1926
  • Gregorius
    #1766
    Látod, ez már így önmagában igaz. :) De ezek szerint mégsem Talmácsi az egyetlen magyar versenyző. És mondjuk a Hungaroring sem azért "telik" meg, mert tele van az F1 magyar pilótákkal.
  • cafe986
    #1765
    A Balatonringet eredetileg 2010.-re tervezték, aztán egy hírtelen ötletből lett 2009.-re dátumozva mert a a Dornának is kellett egy versenyhelyszín a kínai GP helyére. Én nagyon remélem, hogy az eredeti terv szerint akkor jövőre megépül.
  • [Jakuza]
    #1764
    Azt hogy beultetett egy versenyzot, amit valljuk be meg sem erositettek Talmacsi helyere az nem jelenti azt, hogy a Balatonringen ujra megkezdodtek az epitkezesek. :D
  • Gregorius
    #1763
    Martinez szerint Favaro tehet a válásról, csakhogy Talmácsi dönti el, hogy Favaro miről tehet és miről nem. Talmácsi viszont egyértelműen azt nyilatkozta, hogy ő döntött mindenben. Martinez tárgyalni akart Talmácsival, de Talmácsi nem engedte, hogy a menedzsere nélkül tárgyaljon vele. Lehet itt mondogatni, hogy Favaro a bűnös, de Talmácsi dönti el, hogy Favaro hol van ott és hol nincs. Namármost ha ez tényleg így van, akkor Martineznek is a napnál világosabb, hogy Talmácsi tehet a dologról, és nem Favaro. Akkor viszont miért Favarot okolja? Miért keni el ezt a dolgot? Csak azt az egy megoldást látom, hogy valóban át akarta nyomni Talmácsi búráját a menedzsere nélkül, és ezt a lehetőséget szívesen tartja a kalapban. És én láttam azt az ölelést, ahogy elváltak. Nagyon őszinte volt.
  • Gregorius
    #1762
    Nem is értem, amit mondasz. Pont ott van a cáfolat abban, amire reagálsz. De lehet, én néztem félre valamit.
  • modellmaker
    #1761
    nem ezt mondtam. valszeg nagyon is jó oka volt, annak amit csinált, csak sztem más csapathoz ezek után nem lesz vmi egyszerű bejutni.
  • Lteebee
    #1760
    Ja, kussolhatna, lapíthatna egész életében, ahogy a magyar társadalom teszi.
    És akkor igaz, nem érne el sikereket, sosem keresne igazán jól, de nem is bántanák és nem kéne konfrontálódnia.
  • cafe986
    #1759
    A gpone.com híre szerint Aspar Martinez megtalálta Talma utódját Németh Balázs személyében. A MotorShow1-ből jól ismert fiatal magyar tehetség már indult világversenyen a FullGas Racing Team színeiben a Stock VB-n, valamint a Factory Racing színeiben is. Régóta nem hallottunk róla, utoljára akkor keltett feltűnést, amikor rommá verte az Alpok Adria mezőnyt tavaly a Hungarorien.



    Németh Balázs 21 éves, 6 éves kora óta motorozik. Versenyzői karrierje 2005-ben indult be igazán,óriásit ugorva az utánpótlás 50 ccm special géposztályból a superstock 600 felnőtt mezőnyébe került. Már a 2. versenyén dobogóra állhatott Rijekában, 3. helyezést ért el. A következő futamán Brnoban 2., majd a Hungaroringen legjobb magyarként az Alpok Adria értékelésben ismét egy dobogós 3. helyet szerzett. 2006-ban már a Stock1000 kategóriában indult, 2 futamgyőzelmet szerzett az Alpok Adria Bajnokságban. Egy sérülés akadályozta ebben az évben, de az év végi értékelésben így is a 4. helyet szerezte meg. 2005-ben 600ccm-es, 2006-2007-ben 1000ccm-es Stock motorral nyerte meg a Hungaroringen megrendezett Endurance futamokat. 2003 óta supermoto versenyeken is indul, elnyerte a legtehetségesebb fiatal címet. 2007-ben a FullGas RAcing Team színeiben a Stock 1000VB-n szerepelt, 4 bajnoki pontot gyűjtött. 2008-ban a Factory Racing Team színiben a Supersport600VB-n indult. Hogy mindez elég lesz-e Talma pótlására? Mugelloban meglátjuk!
  • [Jakuza]
    #1758
    Miert ? Elmondjam az en verziom ? Na jo elmondom, keres nelkul is. :D

    Azert mert igy egyszeruen lelehet a dolgokat zarni a balatonringgel kapcsolatban.
    Ugyebar azt tudja mindenki, hogy mar leallt az epitkezes is, ha Martinez megtudja a kapcsolatot is szakitani az egyetlen magyar versenyzovel aki megtoltene a palyat magyar szurkolokkal, az egyenerteku azzal, hogy megoldhato az egy tollvonassal, hogy ne tegyek be a versenynaptarba a futamot.
    Igy nem kell tobb penzt beleolni a semmibe.
    Ne lepodjetek majd meg akkor, amikor bejelentik ugy mint iden, hogy meg sem lesz itt futam.
  • desigo
    #1757
    Talmácsi Gábor csapat nélkül (Tények riport)

  • Landren
    #1756
    2009. május 25., hétfő 18:55 | Frissítve: 18 perce
    Talmácsi Gábor és Jorge Aspar Martinez hétfőn teljes egyetértésben váltak el, megölelték egymást, de akkor miért nem tudtak megállapodni? Kinek az oka, hogy nem maradnak együtt? Ki kapja meg a bajnok motorját? Háttérbeszélgetésen kerestük a válaszokat.

    Nagyon szűkszavúan válaszolt Jorge Aspar Martinez Talmácsi Gáborral történt szakításának valós okaira, mint mondta, nem akarja, ”hogy még több vér folyjon és nem lenne pozitív Talmácsi, a csapat, Magyarországra nézve sem”.

    A felek hétfőn látszólag teljes egyetértésben váltak el, búcsúzóul még meg is ölelték egymást mutatva, nekik semmi bajuk a másikkal. De akkor miért nem tudtak megállapodni? Kinek az oka, hogy nem maradnak együtt?
    hirdetés

    Martinez a bajnok egyoldalú szerződésbontása [1] után konkrétan kimondta, Talmácsi menedzsere, Stefano Favaro tehet a válásról [2]. Ezt a budapesti sajtótájékoztatója után nem erősítette meg, azzal terelte el a kérdést, ”lezárult egy szakasz, többet nem szeretnék arról beszélni, kinek a hibája”.

    Annyit ő és expilótája sem tagadott, hogy az egyetlen gond a médiajogokkal kapcsolatos, nem tudtak róluk megegyezni, ezért mennek szét. Arra viszont egyikük sem válaszolt, ez mit takar pontosan, bár megkérdeztük mindkettőjüket.

    A gyakorlatban a médiajog elméletileg annyit tesz, mikor kinek nyilatkozik Talmácsi, kinek a reklámjában szerepel, kinek a PR-eseményeit látogatja sztárvendégként, vagyis kit reklámoz a személyével.

    Talmácsi ezért a személyes szponzoraitól - meg azért, hogy viseli a feliratos pólójukat - pénzt kap, a csapat szponzoraitól viszont nem, az istálló eseményeire ingyen kell járnia. ”Talmácsi szponzorai a három év alatt egyetlen eurót sem tettek bele az Aspar teambe” – tudtuk meg Martineztől hétfőn.

    Tavaly megírtuk, mi mindent hirdet az exvilágbajnok [3], amiből valószínűleg szép összeget kasszíroz. Jó fizetést kap, illetve kapott eddig Asparéktól is, mert nekik versenyez, ennek ellenére nem budai palotában lakik és szponzorautóval, Ford C-max egyterűvel jár. (Menedzserének [4] van egy Ferrarija, a sávolyi versenypálya tervezett helyéhez azzal érkezett a tavalyi sajtótájékoztatóra.)

    Talmácsi egy éve Magyarországon csak pénzért ad interjút, sajtóközleményt, ingyen nem élménybeszámol és nem jelenik meg semmilyen eseményen.

    Megkérdeztük Martinezt, hallott-e erről, de nem akart belemenni a válaszadásba. Annyit mondott, ”van aki így dolgozik, de én 27 év motoros élet alatt hasonlóval nem találkoztam [5], mi a pilótáinkért nem kérünk pénzt”.


    Mivel Martinez és Talmácsi sem felelt a legérdekesebb felvetésekre – mik voltak pontosan a nézeteltérés okai, ez mennyi pénzt jelent és kinek – nem lesz sárdobálás, de az igazság sem derül ki, csak sejteni lehet.

    A történtek ellenére Martinez még mindig nem zárja ki, hogy a jövőben egyszer újra együtt dolgozzanak és megengedi, hogy exversenyzője máshová írjon alá. Szerződésük szerint joga lenne ezt megtagadni, de a magyart kedveli, elengedné.

    Nincs viszont hova, mert Talmácsiért nincs jelentkező, maga sem tudja, mi lesz vele [6], mikor fog újra motorversenyezni. Pedig, mint mondta, élete formájában érzi magát.

    Balatonringes motorja üres, de csak egy napig. Pontosabban Alvaro Bautista motorja, ugyanis a háttérből megtudtuk, Talmácsi és menedzsmentje az éve elején kételkedett benne, hogy ugyanolyan jó Apriliát kap, mint a menő spanyol, ezért Martinez elcseréltette velük a gépeket: Talmácsi Bautista, Bautista Talmácsi eredeti 250-esével ment eddig.

    A motor üresen nem marad, biztos hogy magyar, nagyon fiatal és nagyon tehetséges ismeretlen üli meg, de mivel hasonlóan erős gépet még nem próbált, mindenképp kockázat.

    Martinezék sokat gondolkoztak, ne ültessenek-e rá inkább egy tapasztalt profit, de végül a magyar projekt miatt magyar mellett döntöttek. Pedig egy nagy név, aki exasparos, spanyol, 250-es, de jelenleg nem apriliás, boldogan és azonnal rápattant volna. Mivel a követelményeknek csak egy valaki, Talmácsi 2007-es 125-ös riválisa, a jelenleg Hondán futó Hector Faubel felel meg, azt feltételezzük, róla lehet szó.

    PR-szempontból sem vette volna ki jól magát, el is vetették, de kedden kiderül, ki az a hazai tehetség, akinek karrierjét a nulláról felépítik, és évek múlva az új Talmácsi lehet.
  • Landren
    #1755
    szomorú hír ez, mert ha vissza is tér, de nem kap normális motort, akkor dobogóért már esélye sem lesz küzdeni. és ez nem csak a mostani évre értendő...
  • modellmaker
    #1754
    sztem is. ezek után senkitől nem fog egy jó szót sem hallani sztem.
  • Peppus
    #1753
    Talma Motogp-s karrierje itt véget is ért..
  • cafe986
    #1752

    Hétfő délután Budapesten tartott sajtótájékoztatót Jorge Aspar Martínez, Talmácsi Gábor korábbi csapatfőnöke. A magyar versenyző menedzsmentje a Francia Nagydíj előtt jelentette be, hogy a második motor hiánya és a kommunikációs jogok egyoldalú megváltoztatása miatt szerződést bontott a Balatonring Teammel.

    Talmácsi délelőtt személyesen tárgyalt Martínezzel a kialakult helyzet miatt, a találkozón döntés született a versenyző jövőjéről. "Kellemetlen nekem ez a helyzet" - kezdte Martínez. "Ötödik helyen álltunk, minden jól ment, majd Gábor úgy döntött, szerződést bont a csapattal. Le Mans-ban már nem is indult, próbáltunk megoldást találni, de a médiajogok miatt nem tudtunk megegyezni. Szeretném megerősíteni, hogy személyesen Gáborral semmilyen konfliktusom nem volt, csak a legjobbakat tudom kívánni neki."

    "Mi tovább küzdünk a magyarországi projektért, a Balatonring még nagyobb lesz, mint terveztük, igyekszünk új magyar versenyzőket találni. Köszönet illeti minden szponzorunkat, akik az eddigieket lehetővé tették."

    Talmácsi gyorsan lefordította az elhangzottakat, amely azt jelenti, hogy a versenyző és az Aspar között véget ért az együttműködés. "Úgy döntöttünk, nem folytatom a motorozást a Balatonring Teamnél, de az Asparnál eltöltött időkre szívesen emlékszem vissza, harag nélkül válunk el."

    Talmácsi öleléssel búcsúzott Martíneztől, jövőjéről azonban nem akart beszélni. A csapatfőnök annyit tett hozzá az elhangzottakhoz, hogy már tárgyal új magyar versenyzőkkel, akik nem olyan jók, mint Talmácsi, de szép reményekkel indulhatnak a gyorsaságimotoros-világbajnokságban.

    Talmácsi kérdésre válaszolva elmondta, hogy a médiajogok körüli hercehurca valóban olyan komoly kérdés, amely miatt megérte a szakítás, nem csinál bohócot magából. Hogy pontosan milyen részletek miatt nem jött létre az egyezség, arról Talmácsi nem akart beszélni, de leszögezte, hogy ez nem a pénzről szól.

    Kiderült, hogy ugyan Martínez kikötötte, csak Talmácsival akar tárgyalni, a délelőtti tárgyaláson Stefano Favaro is ott volt. "Szép jövő vár rám és az egész Asparra" - bizakodott Talmácsi. "Személyesen rosszul éltem meg a történteket, de már kár a múltba nézni" - folytatta Martínez. "Koncentrálunk a világbajnokságra és a magyar projektre, igyekszem megoldani összes problémánkat, hogy még nagyobbak lehessünk."

    Talmácsi nem hirtelen döntést hozott, nem bánta meg a szakítást, úgy véli, a múlt alapján eddig jó döntéseket hozott. "Valaminek a vége egy új dolog kezdetét jelenti" - titokzatoskodott Talmácsi. "Minden lehetőségem megvan arra, hogy még idén motorozzak, de erről továbbra sem szeretnék mondani semmit."



    Martínez békével vált el Talmácsitól, az ő engedélye is kell ahhoz, hogy a magyar versenyző idén másik csapatban induljon, de szerinte ezzel nem lehet gond. "Csak megerősíteni tudom, nem áll szándékomban Gábor útjába állni, sok sikert kívánok neki. Elméletben szezon közben nem lehet váltani, hacsak a csapat nem engedélyezi ezt írásban. A kapcsolat jó, meg kell néznünk, milyen körülmények között lehetséges a váltás, ha úgy alakul."



    A Balatonring kedden közleményt ad ki, melyben megnevezi új, várhatóan magyar versenyzőjét.



    Talmácsiék hétfőn tárgyalhatnak Martínezzel
  • Gregorius
    #1751
    Hát gyakorlatilag azt, hogy Gábor felmondta a szerződést, merthogy hónapokat késtek a második motorral, mert még a szezon előtti edzésekre ígérték, de nem hogy az éles edzésekre, de végül ugye a futamokra sem érkezett meg a motor, csak akkor, amikor Gábor úgy döntött, hogy felmondja a szerződést. Ráadásul állítólag az istálló nem volt hajlandó tárgyalni velük semmiről, beleértve a reklám tevékenységet is, ami körül az a félreértés volt. Az egyetlen alkalom, amikor az istálló előállt az ötleteivel, az a futam napja volt. És ebből lett elege Gábornak többek között, hogy mindig úgy küldték ki motorozni élesben, hogy előtte állították bele az ideget, hogy hol mit módosítanak a szerződésekben. Dióhájban. Állítólag most ott tartanak, hogy van A terv és B terv, amik között szerepel a Superbike is.
  • lac556
    #1750
    mit mondtak?
  • Gregorius
    #1749
    Most volt a Sport1-en riport Talmával és a menedzserével, és elmagyarázták a dolgot frankón. :)
  • cafe986
    #1748
    Lehet, de Viktória kétszer is ledobta magáról.
  • Lteebee
    #1747
    Nekem Jorge kicsit sárosnak tűnik.

    Azt mondja, annak ellenére megkapja Gábor ezt a hatalmas supportot, meg a tuti mocit, ahogyan tavaly szerepelt.
    Mintha a tavalyi szereplés nem a fosfelhő rsa-n múlt volna!
  • Laffite
    #1746
    a második sorban saját magadat hazudtoltad meg, ezt írtam le én is, akkor miért vitatkozol?
  • REPS0L
    #1745
    ajaj, Talma utód :DDD
  • SitatiS
    #1744
    Lehet igazad van! :)
    Qual 125cc
  • JGTC
    #1743
    Nagyon jól hangzik, csak sztem semmi valóság alapja. De ne legyen igazam! Viszont tavaly még 125 idén meg már akár MotoGP ha vb ha nem lehet nagy falat lenne, csak azért írom ezt mert voltak már elötte némileg hasonló példák...
  • Lteebee
    #1742
    Csak bátran Talma, hajrá!
  • desigo
    #1741
    Remélem,hogy megy Talma a MotoGPbe és pár éven belül kap versenyképes motort.Nem hinném,hogy nagyon amatőr lenne hisz mégiscsak egy világbajnok.

    Most a managere megmutathatja,hogy hova intéz neki helyet...
  • SitatiS
    #1740
    Igaz vagy hamis?!
    Talma és Yuki Takahashi egy csapatban!?
  • Peppus
    #1739
    Jajj ez hülyeség.. Világbajnok nem? 125-ben is televan a mezőny spanyolokkal,olaszokkal, és jé mégis világbajnok lehetett. 250ben is simán nyerhetne, igaz biztos nem kap olyan mocit mint Bautista, de olyan vas csak nagyon keveseknek adatik meg ebben a mezőnyben. Itt csakis a pénzről szól az egész. Favaronak már nem éri meg így ez az egész, és belekötöttek minden kis apróságba, hogy legyen valami indok. Most szerinted lenne egy picurka esélye is a MotoGP-ben? még a 250-es gépet sem szokta meg igazán. Neki most a 250-ben kell bizonyítania,itt még lenne esélye is a dobogóra. Motogp-ben kb 1 percig mutatnák, mert az ő tapasztalatával, és azzal a motorral max a középmezonyben motorozgathatna maximum, de inkább sereghajtóként valahol alaposan lemaradvan. És ott nincsenek olaszok, spanyolok, japánok? szinte csak azok vannak, ott sem engedik majd győzni? akkor minek motorozik? :) mert ha úgysem engedik, mi értelme? :)
  • desigo
    #1738
    Jorge Aspar Martinez szerint a magyarországi médiajogok elvesztése miatt mondta fel a Talmácsi-menedzsment a pilóta istállójával futó szerződését.
  • Laffite
    #1737
    van egy olyan érzésem, hogy Talmának már korábban kínáltak egy lehetőséget a király kategóriában, amit meg akar ragadni és ehhez kellett egy indok a szerződésbontásra, itt pedig kapóra jöttek ezek a dolgok amikről most szó is van...

    mindenesetre én úgy érzem most van olyan kusza a legnagyobb kategória mezőnye, hogy egy privát csapattal is lehet feltűnő eredményeket elérni, ami ugródeszkát jelentene 2010-re... ugyanakkor a 250-ben most elég nagy a "tumultus" és spanyolok, olaszok sokasága áll előtte már most is a fontossági sorrendben, nekik nem érdekük, hogy egy magyar elhappolja ismételten a vb címet a meghatározó országok versenyzői elől, valószínűleg ennek a ténynek az oldalvizét érezte meg néhány futam alatt Talma...

    bátor lépés ez, de simán bejöhet ez a húzás... valszeg érzi magában a lehetőséget és akkor miért ne próbálná meg...?

    én személy szerint inkább nézném őt 10-15. helyeken a nagyok között egy privát motorral és örülnék a pontszerzéseknek (és látunk már 125-ben is kiscsapattal csodát tőle), szóval inkább az, mintsem hogy azért tördeljem a kezem, hogy 250-ben év végén 6. lesz vagy 8. az összetettben, mert többre úgysem hagynának neki lehetőséget...
  • ManoNegra
    #1736
    LOL

    Részemről mind a három felet megértem. A legfontosabb, Gábor jövője!
    Ezt Favaronak is el kellene fogadnia. T udom, hogy Gábor sokat köszönhet neki, de egy barát a barátja érdekeit is figyelembe veszi.
  • Landren
    #1735
    Az már tisztán látszik, hogy nehéz lesz ebből jól kijönni.
  • Peppus
    #1734
    „Gábor nem teheti meg következmények nélkül, hogy egyszerűen eltűnik" - nyilatkozta a Martinez a Kossuth Rádiónak. Szerinte a kommunikációs jogok sohasem voltak Favaróé. „A pilótával, tehát Talmácsi Gáborral kapcsolatos valamennyi jog 2006 óta a miénk volt, és most is a miénk. Csupán annyi történt, hogy mi kölcsönadtuk ideiglenesen a médiajogokat Favaro cégének, a Faster Managementnek, hogy Gábor képével, imázsával kapcsolatos jogokat használja Magyarországon. Csakhogy most, amikor már van egy csapatunk Magyarországon, a Balatonring Team, semmi szükség Favaro cégére. A jogokat mi magunk is tudjuk értékesíteni, Gábor imázsáról nem is beszélve. Így hát visszavettük ezeket a jogokat, amelyek soha nem is voltak Stefano Favaro birtokában. Ő azonban ezt nem hajlandó elfogadni, és így ő az egyedüli felelős a kialakult helyzetért. Ő, és nem Talmácsi Gábor, aki nagyszerű pilóta és remek ember. Favaro az oka annak hogy Gábor karrierje veszélybe került.
  • sb1
    #1733
    "Újságírói kérdésre a motoros kijelentette, az sincs kizárva, hogy kategóriát vált. Ez lefelé, a 125 kcm-ben a korhatár miatt semmiképp sem képzelhető el, viszont a királykategóriában szívesen kipróbálná magát.

    Ha Talmácsi marad a 250 kcm-ben, és csapatot vált, eddig megszerzett világbajnoki pontjait megtarthatja."

    Azért azt a királykategóriát szerintem el kellene felejteni, mert inkább itt kellene az élmezőnybe tartozni, mint ott sereghajtóként szerepelni, de ez csak az én magánvéleményem.

  • M@TriX
    #1732
    nagy újdonságot nem mondott, amit már eddig is lehetett tudni, amiket beidéztünk lentebb.
  • M@TriX
    #1731
    pontosabban, MediaPlayer-el: livestream.tv2.hu
  • M@TriX
    #1730
    Az MTI-hez pénteken eljuttatott, három pontba szedett cáfolatban a Balatonring Team elsőként azt említi, hogy szerinte Talmácsi első három futamon elért kiváló eredményei (10. hely, 4., 7.) nem születhettek volna meg a megfelelő körülmények nélkül. Másodikként a közlemény a csapatfőnök Jorge Martinez Asparnak a magyar motoros iránti bizalmát emeli ki: "2007-ben a magyar pilóta mellett döntött, és az előző világbajnokság szerényebb eredményei ellenére idén a rendelkezésére bocsátotta a világbajnokság egyik legtapasztaltabb csapata, az Aspar Team segítségét, hogy akár világbajnokká válhasson az új, nagyobb kategóriában is."

    Utolsóként a közlemény kiemeli, hogy Jorge Martinez elismert támogatók bevonásával - Grupo Milton, Logostic Land, Sedesa - kifejezetten Talmácsira szabott csapatot hozott létre a 2009-es évre.

    "Az az igazság, hogy semmiképpen sem számítottam ilyen reakcióra. Ebben az évben hoztuk létre az új csapatot kizárólag Gábor miatt - olvasható Martinez nyilatkozata a közleményben. - Nehéz volt a projektet kivitelezni, előrevinni, de egy pillanatra sem hagytuk abba a harcot, hogy a legjobb technikát és leghathatósabb támogatást nyújtsuk. Óriási csalódást érzek, hogy ebbe a helyzetbe kerültem és remélem, amikor mindezen túl leszünk, Gábor rájön, hogy milyen sokat tettünk érte. Természetesen a legkevésbé sem értek egyet a nyilatkozataival, és ha nem sikerül megfelelő módon megegyeznünk, meg fogom tenni a szükséges intézkedéseket, hogy megvédjem az érdekeinket."

    11-kor a másik felet hallgathatjuk meg, akit érdekel, élőben iTT
  • M@TriX
    #1729
    én azért aggódom, de megértem...

    "Az életem a versenyzés. Azonban elérkeztünk arra a pontra, amikor kénytelenek voltunk átértékelni, mérlegelni a helyzetet. Katar óta folyamatos rajtam a nyomás emiatt, és nagyon nehéz 250 km/órával száguldani a pályán úgy, hogy az ember tudatalattijában ilyen dolgok vonják el a figyelmet, a kellő koncentrációt. Nem tudom, mit hoz a jövő, de ennél az állapotnál csak jobb lehet." - nyilatkozta korábban Talmácsi Gábor.
  • Laffite
    #1728
    biztos vagyok benne, hogy ha nem lenne Talmáéknak nyomós indoka a történtekre, illetve egy jól kidolgozott B-terv a zsebükben a folytatást illetően (akár már egy létező előszerződéssel), akkor nem csinálnának ekkora meggondolatlanságot, ami egyértelmű pereskedéshez fog vezetni a végén... Vagyis én nem féltem őket. Az, hogy valaki eljutott egy karrier szempontjából is idáig az csak azt bizonyítja, hogy tudják mit csinálnak. Én nem aggódom.
  • M@TriX
    #1727
    ma nyilatkozatok, hamarosan megtudunk... valamit.