1926
  • bigapó
    #606
    ja és csípem az aláírásod;)
  • JGTC
    #605
    ezer köszönet
  • bigapó
    #604
    NA, nagy nehezen megtaláltam neked te kis lusta:)ITTEN van a tavalyi 125-ös vb-végeredmény. ha rányomsz a nevére, aztán a career-re, ott pedig a statistics-re, akkor láthatod az évek során elkövetett eredményeit, hol mikor mennyit és mivel.
  • JGTC
    #603
    na ezt meglesem én is

    valaki linkelje már be légyszi a 2004-es 125ös bajnokság végeredményét(kiváncsi lennék ki lett akkor a harmadik és azóta hol tart) THX THX
  • modellmaker
    #602
    thx.

    kaja után meg is nézem. :)
  • bigapó
    #601
    erről még nincs infóm. Istencsászár esetleg majd többet tud erről mondani, mert a múltkor is Ő írta be, hogy volt vele interjú. ezt különben az oldalon most is meg lehet nézni. automatikusan lejátsza az egészet, szerintem nagyon érdekes, mert kulisszatitkokat is elmond.
  • modellmaker
    #600
    chat.neteyes dolog mikor körül is lesz?
  • Pontius #599
    Kiváncsi vagyok a leendőbeli motorjára, festésre, stb...
  • bigapó
    #598
    a lényeg, hogy gyári csapat és Talma nem hiszem, hogy zsákbamacskás dologba ment volna bele. persze ez majd csak jövőre derül ki, de szerintem jó döntést hozott.
  • robotnyk
    #597
    589, és hírek linkelve. tavaly bajnokok lettek
  • Istencsászár
    #596
    Fabrizio Lai - 6. lett
    di Meglio - 11. lett
  • Ramore
    #595
    Az a Honda csapat, akivel leszerződött Talma, idén hányadik lett, illetve ki(k) a pilótái(k)?
  • bigapó
    #594
    ja és igen, minden elismerésem Talmáé. higgadt, nyugodt versenyt láthattunk tőle, semmi felesleges és veszélyes manőverbe nem ment bele. tudta, ha beér és több pontot csinál, mint Pasini, akkor már VB harmadik. gratula,gratula,gratula. már várom, hogy mikor nyilatkozik a chat.neteyes-ban. és aki esetleg ismét vitát nyitna erről a francos 5 pontról, annak most szólok, hogy felesleges, mert addig amíg valaki nem tud motorozni, az ne várja, hogy VB-címet szerez bármilyen kategóriában. függetlenül minden külső tényezőtől. pont.
  • bigapó
    #593
    sőt, a KTM-et még csak meg sem említjük ebben a topikban ezután. max így: az a csapat amelyben 2005-ben versenyzett, tudjátok az a sz*r-szutyok redbullos.
  • JGTC
    #592
  • Pontius #591
    sztem lehetne egy új bannert csinálni (ez a KTM-es design már nem aktuális )
  • JGTC
    #590
    biztos mert a csapat két HRC Hondával fog rajthoz állni oda volt írva:)
  • robotnyk
    #589
    most Lai és Di Meglio megy ott ha jól látom, sztem egyikük maradni fog
  • modellmaker
    #588
    megnéznéd mire válaszoltam...
  • Pontius #587
    abból a szövegből, hogy: "Ő lessz az első számú versenyző" arra következtetek, hogy lessz csapattársa.
    Kérdésem: Ki lessz az?
  • Andora
    #586
    Nem a Spanyol pályán!
  • JGTC
    #585
    Hurrá!
  • Pontius #584
    Jólenne ha ott olyan vagy jobb eredményre lenne képes mint idén Luthi
  • PetruZ
    #583
    Végleges a döntés: Talma elhagyja a KTM-et és a Honda Kopron-Scot csapaté lesz, a 125-ösök között (link).
  • modellmaker
    #582
    a világbajnokságban ;)
  • Andora
    #581
    bocs másodikat akartam írni!
  • Andora
    #580
    Talma harmadik lett ez szép volt tőle!
  • Istencsászár
    #579
    ÉRTSD már meg nem Talma miatt lett az az 5 pont millio tényező közrejátszott...
  • MrSpock
    #578
    Én nemtudtam,hogy a motorversenyzés csapatsportág.
    Hmmm...úgylátszik átkell értelmezni ezt a fogalmat.
    Megnyerték a csapatversenyt,de egyéniben ne szóljanak már bele!Akkor felesleges versenyezni bárkinek is,(vagy nyiltan jelöljék ki az elsőszámú pilótát)ja és nemkellene esetleg elesni,ha bajnok akar lenni valaki,és ne csak más segítségére támaszkodjon.Lüthinek nemvolt aki segítsen.Kallio magának köszönheti,hogy nemlett világbajnok.
  • MrSpock
    #577
    Ez hülyeség,mert Lüthi annyit ment amennyit kellett,ha 5 pont számított volna akkor nem 9. hanem 8.-ként fut be.Ennyi!Simán bejött volna top 5-be ha akar.
    Talmának meg gratula!
  • JGTC
    #576
    igen csak ott még Talma esélyes volt a VB címre!!!! Ő se viccből motorozgat ott...
  • modellmaker
    #575
    OK ez is benne van a pakliban. meg az is hogy Kallio bukott... és ott nem 5 pontot vesztett..
  • Big Daddy
    #574
    Köszi,ez teljesen jó.
  • [Jakuza]
    #573
    2.
    Igy meg lett a VB oszetett 3. helye.
    Grat hozza.
  • Big Daddy
    #572
    Talma hanyadik lett ma?
  • [Jakuza]
    #571
    Hat teged lehet nem erdekel, de azokat tuti, akik emiatt buktak el a VB-t.
    Nem tudom te mire gondolnal, ha tobb dollar milliot koltenel egy csapatra evente, es a pilotad cimszerzeset meghiusitana egy versenyzo onfejusege.
  • Istencsászár
    #570
    már bocsánat de ki a faszt érdekel? Kalio miért esett el előző futamon ha? ennyi......
  • [Jakuza]
    #569
    Ne felj egy nap mulva a kulfoldi sajto csak arrol az 5 pontrol fog beszelni, semmi masrol.
    Igy nezve azon mulott.
    Az mar mas kerdes, ha nagyon akarta volna akkor a Luthi ezen a versenyen nem 9., hanem elobb vegez.
    Csak ezen mulott elmeletileg.
    Persze utolag mindenki lehet okos.
  • JGTC
    #568
    jeeeeeeeeeeeeeee
  • Istencsászár
    #567
    Szépvolt Talma