74
WEBES, FTP jelszófeltöréssel kapcsolatos programok
  • Dj Faustus #74
    Google a jóbarátod
    Ha más gépére akarod rakni a delikvens beleegyezése nélkül, akkor meg a BTK 300/C., 300/E., 178/A. (esetleg 178.) §-a a mankód.
  • CopyKing92
    #73
    adok 2 gramm füvet ha jot adsz
  • CopyKing92
    #72
    XD nincs is.. de kéne cucc keylogger etek van? :D
  • CopyKing92
    #71
    csö kinek kell hackelt visa és american express bankkártyák? eladóak
  • gulya700
    #70
    mert ryder te fel birod törni??
  • Ryder7
    #69
    Gulya te hazug! Az nem a te oldalad! Sose volt az!
    Az Balde oldala. Nem megy a hackerkedés te hacker?
  • Dj Faustus #68
    1. Az oldalt felkeresve nem éppen deface-re (az oldal feltörésére) utaló nyomokat lehet találni.
    2. "és vissza kéne törni" - ez így nem jó. Ezzel ugyanarra a szintre süllyedsz, mint aki "feltörte" az oldalt. Ilyen esetben ott a tárhelyszolgáltató (jelen esetben az extra.hu), illetve a HUN-CERT. Náluk érdeklődj az ilyen esetben alkalmazható metodikáról.
    3. E-mail címed meg ne tedd publikussá - hacsak nem akarsz rá egy kis spamet.
  • gulya700
    #67
    hello feltörték az oldalamat http://www.codenamenfs.extra.hu és vissza kéne törni ha valaki tud segítsen!! msn em [email protected]
  • Antiga
    #66
    Szóval ott tartunk hogy mindenkinék kéne egy hekker vagy hekker progi :) én nagyon-nagyon ritkán hekkerkedem :) amikor belógtam az oszitársaim gépére és onnan átírtam az MSN- blogjukat meg kicseréltem a képeket MEKKORA BULI VÓT ! mstmár nem csinálom
  • zYztem
    #65
    jaja, meg brúút forceal elég nehéz is, meg le is tiltanak szal legtöbb esetben lehetetlen. esetleg ha explittal próbálkoznátok, de amint már mondták bűncselekmény ezért inkább a szolgáltatóval kellene kapcsolatba lépni vagy jelszó emlékeztetőt használni
  • Dj Faustus #64
    1. Hálózati szolgáltatás feltörése bűncselekmény.



    2. Ajánlom figyelmedbe az Elfelejtettem a jelszavam! linket az űrlap környékén!
  • kiralyati8
    #63
    szevasztok!remélem jó helyen járok, hogy myvipen elfelejtettem a jelszavamat és azt fel kéne törni vhogy!mivel tudnám ezt megcsinálni? lécc segítsetek
  • juzosch
    #62
    Tudtok ftp-ről elérhető ingyenes webes tárhelyet?
  • Balazska7
    #61
    Sziasztok! Lenne egy kis gondom. A mi weblapunk a www.cfchungary.atw.hu lap. Sajnos történt kis baki és a jelszót feltörték/megváltoztatták. Szeretném ha valaki, aki tudna kis időt szánni és visszatörni nekem ezen oldal admin/ftp jelszavát az nagyon megköszönném. Ha valaki megszánna az ide küldje el legyen szíves: [email protected]

    Nagyon köszönöm ha valaki segít!
    Balazska7 / CFCHungary Team
  • Tovi
    #60
    Megvan google-n csak egy kicsit rosszul írtam a nevét Bojanov Encryptor
    Általános képenkénti törési mód nincs vajon?
  • Vorpal
    #59
    A progit a googleval sem találom - de kevés az esélye, hogy vissszafejthető lenne - ha nincs rá speciális szoftver - ezeket ugy készitik, hogy ne legyenek visszafejthetőek
  • Tovi
    #58
    Sziasztok! Nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyik topikban tegyem fel a kérdésem, remélem itt jó lesz..

    Szóval egy ismerősöm megkért, hogy egy letitkosított kép(foto) CD-t kellene visszakódolni valahogy, de nem tudja a kódokat már.
    Azt kiderítettem, hogy a fotók egy bizonyos Bojanencoder nevű encrypter progival lett letitkosítva. a képek így néznek ki: 1.jpg.$#!
    Van valami mód, hogy visszanyerje a képeket? Mivel lehet esetleg megtörni a titkosítást???

    Köszi
  • drobee
    #57
    Jóvan :D
  • Vorpal
    #56
    Azért szép ha igy 5 hónap után rátaláltok egymás témáira,)
  • drobee
    #55
    Hát nem maradt az az ip-m. Azért jót szórakoztam, bár nem sok tudás kellett hozzá. Mostanában mi van az oldallal?
  • vzoole
    #54
    Amint írtam csak kezdő honlapszerkesztő vagyok, de itt van pár link:

    http://www.underspeed.atw.hu
    http://underspeed.srv.hu
    http://www.piaa.atw.hu
  • Flamaster #53
    le kell tilts minden karaktert az input mezöben, kivéve a betüket és számokat.
  • Dodo55
    #52
    Valaki tegnap próbálkozott az oldalam feltörésével. Az oldalam(dbasic.uw.hu, darkbascic-es oldal) belépéskor kér egy nevet, és ide az a valaki php és javascript parancsokat irogatott be, csak annyit ért el, hogy amikor beléptem az admin oldalra, ahol látom a látogatókat, ott alert parancs segítségével üzenetet jelenített meg.
    Megnéztem az ip címét, és beállítottam, hogy ne tudjon belépni.
    Remélem sokáig ez marad az ip címe
  • laliking
    #51
    linket kérünk pls .)
  • vzoole
    #50
    Semmi lényege, csak annyi, hogy kezdő honlapszerkesztőként már olyan szintre jutottam, hogy az oldalam másolják.

    (nem beképzeltségből mondom, csak megpróbáltam jó oldaltol felfogni, hogy ellopták a munkám)
  • Flamaster #49
    nem értem mi a lényeg ebben amit mondtál!

    bárki "lemásolhat" bárhonnét bármilyen weboldalt.
    ehhez nem kell feltörni semmiféle szervert!
  • vzoole
    #48
    Egyszer én is belefutottam a saját oldalam másolatába.

    Ott is voltak benne hibák, hiányosságok, de 100%ig az enyém másolata volt.

    Elösször én is mérges voltam, de utánna már örültem neki, hogy eljutottam odáig, amikor már engem másolnak.
  • ngcsnet
    #47
    i've got da same problem. (majdnem)
  • Saddalim #46
    jólvan, kösz. amig itt végigolvastam miker írtatok padlón voltam néhány helyen...
    beszéltem a szolgáltatóval, aki azt mondta, hogy mivel az én eredeti oldalam más szolgáltatónál van, azért ott reklamáljak, erre a másikk azt mondta hogy nem az ö hatáskörük
    ez a holyone meg nincs fenn seho. rákeresek, "Not Found" "Hozzáférés megtagadva" "A lap nem jeleníthető meg" stb, stb. szal ha elküldenéd örülnék ([email protected]) köszike
  • Darkboy
    #45
    elender.hu, anno axelero.hu :)
  • PiR8
    #44
    LOL... azért van egy tippem, hogy egy jo hekkerprogi nem pont WinXP alatt fog futni, vagy a WinXP megvásárlása mellé adjanak legalább annyi pénzt, ami fedezi a veszélyességi pótlékot :)))))

    Egyébiránt meg a magyar szerverhotelek tűzfalai a legtutibbak itt magyarországon. Hány magyar nagyszolágáltatónál elhelyezett oldalt láttál már feltörve???

    Saddalim: szerintem ahelyett, hogy szivatnád a srácot, inkább szolj neki, hogy a hiányzó fájlokat pótolja. Egyszerübb.. ne minnyár amagyar mentalitással menj neki (dögöljön meg a szomszéd lova is...).
  • bertino
    #43
    lol
  • Roll
    #42
    De a használatban nem tudok segíteni. Nem foglalkozok ilyenekkel.
  • Roll
    #41
  • Roll
    #40
  • laliking
    #39
    én nem vok hekker..
  • laliking
    #38
    van, az egy dolog hogy te még nem találtál ilyet......
    van..
  • Roll
    #37
    Van rá program. Kell?
  • Taranov
    #36
    Minden hekker 14 alatti, vagy akik lassan fejlődnek, azok még 14-18 között is hekkerkednek, de utána ráébrednek, hogy már x éve hekkerek, de még egy oldalt nem törtek fel, csak olyan varázslatosnak tűnt ez az egész.
  • Taranov
    #35
    Nincs ilyen program.