243
Fantastic 4
  • Eye-scream
    #123
    ...
    Mint már mondtam, én a wanadooról szedtem le.
  • csm
    #122
    akkor adnál egy linket ahonnan leszedted?
  • Eye-scream
    #121
    Nem poénkodok, én onnan szedtem le...ha te inkább vársz vele napokat akkor lelked rajta...
  • csm
    #120
    ne poénkodj.
    torrentet modjatok
  • Eye-scream
    #119
    Na ja a szereplők arca elég gagyi-Suet kivéve.
    Meg az mekkora baromság, hogy Reed hátul őszülő haját meghagyták, és emellé felzselézett hajjal, 20ésvesformára kisminkelve játszik...
  • Shep
    #118
    na feltettem egy trainert és folytatódik a történet a 2 latvia pályával kiváncsi leszek mi lesz?

    Azt nem értem, hogy a filmekben miért nem lehet úgy megcsinálni a szereplőket mint a képregényben, X-men gumiszerkó, itt is olyan érdekes szerkójuk van + még a hajuk sem olyan, Johny is szóke nem barna és a csóka aki játsza nem is hasonlít rá, reedről nem is beszélve, meg hát Ben sem az igazi, olyan rosszarcú kidobónak néz meg kopasz is, holot a képregényben van haja meg még jóarcú is, nade mindegy
  • Eye-scream
    #117
    Nekem nincs gond a hanggal.
    Én is lehet végigviszem majd még1x, hardon, már csak azért is, hogy megkapjam a második bónuszküldetést. De most a bards tallel nyomulok.
    Nekem egyébként Reed a kedvencem, csak attól félek, hogy a filmben majd jól "bemenősítik". Pedig pont azt bírom benne, hogy aaaaannyira kocka :D
    Nem tudjátok amúgy honnan lehetne letölteni az eredeti F4 képregény első részeit? Mindenhol csak az Ultimatet találtam az meg nem az igazi szvsz.
  • Lacc 16
    #116
    További jó játékot mindenkinek.Én már sokadjára viszem végig de még most is naon tettszik. Egyre jobban.
  • Lacc 16
    #115
    sztem naon jó a játékde nemtom nálatok hogy van de nálam néhe behal a zene és a szöveg vagy rossz helyen és időben van a hangaláfestés.És sajna vannak benne dolgok amiket kicsrélnék mer eléggé Spiderman 2-ős lett.Nem akarom leszólni azt a gamet se de túl gyerekes lett.(De azért szertem)Nemtom ti hogyvagytok vele de sztem a történet lehetett volna jobb is a képregényhez hasonló. Na mind1 ez van: Nekem azért naon tettszik. Főleg a Lény mer ő a kedvencem.
  • Lacc 16
    #114
    scá mindekinek. Látom itt találok embereket akik értenek az F4-hez. Végre
  • Shep
    #113
    ja mondjuk igen, manapság újítják felfele a dolgokat és sok marhaságot beletesznek, mert eredetileg úgy volt, hogy kisérletezés közben sérült meg az arca azért vette fel a szerkót, később a titkos háborúban rendbejött az arca, de aztán megint kavartak és mégse, meg nem is annyira ő erős, hanem a cuccai amiket csinál meg ilyenek.
  • Eye-scream
    #112
    Wanadoo.
  • Eye-scream
    #111
    Reeddel oda kell menni a tűzcsaphoz, és ráengedni a vizet. A vége télleg elég terminátoros lett. De tényleg faszság, hogy Doom ilyen brutális...inkább csinálták volna meg úgy, hogy vmi gigabrutál robotot készít és azt kell legyakni, vagy nemtom. Vagy asszem volt a képregényben egyszer, mikor Doom elcsórta a Silver Surfer képességeit és gigaerős lett-vagy az csak a rajzfilmben volt? Már keverem.
    A kézátváltozás asszem bent volt az Ultimate F4 képregénybe ami 2004es az eredetiben nem.
  • csm
    #110
    csá
    honnan lehet leszedni ezt a gammát?
    tudna vki adni egy címet?
  • Shep
    #109
    ja és mi ez a marhaság, hogy terminátor lett fátumból, én ilyenre nem emlékszem a képregényből, ráadásul mi volt pl az a marhaság, hogy a liftben folyékony volt a keze? sok terminátort néztek a készítők vagy mi, bár végülis a pókember filmben is a kezéből lőtte a hátlót (eszméletlen nagy marhaság)
  • Shep
    #108
    egész eddig jó játék volt de eeeeeeeeeeeeeeeez? eeeeez undorító, ráadásul a többi ember csak dísznek van semmit nem sebeznek rajta
  • Shep
    #107
    mi a büdös jónyavaja van mikor bennel lefogom, átvált reedre de az meg csak áll bambán nem üt meg semmi, mi a francot kell csinálni?
  • Eye-scream
    #106
    :D
    Ott én is elbénáztam egy darabig, ráadásul 2x kell megcsinálni. Ha még Jhonnyval csinálod akkor ne add fel lesz roszabb is :)
  • Eye-scream
    #105
    #72
  • Shep
    #104
    ly
  • Shep
    #103
    hogy a franc esne bele, hát egyszerűen itt szívok ezzel a szar kivégzéssel, nem tudom mejik okos dizájner találta ki de szívesen megrugdosnám, a francért kell ilyen marhaságot átvenni a dead to rightsból, na mindegy csak megverem vhogy aztán a káromkodások miatt meg kérhetek bűnbocsánatot.



    Oszi.
    üsdd a lábát, vagy futkározz el tőle és akkor bevadul és a földbe vág na olyankor üsdd, aztán ha elterült ütni kell a falon lévő jelet

    Bzozo: mahinálni kell az egyik terminálon,
  • bzozo
    #102
    Hi a játék elején reddel mit kell csinálni mikor kimegyek a szobából a folyosóra? Két ajtó van de nem enged semerre. Intro 2 pálya.
  • Oszi
    #101
    Hello!

    Hogy kell megölni Sue Stormmal a Tical dzsungeles pályán azt a nagy Behemót szörnyet aminek pajzs van a hátán és attól mindig föléled?
  • Eye-scream
    #100
    Ték.
    sry :)
  • Eye-scream
    #99
    Nem hinném, sztem a filmből Diablót tuti kihagyják, meg a Molemant is.
    Gondolom a Doom szálra mennek rá...
  • Eye-scream
    #98
    Igen.
  • Shep
    #97
    vajon a filmben is ennyi helyszín meg csata lesz? ha igen talán az egyik legjobb képregényből készült film lenne, de sajnos az eddigiek alapján nem nagyon bízok benne.
  • Shep
    #96
    A végén csak a kivégzéssel lehet elintézni Fátum dokit?
  • Eye-scream
    #95
    Nem jelzi.
  • Shep
    #94
    de gondolom azt jelzi sárga jel nem? nállam az nincs, na körbenézek megint
  • Eye-scream
    #93
    Döntsd ki a falat ahol meg van repedezve.
  • Shep
    #92
    hova a jó búbánatba kell menni, miután Bennel visszaváltoztam, ott rohangálok oda vissza de sehol semmi.
  • Eye-scream
    #91
    Ott azt kell csinálni, hogy megfigyeled milyen sorrendben villannak fel a monitorok, és abban a sorrendben futsz oda mindenyikhez gépelni(5).

    Egyébként most vittem végig a gamet, és tetszett. Talán egy kicsit túl sok robot volt bent. Most a bonus küldetést csinálom, és úgy nézem, hogy itt a régi arcuk van a szereplőknek.
    Ja és 31 F4 secrettel kapsz egy új játékmódot is: meg kell védeni a nagyit :)
    Nem egy nagy szám, de az öreglány beszólásai miatt érdemes kipróbálni egyszer kétszer :D
  • Shep
    #90
    na jó tovább haladtam, mert a 2. kapcsoló a rámpát nyitja le, nade mikor odamegyek visszapattanok vmi láthatatlan falról, itt hogyan tovább?
  • Shep
    #89
    Mi a bánatot kell csinálni, mikor az űrben reedel kell ügyködni, hogy az önmegsemmisítés elinduljon? első 2 termeben megcsináltam amit kell, elsőben 3 generátor felrobbantása, 2.nál nem tudom mi történt, de pisor akármik lövelnek ki a padlóból, a 3-nál meg azt mondja, hogy a következő kulcsot vagy mit nem találja, akkor mi van?
  • Shep
    #88
    ja ha minden game csak ennyire lenne fos nem is lenne itt gond
  • Shep
    #87
    jó akkor felejtsdd el, de mi azért jól el vagyunk vele :)
  • fitutufi
    #86
    felejtős game
    ehhez a foshoz kell 4 cd?
  • Eye-scream
    #85
    Most már kinyílik az ajtó, ha szétlövöd a növényeket. Azon a pályán sem találom az f4 secretet, ha megtaláltad szólj :)
  • Shep
    #84
    az úrhajón mit kell csinálni, megy a számláló visszafele, oldalt a nagy ajtónál amin növények vannak kinyitottam a 2 akármit, és most kék oldalt a cső, de ez mire volt jó?