243
Fantastic 4
  • RaveAir
    #163
    Közben megoldódott... Hogy ki volt az a barom, aki kitalálta ezeket a barom kombinációkat...
  • RaveAir
    #162
    Az utolsó pályán (remélhetőleg az), amikor Dr. Doom-al kellene végezni, akkor csak Fáklya tudja a kivégzéssel legyőzni, vagy van rá más mód is?

    Hmm... úgy látom, hogy valaki alattam majdnem ugyanezt kérdezte. Úgy néz ki, hogy akkor szenvednem kell tovább... grr...
  • Lacc 16
    #161
    scá. A trükkös cuccot úgy kell hogy minden jelnek megvan a maga megfelelő billentyűje.Ezt meg lehet nézni a menüben a billentyűzet beállításánál. Na mikor az a csík a zöld részbe ér akkor kell lenyomni a megfelelő billentyűt. Remélem világos ha nem írjatok és megpróbálok pontosítani.
  • Magiszter
    #160
    Azt a "trükkös csapást pontosan, hogy kell? MEt van ott hogy ezt meg azt kell lenyomni és alatta meg csíkok. Totál nem vágom hogyan kell nyomogatni azokat, mert ha gyorsan lenyomom egymás után amit ír akkor bepiroslik és Doom kilóméterekre elb*sz. Plíííz help, mert nagyon ideg vagyok!!!
  • bld
    #159
    ütni verni aztán amikor kevés élete van akkor a tüzes csávóval kell ráosztani vmit , vmi trükkös csapást asszem
  • ThugEdge
    #158
    hi!a legvégén mit is kő pontosan csinálni,mikor má 4-en vagyunk a főgané ellen?
  • NiGhTM4R3
    #157
    Már nem is kell:)
  • NiGhTM4R3
    #156
    Hi skacok, innen h kell továbbjutni?
    kep
  • ThugEdge
    #155
    ha megfexik a szörny ugorj fel a platformra és verd a kör alakú jelet,ezt kb 4x köll csinálni
  • matyi08
    #154
    na mind1, nem mutatja a képet. ott vagyok a dzsungelben, és most fejeztem be azt a templomos valamit, és most a nővel vagyok, egy teremben, valami kőszörny feltámad, legyőzöm, és nem tudok továbbmenni. légyszi segítsetek mit kell csinálni!
  • matyi08
    #153

    itt mit kell csinálni?
  • Lacc 16
    #152
    szívesen segítek.
    na akko
    1:mikor már reed is ott van akko kinyit minden ajtót egy konzollal mikor a pálya végén vagy és vissza kell menni az egyik folyosóra és ott lesz. Nemtom melyik teremben de ha nem találod elsőre akko nézdd meg az összeset.
    2:fáklyával le kell győzni a végén a szörnyet és nála lesz
    3:Reeddel miko bemész a generátor terembe és elmondja hogy mit kell csinálni akko nem mindegy miylen sorrendben mész be a termekbe. annyira emlékszem hogy az az utolsónak abba kell menni ahol lekell menni egy kissebb lépcsőn a konzolhoz és ott lesz mögötte majd egy ajtó ami kinyílik ott találod a bonust.
    4:én ott addig ugrállatma a fáklyával amíg össze nem jött a ráugrás a cuccra. sajnos nemtom máskép hogy lehet.
    Ha van még vmi akko írj és segítek ha tok és ha vmit itt nem túl érthetően írtam le szólj és elmagyarázom jobban.
  • White QVAS
    #151
    Hali.Csak simán fussak akkor át? Mert nem látszik a hid vége, nagy köd van..Akkor az action gombbal csak azt érem el hogy megtisztuljon a híd? Na megpróbálom...
  • Eye-scream
    #150
    Hát nemtom, én hardon még nem álltam neki.
    Ha megtaláltad az összes F4 secretet, akkor segítenél nekem néhánynál?

    1.:A legelső "Vault"-os pálya, ahol Sueval kell menni
    2.:A legelső űr pálya, ahol Johnnyval kell időre menni.
    3.:Az utolsó űrös pálya, ahol Reeddel kell menni
    4.:Az a DR. Doomos pálya, ahol háztetőn kell verekedni. Az F4 secret ott lóg a levegőben, de senkivel sem tudom megszerezni...

    A többi pályán én is megtaláltam...
  • Eye-scream
    #149
    Már írtam korábban...fuss át a hídon.
  • White QVAS
    #148
    Hali...A haverommal elkezdtük nyomni cooperativ modban a game-t, de a dzsungeles pályán elakadtunk. Egy hidhoz értünk, a túloldalt megjelenik Diablo, és át kellene jutni a túloldalra..De hogy? Mert ha nyomom az Action gombot a lény csak megrázza hidat de semmi extra.Help me..Thx
  • Lacc 16
    #147
    heló mindenki. megoldódott a gondom de most van másik. Végig vittem fullra a gamet minden fokozaton de nem oldotta fel a bonus 2 pályát. Mi lehet a gond?
  • Lacc 16
    #146
    És nem tud már nekem is vki segíteni? Mikor visszamegyek az űrállomásra és ott a végén Mr. Fantasiccel vok akko azon a részen hol van az a kis kerek forgó bonus cucc? Tudjátok mire gondolok remélem
  • Lacc 16
    #145
    ott ki kell ütni a szemüket
  • KáZé
    #144
    nekem vmi temple sealt kell szétütni a dzsungelben! az mi lenne! már betettem a helyére azokat a bábukat, de semmi nem történik csak a szem világít!mit tegyek?
  • Lacc 16
    #143
    ott bekell csalogatni őket a cellájukba és az majd bezárja őket. enniy.De már nekem is segíthetne vki.
  • sagjoz
    #142
    Sziasztok!

    Segítene vki? Ahol elakadtam annak apályának a neve Value 1 és nem tudom hogy hogyan marasztaljam életbe az meberkéket mert állandóan meghalnak és csak olyanok maradnak életbe akik nem mozognak és 5-t meg kellene mentenem! Help me please!
  • Lacc 16
    #141
    scá mindenkinek.Kéne help.Mikor visszamegyek az űrállomásra és ott a végén Mr. Fantasiccel vok akko azon a részen hol a .....ba van az a kis kerek forgó bonus cucc? Már csak az kéne és fullra meglenne a game. Légyszi segítsen vki.Amúgy tudtátok hogy a pokolban is kell menni és ott nem úgy néznek ki a szereplők? Főleg a Lény mer naon képregényes lett de nekem tettszik.
  • Shep
    #140
    na tessék Fáklya szőke, Bennek is van haja, Reed se 20 éves, igaz Sue nincs rajta de ő olyan a gameban is mint a képregényben
  • Shep
    #139
  • Eye-scream
    #138
    Lehet...sztem akkor is bénán néz ki. Az eredeti képregényben, meg a rajzfilmben is totál más feje volt. Jhonnynak is, meg a Thingnek is.
  • Eye-scream
    #137
    Fuss át a hídon...
  • gilaba
    #136
    HAli ujjab segítség kéne a dzsungelban vaok és egy pasi feltűnik 1 híd mögött valami harcosok jönnek és huzgálni kell a hidat én nyomkodom a nálam F-gombot (a kéz a sárga karikában)de semmi a híd élete megy eggyre lejjeb és lejjeb! mi a teendő előre is köszi!
  • Ma2ska
    #135
    Úgy értem láttam én már fiatalos külsejü enyhén öszülö embert zselézett hajjal...
  • Ma2ska
    #134
    ?.. ezt nem értem, hátul ösz a haja, zselét tett rá és 20 éves az arca ? Ez miért gond ?
  • Lacc 16
    #133
    Scá. Hamarosan feloldok minden bonust csak abban kéne help mikor Fátommal (Doom)először harcolok a 3 Fantsticcal akko ott hogy tom megszerezni a sicretet? Mer ott van a levegőben és nem tok odaugrani és a gumiember sem éri el.Vagy méigs?Tudna vki segíteni?
  • Eye-scream
    #132
    Használj kombókat. Az upgrade menüben le vannak írva azok, amikre már képes vagy. Csak azokért töltődik, amikhez nem használsz cosmicot(vagyis F billentyűt). Ha a sárga csík feltöltődött, akkor az F+space együttes használatával előhozhatod a karakter "super"-jét.
  • gilaba
    #131
    hali! segítség kéne!
    A bal felső sarokban megjelenik egy 4-es jel szerintem a combo és hogyan lehet azt megtölteni + pontokért ? már sikerült 1x de nem tudom csak vertem a billentyüzetet de tönkre ment valami más megoldás nincs?
  • KáZé
    #130
    kösz a helpet!
  • Lacc 16
    #129
    tom nem szép dolog és nem is zseretek de nincs vkinek csalás a gamehez mer számomra lehetetlen mindent feloldani és naon kiváncsi vok a többi cuccra is.
  • Lacc 16
    #128
    tom nem szép dolog és nem is zseretek de nincs vkinek csalás a gamehez mer számomra lehetetlen mindent feloldani és naon kiváncsi vok a többi cuccra is.
  • Lacc 16
    #127
    Ha vkinek kell még segítség szívesen segítek mert már végigvittem a játékot most csinálom a medium és hard fokozatot és próbálom megszerezni az összes plusszot.
  • Lacc 16
    #126
    Nálam alpbeállításon van a game és ott odamész a csajhoz a hapsival majd kenyomod az F-et és vele egyszerre a jobboldalon a plusz jelet amivel a csávóra lehet váltani.És a csajszi rádrak egy erőburkot amivel átmehetsz.
  • KáZé
    #125
    mikor sue-val találkozok a nyúlós hapsival a game elején, és van ott vmi nyaláb az ajtóban és nem lehet átmenni! írja hogy sueval védekezzek + a csávó, de ezzel mire utal? vagy hogy menjek át azon a nyalábon? azt írja menjek közel, de más rohadt közel vagyok!!!pls help
  • Shep
    #124
    kepregeny.net -en nézted, ott van pár régebbi is bár nem az elsők