1261
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dean Winchester
    #1141
    reklám
    és ez már nem az első tőle...
  • Dean Winchester
    #1140
    stílus?
  • [NST]Cifu
    #1139
    @Testépítés topic: Jazzynek szóltam, hogy ha nem foglalkozik a topiccal (pl. fejléc), akkor adja le a HG-t valakinek, aki foglalkozik vele.

    @Pórul jártál: Eddig kb. arról szól az itt léted az SG-n, hogy belekötsz mindenkibe, aki nem tetszik neked, ugyanakkor minimálisan sem próbálsz meg normálisan fórumozni. Többször nem figyelmeztetlek, a következő dobásodnál végleg kitiltalak a fórumról.

    @Dean Winchester és mindenki, aki alreg-vádakkal él: Minden különösebb komment nélkül kell ilyenkor nicket mondani a feltételezett regek egy-egy hozzászólását belinkelve. Azonban aki csak fröcsög, hogy ki kinek az alregje, az innentől büntetőponttal lesz jutalmazva.

    @Muffrazselé: Fórumképtelen...
  • ReszegKoldus
    #1138
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az én tippem: muffrazsele=gerling88 :)
  • muffrazsele
    #1137
    mufrazselic? az ki?
  • Effe88
    #1136
    de attól függetlenül ne tudom mi a bajod a muffrazelével
    normálisan fórumozik, már a logókat is levette, szóval nincs vele gond
  • Effe88
    #1135
    hát persze
    vádaskodni azt tudsz, milyen választ vártál
    muffrazselé nem én vagyok, és ezúton kérném a modikat , hogy nézzék már meg az ip-címeket:)
    nincs alregem, muffrazselé nem én vagyok:)
  • Dean Winchester
    #1134
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1059849103&no=195628]"te barom " [/URL]
    személyeskedésnek nyílvánítható az ilyen megszólítás?
    Én tök korrektül elmondtam a véleményem, elnézést is kértem tőle ha nincs igazam, erre így beszél? Szabad ilyet?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mufra ügyhöz: még 1 adalék, pont effe volt az egyetlen aki a hg leváltását kezdeményezte anno. Véletlen egybeesés, hogy mufra egy tök új tag szintén hasonlót követel?
  • muffrazsele
    #1133
    fejezd már.végig lehet nézni a hozzászólásaimat,mind a témához kapcsolódik és hasznosnak is találják többen.
    kérem Dean Winchester bannolását a fórumról,ugyanis folyamatosan trollnak nevez minden indok nélkül és megpróbálja ellehetetleníti a fórum használatát számomra,a hozzászólásaimat pedig egyszerűen törli a fogadás topicból,ahol ő a házigazda.
  • Dean Winchester
    #1132
    bannolja már valaki mufrazselicet! Miért kell engedni fórumozni? Lett neki szólva h nem használhat két ember ugyanolyan logót. helyette használja másét.
  • poruljartal
    #1131
    Szeretném jelenteni az alábbi hozzászólásokat:
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1120069308&no=1121]#1121[/URL]
    "Te noname senkiházi vagy,"

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1120069308&no=1125]#1125[/URL]
    "Mindegy, én leléptem a másik topicba, ezt meghagyom az ilyen gerincetlen férgeknek..."

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1120069308&no=1128]#1128[/URL]
    offtopik

    a Sport fórum / Általános > moderátor figyelmébe! topikban

    kösz
  • Különc
    #1130
    Diablo 3 topiknál is próbálkoztál mások banoltatásával úgy hogy folyamat a modtopikban sírtál, ha jól emlékszem azért kaptál 2 hetet
  • muffrazsele
    #1129
    azt írtad,a hozzászólásodban,hogy félre akarok vezetni mindenkit,nem azt hogy cseréljem le.de most már megtettem,örülhetsz.
  • jazzy
    #1128
    Csináld még, unatkozok.
  • Dean Winchester
    #1127
    nem tudtad? ettől függetlenül kérésem ellenére sem vetted le a lógod, ráadásul a hozzászólás olvasása után is se ez volt az első dolgod!
  • muffrazsele
    #1126
    oké.ezt nem tudtam.
  • Roger6
    #1125
    Mégis meddig kellet volna várnom nekem? 1,5 év nem volt elég.És hogy te mennyire vagy hasznos? Nézz tükörbe, köszönöm!

    Ide is bemásolom, hátha itt megtudod, ki is vagy:
    "Engedtessék meg: na TE aztán tényleg semmi nem raktál hozzá a topichoz. De semmit az ég világon. Egyetlen értelmes hozzászólásod az volt, hogy melegvizes fürdőt használsz izomlázra (másfél hónappal ezelőtt). Ez szeptember 21-én postoltad, és majd másfél hónapig semmi. Most is persze csak azért vagy itt, mert balhé van a házigazda szerepét illetően. Egy ilyen ember egyáltalán miért szavazhat, aki 2 havonta idebök egy kommentet? Előtte kox témában persze megint nyomtad, az nagyon fontos valóban, hogy beszéljünk róla (kb. 5 hsz a részedről). Beszéljetek, már lehet. Szívetek vágya teljesült. Aztán visszanéztem július elejéig, szintén SEMMI hozzászólás tőled, EGYETLEN darab sem, másfél hónapig ismét. Tovább nem néztem, de gyanítom ismét hónapokig nem találtam volna tőled egyetlen hozzászólást sem. "

    Mindegy, én leléptem a másik topicba, ezt meghagyom az ilyen gerincetlen férgeknek, akik trollkodnak, kötözködnek, itt meg teszik az agyukat.

    Viszlát
  • poruljartal
    #1124
    "Te noname senkiházi vagy" ezt meg gondolom azért, mert te már írtál hasznosat, ez itt a probléma pontosan, hogy sokat engedtek meg magatoknak.
  • Dean Winchester
    #1123
    anno fogadás topicban is főként miattad volt a fléme! Persze én is hibás voltam.
    tippverseny topicban is te kezdtél oltogatni mást, kötözködni ! Végül abbahagytad (lehet mert nem volt partner benne senki?!)
    most meg a testépítés topiccal van bajod, ahol szintén hg váltást követelsz mint ahogy tetted nálam....

    viszont a banneres részben igazad van, azt vissza kéne raknia ha már ő a hg...


    effreet. nem bírállak csak kérdem én miért kell könyörögni egy troll alregnek? a lógot most sem változtatta meg! Egyből bannt kéne adni az ilyen söpredéknek.
  • poruljartal
    #1122
    Valóban szomorúnak tartom, hogy Jazzyről szól a topik. Ebben partner sok fórumozó, csak a fő témáról nincs szó. És nem 4 hozzászólásnak, egynek sem kéne személyeskedésről szólnia kedves roger.
  • Roger6
    #1121
    Naaaa! Talátál 4(!!!) hozzászólást amióta regelve vagy?! Álljon már meg a világ! Ettől nem leszel hasznos, mert fél évente böffentesz valamit! Én amióta itt vagyok a topicban, azóta aktív vagyok! És nem kell visszamenni 2010-ig, hogy találjak 4 hasznos hozzászólást - amivel ki is fújt az ÖSSZES jótékonyságod az elmúlt 2 évben. Te noname senkiházi vagy, aki az elmúlt 1,5 évben csak trollkodni járt fel, semmi másért, most meg teszed az ártatlant, hát ehhez kell pofa! Te az haverjaiddal vágtad tönkre az egész topicot, most meg sírsz, ha a házigazda szankciókat hozott!

    Egyed meg amit főztél bakter! Na hogy ízlik az általad kevert sz@r?
  • Effe88
    #1120
    "Hol volt az elmúlt egy évben, mi?"
    ezt jól látod kb. egy évig egyeltalán nem írtam, így segíteni se tudtam:)
    csak annyira vagyok hasztalan mint amennyire te vagy gergő rozsé cimborám:)
    úgyhogy ne személyeskedjél
  • Effe88
    #1119
    Rengeteg ilyen van, pl, egy
    kettő
    három
    négy
    és még sok van, főleg régebbről hisz akkor voltam aktívabb
    csak aztán egyik napról a másikrajazzy elkezdett provokálni tesék és szó nélkül törölgetett :S:S okot nem adtam rá

    aztán persze, hogy megváltoztam egy kicsit mivel a jazzy lenézett és köpött rám, pedig én nem ártottam neki,sóval jó hogy megint engem veszel elő:) de egyébként ha megfigyeled legelejétől az van, hogy csak a jazzy baráti társaságát látja szivesen,(roger,csuszi,vaxi, ilyenek) ezt retsu is megmondja neked vagy prouljartal stb... a topikba, oké rendben csinált saját topikot ott megteheti, de itt ne tegye már:)
    A probléma valós, üzitörlések, flémet nem törli, bannert nem rak, nem foglakozik a topikkal
  • Roger6
    #1118
    Rólad annyit Effe, hogy amíg nem szóltunk itt a moderátor topicban, hogy soha semmivel nem segítettél 1.500 hozzászóláson keresztül, addig csak trollkodtál. MOst meg teszed az agyad, hogy húde segítőkész vagy, mert segítettél 3 hozzászólásoddal. Ez ám a gerinc, mit ne mondjak! Hol volt az elmúlt egy évben, mi? Jobb lenne ha nem sírnál...

    Vissza lehet nézni a hozzászólásaidat, hogy mennyire hasztalan vagy!
  • Effe88
    #1117
    Illetve még annyit, hogy a topikkal nem is törődik, max kitörli a hozzászólásaimat, de a bannert is kivette és az ehhez kacsolódó linkeket.Csak akkor azt nem értem miért ragaszkodik hozzá, ha el se látja a feladatát.Mondjon le róla, mert így nincs értelme.
  • Effe88
    #1116
    Hát sajnos nem.Törölte a hozzászólásomat( #26565) amiben semmi flémkeltős dolog nem volt, csupán annyit írtam a vaxinak hogy jöhetnek a további képek.De a flémkeltős hozzászólásokat pedig bent hagyja azokat nem törli.
    kép

    És még azt se mondhatja, hogy nem segítek vagy bármi.#26570

  • Efreet
    #1115
    A logodat például sürgősen változtasd meg, ezen a fórumon az a szabály, hogy két ember nem használhatja ugyanazt. Ez pedig már elég régóta Dean Winchesteré.
  • muffrazsele
    #1114
    a káromkodás a pénzem elbukása miatt nem trollkodás.
    nem vagyok alreg.
    nem akarok senkit félrevezetni,nem és értem miről beszélsz te félnótás :S :S :S
  • Dean Winchester
    #1113
    fogadás topic
    mufrazselé nevezetű egyén (valaki alregje) , trollkodik megint! Kérném a bannját! Mellékelten a képet is,hogy az én logómat teszi be magának ,ezzel is félrevezetve a többieket!
    klikk
  • Efreet
    #1112
    Én köszönöm Jazzynek, remélem mostantól sikerül megegyeznetek, és ez a téma ne lesz állandó csatatér.
  • Effe88
    #1111
    köszi
  • Efreet
    #1110
    A fejléc tényleg nem elegáns így, inkább hisztinek tűnik. Vissza kellene állítani a régit, és csak egy-egy sorban jelezni, hogy létezik egy (több) különvéleményes téma - felkérném erre a házigazdát.

    Ha a (továbbra is) aktív hozzászólók (alregeket nem beleszámolva) többsége megvonja a bizalmat Jazzytől és választ új házigazdát, akkor ez rá is vonatkozik majd.
  • Effe88
    #1109
    +1
    a legnagyobb probléma, hogy ugye most van két testépítés topik
    és mind a kettőnek ő a hg-ja,
    a saját fórum az rendbe van, kitiltott ok,
    de akkor legalább ezzel a topikkal lehetne kezdeni valamit,új hg vagy valami, mert ennek így nincs értelme
    főleg a bannernak, na az valami minősíthetetlen:(
  • poruljartal
    #1108
    szeretném jelenteni a testépítés topikban történő minősíthetetlen házigazdai viselkedést

    topik

    érdemes a hozzászólásokra és a bannerra egy pillantást vetni és kérem a modikat vonatkoztassanak el attól, hogy én írok.

    Szerintem jogos lenne egy házigazda szavazás, és váltás. kösz
  • [NST]Cifu
    #1107
    Nem kötelező itt fórumozni. Ha nem tetszik, mész máshova. Úgy tűnik nagyon nem értitek meg, hogy ti itt vendégek vagytok, a fórumozás egy lehetőség és nem jog, nem kötelesség. Úgyhogy ehhez tartsd magad.

    A felesleges rágalmazásból pedig elég legyen. Ha valakinek valami észrevétele van, megteheti itt, viszont felesleges szájtépésre a kutya se kiváncsi.
  • Roger6
    #1106
    Ezt a szappanoperát, beszarok!

    Kiváló példa: ez.

    Nem is hozzátok szólt, nem is nektek mondta, ez látszik is. De a droid kéz beindul, Jazzy írta = úgyhogy szavazzuk le. És nem mellékesen igaza van, helytálló, érdemi információt közölt. És van számos ilyen példa Effe! NEM azt nézitek mit írt, hanem azt, KI írta. És a kép tökéletes példa a linkben! Minden ott van feketén-fehéren!

    Mint írtam, semmi de semmi segítőkészség nincs bennetek, soha semmihez pozitívan nem álltatok hozzá, ami a testépítéssel kapcsolatos. SEMMIHEZ! Nem tudom hogyan írjam, hogy felfogd, és visszanézd a hozzászólásaid. Aztán rájöjj, hogy annyira vagy hasznos tagja jelenleg a topicnak, mint homokóra a sivatagban.

    UltraZord kb. évente 2 kommentet lök, de a negatív szavazatai jelen vannak mindenhol. Ez szerinted bármi építő jellegű dolog lehet?
  • Effe88
    #1105
    ja igen
    értem
    és akkor nekünk, Immonak,nekem,Katának,Ultrazordnak stb...(mert hát az ő nevüket is látom) nem szabad a "nem hasznos hozzászólás" gombot megnyomnunk
    aha értem
    tehát ha nem hasznos számunkra ez a hozászóllás akkor mindenképpen a hasznos hozzászólást kell megnyomnunk csak, hogy jazzy lelke megnyugodjon
    értem
    És ezért akarsz engem meg Immojékat kitiltani vagy tiltó szkriptet alkalmazni ellenünk a testépítés topikba, gratulálok...na mindegy csináljad
  • Roger6
    #1104
    Hehh, milyen ismerősök a piros nevek.. Honnan is? Ja igen: innen.
  • jazzy
    #1103
    Neked nem kell alreg, 1 reggel is kétszínű vagy. Néha csontig ér a nyelved, néha próbálsz kötözködni kevés sikerrel. Ne aggódj, már megvan közös megegyezéssel a megoldás.
  • Effe88
    #1102
    Nincs alregem.Nyugodtan megkérdezheted Cifut is, már mondtam.Szóval elég a rágalmazásaidból.