764
Salgótarjániak irjatok!!!
  • Sickness
    #604
    egészségedre
  • McKenny
    #603
    itt fogok éldegélni kollégiumba 1 évig:D
  • Vlala #602
    Majd körbekérdezek.

    Ez sem rossz.
  • Ronny
    #601
    nem tudjátok melyik iskolában bántalmazták a tanárt?
  • Sickness
    #600
    nc de komolyan. ilyeneken már csak pöffentek.
  • Vlala #598
    Az útépítők már csak ilyenek. Várják a jó időt, aszfaltozni csak -10-ben, esőben szabad, különben nem repedezik fel nyáron, és nem lesz munkájuk jövőre.
  • Nuno88
    #597
    Meg az SZTK-Kórház mentén a 21-es csak 2 hete van feltúrva és 30 övezet van -.-
  • Vlala #596
    A Garzon vonzza a hülyéket.
    Nem igaz, hogy ne lehetne valami biztonsági intézkedést tenni a potyogók védelmére...

    De kit érdekel a Garzon, hiszen olyan szép szökőkút van a körforgalom közepén, még világít is, és a belvárost elkerülő utat is csak fél éve javítják.
  • Sickness
    #595
    Tegnap ... Garzon FTW. Láttuk is. Mondjuk az esést nem csak a srácot :///
  • Vlala #594
    Élem az informatikusok unalmas életét.
  • akyyy
    #593
    egész tarjánt bejártam (futár)
  • Vegas
    #592
    te hol dolgozol vagy mi a f. csinálsz? ennyire ne legyél már anonímusz
  • Vlala #591
    Pörög a topic. :)
  • Vegas
    #590
    Tudom, azért kérdeztem mert láttam a kmse logót a galériádban. Nekem meg sógorom ;>
  • Nuno88
    #589
    sztyopát? :D
    csapattársam Karancsalján :D
    De Ő nem besztercei...
  • Vegas
    #588
    hnn
    sztyopát nem ismered véletlenül?
  • Nuno88
    #587
    Ehh Tarján topic =)
    Beszterce powaaa...
  • Vegas
    #586
    mármint?
  • akyyy
    #585
    te vagy a cigó, én nem vagyok az.
    csak tegnap szinte egész nap a te cigánysorodon vótam. érteM?
  • Vegas
    #584
    csó te kis cigóny
  • akyyy
    #583
    Heló!
  • Vlala #582
    Ez a jó hozzáállás.
  • Losmexicana
    #581
    Ez Salgótarján de van jó oldala is nem csak rossz. lehet ha máhol élnénk rosszabb körülmények fogadnának! (http://losmexicana.mindenkilapja.hu)
    Salgótarján újra DarkLife ezen a honlapon ezt is figyelembe vehetitek majd! Van esély hogy hiphop-ban elérjenek vmit a Tarjániak? Szerintem van itt az esély ! :)
  • red13
    #580
    Én egyszer már elkerültem ebből a városból, felüdülés volt. Aztán rá 1 évre vissza kellett jönnöm. Maga a pokol. Már alig várom a május-júniust hogy újra itt hagyjam ez a porfészket.
  • Vlala #579
    Nem telik rá. Elvitte a pénzt a nagyszerű, körforgalom közepén álló kivilágított szökőkút, a fél éve átadott városközpont-elkerülő szakasz javítási munkálatai, a nagyszabású karácsonyi kivilágítás és a város közepére helyezett 5x5 méteres műjégpálya.
    Azért, mert ahhoz, hogy az ózdi "lakosságlétszám-utánpótlás" ideköltözzön, giccs kell, nem eltakarított út.
  • 42nd Intruder
    #578
    Az a szomorú, hogy nemcsak erre....
  • red13
    #577
    A válasz egyszerű. Mert ez tarján.
  • 42nd Intruder
    #576
    Valami hozzáértő elmagyarázhatná nekem, hogy havazás idején a városokban, főútakon miért nem túrják a havat, a sószorók miért nem szórnak stb... Ma is láttam két külön helyen két hókotrót, de egyik sem takarította az úat, valamint egyik sem szórta a sót.... Valamiértelmes ötlet?
  • Vlala #575
    Valószínűleg igaz a hír, őket a legkönnyebb idecsalogatni... Teszel eghy szép szökőkutat a körforgalom közepére, már jönnek is, mert itt "luxuskörülmények" között élhetnek. Valószínűleg egy-egy plazmatévével is megtámogatja őket városunk nagyrabecsült vezetősége.
  • Vegas
    #574
    Nekem azt mondták jönnek az acélgyári útra :s
  • Vlala #573
    Én csak azt hallottam, hogy miután Somoskőújfalu önálló falu lett, kevés a lakosság létszáma ahhoz, hogy megyei jogú város legyünk. Erre lenne megoldás az emberimport.
  • Vegas
    #572
    HEY!
    Az igaz hogy Ózdról kitelepítik a fekákat és pont IDE?
  • 42nd Intruder
    #571
    Én meg 1 héten átlagban vagy 5ször... Oda-vissza :D
  • Vlala #570
    Mátraverebély? Nincs túl messze. Hetente kétszer átmegyek rajta.
  • SZilaJMaGGoT
    #569
    Ki gondolta volna, h van ilyen tápig is... XD Én verebélyi vagyok nemtarjáni... :D
  • KisBolhas
    #568
    Figyelem!!! Körbekerített helyet keresek Salgótarjánban vagy környékén, ami alkalmas egy kutyatalálkozó megrendezésére!Aki olvassa és támad vmi jó ötlete, az kérem jelezze nekem priviben. Előre is köszönöm! :)
  • Losmexicana
    #567
    2.full album Mexyke-Árnyékból jöttem!>http:losmexicana.mlap.hu
    ez odabasz Tarjánból nem úgy mint Győzike :)
  • Vegas
    #566
    =D
  • Vlala #565
    Igen, olvastam. Elég szörnyű.

    De legalább a kedvenc indiánjaimat visszahozták a városba, most is itt zenélnek a főtéren.
  • Vegas
    #564
    asszem a tegnapiban volt