1261
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Maximus4
    #1061
    Köszönöm szépen
  • [NST]Cifu
    #1060
  • Maximus4
    #1059
    Sikerült lehagynom valamit a linkeknél,szóval így lenne jó:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    <a href="http://www.eurovisionsports.tv/london2012/" target="_blank">Eurovision Sports Live</a> - <a href="http://www.london2012.com/medals/medal-count/" target="_blank">Éremtáblázat</a>


  • [NST]Cifu
    #1058
  • Maximus4
    #1057
    Ide kérném ezt:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    <embed src="http://sgelite.ingyenweb.hu/teszttopik/olimpia/banner.swf" quality="high"
    width="750" height="350" name="banner" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain"
    allowFullScreen="false" type="application/x-shockwave-flash"
    pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /> </embed>
    <br>
    </br>
    <a href="http://www.eurovisionsports.tv/london2012/">Eurovision Sports Live</a> - <a href="http://www.london2012.com/medals/medal-count/">Éremtáblázat</a>


    Köszönöm!
  • Effe88
    #1056
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=983474819

    #25473
    "Na takarodj a picsába innen te nyomorék!"
  • Dzsini
    #1055
    De igen, lásd #1050 második fele.
  • jazzy
    #1054
    19 óra 9 perces hsz is le van minuszolva a bannolt emberek által.. nem mondod, hogy be tudnak lépni minuszolni a banned accountok?
  • jazzy
    #1053
    Akkor jól sejtettem, nagyon egybeeső dolgok történtek mindig, kísértetiesen hasonló pm-ek, feltűnések, stb..

    Köszönöm mindenki nevében.

    De ahogy próbál hazudni és bosszút állni.. az nem semmi..
  • [NST]Cifu
    #1052
    Egy időbe belekerült, amíg utánanéztem, de a 46.107.160.42 IP-ről véletlenül pont Póruljártál volt aktív a fórumon, amikor kolonc létre lett hozva. A másik két friss reg (tamponka és gyurokisgyik) szintén Telekom DSL IP-ről lett regisztrálva. Szóval élek a gyanúval, hogy azok is az ő alregjei...

    Szerk. és ahogy nézem, UltraZord is az ő alregje volt...
  • jazzy
    #1051
    Azt lehet tudni kihez tartoznak az alregek? Ip alapján nyilván egyértelmű az is. Köszönöm a segítséget.
  • [NST]Cifu
    #1050
    Négy, csak a minuszolásra használt reg (kvák kapitány, tamponka és gyurokisgyik - IP: 188.6.137.105, illetve kolonc - IP: 46.107.160.42) ki lett bannolva véglegesen.

    A pontrendszerrel kapcsolatosan a moderátorok továbbra se tudnak ennél többet tenni, a téma oda és vissza lett lerágva a "Mi kellene az SG-nek" topicban, nem szeretném folyton ismételni magam...
  • poruljartal
    #1049
    Miért bannolták ki? Nem láttam se testépítésben, se diablo3 topikban.
  • jazzy
    #1048
    Nem erről van szó, hanem hogy pályázni nem lehet moderátornak, de annyi idióta van ezen a fórumon, hogy ennyi moderátor kevés. Úgy kivágnám mindet, hogy a lábuk nem éri a földet 1 perc alatt és leszarnám. Mint Shadow ultrazorddal, jól is tette és meg is köszöntem.

    Nem lehet házigazdaként kezelni ezt, mert semmi jogom nincs, még ha ban scriptet rakok be a topicba akkor is engem rúgnak seggbe. Nem érdekel hány minuszom van, mert akárhányszor leminuszolnak mindig kapok napi annyi pluszt is, nem fog eltűnni a hszem, de könyörgöm, az egész topic a hülyeségek zöld számával és bizonyos emberek piros számaival van tele.

    Arról nem is beszélve, hogy ezzel nem csak engem uszítanak, hanem mindenkit. Látod, rögtön flamelés lett a topicban, amit gyorsan meg lehetne fékezni, de úgyis újrakezdődik amíg ezek jelen vannak.
  • Különc
    #1047
    Alregekkel direkt uszító magatartással felhergelni egy egyébként nélküled jól meglevő topikot, majd egyből jelenteni nagyon nem cool, főleg hogy 2 hónapja folyamatosan ezt csinálod
  • poruljartal
    #1046
    nem értem:
    "hogy 1 hülyéhez tartozik a 2 reg"

    Ezt a 4-5 év írás után lehet megengedni magadnak? Mert én egyszer nem személyeskedtem vagy sértegettem senkit. Hivatalos utakat próbálok bejárni, ami a moderáció pl.

    Az szintén elfogadhatatlan, hogy alregnek titulál. Másnak nem lehet véleménye csak egy embernek. Értem.
  • Dean Winchester
    #1045
    nem akarok beleszólni de szerintem a minuszolgatással ne törődj hiszen az előző üzenetben is ott a konkrét példa,hogy sz*rt se ér ez a lehetőség addig ameddig ilyen trollok élnek ezen a földön :)
    Ezen emberkék célja pont ez,hogy felbasszák az agyad és törödj velük, elhiheted ha nem foglalkozol velük csak hagyod a baromkodásaikat akkor ők fognak erre ráunni. Azt kérem ne engedd,hogy ők győzzenek mert ezzel a céljukat elérik.
    Figyelmen kívül hagyod minden üzenetüket, pontozásaikat és kész, egy idő után ráunnak. Ha gáz van akkor csak szólj az egyik modinak,hogy nézzen be a topicba vagy linkeld ide azt a hsz-t amivel baj van és kész.
    Nem akartam okoskodni csak egy jó tanács szeretett volna lenni.
    ;)
  • jazzy
    #1044
    Shadow láttam UltraZord banra került, ezt köszönöm, de a postra kérnék egy választ valamelyik moderátortól. A topicot továbbra is barmolják az alregek, én pedig nem fogok törölgetni, a link ott van, légyszíves pontozzatok illetve csináljatok amit gondoltok, itt már én törölgetéssel nem tehetek semmit.

    Ezt az alreg szarakodást én nem tudom már kézben tartani sima törléssel, ráadásul UltraZord még kitiltva is tud minuszolni, nekem ezzel a tököm tele van.

    Vagy ide, vagy oda egy moditól kérnék visszajelzést, ha nem lehet ezeket kitiltani, szűrni valahogy, akkor nem foglalkozok többet a topickal mert már több bajom van vele, mint amennyi örömöm volt.

    Itt egyébként poruljartal és UltraZord és alregjeiről van szó, illetve lefogadom ez a 2 reg is ugyanaz az ember akik szétcseszik az egészet, de nem csak itt, hadjáratot indítottak kb 5 ember ellen és folyton rinyálnak minden modtopikba illetve bejönnek kötözködni olyan topicokba amikbe 4-5 éve írok, csak azért, mert oda írok..

    Illetve azért gondolom, hogy 1 hülyéhez tartozik a 2 reg, mert furán hasonló módon kapok privátot és rögtön tiltást..
  • poruljartal
    #1043
    Mellesleg én azt nem értem, hogy hogyan kapcsolódik bármilyen topikhoz is, hogy jazzi te például mindenhol sírsz a mínuszok ellen, mikor az a véleményt nyilvánítja ki anélkül, hogy off legyen. Erre való, sokan nem értenek egyet, nyomnak egy mínuszt, nem akarnak személyeskedni.
  • poruljartal
    #1042
    üdv
    testépítés topik
    roger, jazzy, csuszi folyamatos személyeskedése a többiek ellen
    #25473 és előtte, kicsit sok az olvasnivaló
  • jazzy
    #1041
    Illetve kérnék erre a postra valami visszajelzést, ha ez folytatódik és nem lehet vele mit csinálni akkor valakinek átadom a házigazdaságot és a topicot kiveszem a francba, nem fogok foglalkozni vele, ha pár hülye kénye kedvére szétbarmolja 5 alreggel és eltűnteti bizonyos emberek hozzászólásait mert nincs értelme.
  • jazzy
    #1040
    Testépítés topic

    #25448 és #25449 hsz. Kritikán alulinak tartom, hogy 2 hozzászólást undorító alregek lepontoznak, illetve olyanok, akik csak flamelni járnak a topicba. Ráadásul a 48-as hosszú hetek óta a legépítőbb jellegű post. Légyszíves csináljatok ezekkel valamit, illetve poruljartal + ultrazord no comment kategóriát képviselnek, minden topicba csak kötözködni vannak jelen és minuszolgatni. Rohadt unalmas és eléggé tönkreteszi a fórumot.
  • Grenzjager
    #1039
    Üdv modik, szintén ebben a topikban:) http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1219572164 a visszaszámlálót lécci cseréljétek ki erre (legalább addig mig nincs jobb :P) http://www.kephost.com/images4/2012/7/28/tvjfacrtlkxombd8avog.jpg, köszi
  • Bandee1987
    #1038
    Sztem ezt a linket érdemes lenne beszúrni ebbe a topikba Netes közvetítés vagy valami hasonló címszóval. Köszi!
  • jazzy
    #1037
    Illetve folytatódik, nem törlök semmit mostantól, majd benézhetne valaki aki ráér.
  • jazzy
    #1036
    Szintén ugyanaz a topic: Testépítés

    #25319

    Ez mennyivel jobb? Egyébként is valami alreg, csak nem tudom kié és többnyire csak szemeteli a topicot.
  • Effe88
    #1035
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=983474819


    #25314

    "a retkeket meg hagyjad már"

    stílus?
  • Dean Winchester
    #1034
    fogadás topic

    stílus ?
  • jazzy
    #1033
    Ha már a házigazda nem tette a dolgát :)
  • Dean Winchester
    #1032
    én nem látom :D
  • immovable
    #1031
    Azt írja törölve van a hsz, de nálam cache törlés után is látszik, ha mégsem akkor tárgytalan.
  • immovable
    #1030
    ITT ezt #25239 kéretik törölni, ha már a házigazda nem teszi a dolgát, esetleg jutalmazni. Thx.
  • Efreet
    #1029
  • LoSA
    #1028
    EZT szeretnénk IDE
    Köszi
  • Dean Winchester
    #1027
    fogadás topic :(
    stílus
    stílus2
  • Dean Winchester
    #1026
    reklám
  • Dean Winchester
    #1025
    stílus miatt pontosztás megérdemelt ? fogadás topic (1.oldal)

  • Dean Winchester
    #1024
    és tessék :D bár nem konkrétan az én hozzászólásomra nyomott egy válasz erre gombot, de sértegetésnek elmegy...
    nagy szükség volt erre a hsz-ra is.
    #179413
  • Dean Winchester
    #1023
    stílus ?

    illetve várható majd, hogy szándékosan akarja kelteni a feszültséget amire nincs szükség.
    "..Deannek én most mr mindig befogok szólni .."
    #177362
  • Effe88
    #1022
    ezt a shepes témát hagyjuk
    ott kettőn állt a vásár tudod te is
    vagy már elfelejtetted mi?!milyen privát üziket küldözgettünk egymásnak shepről:)
    ugye nem:)

    a másik
    azt írok a topikba amit akarok ha nem írok tippeket nem írok szinte egyébként senki se ír(persze itt is engem kell basztatni ugye:)
    blogom is volt segítettem is de ott is csak a fika jött tőled, hogy milyen szar stb, milyen szarul néz ki stb...
    zöldíteni meg egyebek már nem fogok továbbra sem ne hogy megint problémázz miatt...nem ér annyit az egész