1995
Google Earth
  • _Vegeta_
    #555
    :DD
  • GregSB
    #554


    34 38' 14.54"N, 118 04' 55.22"W
  • lee86
    #553
    sőt! asszem nézz szét errefele is! :)
  • Papirzacsi
    #552
    thx
  • beneede
    #551
    Google Earth Community BBS - News fórum: http://bbs.keyhole.com/ubb/postlist.php/Cat/0/Board/latest

    Amúgy minden hó közepén (15-16-a körül) szokták frissíteni / felrakni az új képeket.
  • Papirzacsi
    #550
    Hali!

    Egyszer vhol ráakadtam egy linkre, ami egy olyan .kmz file-t tartlamazott, ami megmutatja a frissen betett területeket. Vkinek esetleg megvan a link hozzá?
  • _Vegeta_
    #549
    Nem sajnos. Viszont a kepeket allandoan bovitik, persze magyarorszag nem elvez nagy priolitast. :(
  • airfly
    #548
    Hali azt szeretném megtudni, hogy honnan lehetne letölteni kiegészítőket a Google Earth-hez esetleg létezik e újabb, bővebb kidolgozás pl. kisebb településekről. Szokeresz
  • californiastud
    #547
    nekem sem megy, h ba.... meg!!:(
    azt hittem az én készülékemben van a hiba és már mindenféle megoldást próbáltam. de a proban a földgömb csak nem akar előjönni:( :'(

    lehet tenni vmit ezügyben??
  • kav5
    #546
    ha ha ha
  • _Vegeta_
    #545
    Talan mert fizetni kell erte?
  • kav5
    #544
    Hy!
    Miért nem működik a Google earth pro??????
    Van akinek még megy?
  • _Vegeta_
    #543
    Jah, ense voltam magamnal, szal. :D
  • lee86
    #542
    #533-ra reagaltam, de sztem nem voltam magamnal, szal bocseszz.. :)
  • Buba007
    #541
    Nekem nem megy a cucc!! Csatlakozás után kiírja, hogy ellenőrizzem a tűzfalam meg a connectionöm. Eddig ezt nem csinálta. Elszaródott. Nektek is?
  • PyRex
    #540
    jövő hónapban esetleg, most minden MB-ra szükségem van (chello :( )
  • tudatlanka
    #539
    Pyrex:valahova feltehetnéd....
  • _Vegeta_
    #538
    Téérkéép?
  • GixEr
    #537
    erdekes, a letoltott free ferzio megy.
  • lee86
    #536
    mijen térképet? ilyen full magasfelbontásút? azdejólenne!
  • beneede
    #535
    privát szerver
  • _Vegeta_
    #534
    Mifele szerver?
  • beneede
    #533
    ha meg sikerülne valakinek szereznie bármilyen MO-i képet, szívesen felteszem, van egy 100 mbit-es szerver ahová ki tudom tenni, emil: info[kukac]bociusz[pont]hu
  • _Vegeta_
    #532
    Egy celestias csavo mondta a forumon, h kuldott mailt a nasahoz h neki majd kellene a blue marble next generation texturaja mert a celestiahoz szerkesztene jo kis mapot. Lvileg kiadjak. :)
  • PyRex
    #531
    gondolom valahogy be kéne bizonyítani... :)
  • fifi
    #530
    őszintén szólva a cuccot anno sógorom mutatta. Itthon beírtam a googlebe, hogy Google Earth és ahol elsőnek felajánlotta letöltésre.... na onnan
    nem néztem, hogy béta-alfa-mifene, verziószámot sem... leszedtem és megy. egy a gond: a kompaszt mint képet nem tudja betölteni, ne kérdezd miért, gőzöm sincs, de nem is érdekel :P
  • Darkboy
    #529
    mérnök vagy pl. :)
  • PyRex
    #528
    hmm, de hülye indokkal tuti nem adják ki. Na majd kitalálok valamit, hogy budapestet adják ki, mert mittudomén a cégünk szeretne egy profi bp térképet csinálni, vagy nemtom. Kéne valami jó indok :)
  • _Vegeta_
    #527
    A nasatol ki lehet kerni a kepeket. :)
    Azert nem teszik fel a hivatalos oldalra, mert felnek a tul nagy adatforgalomtol. (Rengeteg gigganyi kep :D)
    Asszem mailt kell irni a nasanak es elkuldik a cimet ahol lekaphatod, viszont indokolni kell h miert kered. :)
    256k-s kepen asszem mar latni a varosokat. A google earth szerintem 512vel dolgozik. Az uj world wind is annyival fog dolgozni, ha kesz lesz. (20-an ha jol emlexem)
  • PyRex
    #526
    olyan nincs
    csak google earth és tsai.. :)

    vagyis biztos van, csak nem nekünk, egyszerű halandóknak. De szerintem ahhoz, hogy a városokat kb. annyira lásd, mint a google eart legrészletesebb részein, kb. több milliószor több milliós felbontás kellene...
  • _Vegeta_
    #525
    Hat en nemtom a blue marble szatelitkep-e, lehet. :)
    Ollyan kell amin a varosok is kivehetok. :]
  • PyRex
    #524
    nemtom már honnan szedtem le, de az is ugyanilyen műholdas kép. De azon csak európa van rajta és 21600x21600 - tehát sokkal részletesebb. De ott sem látni a városokat sajnos :(
  • _Vegeta_
    #523
    Az miféle? :)
  • PyRex
    #522
    az fos. nekem csak európáról van egy 21600x21600-as képem :)
  • akyyy
    #521
    21600x10800
    vwháááááááááááááááááá
  • Boroskóla
    #520
    Tudja valaki mi ez ???

    27.42.01.19 N
    22.05.22.94 E
  • _Vegeta_
    #519
    Ha jol olvasom a nasa kihozta a Blue Marble: Next Generation-t?!


    Iszonyat jol nez ki szvsz, mondjuk pl az Októberi.
  • KM
    #518
    3.0.0616 nem megy...
  • kav5
    #517
    Télleg neked műxik? Honnét töltötted le?
    Köszi!
  • fifi
    #516
    nekem a 3.0.0529 beta műxik...
    nemtom jelent-e vmit.