1995
Google Earth
  • Sanyix
    #915
    csakhogy ez kanada, újfunland partjainál... ennyi
    amúgy így: saint pierre, canada és nem találja.

    a spanyolt meg az olaszt megtalálja...
  • Rip
    #914
    Csak a Te kedvedért, megnéztem még néhány országot, ami még szóba jöhet:

    saint pierre, italy
    saint pierre, spain

    mindenhol megtalálja...
  • Rip
    #913
    saint pierre, france és már ott is vagyok
    nem tudom, melyik országgal próbáltad, írd be ide, hogy hogy kerested.
  • Sanyix
    #912
    elindítottam a gugliörtöt és szép nagy betűkkel fel is tűnt egy város megnéztem meg találja-e: saint pierre, országgal sem találta meg.
  • passatgt
    #911
    mondj egy várost amit nem talál meg
  • Sanyix
    #910
    Talán nézzél utána egy kicsit és akkor legyen nagy az arcod, mert sok hely van amit város és országnévvel se talál meg.
  • Kolyesz
    #909
    Köszi a tippet, megtaláltam.
  • passatgt
    #908
    nem nagyobb a gépigénye,sőt sztem nincs olyan nagy mint a 3.0-nak.meg vannak benne újítások,főként az elrendezésben
  • K Ace
    #907
    894-re válaszolna valaki pls.
  • Shortstop
    #906
    tudni kell használni a keresőt. Meg legalább el kell gondolkodni hogy nem lehet hogy veled van valami baj?
    Nekem eddig nagyon faszán működött. Fort Wayne-bn élő ismerőseimet is pikk-pakk megtaláltam...
  • hiba
    #905
    ezeket a tajakat nem eleht valami repulogep szimulatorba betolteni? :)
  • passatgt
    #904
    nekem mindentmegtalált amit kerestem eddig
  • Sanyix
    #903
    Tévedés, mert így is nagyon sok dolgot nem talál meg a fos,
  • Loco
    #902
    Persze, mert nem ért semmihez az egyszerű agyú, aztán kapásból lefosozza...
  • Rip
    #901
    Tévedés... Ismeri az a "fos"

    Egész egyszerűen be kell még írni utána az országnevet is...

    Pl: "buch, germany"

    Hihetetlen, hogy ennyi idő után sem ismerik egyesek a legalapvetőbb parancs használatát. Pedig már itt is le lett írva...
  • Sanyix
    #900
    Sztem nem, az a fos semmit sem talál meg, csak a legnagyobb amcsi városokat...
  • Cat 02 #899
    Buch a fly to ban nem jó ?
  • Kolyesz
    #898
    Sziasztok!
    Aki megtalálta Buch nevű falut ( Németország, Nürnbergtől Ny-ra ) az lécci mondja el nekem. Köszi.
  • RÓÓÓbi
    #897
    Hát abban biztos lehetsz h nem a közeljövőben fog rákerülni magyarország jó minőségben
    Amerikában áááh:D
  • Shortstop
    #896
    fejlesztik ezt a progit és ha igen akkor milyen időkzönként mert pont Vác az a része nincs rajta ahol mi lakunk :)
  • baajos
    #895
    Mi az a KZM fájl? Mire jó??
  • K Ace
    #894
    Hi. A béta 4-et érdemes felrakni, vagy elég a 3.0-ás is? A 4.0-nak nagyobb a gépigénye, és vannak benne akkora ujítások, hogy érdemes legyen felrakni a 3.0-a helyett?
  • jozsi123456
    #893
    MÜKSZIK A KZM FÁLJ!!!!!!
  • jozsi123456
    #892




    2006. jún. 14. 23:33 | Privát | Válasz | #867

    Dubaiban szarul nyomják. Sok a lé, nem semmi... Godolom láttátok már a hétcsillagos szállodát. Nem olvastam vissza a topicot a végéig, de nem nagyon láttam ezeket a képeket.

    Szal így építenek szigetet.



    2006. jún. 14. 23:33 | Privát | Válasz | #867

    Dubaiban szarul nyomják. Sok a lé, nem semmi... Godolom láttátok már a hétcsillagos szállodát. Nem olvastam vissza a topicot a végéig, de nem nagyon láttam ezeket a képeket.

    Szal így építenek szigetet.


  • Rip
    #891
    Koordináták?
  • ghostship
    #890
    tudjátok mit találtam meg?Nem tudom hogy titeket mennyire érdekel de nekem tetszik a West Coast Custom-ot
  • baajos
    #889
    De sajnos játékoknál is előfordul. De akkor is , néha, hogy ha a tálcán jobb gombot nyomok. Szoval teljesen érthetetlen számomra a jelenség.
  • Cat 02 #888
    faszé kell mindenkinek a PRO ne legyetek csorok vazze !!!
  • Dj Faustus #887
    "Kérdés: a pro verziónak jobb a grafikája, mint a simának?"
    Nem. A #756-os hozzászólásomban le van írva miben jobb a Pro változat.
    Szvsz. a normál változat teljesen elegendő.
    - a változatok összehasonlítása
  • Rip
    #886
    A Google Earth grafikája, hahaha, ez jó, most gondolok bele. A Google Earth grafikája maga a Föld, vagyis elég élethű :D

    (Ok, tudom mire gondoltál, de ez azért jópofa dolog :)
  • Rip
    #885
    Nem "jobb a grafikája", csak több funkciót ismer.
  • izb
    #884
    játékoknál nincs ilyen gond?
  • asam9
    #883
    Sziasztok!

    Segítene vki, hogy hol tudnám letölteni a pro verziót? És ha van kód hozzá, akkor az mi? :P
    Kérdés: a pro verziónak jobb a grafikája, mint a simának? (Végülis eztért kéne). Ha nem jobb, hanem csak ki van bővítve "egyéb" funkciókkal, azt írjátok meg lécci.

    Előre is köszi!
  • baajos
    #882
    A rendszerujrainditás pipakivétel jó ötletnek hangzott,de megnéztem és nincs elötte a pipa, ugyhogy máshol lehet a gond :(
  • KM
    #881
    Az. Semmi különös nincs abban.
  • Dodo55
    #880
    Az a fényes izé? Mert olyannal tele van az egész föld. Elég fura...
  • KM
    #879
    Tükröződő felület...
  • bront
    #878
    Hali! Szerintetek ez mi lehet? képet sajnos nem tudok berakni,mert bőven több,mint 20kb.
  • Sanyix
    #877
    Vezérlőpult/rendszer/speciális/indítás és helyreállítás beállítás és az automatikus újraindítás elől vedd ki a pipát, így láthatod is a kékhalált miko gond van, ahol írja mi a gond, és nem indítja egyből újra a gépet (ugyanis ms-ék így oldották meg, hogy az xp-ben ne lássunk kékhalált...).
  • passatgt
    #876
    Barátdtól vagy vlakitől kérj egy tápot,próbáld meg azzal.Ha nem indul újra akkor vehetsz másikat:)