1082
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Rita79
    #593
    Én nem akarok rád találni.
  • soulhunter
    #592
    véged van :)
    hiába törli ezen hszem akármilyen modi, hiába vágnak ki végleges ban-nal :)

    én küldtem neked PÜ-t, miután tiltottad a PÜ-im :P
    hiába van márcsak 4 orád, h rám találj, akkor is véged :P

    a házigazdaságod alatt elvégzett SG-szabályzatot meg alaposan mexekted párszor...

    kérsz screenshotokat ezeknek a bizonyitására? :D :P
  • Rita79
    #591
    3. nem is nekik küldtem el
  • soulhunter
    #590
    1: nem a törlések miatt - a pü-idézést önmagad is megszegted, ugyh alkalmatlan v házigazdának (önmagad ismerted el-mivel te másolgattál be pü-ket) :P
    megjegyzés: Sir Quno Jedi nagyon elnéző volt veled...
    2: nem életveszélyesen, a gépelő-ujjak elvesztésébe még nem halt bele senki :P
    3: a pü még mindig nem a modik hatásköre :D :P
  • Rita79
    #589
    Igaz, hogy nem lehet privátüzit bemásolni, de annyit elárulnék, hogy a törlések miatt életveszélyesen megfenyegetett Soulhunter, amit továbbítottam az illetékeseknek, ugyanis ez büntetendő cselekmény még akkor is, ha üzenetben van írva.
  • soulhunter
    #588
    balhé lesz rita79 topicjában

    de kérnék minden modit, h előbb pü-ben értesitsen, ha elvetném a sulykot (bár kétlem, h ez előfordulna)
    viszont ha a házigazda veti el a sulykot (PTK 51., és 57.§), akkor azonnali hg megvonást kérnék hg jogoktol...

    a topic:
    balhé lesz...

    és igen, lesz balhé
  • öregember
    #587
    ......és törlés
  • pisti1968
    #586
    féreértés volt törölnéd köszi
  • Máté94
    #585
    Erotikus topic nyitás=Zárás!
  • Rita79
    #584
    Köszi a banner javítást és betartom a tanácsaidat.
  • hykao #583
    Te vagy a házigazda, tégy hát rendet!
    Privát üzenetekkel pedig nem tudunk foglalkozni, mert az nem a fórumon történik, felesleges bemásolni. Azt javaslom, ne olvasd el őket, ha olyasvalakitől érkezik, akitől nem szeretnél kapni...vagy egyszerűen hagyd figyelmen kívül a tartalmát...
    A fórumokon sokféle ember fordul meg, sokféle véleménnyel...(csakúgy, mint az életben)...meg kell tanulni figyelmen kívül hagyni a nemkívánatos véleményeket, megnyilvánulásokat.
    A fiúk-lányok-kapcsolatok fórumrészleg jellegéből adódóan amúgy is majdnem egy "fél gumi"...meg hát nyár is van ugye, tombolnak a hormonok a sok fiatalban... :)))

    UI: A bannerben azért kijavítottam a szöveget, hogy új sorban kezdődjön, ne a kép után...
  • Rita79
    #582
    Melyik modinak a haverja soulhunter?

    Mert az alábbi mondata egy kicsit "furcsán" hangzik:
    "de mostmár meguntam... nem 1 modi fog idejönni rendet tenni, mert én ugy döntöttem :)"#3690
  • Rita79
    #581
    Ha lenne női moderátor, Soulhunter már nem lenne fórumtag.
    Ez a mocskos beszéd nem megengedett még egy fórumban sem egy nővel szemben.
    Példaértékű büntetést érdemel, mivel egyfolytában azzal henceg, hogy ő úgy sem fog büntetést kapni.
    Miért is?
  • Rita79
    #580
    Kérem Soulhunter banolását trágár viselkedése miatt, amit már priviben is folytat
    #3679
  • tommyg
    #579
    és nem csak kz nem szavazott
  • tommyg
    #578
    jóvan má felne háborodj
  • Rita79
    #577
    Te tudod egyáltalán, hogy mi történt?
    Engem sértegetett, amit miután töröltem, visszaírta.
    Aztán beírt egy másik mocskolódó hsz-t, amit a 10. újbóli törlés után elégeltem meg.
    Ha tudnád a szabályokat nem fröcsögnél itt.
    Amit a házigazda kitöröl, azt nem lehet visszamásolni.
    Rá is szóltam, hogy ne tegye, de annál inkább folytatta.
    Teljesen jogos volt a büntetés, sőt a tíltás sem lett volna túlzó.
  • Nandusz
    #576
    Nem kell itt magyarázkodni, meg nyomni a lelkifröccsöt...ellenben velem, mint "ellenfél", a másik fél folyamatosan OFF-olt és többek számára betegesnek megítélt hsz-eivel ostromolta a topikot. Egyáltalán nem volt igazságalan és egyoldalú Rita álláspontja, mivel vannak másik topikok, melyek olyan kérdésekkel foglalkoznak, amikkel az illetékes rendre előhozakodott. Ezért Rita helyesen és korrekten döntött.
    Mik voltak ezek a rendre felmerülő és nem odavaló kérdések? halál, elmúlás, túlzott pszihés, már-már vallási kérdések, a szakítás üdvözítése és szerelem elleni megnyilatkozások.
    Akár hogy is szépíted itt a dolgokat, ezek súlykolása nem illdomos, pláne úgy, hogy többek többször megkérték őt erre, hogy fejezze be. (Én is felajánlottam neki többször, hogy menjünk át másik topikba kitárgyalni ezeket a kérdéseket, mert itt többeket zavarhat ez)
  • Z
    #575
    OFF: Tudod, hogy igazságtalan volt, ugye? Nyilván nincs sem ideje/sem kapacitása a moderátoroknak végigolvasni, és objektíven állást foglalni az ügyben. Viszont ennyi erővel, ha igazságos akartál volna lenni akkor a férgecskézést, vén nyanyázást és más személyeskedéseket is beírhattál volna ide, hogy salsoul "ellenfele" is megkapja méltó büntetését. De mivel csak egy valaki kapott, és nem az, aki a te oldaladon áll, világosabb a Napnál, hogy az megy a topikban: az van, amit én akarok. Ha nem tetszik, és szabadon véleményt nyilvánítasz, akkor töröljük a hsz-edet, és büntit kapsz. Pedig annyival megoldhattátok volna, hogy válaszoltok arra a szerencsétlen sokadszor is bemásolt kérdésre. És most béke lenne. :)
  • Rita79
    #574
    Banolást kér saját magának3240#, 3242#
    Segítsünk rajta!
  • Rita79
    #573
    Köszi szépen!
    Most talán lenyugszik.
  • Rita79
    #572
    Ebben a topikban kérek figyelmeztetést Salsoulnak, ugyanis sokadszorra másolja vissza az általam kitörölt mocskolódó hsz-eit
    A figyelmeztetéseim ellenére is.
  • Nandusz
    #571
    Többszöri kérés ellenére bemásolt hsz, amit a házigazda törölt többek megnyugvására. #3229
  • akyyy
    #570
    ketten eldöntöttétek hogy legyen a két fos banner közül valamelyik, pedig 3 választási lehetrőség kellene, also, felső, régi.

    és megvárni még mindenki szavaz

    pl kz nem is szavazott.

    plusz ez egy régi banner, akkro se lett betéve, vagy vissza lett cserélve! most látom anno az alsora szavaztam, igy ha mindenképpen a kettő közül kéne választani, az alsó lenne az, de sztem maradjon a mostani, már hozzászoktunk!
  • tommyg
    #569
  • Miskolc88
    #568
    már megszavaztuk :D
  • akyyy
    #567
    ne légyszi köszi:D
  • Miskolc88
    #566
    miskolc topik

    Ebbe a topikba ezt a bannert kéne berakni:

    ELŐRE IS KÖSZI ! !
  • Prince23
    #565
    Sziasztok!
    Ezt a képet
    légyszíves tegyétek be ide bannernak.

    előre thx
  • SHADOWEYES7
    #564
    ok
  • öregember
    #563
    48882-t kérném törölni, innen
  • Mardel
    #562
    Azt hittem ezt már megbeszéltem a modikkal. De mindig akad egykét idiota akinek be kell szolni valami ökörséget.
  • m5zi
    #561
    Szerény véleményem szerint egyáltalán nem veszélyes... Főleg hogy, a képek 90-95 százalékán a lányok felvannak öltözve, és ha más nem akkor fehérnemüt viselnek
  • m5zi
    #560
    rosszneked, akkor te menj le a játszótérre!
  • hykao #559
    Lehet akár 780x120 is. :P Lapos vagy nem lapos, de ha megnézed ilyen az SG dizájnja...nem a lóbaszó magas bannerek illenek hozzá... :)
  • hykao #558
    Szerintem el. Egyik esetben sem vennék rá mérget, hogy 18 alatti az illető...de ha mégis, akkor sem veszélyes...hisz 14 felett a törvény már a közösülést sem bünteti. A képeken szemlátomást senki sem fog erotikus munkára 18 év alattit...és egyik "résztvevő" sem tűnik kifejletlennek (14 alattinak). Ha zavar a dolog, keresd meg a szóban forgó csajok szüleit, hogy figyeljenek oda jobban a csemetéjükre...bár lehet sok esetben maguk a szülők pártolják az ilyen képeket...
  • Red Bull
    #557
    az nem jó, túl lapos.
  • Carlos
    #556
    "Beraktam, bár a 780x150 körüli méret preferált..."
  • Red Bull
    #555
    mekkora a megengedett legnagyobb banner méret?
  • Mardel
    #554
    Én nem sírok se azért, hogy zárják be se azért hogy ne, dedós nem én vagyok, csak nézz tükörbe.

    Egyébként eddig sem banner-ral volt bajom.

    És még mindig tartom, hogy hogy a pedofil hajlamokat nem itt kéne kitölteni.