55
  • KolkaF
    #55
  • vizpart90
    #54
    van valakinek az átlagtól kicsit profibb úszószemüvege? megéri? nem erre gondoltam, de hasonló

    https://speedoshop.hu/product/speedo-uszoszemuveg-fastskin-elite-mirror-unisex/5051746762764

  • lonvard
    #53
    Lemaradtam Katinkáról, csak összefoglalót találok, ncore-on nincs fenn, bosszant hogy nem láttam. Tudtok esetleg olyan oldalt, ahol fenn vannak az úszó vb versenyei?
  • Stockbauer33 #52
    http://24.hu/sport/2016/03/25/itt-egy-lista-ami-bizonyitja-hosszu-katinka-a-foldkerekseg-valaha-volt-legeredmenyesebb-sportoloja/


    211 arany + 71 ezüst
  • fishsticks
    #51
    Állat jó ez a kabát. Utánaolvastam: nagyon komoly mechanizmusa van a kabátnak, ez a thermo rendszer jól jönne a mostani kabátomban is. Meg is van mi kerül a karácsonyi kívánságlistámra. :)
  • yugoslave
    #50
    Elmondja a videóban: az ő szervezetében is ugyanolyan mechanizmus van, mint az Omni-Heat kabátban. Megnyomsz egy gombot és vége a hidegnek, nincs többé fázás.
  • fishsticks
    #49
    Ez nagyon durva!! Nem vállalnám be.. hogy nem áll meg a szíve???
  • yugoslave
    #48
    Úszásról jut eszembe, ez kicsit S I C K :



  • Tetsuo
    #47
    Hova tunt Cseh Laci, mi van vele?
  • Bucsek
    #46
    Sziasztok, a segítségeteket kérném. elterveztem hogy elkezdem újra az úszást, persze most már csak hobbi szinten. Több évig úsztam, vizilabdáztam de nem jöttek össze a dolgok... telt az idő eltunyultam megjelent a pocak is :D

    Az a tervem, hogy ha törik ha szakad azt a sportot választom, ami a szívemhez nőtt, ez pedig az úszás. Mindenhol megmozgat, egészséges, élvezetes, és fárasztó :D

    A gondom viszont az, hogy nem találok megfelelő strandot/úszodát erre a célra. Vagyis találtam, de amint rákérdeztem e-mailben a megfelelő helyen teljesen más információt kaptam.

    Először a Dagály strandot néztem ki, közel is van, voltam is ott, ismerős hely elég "korrekt" ár. Honlapjukon ez olvasható, az árlistánál: "Felnőtt uszoda belépő, hétköznap délután, szekrényhasználattal Belépés zárás előtt leghamarabb 3 órával, 1050 ft." Ez számomra tökéletes lenne, amúgy is este tervezem mivel nappal dolgozok, reggel meg korán kezdek. De rákérdeztem, hogy is van ez, erre azt válaszolták, hogy csak a strandváró napokon érvényes ez az ár... és mondtak nekem helyette egész napos, meg reggeli jegyárakat.. de az nekem nem éri meg. Sőt volt egy délutánis jegyár is, ami nincs is a honlapon az árlistában. Na nem akarok elveszni a részletekben :D A lényeg, hogy olcsón szeretnék úszni estefele 2-3 órát. Amit még találtam az a Komjádi, ezt is ismerem hisz ide jártam, viszont itt már kicsit drágább a jegy, vagyis ha ide jönnék akkor bérlet lenne, mert 10 alkalom 15,000ft.

    Összegezve: olyan úszodát/strandot keresek, ahol nem 2000ft a belépő, ha az ember CSAK úszni szeretne. XIII. kerület környékén kellene keresnem valamit, de eddig elég siralmas a helyzet... (Dagályhoz a mai nap szerintem elmegyek és megkérdezem a jegyeladót, az a tuti..)

    Előre is köszönöm.
  • limperatore
    #45
    nem tudja vki h mennyi a belépő?
  • Monoton
    #44
  • lippet
    #43
    Szép volt a tegnapi nap az úszó eb-n! 3 arany és 1 ezüst! Szép volt lányok, fiúk! =)
  • akyyy
    #42
    Próbáld meg miskolc végén tapolca felé. az új uszodába
  • bandus
    #41
    Hali!
    Szeptembertől szeretnék elkezdeni ismét úszni. Még általános iskolás koromban úsztam, 5 éven keresztül, szóval az alapok biztosak,csak a kondícióval vannak gondok :) Jó lenne valami olyan egyesületet találni, ahol szervezetten tudnék úszni úgy is, hogy már nincsenek versenyzői ambícióim. Valamint némi rugalmasság sem ártana, mert a ZH-k magasabb prioritást élveznek. Ja, és természetesen BP-n gondoltam.
    köszi a segítséget előre is!
  • Z
    #40
    Jaja, érdemes megnézni ezt a
    video-t.

    Szántó Dávid extázisban közvetít. És valójában ő Hajdu B. István 2...ÍME
  • Monoton
    #39
    Gyurta aranyérmes.
  • oneal1
    #38
    na kis up:D

    Szép volt Cseh Lacitól a 3 ezüst!
    De Phelps verhetetlen volt. Kegyetlen a fickó.
    Mondjuk már előre lehetett tudni h nem lehet vele mit kezdeni.
  • babapofe
    #37
    úszni? csak gépet használok, néhány bacit levadászok:)
  • bajzát
    #36
    szeretettel várunk mindenkit augusztus 31-én a Tó,Tenger,Folyó Nyiltvizi Úszóklub SE(TTF SE)által immár harmadik alkalommal Porecbe(Dalmaácia,Horvátország)szervezett autóbuszos utazásra.A rendezvényről mindent a www.poreckidelfin.com oldalakon(magyarul is)A részvételi dij 28500 ft,tartalmazza az utazás,2*éjszakai szállás és a utasbiztositás költségeit.Aki jönne,jelentkezhet Bajzát Lászlónál 06-20-3973310 telefonon.
  • grebber
    #35
    Persze hogy nem elolvastam a lenti hsz :(
  • grebber
    #34
    Gyurta Dani is rágyurhatna egy éremre :D
  • PetruZ
    #33
    Kovács Ági a 100m mell döntőben bronzérmes.

    Mai összefoglaló
  • PetruZ
    #32
    Cseh Laci új EB-rekord idővel (a legendás Sievinen 11 éves rekordját adta át a múltnak) megnyerte a 200 vegyest, Kerékjártó Tamás ugyanitt bronzérmes. Cseh 2 másodpercet vert a mezőnyre. :)
  • Hajnalcat
    #31
    Az időmérő szoba is beázott.
    Ma már nem folytatják. Állítólag a Balatonnál van a felhő vége.
  • Hajnalcat
    #30
    Félbeszakadt az EB szakadó eső miatt. Villámlott, dörgött, sötét felhők jöttek és 100 km/h-s szél fújt. A kommentátori állás beázott, az emberek nem tudtak hova menekülni. Cseh Laci éppenhogy ki tudott még szállni a medencéből. Elment a kép. Szóval most áll a közvetítés, de lehet, hogy ma már nem is folytatják, mert eléggé óriásvihar van Budapesten, ahogy látom a hírekben is...
  • REALista
    #29
    Úszó-Eb: Jakabos 4. lett, Cseh döntős
  • VMan
    #28
    hajrá!

    sajnos Hosszú Katinkát kizárták, pedig a legjobb időt úszta a selejtező futamában, így ott lett volna a délutáni döntőben Jakabos Zsu társaságában :(
  • REALista
    #27
    Zajlik a Budapesti úszó EB!HAJRÁ MAGYAROK!!!!
  • DEXTER92
    #26
    Én 6-7 éves koromba kezdtem úszni, és most megy (nem akarok jelzőt használni)
    Ismerek egy olyan 17-18 éves srácot, aki 4 éve úszik (számold ki akkor hány éves volt), és nagyon nagyon jól úszik. Fejes után "egy kis" delfin (röpke 10-15 m), két karcsapás és a 25m-es medencét már végig is úszta :)
  • tigeroo
    #25
    paraolimpián
  • Andora
    #24
    grati!
  • DEXTER92
    #23
    100m mellbe jutottam tovább..
  • DEXTER92
    #22
    16.-án megyek Hajdú bihar megyei diákolimpiára
  • Andora
    #21
    Nem tudom szerintem nem.
  • Sprintman
    #20
    Sziasztok!Szerintetek ha most kezdenék el komolyan úszni érhetek el komolyabb eredményket(pl.:magyar bajnoki cím) 2-3 éven belül?Nem sokára 17 éves leszek.Tudom kicsit már késő de mit gondoltok?
  • Viola90s
    #19
    3 arany, 4 ezüst 2 bronz - ez az uccsó nap termése.
    Remélem a versenyeket többne néztétek, mint ahányan a fórumba írtatok!
  • Viola90s
    #18
    Akit érdekel ma 2 arany 2 ezüst 2 bronz.
  • Viola90s
    #17
    A szakértők azt mondták, hogy ez a leggyengébb nap a magyarok számára az Eb-n, ehhez képest 3 ezüstöt és 1 bronzot szereztek úszóink.

    Bronzérmes:
    Hosszú Katinka - 800 m gyors
    Ezüstérmes:
    Molnár Ákos - 100 m mell
    Zubcsek Dénes - 100 m pillangó
    Kalicz Helga - 100 m hát

  • Viola90s
    #16
    Tegnap volt még egy ezüst 4×200 n gyorváltóban.

    Remélem ma is ilyen eredményes napunk lesz!