszonylag egyszerűek, és menet közben szabadon lehet váltogatni a két pilóta, másodpilóta, bal és jobb lövész nézetei között; próbáltam őket a "Célzás: Jelölt" (zöld négyzettel a baráti, piros négyzettel az ellenséges célpontok vannak megjelölve), meg "Jelöletlen"-nel is - célozni úgy a géppityuval, mind a rakétákkal igen-igen nehéz (ez még akár lehet "realisztikus" is), amit megsemmisítettem, azt nagyjából a két oldalsó lövész szedte le (ha épp nem az ő nézetükben vagy, automatikusan géppityuznak, ha ellenség van lőtávolon belül). Amennyire észrevettem, a küldetések teljesen lineárisak, és előre scripteltek az események - nagyjából attól függ, mikor kapsz update-et a rádión, hogy épp milyen messze vagy a célterülettől. A rádiózás egyoldalú - csak kapod az üzeneteket a HQ-tól, de sem velük, sem a többi helivel nem lehet kommunikálni.

    Rep- és sérülésmodell: mivel nem vezettem sosem igazi helikoptert, nem tudom megítélni, de nehéznek semmiképpen sem nehéz vezetni, "Nehéz" fokozaton sem - ezért feltételezem, hogy nem túl "realisztikus" A Vietnam Medevac-ban a helit vezetni legalább kihívás és élvezet , itt nem. Annyi nagyjából a "plusz", hogy a főrotor fordulatszámát külön lehet szabályozni, fel kell tolni maxra, hogy a zöld zónában legyen (ha nincs, pittyeg), és utána csak a rotorlapátok állásszög-változtatásával tudsz manőverezni.

    A joystikcem POV-HAT-jét nem sikerült bekonfigurálni a körülnézéshez (Logiteck Extreme 3DPro - nem hiszem, hogy olyan ritka típus, minden más játék normálisan megismerte eddig).

    Írok még holnap, ha eszembe jut valami.


  • sure
    #55
    HÁt, ha valaki szeretné kipróbálni, és tudunk találkozási helyet/időt egyeztetni (14:30-23:00 között melózom általában...BP, Móricz Zsigmont körtérnél), szívesen kölcsönadom (ha nem lenne másolásvédett - Securomos, és nincs kedvem tökölni vele - , másolnám, hogy ebből több pénzt ne keressenek a készítők, mert ezt így kiadni szégyen volt).
  • neuro
    #54
    akkor a játék helyett inkább egy taktikai mellénybe fektetem nehezen megkeresett pénzecskémet :)
  • sure
    #53
    Bizony jajj... A 60% szerintem jóindulatú pontozás.
  • Scottt
    #52
    múltkor én is láttam az 576-ban.
  • Seaweed
    #51
    Hat ez nem valami biztato
  • bgabor
    #50
    Mesélj, milyen?
  • neuro
    #49
    Jajj:
  • neuro
    #48
    Valamit írhatnál még róla, mert pont ma láttam a Tescoban 7000 Ft-ért... lehet megvenném ha tudsz róla valami pozitív dolgot mondani :)
  • Seaweed
    #47
  • sure
    #46
    OFF

    Rossz pénz nem vész el, csak átalakul (vagy hogy is van a mondás )

    Csak továbbra sincs otthon netem, így pl. nem hostolok LockOn fun servert, meg egyéb dolgokat, amit régen tettem.

    ON
  • Seaweed
    #45
    Sure höhö Azthittem elvesztel :D

  • sure
    #44
    Kapható boltban (pl. MediaMarkt, 576 kbyte).
    Amilyen hülye vagyok, meg is vettem...3 küldetés után eddig csalódás.

    SAR meg a Vietnam Medevac SZVSZ sokkal "szimulátorabbak" ennél.
  • Scottt
    #43
    Hmmm várom hátha hamarabb kint mint a bs
  • neuro
    #42
    Nocsak, nocsak, ez tényleg az lesz! :)
  • JohnnySmith
    #41
    Srácok a "Vietnámi forgószél" az nem a Whirlwind of Vietnam. Mert kevés angol tudásommal szerintem az lehet. Ráadásúl magyar felirattal vagy szinkronnal van.
    Vietnámi forgószél: UH-1
  • neuro
    #40
    én megvárom az angol verziót
  • Elekem
    #39
    Starforce védelem van rajta, én nem tudtam elindítani sajnos.
  • Elekem
    #38
    Na innen leszedhető: http://epidem.ru/2007/02/16/vertolety_vetnama_uh1_2006_rus_ot_1s.html
  • lerboy
    #37
    Tényleg kéne már egy ilyen vietnami feelinges NEM-FPS cucc.

    Jó kis korabeli zenével alányomni, videóbetétek az Apokaliszis:most - ból és repkedni a sárgák fleett :))))))

    Najó. Leállítottam magam. :)