243
Fantastic 4
  • Lacc 88
    #203
    Én is csak ezt tom mondnai mint C7, üsdd amíg ki nem fekszik ez a legjobb taktika. És vállj láthatatlanná akko nem csap meg.

  • Lacc 88
    #202
    Hát legjobb tudomásom szerint nem lehet onnan folytatni ahol abba hagytad a gamet minden részt újra kell kezdeni ha kilépsz és vissza. de lehet tévedek eddig még nem jöttem rá ha lehetséges a különböző pályák egyes részeire lépni.



  • C7
    #201
    az a Tikal 3, nem. ott a legjobb a cosmic + amivel emelsz, vagy az ugrásból cosmic támadás. ezt vagy háromszor négyszer kell csinálni, és a falon mindig verni. max. 4 forduló és kész
  • Flower
    #200
    "Én most a csajjal akadtam el, egy nagy szörnyet kell kinyirni. A hátát kell ütni, verni, amikor összeesik a falon egy ugyanolyan "jelet" kell szétverni. De akárhányszor csinálom, nem akar megpusztulni. Hogyan tovább?"

    Mindez egy gödörben van.
  • C7
    #199
    vki segítsen! ha megcsinálok egy részt, hogy lehet, hogy ne kelljen újra az egészet, csak mondjuk az utolsó pályát csinálni? ahányszor leülök Diablo-t megcsinálni, annyiszor kell az egész Tikal-t, ha egyszer nem sikerül az F4 secret, akkor tesóm kéri a gépet, 1 óra múlva meg az egész előről. HELP!!!
  • C7
    #198
    nem kell mentéss, majd megcsinálom én, köszi
  • Lacc 88
    #197
    Nem csak cheat-el lehet megszerezni ki kell gyűjteni vagy a forgó f4 jeleket vagy a pályákat végig vinni minde nehézségi szitnen és teljesíteni minden feladatot. Nem tom ezek közül melyiket kell hozzá megcsinálni, rég játszottam vele sajna nem emlékszem de max küldök mentést ha megtalálom.

  • C7
    #196
    én végigvittem Easy-n, az első két részt fullosan, a Vaultnál abbahagytam mert már vagy negyedjérenyomtam. Lacc16, a Hell bónuszpályát tényleg csak cheat-el lehet megszerezni? - mert az angol végigjátszásom azt írja
  • Flower
    #195
    Jó gém, néha szoktam, de elakadtam.
    (lásd lejjebb)
  • gamerboy91
    #194
    Játszik még valaki ezzel a gammával?
    Én most telepítem azt egyhuzamba végigviszem:D
  • Crazy Mate
    #193
    Sehogy sem lehet kikapcsolni az égést(leszállni a földre),ha a human torchal vagyunk?
  • Flower
    #192
    1. Boltból (drága)
    2. Letöltöd (ha megtalálod)
    3. Megveszed egy olyantól, akinek már megvan (olcsó, de chip kell a gépbe, hogy lejátszhassa az írott dvd-t)
  • zoliii
    #191
    honnan lehet meg szerezni ezt a játékot
  • joe1980
    #190
    Csak repülhetel vele,de nem akarok hazudni.
  • Crazy Mate
    #189
    A Human Torchal le lehet szállni,vagy csak repülni lehet?
  • mucsácsó
    #188
    jaja,azaz, főellen, és ilyen buzi benntszülött harcosok vagy mik jönnek mellé
  • ERykk
    #187
  • Flower
    #186
    Főellenség?
  • mucsácsó
    #185
    és arra valaki tud valamit mondani, hogy a Diablo-t hogy kell kinyírni? mert már nincsen élete, de még él, és akárhogy ütöm nem döglik a kurva anyját...
  • Flower
    #184
    Leirást tud valaki?
    Én most a csajjal akadtam el, egy nagy szörnyet kell kinyirni. A hátát kell ütni, verni, amikor összeesik a falon egy ugyanolyan "jelet" kell szétverni. De akárhányszor csinálom, nem akar megpusztulni. Hogyan tovább?
  • böröczk
    #183
    ez lenne az
    itt mit kell csinálni?
  • böröczk
    #182


    Hát én már a legelején elakadtam, tudom, biztos állati egyszerű a továbbjutás, de azért mégis megkérdezem, mit kell akkor csinálni, amikor legelőször vannak négyen együtt egy szobában, robottal összezárva meg egy zárt ajtóval? : - D

    (ha kell, csinálok screenshotot)


  • ghost2
    #181
    Kgrep1:vagy inditsd el a jatekot a -console 1 parameterrel ,utána jatek közben nyomd meg a F11-et és ott válazd az utolsó opcio-t
  • Lacc 16
    #180
    verdd szét a piramist
  • Kgero1
    #179
  • Kgero1
    #178
    hi!
    Egy kis segítséget kérnék!
    A muzeum-ba a 2.pályának a vége felé lessz egy valami akit le kellen ütni de amikor már majdnem végeztem vele akkor visszamegy az élete mert az a piramis vagy micsoda mindig ujratölti!!mit kell csinálni?
  • ghost2
    #177
    na végre!!!
  • ghost2
    #176
  • ghost2
    #175
  • zotyka
    #174
    megcsináltam
  • zotyka
    #173
    nah szóval, figyelt meg, hogy milyen sorrendben piroslik a monitor, és abban a sorrendben menj oda hozzájuk, és meg kell nyomni vmelyik gombot. Más-> NEM TUDJA VKI HOGY HOGY AZ ÖRDÖGBE TUDOM MEGCSINÁLNI A SUPERNOVÁT? mert az egy dolog, hogy ott a villentyűkombináció, de csak az első csíkig tudom felvinni, aztán kiírja, hogy TRY AGAIN.....ÖCSÉÉÉÉM
  • ghost2
    #172
    nincs ennek a jateknek magyar végigjátszása vhol?
  • ghost2
    #171
    csá ,nem tudja valaki hogy itt mit kell csinálni??

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • zotyka
    #170
    kösz! csak bonyolítom a dolgokat...így már menni fog
  • asfa
    #169
    azt kell csinálni hogy a foglyokat becsalod a ketrecekbe bemész utánad megy és kijösz és lezárul a lézer és ebből 5-öt asszem ha ezaz a pálya
  • zotyka
    #168
    csá! mit kell csinálni azon a pályán, amikor ki kell szabadítani sueval a foglyokat...összegyüjtöttem 5-öt, de semmi....pedig azt írta, hogy gyűjtsek össze legalább 5öt. nem értem
  • bld
    #167
    bazz nm lehecc ennyire....
    na jó szal angolul ezek szerint nm nagyon tudsz
    szal pajzsot kell csinálni a csajjal a billentyűkombináció jól látszik a képernyő bal alasó sarkában és akor át tudtok menni
  • ghost2
    #166
    senki nem tudja??????
  • ghost2
    #165
    ?
  • ghost2
    #164

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
    itt hogyan kell tovább menii?? pleae