764
Salgótarjániak irjatok!!!
  • Vlala #563
    Igen? Nem tudtam róla... Nógrádban megjelent már?
  • Vegas
    #562
    lol, vasárnap garzonból kidobta magát egy nő, csak 16 emeletet zuhant.. :/
  • KisBolhas
    #561
    Üdv mindenkinek!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek olyan, vagy van-e olyan ismerősötök a közelben, akinek Beagle kutyája van, és szívesen összeengedné egy kis hancúrra, az én kis biglimmel!

    És egyúttal szeretném figyelmetekbe ajánlani a www.beagle-club.hu fórumán belül a Salgótarján topicot, ahol egy lehetséges beagle-tali megszervezése folyik! Minden bigli tulajdonost szeretettel várok!
  • Vlala #560
    Én csak annyit látok, hogy mindenütt gejzírek csaptak fel a városban.
    Ja, meg a kedvencem, a téli útépítés...
  • Vegas
    #559
    na vázáp már?
    terjeszkedik a digi, huá huá... ^^
  • Vlala #558
    Hamarosan nézem!
  • Losmexicana
    #557
    meg is van http://losmexicana.mlap.hu
  • Losmexicana
    #556
    szijjasztok az új honlap készülőben :) de zenék viszont már vannak szóval ha valakit is érdekelne elérhet e-mail-en [email protected] vagy msn-en [email protected]
  • Vlala #555
    Igen, utána hallottam. Sajnálatos eset.
  • Vegas
    #554
    forgácsi a srác, a csaj meg acélgyári úti volt. szép környék mind a kettő..
  • Vegas
    #553
    gondolom azóta már hallottad, 15 éves csajt öltek meg, vagyis a sógora valami nyaralóházban vagy hol..
  • Vlala #552
    Gyilkolászás? Mesélj!
  • 42nd Intruder
    #551
    És tudnád mi minden folyik még errefelé...
  • Vegas
    #550
    lol, már itt is gyilkolásznak? :/
  • Vlala #549
    Megnézem.
    Végre, van mozink. :)
  • argos
    #548
    Sziasztok! Ha valakit érdekel egy új tarjáni fórum:) http://freeforum4u.hu/forums/forums.php?forum_id=738 Üdv:)
  • Vlala #547
    Van valami új hír?
  • Losmexicana
    #546
    Bevalósul egy álom Március végére kaptunk időpontot! A stúdió megvan! :)
  • Losmexicana
    #545
    yaya már csak az itt lévő front stúdiótól függ minden!
  • Vlala #544
    Miért ne sikerülhetne? Nem a helytől függ, sőt. Ez itt a lehetőségek városa, ahol eg hentesgyerekből is médiasztár lehet...
  • Losmexicana
    #543
    Salgótarján figyelem beszeretnénk törni a hiphop világba remélem sikerül attól mert Salgótarjániak vagyunk! http://twomaster.cwi.hu
    márciusban már albumok várhatók! :)
  • Vlala #542
    A Tarján és Somos közé épített akadálypályát láttátok már? Zseniális megoldás, kíváncsi leszek, ki lesz az első halott szombat éjszaka.
  • Vlala #541
    A bevezető szakasznál egyből két körforgalom, utána a Tesconál még egy, aztán a kórház felé még egy. Most a besztercén lesz még egy nagy, az "elkerülő út" felé (aminek az építkezését most kerülgetjük el, de kétlem, hogy a kamionosok rászoknának)... szépül a városunk, éljen, lelkesedjünk érte. Háromszoros hurrá a szépülő városnak. :)
  • 42nd Intruder
    #540
    Kb 2 hete voltam kocsival fent, nem kellett volna.. Már tarjánba bevezető körforgalomnál agyvérzés keringetett, mire a kórházik eljutottam halál... Pedig akkor még csak kezdetleges jellege volt... De poén ami ott folyik...
  • Vlala #539
    Igen, és emiatt az ember is stresszesebb, agresszívabb az autóban. Egy 25 perces, alig 1 km-es út alatt kétszer akartak megölni.
  • Vegas
    #538
    milyen dugo van mar istenem, rosszabb mint pest.. hal istennek kis ugyessegel ki lehet kerulni..
  • Vlala #537
    Kedvenc városom ismét alkot. Eddig is vakondtúrás jellege volt a városnak, most már inkább háborús övezetre emlékeztet. Ahol valamilyen véletlen folytán nincs feltúrva az út, (Besztercén az Ybl Miklós két év alatt harmadszor, királyság) ott teherautók, vagy Q7-es Audik robbannak le. Mindenütt bemondják, hogy "városfejlesztés folyik, a lakosság türelmét, megértését kérjük a szebb Salgótarjánért", de ha én parkolok két percig "tilos" (azaz Győzike számára fenntartott) helyen, akkor kapom a mikuláscsomagot Legközelebb kiírom a járgányra, hogy "városfejlesztés miatt, egy szebb Salgótarjánért parkolok itt, a poarkolóőrök szíves megértését kérem".
  • PiR8
    #536
    " ott van dél, ahol a tervrajzon észak...."
  • Vlala #535
    Na, ez a mi szeretett városunk. A mostani építkezéseknek sem látom a végét, még be sem fejeznek egyet, már bontják a másikat...

    A tervező kolléga bizonyosan összekeverte a tervet az órával: azon közismerten ott van dél, ahol a tervrajzon észak. :)
  • PiR8
    #534
    ... :):):) Csak mosolygok. Akinek van betekintése a st-i levélpapírokba, az könnyen rátalálhat a régi buszállomás tervrajzára. Van rajta egy FELFELÉ mutató nyíl, amit ugye rendes építészek ÉSZAKNAK értenek... ettől függetlenül DÉLI fekvésben építették meg, ezért is kellett a buszoknak U-alakban kikanyarodniuk onnan a 21-esre :)
    Na ez a LOL.
  • 42nd Intruder
    #533
    Hülye :D
    Amugy vasárnap már üzemelt a buszállomás, csak annyi a szépséghiba, hogy a miskolci busz első csomagtartóját résnyire lehetett kinyitni csak, mivel ott volt az oszlop. Ettől függetlenül szép és modern. Remélem nem teszik tönkre nagyon hamar.
  • Vlala #532
    Igen, mert valaki valahol valamit elnézett, és a buszok nem férnek be, illetve nem tudnak megfordulni a szép új állomáson. Nevetséges.

    Lehet, hogy majd kapunk kisebb buszokat, ha jól láttam, a Volán-telepre már megérkeztek a kék-fehér, négyszemélyes Smartok. :)
  • 42nd Intruder
    #531
    Am ez tényleg jó, kész a buszállomás, a buszok meg még mindig máshol kolbászolnak... lol :D
  • Vegas
    #530
    D::
  • Vlala #529
    Ez a topic is szépen kihalt, lassan átmegy blogba :)
    (de jó, ezek szerint én vagyok az egyetlen tarjáni SG-s, tehát hazudhatok :) )

    Az új buszvégállomásunk csodaszép, bár a buszok még mindig a városban akadályoznak. A Rendőrség felé vezető utat szépen el****ték a gyönyörű felüljáró miatt, nem beszélve az egyik utolsó ingyenes parkolóhelyről. Szépül a város, jeeee.
  • Vlala #528
    Éljen az új Jószolgálati Nagykövetünk! (a többi gondolatomat - a fórumra és fórumozókra tisztelettel nézve most nem írom le, mert a Gumi Dühöngője sem bírná el.
  • Vlala #527
    A mai közlekedés kiérdemelte az Őrültek Városa címet.
  • Vlala #526
    Sajna elvitték :( Ma voltam kérdezősködni.
  • Vlala #525
    Nem tudom, a Drága Igazgatónő menyire válik be városanyaként. Egyelőre ne csináljunk semmit :)
  • PiR8
    #524
    Fidesz nyert ... el se hiszem.. s Puszta Béla, mint független, alig kapott néhány szavazatot. :D
    Örüljünk vagy sírjunk? :P