668
.
  • Bercy #508
    Régebben biztos, hogy voltak, de úgy tudom most is szokott lenni "állatvásár".
  • Panzermeyer
    #507
    Úgy értem, hogy azok a vásári napok, amikor csak országos kirakodóvásárként van említve a vásárnaptárban. Bár az októberi 2-i oák sincs túl távoli időpontban...
  • Panzermeyer
    #506
    Én arról érdeklődnék, hogy a vasárnaponkénti pécsi vásárban szoktatok látni kisállatokat (kutya, macska, papagáj, stb)? Vannak kiskutyáim, és ha szoktak lenni, akkor lehet vinni is, és lehet elvinném őket Pécsre. Köszönöm a segítségeteket.
  • MECRATS
    #505
    Köszönöm az ajánlatokat.
  • ba32107
    #504
    Est café
  • Bercy #503
    Lépcsőház, Trafik, de 30 évesen nem fogtok kilógni a legtöbb helyről nem kell aggódni :)
  • MECRATS
    #502
    Tud valaki javasolni 30-as korosztály számára szórakozóhelyet Pécsen?
  • Rage47
    #501
    csak elkezdeni nehéz sztem, mint minden irományt:D
  • IMYke2.0.0.0
    #500
    A szövegelemzés nem egyszerű móka. Szenvedtem én is ilyesmivel szoción, meg politológián.

    Persze, közel sem irodalmi magaslatokban röpködő írások voltak, de egyszerűek sem :)
  • Rage47
    #499
    Pragmatika
    csak elemezni kell egy szöveget (random könyvből) 5 oldal terjedelemben
    németül
  • IMYke2.0.0.0
    #498
    Milyen témakörben, ha nem titok?
  • Rage47
    #497
    én meg a beadandómat írom
  • ba32107
    #496
    Jaja, mennék is bringázni, de még itt kell ülnöm melóban :D
  • IMYke2.0.0.0
    #495
    Ilyen jó időben bűn is benn ülni a négy fal között!
  • Rage47
    #494
    dejó neked:)
  • ba32107
    #493
    Véletlenül beléptem ide, gondoltam akkor már benyögöm, hogy vettem bringát :D
  • ba32107
    #492
    Rossz térddel lehet azt sem kéne :D
  • sz4bolcs
    #491
    Gyere túrázni a mecsekre!!
  • IMYke2.0.0.0
    #490
    Szerintem a Bánki Donát igazgatóságán tehetsz egy próbát - lehet, hogy megoldható.
  • ba32107
    #489
    Bár most jut eszembe, hogy a bánkiban is van egy uszoda, csak nem tudom, hogy oda járhatnak-e külsősök is. Meg gondolom az egyetemi uszodába is lehet járni, és biztos nem olyan drága, mint a hullám. Nagyon kéne valamit mozogni, és ez a legszimpibb. Bringázni még elmennék a Mecsekre, de szar a térdem, és azt nem lehet :(
  • sz4bolcs
    #488
    Ez engem is érdekelne..
  • Rage47
    #487
  • mandm
    #486
    Minap a rádióban az úszószövetség elnöke azt mondta, hogy Pécs az úszósport egyik fellegvára (Jakabos, Biczó, Sors, Pásztory). Ehhez képest az átlag polgárnak a következő úszási lehetőségei vannak: otthon a fürdőkád vagy a Pécsi víz (ellenáramoltatóval felszerelve)
  • IMYke2.0.0.0
    #485
    Sajnos, más helyet én sem ismerek. :(
  • ba32107
    #484
    Én is kérdezek... nem tudjátok hol lehet pécsen olcsón úszni? Hullám bérlet elég drága, egyetemre nemsokára lejár a diákom... valami más hely van?
  • chhaya #483
    Köszköszi mindenkinek.:)
  • maffioso
    #482
    mediamarktban van 800 forint körül 6 v 8 darab
  • Rage47
    #481
    edigitalon vettem
  • IMYke2.0.0.0
    #480
    S a Kereskedők Házába is benézhetsz, a Galériára.
    De a Római Szinten is érdeklődhetsz, a használt cuccok között.
  • ba32107
    #479
    Szerintem külön nem lehet venni. Amúgy kérdezz utána electroworld-ben, vagy media markt-ban.
  • chhaya #478
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni? Olyan üzletet keresek, ahol lehet venni fejhallgatóra szivacsot... ilyen fülre akaszthatós izém van, Thomson, és semmi baja nincs azon kívül, hogy foszlik le róla a szivacs. Nagyon nem vagyok otthon az ilyen elektronikai boltokban, fogalmam sincs hol lehet kapni. Köszi. :]
  • Bercy #477
    Digi jó. Viszonylag olcsó, sok TV csatorna, gyors net. Ahol van ott a legjobb választás.
  • zeneimádó22
    #476
    Ajjajj! :D Akkor majd szemelőtt tartom, hogy melyik net szolgáltatót szeretném és aszerint választok utcát meg lakást. :D Egyébként a digiről jókat hallottam. Nővéreméknek is az van.
  • Bercy #475
    Az majd attól függ melyik utcába költözöl :)
  • maffioso
    #474
    diginet v upc szerintem
  • zeneimádó22
    #473
    sziasztok! Megbízható, gyors, olcsó internet szolgáltatót keresek Pécs és környékéről. Úgy fest, hogy hamarosan odaköltözök, de nem nagyon vagyok otthon ebben a témában (sem). Tudnátok segíteni? :)
  • Bandew
    #472
    "Nem tehetek róla, hogy üldözési mániád van, és azt hiszed, hogy mindenki, aki összetettebben válaszol (akár egy mondatban is), az rögvest fennhéjázik..."

    Nekem aztán nincs üldözési mániám, épphogy le is szögeztem, hogy nem aktivista részvéttel hoztam fel a témát. A válaszodban pedig nem összetettséget láttam, hanem kerülést, hisz nem a kérdésemre válaszoltál. Az pedig, hogy mi a foglalkozásod, nem hinném, hogy sokat számítana, igazából nem is nagyon értem miért hozod fel újra és újra. A többire pedig már válaszoltak neked.
  • Rage47
    #471
    lol..:D
  • sz4bolcs
    #470
    Végén már egész jól megtanultam blitzelni, mert úgyis jőn az a k*csög ellenőr, és megb*sz. Ha van kalap, akkor azért, ha nincs füstszűrő, akkor meg..
  • sz4bolcs
    #469
    Hányszor paráztam ellenőrök miatt, mikor megvettem a sofőrnél a jegyet, és sikerült szarul érvényesítenem.