243
Fantastic 4
  • Shep
    #83
    hát nem tudom nem emlékszem, de szerintem nem.
  • Eye-scream
    #82
    Az első börtönös pályán (ahol Sue val kell menni) megtaláltad te az f4 secretet?
  • Shep
    #81
    hogy vesznének el ezek a tetvek, a repkedő démon majom szar ahol az oszlopokról tölti magát vissza elég szar, folyton elcsap az a retek és emiatt - lessz a speckócsík anélkül meg nem tudom az oszlopokat szétverni, hú de idegesítő.
  • Eye-scream
    #80
    Jön a félszemű feka csávó és bekasznizza őket. Abban a videóban van pedig van egy jó poén :)
    Hogy hány pálya van azt nem tudom.
  • Shep
    #79
    ja tényleg egyébként hány pálya van?
  • Shep
    #78
    miután a téren megvertem a nagy robotot, hogy kerülnek a börtönbe, mert a nagy harcban véletlenül a videot is elnyomtam
  • Eye-scream
    #77
    A szobor:
    Először Mr Fantastic "hosszú ütésével"(F+4) addig csapkodod a fejét amíg le nem megy az élete. Ekkor bevadul és nekilendül-innentől már csak szét kell kapni a sztenderd módszerrel :)
    F+az adott karakternek megfelelő gomb buffolja a karaktert. Ergo a többiek saját erőikkel védik őt, pajzsot vonnak köré. Én nem nagyon szoktam használni.
  • Shep
    #76
    a múzeum végén az energia pajzsos szobrot hogy kell elintézni?
    Valamint még mindíg nem tudom mit lehet azzal kezdeni, mikor kiírja tippnek, hogy F+a karakterek ikonja
  • Eye-scream
    #75
    Na igen, az trükkös...én nem tudtam leállítani, azt a szobrot gyorsan kell elintézni, más megoldás nincs sztem.
  • Shep
    #74
    a csajt a múzeumban nem lehet leállítani vhol, mert egy-kettőre szétverik és kezdhetem előről a pályát.
  • Shep
    #73
    hát ez fantasztikus, de hát végülis miért is lenne más, hisz a címe is ez.
  • Eye-scream
    #72
    Mikor a gólem a földrekerül, akkor kell ütni azt a jelet ami tölti. Ezt is többször +kell ismételni.
  • Shep
    #71
    nem láttam, de a game elején ugye a filmbeli szereplők vannak úgyhogy ...

    A templomban van egy nagy gólem, a csajjal ütöm vágom, földrekerül de ekkor mi van a jel a falon visszatölti újra azt a dögöt, gondolom azt kellene kilőni, de hogyan, mert becélozni nem célozza be.
  • Eye-scream
    #70
    Bár a mozgása az szépen meg van csinálva, de az arca nem tetszik...
  • Eye-scream
    #69
    Fáklya még elmegy-bár kicsit debil ahogy "átlátszik" a ruhája a lángokon. Mr. Fantastic nekem se jött be így.
    A filmet láttad? Honnan szerezted meg?
  • Eye-scream
    #68
    Igen, ezt kell megismételni párszor...bár én a Thinggel ütöttem, ő nagyobbat üt. :)
  • Shep
    #67
    egyébként nem tetszik, hogy se Fáklya se pedig Mr.F nem úgy néz ki mint a képregényben, inkább mint a filmben,
  • Shep
    #66
    az ok mindkét erőpajzs létrejött és utánna kell ütni Mr. Fantascticel?
  • Eye-scream
    #65
    Sueval odamész a kezéhez, időnként meg fog jelenni egy fehér kör a talajon. Beleállsz megnyomod az 5öst, aztán meg felváltva a négyest és a hatost.
  • Shep
    #64
    de hogy fogom le a kezét?
  • bon
    #63
    amikor mindkét keze levan fogva a gumiemberrel odamész és elkezdedd ütni az a piros jelzésnél
  • Shep
    #62
    na feljött a föld alól vmi nagy dög, a csajjal lehet két erőteret vonni mellé, de az mire jó hogy lehet megölni?
  • Shep
    #61
    mikorfőellenfél van írja hogy F+az összes hős ikonja, na az mit jelent?
  • Eye-scream
    #60
    Grrr, help pls: Az első börtönös pályán, ahol Sue-val kell menni hol találom az F4 emblémát? Már fél órája rohangászok fel alá de sehol nincs.
  • Eye-scream
    #59
    Ha a narancssárga csík feltöltődik, akkor megnyomod az F-et és a Spacet együtt, ekkor aktiválja. Sebezhetetlen leszel és böszme erős. Sztem mr. Fantasticcel a legjobb, karikába görbül és tarolja az ellent mint a kuglibábukat :)
    A csíkot úgy tudod feltölteni, ha nem-energiaigényes kombókat használsz. Minél bonyolultabb, annál többet ad érte.
  • Shep
    #58
    ja én csak nyomkodom ész nélkül azt előhoz vmit :)
    a super hero akkor hogy is van?
  • Eye-scream
    #57
    Akkor azt kell csinálni, hogy figyeled a csíkot, és mikor eléri a zöld részt, akkor megnyomod azt a gombot ami a zöld rész fölött látható. Dungeon Lords játékosok előnyben-ott a ládanyitogatás működött ugyanígy.
    De asszem csak akkor lehet előhozni, ha pont az ellenfél háta mögött állsz, és csak a Lénnyel(Bár ebben nem vok biztos, de nekem csak vele sikerült eddig). Én nem nagyon szoktam bajlódni vele,, általában nem nagy ügy leverni a főmonsztákat. Amiért megéri, azok a látványos kivégzési módok.

    Amúgy számomra ez az idei év egyik legjobb játéka. Jó sztori, szép grafika, fasza videók, pár jó poén és élvezetes játékmenet. Harcból ugyan sok van, de legalább élvezetes, sok jó kombót lehet előhozni, a fejlődés már csak hab a tortán.
  • Shep
    #56
    mikor benyomja, a nagy ellenfeleknél, hogy finish akármi és nyomjam a use-t akkor nyomhatom én semmi nem történik, néha sikerül, de utánna mi van lehoz egy csíkot és annyi, mit kell olyankor csinálni, a másik hogy a fenébe jön elő a super hero, mert mikor az elején írta, hogy hogyan kell sikerült is megcsinálni, azóta se megy.
  • Eye-scream
    #55
    Hát nekem nem mennek ezek az időre elvégzendő dolgok... Diablót hogy a ***ba lehet megverni 4 perc alatt?
  • Iori
    #54
    olvastam vhol, de csak konzolra jön ki
  • Eye-scream
    #53
    Ehh az utána lévőt sem tudtam +csinálni időre...
    Most meg ebben a rohatt azték templomban szívok :) De qrvajó ez a game.
  • Maxtreme
    #52
    ehh thx :D
  • Maxtreme
    #51
    Nekem nem.
    Örültem hogy túléltem, nemhogy még időre is teljesítsem:))
  • Eye-scream
    #50
    Grrrr, valakinek sikerült megcsinálni 9 perc alatt azt a küldetést mikor Mr. Fantasticcel kell egyedül nyomulni a csatornában? Azok a rohadt föld alatti dögöket egy csomó időbe tellik kinyírni :C
  • Eye-scream
    #49
    Odamegy az ellenfélhez és felrobban :)
  • Maxtreme
    #48
    Énis vagy negyed órán keresztül ott szenvedtem :)
    Lőttem én már pókokat, sugárnyalábot, de csak nem akart összejönni:)
    Tényleg. A pók mire jó? :)
  • Eye-scream
    #47
    Kipróbáltam, bejövős. A hasonló típusú játékokkal mindig jól el tudtam szórakozni, úgyhogy nem meglepő, hogy tetszik. Legjobban tényleg a spiderman 2-re hajaz, csak hál' istennek nem annyire "kiddie" típusú. Összetettebb és hangolatosabb is ráadásul, és van bent vmi fejlődési rendszer is.
  • Since
    #46
    Honnan tudod hogy lesz? :)
  • runethecrow
    #45
    Jól van leesett nekem is...fél órába telt...:)
  • Iori
    #44
    lesz