1995
Google Earth
  • SZilaJMaGGoT
    #675
    Az 51-es körzet az vagy titok, vagy nem létezik, szal csak sivatagot láthatnánk... :(
  • SZilaJMaGGoT
    #674
    Van mostani pro crack??
  • DJviolin
    #673
    Engem érdekel.

    Főleg Angliában a szántó közepén a Fuck Billy felirat lekaszálva a búzában (Most sajna a koordinátákat nemtom), vagy az 51-es körzet. :)
  • Johansson
    #672
    Jobb lenne ha a városok lennének nagyobb felbontásban. Kit érdekel a nagy puszta meg a nagy semmi jó felbontásban?
  • repvez
    #671
    Hát ha sikerült elinditani a progit és megjelenik a földgömb akkor az egérrel odaorgatod amekika fölé és a görgövel elkezded zoomolni közbe igazitod forgatod mig meg nem találtad a kivánt részt.Én legalább is igy szoktam,mert a keresönél sose azt adja be amire számitok,de majd talán jön aki jobban használja és elárulja a trükkjét.
  • Palinko
    #670
    most lesz egy LÁMA kérdés:
    hogy is kell ezt hasnzálni? ha pl megakarok nézni LA-ben egy épületet,akkor mit csinálok? vagy nem értem én ezt a progit...
  • KM
    #669
    Egy kis cikk. (Index)
    Remélem, hogy hamarosan az úthálózat is bekerül az Earth-be!
  • _Vegeta_
    #668
    Kiraly, minden magyar varost beelozve, Nyíregyháza az elso! :D
    Jok az uj kepek, latom a hazacskankat! :D
  • KM
    #667
    Ezek a nagyobb felbontású helyek:
  • DJviolin
    #666
    Nemtom.

    Javaslatom:
    Költözz ki a térre.
  • Cat 02 #665
    az igaz de mikor ? :D
  • DJviolin
    #664
    Szerintem lehet. Szerintem nem ütközik semmilyen törvénybe. :))
  • Cat 02 #663
    azt lehet hogy megkérdzni mikor nyomják a shotot és akkor kiálni a térre és integetni ? :D
  • Cat 02 #662
    :D Esztergom sincs pedig ott A Bazilika :P (meg én is :P már azé' megéri :D)
  • DJviolin
    #661
    Ez király! Még több fotó, és ha jól látom, a helységnevek száma is növekedett.

    Csak még Jakabszállás nincs lefedve. :( De ami késik, az nem múlik.

    Bombázzuk a google-t "please bővíteni Hungary-t" típusú e-mail-ekkel.
  • petko000
    #660
    én most pont ezért jöttem fel ide, hogy ugyanezt a kérdést feltegyem. :)) de úgytűnik tényleg növekedett.. nagy örömömre felkerült a Normafa és környéke.... te miket találtál még?
  • KM
    #659
    Jól látom, hogy növekedett Magyarország lefedettsége?
  • repvez
    #658
    Lehet hogy rosz helyen kérdezem de nem találtam meg a topicját ha van egyáltalán.
    Letöltttem a Nasa world wind nevü progit,de nem indul el ezt az üzit irja ki:

    Tudna valai mondani hogy mit kell csinálni, hogy müködjön vagy olyan helyet ahonnan müködö változatot lehet leszedni?
  • norbre
    #657
    Erth=Earth*
  • norbre
    #656
    aki kicsit jobban belemerült a Google Erth-be elsősorban attól kérdezném (mert kerestem de nem találom) hogy ugye vannak a Layer-ek (coffe shop, lodgigng, stb), és ha teszemazt nekem van egy kávézóm Magyarországon, Szegeden, fel lehet-e vetetni a Google adatbázisába, hogy mindenki számára elérhető legyen.
    Nem arra gondolok hogy kimentem kmz fájlba és elküldhetem akárkinek, hanem hogy ha valaki forgatja a guglit és pont szeged fölött áll, és pont be van kapcsolva a kávézók réteg, akkor látja a szegedi kávézókat.
    szal hogy tudja-e valaki hogy lehet oda bekerülni?
  • KM
    #655
    Nyugodj meg, tudja!
  • petko000
    #654
    az tudja valaki, hogy távolságokat hogyan lehet lemérni? régebbi gagyi térképprogramokon meg lehetett csinálni, hogy gyakorlatilag húztál 1 vonalat két adott pont között, és a progi megmondta, hogy hány km. nehogymár az Earth ne tudjon ilyet?!
  • neB
    #653
    De én enm magyarorszagrol kerdezem mert hiaba nem tudom mit kell feltolni maxra hoyg olyan szep legyen mexikovaros meg a mount everest nem maygarorszagal van a baj hanem a nem tom mivel
  • KM
    #652
    Azért Németországot elég kellemesen megcsinálták! Az esély megvan... Ha nagyon kicsi is, de van...
  • DJviolin
    #651
    Sajnos el kell keserítselek. Nem mindenhol van lefedve Magyarország nagyfelbontású képekkel. Csak a Balaton környéke, Budapest környéke, és az alföld egy kicsi része van nagyfelbontásban. A többi mezei landsat7-es. Nekem is a falum ilyen ocsmány minőségű. Nincs mit tenni! Várni kell addig éveket, vagy napokat, amíg fel nem raknak több nagyfelbontású képeket Magyarorszáfról. De szerinted mennyi annak az esélye, hogy New York nagyfelbontású képei helyett Jakabszállás nagyfelbontású képeit részesítik előnyben? :DDDDD
  • neB
    #650
    De hát azért mégis miket mert én is mindent max-ra huztam mégse ilyen szep :(
  • petko000
    #649
    felnyomtam mindent a maximumra, és kész :)látótávolság, felbontás stb
  • neB
    #648
    Azt hogyan lehet megcsinalni hogy olyan szepek legyenek a képek mit kell álligatni? Meg hogyan lehet betteni a kzm vagy az ilyen kiegeszito fajlokat mien progival vagy csak bemasolom?
  • Dj Faustus #647
    "az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet látni pécset vagy a többi települést tisztán mint pl:new york "
    El kell hogy szomorítsalak: Pécsről nincsenek olyan jó nagyfelbontású műhöldképek a Google Earth rendszerén belűl, mint New York-ról (a legjobb Budapestről van).
  • _Vegeta_
    #646
    Igen az a Szár hegy. :)
  • Behringer
    #645
    még az lenne a kérdésem hogy azok a mount everest képek mega világfalu azok hogy lettek ilyen szépek úgy értem naon szép grafikájú mert ami nekem van az alap(ingyenes)azon is flvan telepítve hogy lássam a hegyeket de azon olyan rossz a minőség,más verzióval lettek azok csinálva másikkkal?
  • Behringer
    #644
    az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet látni pécset vagy a többi települést tisztán mint pl:new york
    mit kell csinálnom vagy letölteni?
  • nesto
    #643
    nemtudom észrevettétek-e már, ez Magyarország északi részén van kiirva
  • nenad
    #642
    no, senki sem tudja?
  • Dodo55
    #641
    Úgy tűnik igen, mert elég nagy a mérete.
  • nenad
    #640
    van valami ertelme pro verzioval fogalalkozni?
    pl nagyobb felbontas vagy ilyesmi?
    az oldalukon nagyobb print felbontasrol beszeltek, most nemtom pontosan ez mit is takar..
  • DJviolin
    #639
    Sziasztok!

    C:\Documents and Settings\felhasználónevem\Local Settings\Application Data\Google\GoogleEarth\dbCache.dat

    Szerintem ez a fájl tárolja a lementett műholdfelvételeket, amit a Google Earth a nézelődéseink során megőriz.

    A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne kiszedni belőle a képeket?
  • Cat 02 #638
    nézd meg vazze :D én megtalátlam egy nagy "folt" New York közepén
  • volvo
    #637
    Az!!!!
  • volvo
    #636
    Mi???