1995
Google Earth
  • KM
    #515
    Ja-ja. Úgy látszik ennyi volt...
  • Manual
    #514
    Nekem sem akar csatlakozni Serverhez!!!
    What a M+Fu*kker??!!
  • GixEr
    #513
    Mi van a serverrel??
  • KM
    #512
    kh.google.com:80
  • levi1989
    #511
    szasztok az lenne a kérdésem hogy a google earth pro-ba a serverhez meg a port-hoz mit kell beírni az elején?
    aki tudja annak előre is megköszönöm.
  • pasquale
    #510
    holnap próbáld meg :P
  • kav5
    #509
    Hy!

    Google Earth pro-m van. Nem akar csatlakozni a szerverhez pedig tegnap működött. Mi lehet a probléma?
    Köszi!
  • akyyy
    #508
    megleltem
  • _Vegeta_
    #507
    En ezt az addont nem tettem be, de valszeg nem barzan redszerkent fog feltunni.
  • akyyy
    #506
    Barzan rendzsert keressem, de olyan nincs a Celestiában
  • akyyy
    #505
    nah és mit ír?
  • _Vegeta_
    #504
    Olvasd el a celestia readme-t tovirol hegyire. :)

    Van olyan h star browser asszem es ott benyomod h csillagokat mutasson amiknek vannak bolygoik igy megtalalod. De amugy az addon readmebe le kell h irja melyik csillagrencerbe van altalaban linket is adnak ami arra mutat. :)
  • akyyy
    #503
    De merre keressem, hogy keressem, nem lelem:D azt se tom mit hov amásoljak. Áhhhh
  • _Vegeta_
    #502
    Ez valamelyik star trekes addon lehet. Hogyhogy nemmegy?
    Kitomorited az extras mappaba, aztan mekkeresed celestiaba hol van. :D
  • akyyy
    #501
    nem megy nekem:(


    Unzip this to your Celestia 'extras' folder.I have included the Barzan.stc file is this is the star
    I have put Voyager in orbit around.If you already have my Borg+Wormhole addon,the same stc file is
    included in this so its probably better to delete this copy and put everything in the Barzan system
    in the same folder,I have also included the ReadMe of the original artist who made this lovely model,
    any problems Email me [email protected]
  • _Vegeta_
    #500
    Altalaban ha leszeded az addont a readme-be leirja, de ha nem akkor nyomd be az "extras" mappaba. texturaknal alltalaban editalni kelle egy filet es a high res mappaba tenni a texturat.
  • _Vegeta_
    #499
    Az alap verzio 300as cerkavan vigan szaladgal low texturakkal. mediummal 5-600as cerka mar eleg. De ilyen geppel az addonok elfelejthetok. :)
    Nekem: aszteroidak, ustokosok, 2milla csillag, galaxisok, high res texturak a bolygokhoz + a fiction solar systemek vannak bent (a galaxisok kepei nincsennek, mer az aztan eszi a ramot) 2500+as bartonnal 1gigga rammal szaggat a sol system. extrasolarba mar jol megy. :]
  • akyyy
    #498
    hogy teszem be az addonokat?:S
  • akyyy
    #497
    LOL, Vulcán bolygó, ez haláli
  • akyyy
    #496
    vá Voyager:C
  • nbj
    #495
    és maga a celestia mennyire zabálja?
  • _Vegeta_
    #494
    Logikus. minel tobb cuccot teszel be annal jobban fogja a proccot. :)
  • hykao #493
    Nem feltétlenül. Attól függ, melyikhez...na meg, hogy egyszerre mennyi van rászabadítva... :)
  • _Vegeta_
    #492
    persze az addonokhoz atomeromu is kell. :D
  • hykao #491
    CELESTIA addonok
  • hykao #490
    Az addonokra is felhívnám a figyelmeteket. Vannak köztük egész komolyak, no és mókásak is... (pl: halálcsillag, csillagromboló, star-trek cuccok, stb...)
  • akyyy
    #489
    wháá, ez jó lehet otthon kipróbálom!
  • hykao #488
    nm
  • Csiaki
    #487
    Köszi szépen!
  • _Vegeta_
    #486
    En mindig Celestiaval nezem eppen mi lathato az egen es ha van vmi erdekesseg kimegyek a tavcsohoz. :)
  • KM
    #485
    Ez jó! Kösz!
  • hykao #484
    CELESTIA
  • Csiaki
    #483
    Hy nem tud nekem segíteni valaki abban hogy hol találok olyan programot ami a világűrben levő bolygókat lehet nézegetni hasonló szisztémával mint a Google Earthben!
    1x volt nekem is olyan programom ami ilyen volt és azt lehetett állítani az időt előre hátra és lehetett látni bolygók mozgását voltak benne műholdak is üstökösök és mi1más!
    Szóval valami ilyesmi programot keresek, ha valaki tud segítsen ebben!
    Köszi!
  • pasquale
    #482
    áz
  • sonance
    #481
    mindjárt jön a hirtelen sok látogató szindróma :)
  • pasquale
    #480
    áz
  • nbj
    #479
    de kihalt lett........
  • Scape
    #478
    Révén hogy ez egy 3D-s világ esetleg Fraps-al nem lehet?
  • akyyy
    #477
    Hogy lehet videót felvenni? meg valaki tud segíteni a proban? hogy tudnám megint használni?:S
  • streetracer
    #476
    Ez engem is érdekelne!