187
Léptem-nyomon átverik vagy át akarják verni, becsapni az embereket. Úgyhogy legyünk résen.
  • deep
    #107
    Viccesnek szántam, ezek szerint nem sikerült
  • joebacsi
    #106
    legalább jól megmutattad neki :)
  • The Garrett
    #105
  • deep
    #104
    Engem is megpróbáltak átverni! Egy bizonyos Grand Theft Auto San Andreas nevű szoftver tette. Kb4 órás munkával megcsináltam nemtudom hány mellékküldit, ilyen versenyeket.Közben nem mentettem, mert meghalni ugye nem lehet, stb.Na megvan mind, elindulok menteni. Ebben a pillanatban villant kettőt a monitor, majd elsötétült és közölte velem, hogy a gta.exe hibát okozott és leállt.

    Próbált ott mentegetőzni, hogy a kellemetlenségért elnézésemet kéri, de átláttam rajta. Nem sikerült átvernie. A tettét egy gátlástalan uninstallal jutalmaztam.
  • magus
    #103
    westend aluljaroban szoktak ciganyok elszorni a hamis penzt ugy hogy 5k-t kezedbe nyomnak, es menj be neki feltoltokartyat venni, a visszajaro a tied.
  • maozedong
    #102
    - plz moderáljátok ki a csúnya szavakat és a káromkodásokat.
  • Dynamic
    #101
    Azért nem kicsit optimisták.Pedig ki tudja hol lesznek már ezek 10 év múlva:)
  • akyyy
    #100
    nics pénzem
    (tÉK)
  • maozedong
    #99
    lllááááááál
    mekkora kibaszás :D
  • akyyy
    #98
    engem átakarnak verni de nem engedem:D

    tavaly nyertem egy egyéves gamestar előfizetést, tegnap jött meg az utsó magazin. kb egy hónapja jön a levél, hogy köszönik hogy előfizettem rá, blabla, és ha vagyok kedves, hosszabítsam meg megint '1 évre' , és akkor kapom változatlan áron a magazint egy évig... csak azért ez kicsit dúrva:D

  • LittleL
    #97
    Nem tehetek róla
    volt már amerikai kocsim,
    egyszerűen beleszerettem. Van egy bizonyos feelingje.

    Vagy Honda Legend -et akarunk venni,
    majd elválik, csak abban sem találtunk még szervízkönyveset.

    Most mondta haverom hogy ilyen nagyságú, 3500 cm3 -s motorokhoz németországban
    150 Euró ért kapott automata váltót.
    Ez nem rossz.
  • LittleL
    #96
    hát ez suxx,
    és mit mondtál a heverodnak ?
  • Cicero
    #95
    Visszakaptam, és utánna leírta a CD-keyt és amikor beakartam jelentkezni kiírta hogy "xy using this cd-key" :)
  • Mike at home
    #94
    "Egyik kedves barátomnak odaadtam a Diablo II + exp-et, hadd játszon vele neten, eddig rendben is van, épségben visszakaptam. Mit hallok vissza? A gyerek az én cd-keyemmel nyomja a game-t! Legalább megkérdezett volna!!!4"

    maskepp hogy jatszon vele neten?
  • Guest
    #93
    Nahát, mennyi ismerős :o)
  • cyrus #92
    dj roneszt jobban lehuzták :D
  • The Garrett
    #91
    NEm engem, de enis ottvoltam, történt ugyanis hogy haver kitalálta hogy menjunk ki a piacra cigit venni, mert az jó.
    Meg is találtuk az árusunkat, haver odamegy, lebeszelik majd eltunnek az arussal. Eltelik 2 perc semmi, eltelik 10p semmi, eltelik 15 perc haver telefonal hogy elvittek par utcaval odebb es lehuztak 2k huffal :P

  • Balo
    #90
    Nincs eredeti játékom :P
  • Cicero
    #89
    Hát gondoltam beírom, hogyha netán valaki arra készül hogy a haverjának adjon valami eredeti játékot, akkor ne legyen akkora balfasz mint én
  • maozedong
    #88
    és?
    balfasz
  • Cicero
    #87
    Egyik kedves barátomnak odaadtam a Diablo II + exp-et, hadd játszon vele neten, eddig rendben is van, épségben visszakaptam. Mit hallok vissza? A gyerek az én cd-keyemmel nyomja a game-t! Legalább megkérdezett volna!!!4
  • ncswork
    #86
    tegnap is 3 helyett fél háromkor elküldtek.
    ezért dolgozzak jól , hogy korábban vége legyen a munkának? :c
  • Punkerwork
    #85
    és ez baj? cserélj velem én 6-ig leszek valszeg.
  • ncswork
    #84
    átvertek!!!

    úgy volt hogy 3 ig dolgozom, de csak 2 ig.
  • Rafaelo
    #83
    ja :DDDD
  • Mike
    #82
    a maffiával akkor érdemes csak üzletelni, ha már összehaverkodtál velük
    igaz még akkor sem egy életbiztosítás
  • Mike
    #81
    így kell rewklámálni: háddde mit téttél a dobozbá, hogy a Devla csápjon ágyon, hát átveredté a sáját idestesvéredet is?
  • RelakS
    #80
    Nínó Karotta?4
  • [Walaki]D`Lair
    #79
    Bazsó Gábor, alias Nínó Karotta....:)))
  • RelakS
    #78
    Nemtom, én csak azt szajkózom, amit a Totalcar-ban a vézna csákó mondott (csak a winkler nevét jegyeztem meg )

    Egyébként a kormányomon a botváltót az alapján állítottam be, amit a wrc meg egyéb rally-k belső nézetében láttam, és ha nem csalt a szemem, felfel váltásnál huzgálták, lefelé váltásnál tologatták a váltót
  • [Walaki]D`Lair
    #77
    Ja már leesett mit mondasz...


    De a kormányon nincs fordítva...a jobb felvált, a bal le...meg maga a kar is relatív, mert pl az összes WRC autóban ilyen...
  • ncswork
    #76
    :DFGDGFF
    "pedig ez tenyleg tud menni 100 al .. " ilyesmiket beveszik az emberek???!!+
  • [Walaki]D`Lair
    #75
    tehát METRO? :P
  • RelakS
    #74
    Szekvenciális váltó:

    A váltás úgy történik, hogy a váltókart előre-hátra nyomva egy fokozatot le-föl vált a váltó, vagy a kormányon lévő kapcsolókat kell meghúzni, és vált a váltó. Általában a felfelé váltás az a botváltó magad felé húzásával, vagy a jobb oldali kormánykapcsoló meghúzásával történik, a lefelé váltás a botváltó előre tolásával, vagy a bal oldali kormánykapcsoló meghúzásával történik. A BMW vlamiért a botváltón, és a kormányváltón is pont fordítva alakította ki a dolgot. Legalábbis a Totalcar szerint.
  • Punkerwork
    #73
    ezt akár a M**RO is eljátsza, fényképezőgép helyett tégla a dobozban, bár ha a cigónál reklamálsz valszeg leszúr.....
  • 3Error #72
    :D
  • Mike
    #71
    :)))))
  • deep
    #70
    Persze, az van ráírva hogy 6600 Gt és közben egy farostlemez, amit ha bepakolsz a gépbe, max a pinokkiót játsza le:)
  • Mike
    #69
    mondjuk cigóktól szívesen vennék egy 6600GT-t egy ezresé :)))
  • Mike
    #68
    ne vegyél ilyen kocsit